Opinie o Centrum Dializa Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Centrum Dializa Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum Dializa Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Dializa Sp. z o.o. w Sosnowiec

Borba

Centrum Dializa przejęła szpital. Zwolnienia wielu ludzi, pomimo okresu ochronnego. Atmosfera terroru. Braki sprzętu i leków. Całkowite rozbicie zespołu. W końcu odeszli prawie wszyscy. Nowi ludzie którym taka praca odpowiada wchodzą na dyżur, wychodzą i zapominają - do następnego dyżuru. Leczenie pacjentów ???????? Nie polecam

Anestezjolog Bielsko
@Borba

Teraz Starostwo pokaże jak się leczy pacjentów. Dziwią jedynie telefony ze lekarze chca wrócić do Diaizy do innych szpitali bo dostali polowe stawki niż mieli w Dializie. Tak jak u tego właściciela nigdzie mieć nie będziecie- przychodzić kiedy się chce wychodzić tez, umowa na życzenie 15 razy zmieniana, termin płatności 3 dni, mieszkania, samochody... aż żal to czytać. Ale wyniki zobaczymy już po wyborach i czy pojawi się nowy „zarządca z kasa” bo przecież znowu szpital będzie trąbił ze tonie w długach.

obserwator
@Borba

chyba za zwolnienia ludzi, złą atmosferę i rozbicie zespołu odpowiada dyrektor szpitala tak ? wszystko w temacie.

Pacjent
@Borba

Atmosfera terroru to będzie jak szpital który wyszedł z długów dzieki Dilaizie znowu będzie zadłużony.

Stefan

Co możecie powiedzieć jeszcze na temat pracy w firmie "CENTRUM DIALIZA", pomijając już temat wynagrodzeń? Jaka panuje atmosfera w firmie? Jakie są warunki pracy? Czy firma zapewnia swoim pracownikom pakiet socjalny? Jakie dostrzegacie pozytywne i negatywne strony pracy? Wszystkie opinie mogą stanowić istotne informacje dla osób zainteresowanych pracą w tej firmie. @Gabi Czyli rozumiem, że pracodawca odpowiednio rozlicza się za taki czas pracy. Jak to wygląda?

Zadowolona
@Stefan

Warunki pracy bardzo dobre, to co należy się pracownikowi jest udostępnione. Praca od 8-16 bez nadgodzin jak się wyrabiasz a jak nie to masz odbiór. Atmosfera jak w każdym biurowcu -są fajni i mniej fajni ludzie ale to jak wszędzie. Ogólnie praca bardzo dobra, z dobra aurą.

mateusz
@Stefan

od tej firmy z daleka omijać właściciel ma ok 200 a może i wiecej spraw w sądach pracy w całej Polsce przegrywa płaci odszkodowania socjalnego nie ma odzieży ochronnej nie ma .Kto więc pisze że jest dobrze? nie jest

kibic
@mateusz

Napisz, o którym miejscu piszesz bo tu gdzie ja pracuję jest wszystko w porządku! Mam premie, kasę na czas, zero problemów.

Gabi

Praca nawet na urlopie wszystko w temacie. Może i fajna kasa ale 24h dyspozycyjność.

Zadowolona
@Gabi

Bzdury wypisujesz:/ urlop to świętość nikt nie dzwoni jak nie trzeba przynajmniej taka zasada panuje wśród pracowników! Nie wprowadzaj w błąd tymi oszczerstwami.

Hanna

Pensja zawsze na czas, umowa o prace, brak nadgodzin, praca bez weekendów. Największa firma medyczna w Polsce- godna polecenia. Pracowałam od początku kiedy powstała i do dzisiaj te standardy utrzymuje. Media kłamią najwiecej powiedzą starzy pracownicy, którzy są po kilkanaście lat. Pracy jest dużo i stres. Trzeba mieć trochę oleju w głowie żeby dostać umowę po okresie próbnym bo przemiał ludzi jest duży. Ja polecam Centrum Dializę i wszystkie inne firmy właściciela.

Fr.
@Hanna

Potwierdzam te słowa. 100% prawdy.

Renata
@Hanna

Ile zarobi na początek nowicjusz? Po jakim czasie podwyżka i premie za co?

@Renata

ile zarobi kadrowa ?jaka umowa i atmosfera w pracy? Może ktoś napisze kto pracował ?

@Anna

Wszyscy na początek ok 3000 netto potem lepiej

Patrzyła
@Nowy

Nieprawda - średnio ponad 2500 na początek potem albo dostaniesz albo nie.raczej cię wykopią bo takie wymagania. Fakt ze nawet 6000 możesz zarobić ale to trzeba się u.srac. I narobić ze dwa etaty w jednym.

Zainteresowana
@Patrzyła

A jako kto pracowałaś? Referent?Menedżer?pomoc biurowa? Wysłałam już CV z 5 razy i nie zadzwonili.

Pracownik Gospodarczy

Umówione spotkanie, rozmowa ewentualne oczekiwania i wymagania.

dyspozycyjność, motywacja, oczekiwania zarobkowe

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Luiza

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i później są niezadowoleni.

Karina

Co charakteryzuje prace w CD? : Bardzo dużo pracy i wymagań. Jak masz słabą psyche to wykorkujesz. Znam osoby, które pracują od lat i ciągle to samo- coraz więcej obowiązków a coraz mniej ludzi. -Podobno dobra firma, daje możliwości rozwojowe ale nie każdy wytrzyma takie tempo pracy. Kasa - każdy według zasług, wykształcenia i stanowiska.

Wioletta
@Karina

Jakie zarobki?

Stefan

@Rawa Mazowiecka, może mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Co sprawia, że jesteś zadowolony z pracy w "CENTRUM DIALIZA"? @Tomasz, pracujesz w "CENTRUM DIALIZA"? Czy mógłbyś napisać jak oceniasz warunki zatrudnienia w tym miejscu?

Grzel.
@Stefan

Z czego jako lekarz jestem zadowolony? Z pensji. Najlepsza w kraju. Zgodnie z umowa. Warunki takie jak zaproponowała Manager. Jestem zadowolony.

Wioletta
@Grzel.

Lekarz wszędzie dobrze zarobi a administracja?

Basia

Czy centrum potrzebuje pracowników? Może ktoś podpowie?

Daria

Co z dokumentacja medyczna z Pszczyny? Kiedy będą wydawać? O tym napiszcie.jestem pacjentka i prosiłam od maja o dokumenty i nic.

Pszczynianka

W Pszczynie dobrze się pracowało! Szkoda ze już koniec. Ja pozdrawiam kadrę z Sosnowca! Najlepsza praca.

Leń
@Pszczynianka

Dobrze, bo nie trzeba było nic robić.

Fiasko
@Leń

najlepiej stwarzać pozory ze się coś robi a nic się nie robi. Na pytania brak odpowiedzi i dalsze pozoranctwo!

Atmosfera jest do (usunięte przez administratora) ludzie beznadziejni j zawistni.

Strażnik komentarzy
@Odpowiedz

A kto to niezadowolony? To zmień prace

@Strażnik komentarzy

Już zmieniłam

DANIEC
@Odpowiedz

JAK WSZĘDZIE! NAJLEPIEJ SWOJA FIRMA I SAM JESTEŚ SZEFEM!

Tomasz

Dobrze płacą. I tyle.

W
@Tomasz

Podpisałeś umowę kontrakt czy o prace? No się zastanawiam dostałem propozycje .

Stefan

@Emilia, rozumiem, że jesteś pracownikiem w "CENTRUM DIALIZA" więc może mogłabyś napisać coś więcej o pracy w tym miejscu? @Pszczynianka, Twój komentarz nie mówi zbyt wiele na temat pracy w "CENTRUM DIALIZA". Czy mogłabyś rozwinąć swoją wypowiedź o dodatkowe informacje? Innych na pewno interesuje jaka atmosfera panuje w tej firmie oraz jakie są warunki zatrudnienia.

Rawa Mazowiecka
@Stefan

Jestem bardzo zadowolony. Lekarz Rawa Mazowiecka.

jajo

Pracodawca rzetelny, praca odpowiedzialna ale dobrze płatna. Miła atmosfera w biurze, personel na najwyższym poziomie. Miło się współpracuje.

Jola
@jajo

Serio???? Żart!!!

Stefi
@Jola

Żart to twoja praca. Lepiej zmień jak ci zle.

Kam

Oj są...

Emilia

To ze zwalniają listownie to prawda ale przy 3000 pracowników to chyba ktoś na głowę upadł ze właściciel będzie osobiście wręczał. I poza tym za dobra prace nie zwalniają tylko jak ktoś coś zrobi albo odwrotnie- siedzi i nic nie robi. Emilia

Stefan

@Odpowiedz, a co powiesz o warunkach zatrudnienia? Może jednak widzisz jakieś plusy pracy w "CENTRUM DIALIZA"? @NIK, a jak oceniasz atmosferę pracy? Zgadzasz się z przedmówcą czy masz inne zdanie na ten temat? @Strażnik komentarzy, jeśli jesteś pracownikiem w "CENTRUM DIALIZA" to zachęcam Cię do napisania opinii o pracy w tej firmie.

ANIA
@Stefan

WARUNKI ZATRUDNIENIA DOBRE- TYLKO UMOWA O PRACĘ, PŁACA NA CZAS, WSZYSTKO OK.

Stefan

@M....., dzięki za Twój wyczerpujący komentarz. Może mogłabyś dodać coś o atmosferze pracy? @Hania, Twój komentarz niewiele mówi o pracy w CENTRUM DIALIZA? Rozwiń proszę swoją wypowiedź. Jakie są Twoje doświadczenia z tą firmą? @Zbigniew, Twój komentarz łamie regulamin strony: https://www.gowork.pl/regulamin Na forum nie wolno używać obraźliwych słów w stosunku do innych.

NIK
@Stefan

Praca ok, placa ok, szef ok.

Anita

Mam nadzieję, że jest to dobra praca i dlatego nie piszecie.

Hania
@Anita

jak na dzisiejsze realia jest to bardzo dobra firma.

Stefan

@Ania, pracujesz w CENTRUM DIALIZA? Może powiesz coś więcej o pracy w tym miejscu? Jakie są warunki zatrudnienia? Jaka jest atmosfera pracy? @Anita, masz zamiar aplikować do CENTRUM DIALIZA? Składałaś już swoje CV?

Stażystka
@Stefan

Zawsze umowa o prace chyba zenoraciwnik chce inaczej,zachowana zasada ze pierwsza na okres próbny druga na ile zechce zarząd a trzecia już na czas nieokreślony. Premie uznaniowe co miesiąc + zadaniowe w zależności od stanowiska jaki się ma im niższe tym mniejsza kasa.Premie roczna świąteczne, czasem dodatkowe dni wolne, nie ma problemu z urlopami chociaż każdy dział ma wytyczne i jak wszędzie trzeba się dostosować. Kto ma farta to dostaje samochód służbowy z karta, i inne narzędzia pracy. Polecam a jak ktosc na prawdę chce sie dowiedzieć jak jest to zgłoście się do pracy i pracujcie.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Dializa Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Centrum Dializa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Dializa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Dializa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Centrum Dializa Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Dializa Sp. z o.o.