Opinie o Centrum Dializa Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Centrum Dializa Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum Dializa Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Dializa Sp. z o.o. w Sosnowiec

Bogdan Nowy wpis

Hej, widziałem tu kilka wpisów że był problem z wypłatą na czas, były po prostu opóźnienia czy to jakaś poważniejsza sprawa? Już się poprawiło? :)

Pani pe Nowy wpis
@Bogdan

Tej firmy już nie ma. Jak to w dużej firmie zdarzały się „poślizgi”. Ale kto dobrze pracował nie musiał się martwić. Gorzej z ludźmi - co jedno babsko to wredniejsze i bardziej zakłamane. Reszte- miło wspominam :)

Wiki

Tylko pytania na forum i prawie żadnej informacji. Mam nadzieję, że warto starać się o pracę?

@Wiki

Nie ma ofert na internecie nigdzie

Do wiki
@Wiki

Może zostali deportowani haha

Stefan Nowy wpis
@Do wiki

Gdzie deportowani? Mam nadzieje że to żart. Znasz choć trochę firmę i wiesz jakie są tam warunki pracy? Bo przydałaby się podstawowe informacje. Przynajmniej dotyczące wysokości wypłat, nie?

siwy Nowy wpis
@Stefan

Idź tam do pracy to sie dowiesz jak płacą.

Helena Barteczko

Moim skromnym zdaniem, Od centrum dializa mozna się uczyć inteligentnegoo zarządzania. Z pustego ani Salomon nie naleje. Wykolować ta firma się nie da. A jak się komuś nie podoba to do widzenia.

mmm89

witam pracowałam tam miałam umowę ustną i mnie usunięto po paru dniach pracy. nie ma szkoleń nic nie ma.

@mmm89

Dlaczego pracodawca nie zaproponował podpisania umowy? W przypadku umowy o pracę miałabyś jakiś okres wypowiedzenia więc to korzystna sytuacja. Powiedz coś więcej na ten temat, czekam na Twoją odpowiedź.

mm89
@Adam

ponieważ umowa została wysłana z sosnowca , nie wiem czemu nie zaproponował porostu po paru dniach usłyszałam ze mi dziękują i i szukają określonych ludzi, tak miałabym okres wypowiedzenie gdyby doszło do podpisania ale to była umowa zlecenie ustna. umowę zobaczyłam tydzień później.

@mmm89

Na jakim stanowisku? Z kim ustalane?

mm89

stanowisko rejestratorka medyczna , pan prezes/ lub pani dyrektor

@mm89

Jak ja pracowałam to jedna osoba wszystkiego pilnowała teraz widać każdy robi co chce

Zarobek

Ile tam się zarabia?

Rms
@Zarobek

Zależy co i z kim się robi ;p

Agata
@mm89

Nie jestem pewna, czy dobrze zrozumiałam. Chodzi o to, że umowa o pracę została do Ciebie wysłana z Sosnowca, więc nie była przez Ciebie podpisana, ale pracowałaś już w czasie, jak szła do Ciebie pocztą? Daj proszę znać, czy tak wyglądała sytuacja z zatrudnieniem u tego pracodawcy, czy coś pomyliłam.

Pracownik Gospodarczy

Umówione spotkanie, rozmowa ewentualne oczekiwania i wymagania.

dyspozycyjność, motywacja, oczekiwania zarobkowe

HSS Work Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR

Jak atmosfera w pracy w dobie pandemii? Zastanawiam się czy w tej sytuacji warto myśleć o pracy?

Czad

Wypłata zawsze na czas, dobra szkoła dla tych co chcą się nauczyć co to prawdziwa praca. Stres, bieg i mnóstwo roboty. Nie każdy daje radę.

Eden
@Czad

Ale warto się tu dostać. Szkoła życia.

ELA
@Czad

WTPŁATA NA CZAS HA HA HA MOJĄ NAJNIZSZĄ KRAJOWA UKRADLI TO (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora)

do eli
@ELA

za takie oszczerstwa można zostac pociągniętym do odpowiedzialności...

;)
@Czad

Zapewniam, że można mieć prawdziwą pracę bez uszczerbku dla zdrowia, spowodowanym nadmiernym stresem , nadmiarem pracy i można trafić na wyrozumiałego i odpowiedzialnego szefa , pracować z normalnymi ludźmi w miłej atmosferze , zarabiając takie same lub większe pieniądze. ..... "nie każdy daje radę" - nie każdy godzi się na pracować w takich warunkach kosztem zdrowia.

@ELA

Jakoś w to nie wierze haha, jak firma bogata to nie połaszczy się na marne grosze ..

Gnn

bardzo dobra firma, dobrze płatna, wiele można się nauczyć - stanowiska są wielozadaniowe. Polecam wszystkim.

Zainteresowana

Może słyszał ktoś czy centrum potrzebuje aktualnie pracowników?

Niezadowolona

Mylnie zaznaczyłam opinię miała być negatywna oczywiście .

Niezadowolona

Nie mogę nic dobrego powiedzieć na to jak traktuje się pacjenta w tym szpitalu.Mój brat był na rehabilitacji w tym szpitalu jak nie był pod patronatem Sosnowca . Wtedy mogę powiedzieć , że był to szpital przyjazny pacjentom , lecz kiedy został pod nowym patronatem wszystko się zmieniło na niekorzyść . Brat mój choruje na zanik wielomięśniowy i epilepsję . Czekał na rehabilitację cztery i pół roku ,bo ciągle zmieniano termin ,kazano czekać . W zeszłym roku został przyjęty na oddział , informowałam że na drugi dzień może mieć atak epilepsji , dlatego to nowe środowisko dla niego ,duże przeżycie .I tak się stało , brat miał niewielki atak epilepsji rano na łóżku , lecz pani doktor odesłała mojego brata do Kołobrzegu na oddział neurologii .Ordynator oddziału zbadał go i stwierdził ,że nie ma przeciwskazań do kontynuowania rehabilitacji ,lecz po długich rozmowach pani doktor nie przyjęła brata z powrotem do szpitala . Od maja 2018 roku pisałam do Rzecznika Praw Pacjenta , lecz w czerwcu tego roku stwierdzono ,że nie będą zajmować się już tą sprawą . Nie rozumiem dlaczego , ponieważ w listopadzie 2018 roku przyjęto brata na rehabilitację w Kołobrzegu , czy szpitale mają różne przepisy . Najbardziej boli mnie to , że mój brat od pobytu w Białogardzie sam z domu nie wychodzi , nie wierzy w siebie ; a przed tym pobytem chodził sam na małe zakupy , wychodził z domu , teraz trzeba mu pomagać .Myślałam ,że Rzecznik Praw Pacjenta pomaga pacjentom , a nie broni lekarzy .Pomyliliśmy się , a mój brat jak chwalił bardzo pierwszy pobyt w tym szpitalu , bardzo mu pomogli , to teraz nie chce nawet o nim słyszeć .Jesteśmy zawiedzeni .

Bardzo dobra firma, nie potrzeba nawet dużo pisać. Spokojnie polecam pracę.

Fis

Polecam firmę, pracowałem w Białogardzie i nie narzekałem...

Wyleczyli moją mamę z udaru! Dziekuje całemu personelowi !!! Wszystkie Panie z obsługi i wszyscy lekarze na medal najlepszy szpital w Lasku

Justyna bhp

Ylam na rozmowie rekrutacyjnej : Test, rzeczowa rozmowa, odpowiednie podejście - jednym słowem konkretnie. Rozmowa przebiegła...ludzko. Bez strzelania szablonami. Pracy nie dostałam bo wymagania maja wysokie ale i płacą dobre pieniądze. Rekrutacja w tej firmie jest ba bardzo wysokim poziomie. Widać od razu, ze to dobra firma.

Sylwia

Chciałabym serdecznie podziękować całemu personelowi CENTRUM DIALIZA. Zarówno lekarzom, rehabilitantom jaki i ludzią z zarządu. Dzięki Wam wszystkim mój tato wyszedł ze szpitala o własnych siłach. Po ciężkim udarze naprawdę było to prawie niemożliwe a bynajmniej nie oczekiwane. Dziękuję z całego serca. ????

Wiola

zapraszają na rozmowę rekrurutacyjną i wszystko sprawdzają - dostałam test z wiedzy na temat naliczania pensji.Fakt zaproponowali mi 2800 zł do ręki ale to co wymagali to jest szok!!!

ktosiek
@Wiola

Trzeba uważnie czytać treści zamieszczonych ogłoszen o pracę- skoro z doświadczeniem to logiczne, że zanim zatrudnią to sprawdzą....

Aga
@Wiola

W ogłoszeniu były opisane oczekiwania... I tego dotyczył test. Nie chcę oceniać jego trudności ale nawet jeśli ktoś go nie rozwiązał to go nie skreślalo... Sama jestem tego doskonałym przykładem. Mimo że nie podjęłam zatrudnienia, rozmowy z Panią Klaudią oceniam bardzo pozytywnie. Szkoda że ludzie najczęściej doszukują się winy wszędzie i w każdym tylko nie w sobie. Krytykujmy jeśli są ku temu powody a nie tylko dla tego, że nas nie zatrudniono czy zwolniono... Każdemu radzę iść na rozmowę i się przekonać czy to odpowiednia praca dla niego.

b

Zgrany zespół, fajni ludzie i szacunek dla pracownika.

Mediator

Pomimo, ze to operator kilku szpitali na terenie całej Polski to dalej jest prywatnym przedsiębiorca. Jak zrobisz coś ponad swoje stanowisko to płaci premie a jak wypisujesz na Facebooku jak to zle i potem kara milionowa to zwalnia. Proste. A jeden pracownik słucha drugiego i lecą oboje a potem płacz ze dyscyplinarka. Jakbym miał taki biznes to wszystkich bym wykurzył jednym skinieniem palca. Już jedni tak płakali a teraz dzwonią czy jest miejsce w innych szpitalach bo stawki głodowe a Dializa płaciła po kilkadziesiąt tysięcy.

@Mediator

Prawda

opinia pracownika

Dializa Sp. z o o zarządzana jest przez właścicieli, którzy posiadają 6 innych firm. Zatrudniając się u nich możesz mieć kilka umów i kilka stanowisk. Za wszystko płacą na czas i dużo więcej niż w innych podobnych firmach medycznych na rynku, brak nadgodzin ale pracy jest bardzo dużo. Wymagania spore bo dużo osób się przewinęło i dalej prowadzą rekrutacje, Prawda jest taka, że nie każdy daje radę w takim tempie pracować. Zła opinia medialna, którą napędzają związki zawodowe sprawia, że pracpdawca wypada średnio w oczach pracownika. Jednakże najlepiej sie zatrudnić i samemu ocenić- staż 15 lat pracowników mówi sam za siebie. Podejście pracodawcy do pracownika też jest bardzo dobre, zawsze z szacunkiem i życzliwością.Nie ma problemu z urlopem chyba, że masz wyższe stanowisko i odpowiadasz za swoich pracowników to praca zdalna ale i lepiej płatna. Za każde większe przedsięwzięcie wypłacana jest premia, zwrot kosztów za używanie swojego auta lub auto służbowe- do wyboru. Wyjazdy służbowe opłacone (hotel, dieta +premia). Nowy pracownik wprowadzany jest w struktury firmy bardzo starannie, szkolenia opłacane przez pracodawcę czyli oprócz dobrze płatnej pracy jest możliwość podnoszenia kwalifikacji. Polecam firmę i wszystkie inne firmy właściciela.

pacjent z Bialogardu
@opinia pracownika

zapraszam do szpitala rehabilitacyjnego w Bialogardzie. Szpital szesc lat temu byl wspamialy-odnowiony, wyposazony, zadbany-a dzisiaj jest ruina. Brudno i niszczejev elewacja, na parapetach golebie siedza na odchodach i sciany osrane -to przeciez pierwszy krok do ptasiej grypy. Personel rozwozacy posilki nie przestrzega zadnych zasad higieny-pulpety -niw wiadomoo z czego zrobione- nakladane sa na plastikowy talerz reka uzbrojona w niebieska robocza rekawica. Rowniez kostka jakiegos utwardzonego tluszczu jest nakladana ta sama reka, ktora za chwile pcha wozek z jedzeniem za uchwyt brudny i i drzwi do pokoju trzeba otworzyc lapiac za klamke. Jedzenie -jak wyliczylem zamykalo sie kwota 7 zl za dzien. Nie bylo zadnej wdliny, obidy to ziemniaki poplane jakims sosem albo pulpety. Przez caly pobyt wyzywialem sie samodzielnie. Widzac po zwrotach czynilo tak wielu pacjentow. To jest kpina z pacjentow i stanowi przrstepstwo. Ktos kradnie oieniadze orzeznaczone dla pacjentow. Gdzie jest sanepid i prokurator? Przekazano szpital swietny a pozojstaljy brudne szczxatki. Czy Bialogard nie umie pokierowac tym szpitalem i musial go oddac do Sosnowca? Jak sie dowiedzialem w tej spolce w tym szpitalu dzial facet z Gorzowa, ktory byl nawet dyraktorem szpitala, a w gorzowie liczyla sie tylko kasa i nie uczciwa gra.

Patrzę i nie wierze

Prawda jest taka, że tak jak w Dializie nigdzie personel medyczny mieć nie będzie. Robili co chcieli a kasa się trzepala po kilkadziesiąt tysięcy. A ze zabrali kontrakt to wina złego zarządcy szpitala bo jakby umiał to by z takim impetem nfz nie zabrał kontraktu. Nigdzie w Polsce nie odebrano nikomu tak szpitala to chyba świadczy o braku mózgu i wiedzy o zarządzaniu placówka! Przykre ale prawdziwe i jeszcze dobrze płatne :p

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Dializa Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Centrum Dializa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Dializa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Dializa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Centrum Dializa Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Dializa Sp. z o.o.