Opinie o BOHUN S.A. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BOHUN S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BOHUN S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BOHUN S.A. w Szczecin

polecam

"Zapraszam do Nas to się nauczysz pracy jak plan 500 tys. na klatę będziesz musiała przyjąć a towar jak każdy inny niczym się nie różni" MB zwany Nordham a raczej Nord skreślić resztę zostawić. Zgadzam się z jednym w twoich wypocinach "a towar jak każdy inny niczym się nie różni" tylko że inne kosztują 12 zł/kg a twój 38 zł/kg

polecam

"Zapraszam do Nas to się nauczysz pracy jak plan 500 tys. na klatę będziesz musiała przyjąć a towar jak każdy inny niczym się nie różni" Northam ty jesteś id...otą albo MB, na jedno wychodzi. Każdy kto ma minimum rok doswiadczenia w handlu mnie rozumie. Masakra, firma się wali, ludzie zwalniają się z prędkością Pendolino, klienci odchodzą, nowych brak a MB i rodzina wypisują takie głupoty Ja nie znam osoby i nie słyszałem o takiej która przepracowała rok jako PH, SzR czy RKS. Natomiast znam takie które pracowały dzień czy 2 tygodnie i same odeszły

natan

Ktoś pisze ze pracuje juz kilka lat w tej firmie jako PH. Ciekaw jestem kto to jest? bo najdłużej pracująca osoba w tej firmie jako PH to osoba która została zatrudniona w sierpniu 2015r, a reszta osób nie została zwolniona tylko sami odeszli a to jest wielka różnica. Jeśli chodzi o płace to jakie 2000 tys netto na umowę angielska jesteś człowieku śmieszny nie znasz jakie sa realia na rynku pracy. Przestań okłamywać ludzi ze w tej firmie jest dobrze, tam jest jeden wielki syf, i zapraszam wszystkich do tej pracy jak mi nie wierzycie bardzo szybko sie przekonacie sami o tym. W tej firmie nie ma pracownikow tylko sa niewolnicy.

kazik

Witam Ja pracuje w firmie już kilka lat a w branzy duzo wieceji jestem zadowolony. Mi jakoś nic nie ucinają, zazwyczaj jest na odwrót bo otrzymuje czsto nawet jakis niewielki extras. Wiem ze paru ludzi zostało zwolnionych ale to wszystko były osoby krótko pracujace i widac nie nadawały sie do tej branzy

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie BOHUN S.A.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
northam

„Oszukana” Piszesz najpierw że syf i mogiła a tu wychodzi iż nawet za raporty ci płacili gdzie w innych firmach to norma i 2000 zł netto na rączkę brałaś. Chyba każdy by tak chciał, nic nie robić i 2 tys. przytulić. Coś mi się wydaje „Oszukana” iż robić się nie chciało, szef się połapał podziękował a teraz swoje żale wylewasz. Zapraszam do Nas to się nauczysz pracy jak plan 500 tys. na klatę będziesz musiała przyjąć a towar jak każdy inny niczym się nie różni .

Oszukana

Oczywiscie ze placone , podstawe 1500 zl. A o premi sprzedazowej mozna zapomniec. Zostaje tylko premia za raportowanie . Az 500 zl.

Podobno kierownicy regionalmi mieli wlasne prywatne numery komorkowe wiec beda aktualne. Wiem to od PH wiec to pewna informacja.

Bob

Najlatwiej zapytac na sklepach . Napewno kierowniczki dzialow maja do ludzi numery telefonow

Szok

Widze ze jestes ( polecam ) na biezaco . Moze masz kontakt z osobami ktore sie zwolnily. Chetnie porozmawiam

polecam

polecam tą prace bo po niej każda inna jako PH będzie lepsza. Jeśli zastanawiasz się nad pracą w tej rodzinnej firmie to zapytaj na rozmowie o to że jako Szef Regionu ilu bedziesz mieć osób pod sobą, ilu jest prezesów (2) ilu kierowników (przed zwolnieniem się było 2, teraz 0) ilu szefów regionu (przed zwolnieniem się było z 6 teraz jest 2) i ilu jest PH (był 1 ale się zwolnił) myślę że ta struktura pomijając nawet to że się ludzie zwalniają szybciej niż oni zatrudniaja mówi wszystko. Umowa w Anglii, nie masz nic w razie ciężkiej choroby, lekkiej też. Wymagają cudów za które i tak kiepsko płacą. Można zapomnieć o 8 godz. trybie pracy. Inwigilacja w każdej minucie. Jeśli komuś takie warunki pasują to niech pracuje do emerytury albo i dłużej po emerytury z tego nie bedzie

Do przerazonej, ja sprawdzilam w warszawie i potwierdzam te opinie

Do przerazonej, ja sprawdzilam w warszawie i potwierdzam te opinie

przerażona

Witam wszystkich, czytajac te wszystkie opinie jestem przerażona praca w firmie BOHUN. Jestem umówiona na spotkanie z prezesem, ale chyba odmówię nie bede marnować swojego czasu dla tej firmy. Jeszcze jutro sprawdza sobie opinie na temat tej firmy w sklepach Piotra i Pawła, jak sie potwierdza to podziękuje im za spotkanie.

Dziwne jest dlaczego administrator od kilku miesięcy usuwa wszystkie moje opinie. Nie pisze nic obrazliwego ani wulgarnego. Wniosek mam jeden: prezesi niezłe liżą mu dupsko. Osoby z zarządu to zapatrzeni w siebie snoby, oszuści, nie szanujący pracownikow ani nie liczący sie ze zdaniem innych. Uważaj sie za władców a tak naprawdę słoma im z butów wystaje. Radzę omijać te firmę wielkim łukiem. Banda oszustów i krętaczy.

Pracoholik

I kto to pisze , pewnie nieomylny prezes " ze starannością "

Bob

Panie MB proponuje zmienic branże. Odpowiedni czlowiek na odpowiednim miejscu. Mysle o POLITYCE. Wizje jakie roztaczasz , nie pokrywaja sie pozniej z rzeczywistoscia. A nie daj boze zachorujesz to twoja strata . Zwolnienie platne od zlecenia 580 zl . WOW. O tym mowisz jak rekrutujesz ludzi.

Bob

"Firma" bohun nie płaci pracownikom za zlecenie, nie dają premi, ucinają dniówki , nie płacą za wykonaną pracę tzn za degustacje. Zatrudniają na umowy śmieciowe w Angielskiej firmie ktora niczego nam nie daje , zadnego ubezpieczenia. Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Karzą oszukiwać klientów, że ich wyroby nie posiadają konserwantów. Swoich pracowników traktują jak śmieci!

Bob

Smieszny ten wpis. Oni niczego nie ucza tylko mobinguja. Pan prezes uwaza sie za inteligentnego ale jak dluzej sie z nim porozmawia to Brakuje mu obycia , klamie i roztacza wizje awansu. Tylko pytanie jakiego!!!

Oszukana

Omijajcie ta firmę wielkim łukiem. Oszuści, oszusci i jeszcze raz oszusci. Ja w tej firmie pracowałam aż jeden dzień. Plany sprzedażowe jakie Pan prezes podaje sa nie do zrealizowania. Czyli możecie zapomnieć o premi sprzedazowej. Jeżdżąc po sklepach spotkałam sie z samymi negatywnymi opiniami o tej firmie. Kolejna rzeczą która mnie przekonała żeby nie pracować w tej firmie to lewa umowa w Angli, nic z niej nie będziecie mieli. Oni unikają płacenia składek. Jeśli chodzi o stanowisko Regionalny Szef Sprzedazy to jest nic innego jak przedstawiciel handlowy. Jeśli mi nie wierzycie zapraszam do pracy do tej firmy, a po kilku dniach będziecie to samo pisać co ja.

oszukana

Widzę ze nie można napisac prawdy na tym portalu odnośnie firmy Bohun, bo zostaje to po kilku godzinach usunięte. Panie adminie proszę nie usuwać wpisów na prośbę Pana prezesa firmy Bohun. Ludzie którzy chcą iść do pracy do takiej firmy powinni poznać prawdę. Wpis nie naruszał żadnego prawa wiec proszę o przywrócenie go.

buhaha
@oszukana

Tak szkolenie, dobre mi sobie, jedziesz na produkcje i metkujesz kielbasy, bo ludzi do pracy brak (tak dobrze placa)wiec trzeba jakos rozwiazac braki w zatrudnieniu. Regionalny SZEF SPRZEDAZY- to nic innego jak przedstawiciel handlowy duzego regionu, czasem jest tez "awans" na dostawce.

Zostaw merytoryczną opinię o BOHUN S.A. - Szczecin

• Jak się pracuje w BOHUN S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BOHUN S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

BOHUN S.A.
1.4/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Przodowników Pracy 7A
    70-714 Szczecin