Opinie o BOHUN S.A. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BOHUN S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BOHUN S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BOHUN S.A. w Szczecin

Czy pracownicy BOHUN S.A. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Małgorzata Nowy wpis

Dziewczyny omijajcie ta firmę z daleka byłam kierowniczką w jednym z punktów. Co tam się wyprawia ciężko opisać pensje obniżyli nie prawnie do 1300zl covid na stronie gov można wpisać NIP firmy i sprawdzić ile wzięli pieniędzy tarcza dla firmy (usunięte przez administratora)

Marina Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie. Jeden ķłam i chłam. Nie dbają o pracownikow, nie wyplacaja za nadgodziny, nie szanują pracownikow wręcz jeszcze potrafią zaszantażować. Pensje obcinają. Od kwietnia dziewczyny pracowały za 1300zl na pełen etat. Brak slow by to opisac. Ceny narzucają z kosmosu. I wiele wiele innych.

Wypowiem sie na temat tej firmy Punkty sa zamykane Koordynator nie robi nic w tym kierunku pogarsza Dziewczyny od maja 2020 pracuja za 1300 zl ucieli 30% A pracuje sie za najniższą krajową.

Wiki@12 Nowy wpis
@Ewa

Potwierdzam

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie BOHUN S.A.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Leszno
Ula

Czy jest jakiś powód, że punkty są pozamykane? Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę w firmie?

Wiki
@Ula

Nie warto starać się o pracę w tej firmie. Pracowałam i nie polecam.

Nowa

Zapytam inaczej. Szukaja kogoś do sklepu. czy 2500-2600 na reke da się zarobić bez nadgodzin? chce zmienić prace.

Daria

Mam nadzieję, że taką macie dobrą pracę iż nikomu nie zależy na dzieleniu sie opinią.

Nowa

jakie zarobki w sklepie (Netto i Manhattan)? Ktoś coś powie ile można u nich zarobić?

Alicja

@Lewy, co masz na myśli pisząc, że to praca dla wytrwałych? Czy chodzi o to, że praca jest ciężka i wymagająca? Napisz coś więcej o pakiecie socjalnym? Czy w skład wchodzą bony na święta lub dofinansowanie do wypoczynku letniego? Jak wygląda sprawa umów zawieranych z pracodawcą? Czy można liczyć na solidne i długoterminowe zatrudnienie?

Alicja

Szukam informacji o warunkach zatrudnienia w firmie Bohun. Czy są na forum pracownicy tej firmy i mogliby przybliżyć realia pracy w tego pracodawcy? Chodzi mi o warunki zatrudnienia. Czy od ostatnich wpisów coś się w firmie zmieniło? Czy są obecnie poszukiwani pracownicy, a jeśli tak to na jakie stanowiska? Podzielcie się swoim doświadczeniem. Osoby zainteresowane pracą w tej firmie chętnie dowiedzą się czegoś więcej na temat zatrudnienia.

Lewy
@Alicja

Praca dla wytrwałych, jednym sie podoba innym nie. Kasa na czas, socjal tez,ludzie pomocni, jak zajmują się robotą to jest ok.

zebra

ktoś coś o Ewie Daniluk jaką była koordynatorką

Alicja

@Skoczek czy w czasie rozmowy kwalifikacyjnej nie zostałeś poinformowany o warunkach zatrudnienia i rodzaju podpisywanych umów? Ktoś z Was również miał podobne doświadczenia?

Skoczek

Witam! Mój kontakt z firmą Szczecińska Manufaktura Wędlin (czytaj Bohun, przy Przodowników Pracy w Szczecinie) był jedynie chwilowy. Na "dzień dobry" oferowali prace na różnych stanowiskach produkcyjnych za ok. 2500zł brutto. Dopiero po kilku dniach pracy prawda okazała się nieco inna - umowa angielska i polska. Łącznie na powyższą kwotę, ale um.polska opiewała na śmieszne pieniądze i szczątkową część etatu. Jednym słowem przekręt na składkach pracowniczych. Może jest to dobre rozwiązanie dla niepłacących na swoje dzieci ALIMENCIARZY czy klientów KOMORNICZYCH, ale na pewno nie dla normalnych ludzi, którzy mieszkają w Polsce, mają rodziny i tu pracują na swój kapitał emerytalny. Nie polecam tej firmy nikomu, kto chce mieć normalną i dobrą pracę. Przygodę z nią zapamiętam jako krótką, wprowadzającą celowo w błąd i w dodatku okradającą z zarobionych pieniędzy - ekwiwalent za przepracowane dni nie był opodatkowany żadną umową i w dodatku zapłacono mi mniej niż wynosi najniższa stawka godzinowa w kraju).

Alicja

Jak przedstawia się BOHUN SP. Z O.O. na tę chwilę? Czy w firmie od ostatnich komentarzy zaszły jakieś zmiany? Jak uważacie, o czym warto powiadomić przyszłych kandydatów? Na co powinni być przygotowani?

sdcv

@tomek wiesz co no teraz to juz szukaja na przyklad regionlanego szefa sprzedazy w Szczecinie do zadan takiej ososby nalezy miedzy innymi budowa rynku zbytu na terenie Niemiec realizacja planów i celów sprzedażowych w kanale nowoczesnym i tradycyjnym

polecam

Do PH. Napisałeś "Z ciekawostek to są np karty paliwowe wiec o jakim płaceniu za paliwo piszesz?" Fajna ciekawostka. Szkoda ze nie napisałes jaka jest umowa. Ja nie mące tylko zadawałem pytania, ja piszę żeby każdy zadawał pytania na rozmowie kwalifikacyjnej. Myslę że kazdy kto ma 5 klepek widzi różnice. Czas pracy wziąłem z własnego doświadczenia i innych PH Bohuna a wynagrodzenie to w Biedronce płacą ok 2 tyś za 8h Parę osób mi odpowiada ale nikt nie powie jaka jest umowa. Ja słyszałem że nadal ŚMIECIOWA W ANGLII bez świadczeń. Wszyscy tutaj czekamy żebyś za jakiś czas napisał jak Tobie idzie, powodzenia

polecam

@grant, widzę że wiesz jakie umowy dają? Nie ma sensu polemizować z Tobą bądź inną osobą z biura. MAG po prostu mysli i wyciąga wnioski. KAŻDY KTO IDZIE NA ROZMOWĘ DO BOHUNA NIECH SIĘ SAM ZAPYTA O UMOWĘ, żeby nie było tak jak znami że dostalismy "umowy" do podpisania po jakimś czasie. Mysle ze Bohun moze jedynie zatrudnic teraz tylko osoby bez doswiadczenia i to pewnie na chwile

ph
@polecam

No widzę ze faktycznie opinie o tym ze tu mącisz nie są bezpodstawne. Byłem na rozmowie pytałem o wszystko i wyglada to zdecydowanie odmiennie od tego co tu twierdzisz. Jest pełna informacja odnośnie warunków zatrudnienia i rodzaju pracy - wiec tez nie wiem skad wzioles te apele zeby kazdy pytał jak jest to podawane jasno i klarownie na rozmowie?. Z ciekawostek to są np karty paliwowe wiec o jakim płaceniu za paliwo piszesz? Nie wiem skad wziołes ten czas pracy czy pensje ale ani jednio ani drugie nie jest zgodne z prawda. No i jak moge robic 15% planu w pierwszym i jedynym jak piszesz miesiacu pracy jeżeli na pierwszy miesiąc nie ma w ogóle planu sprzedaży? Dla mnie dobrze to wyglada i tyle ci powiem. Dam znac za jakis czas jak mi idzie.

mag

Bunt, dlaczego Bohun jest fajny? pracowałeś tam? znasz opinie osób postronnych? Pewnie ze każdy może tu napisać co chce ale jak ktoś pyta się czy jest umowa smieciowa w Anglii bez swiadczeń a Bohun milczy to chyba jest UMOWA SMIECIOWA. Myslę ze ktoś kto idzie na rozmowe do tej firmy powinien zapytać się o to, bo taka umowa to dyskwalifikacja tej pracy nawet jakby zmienili umowy na smieciowe w Polsce. Pozostałe pytania też wydają się prawdopodobne bo nikt ich nie dementuje

polecam

Do MARCIN Jak jesteś ze Szczecina to podjedz na obojętnie którego sklep Bohun-Sztuka Mięsa, PSS, Piotr i Paweł, Carefuor, Real i zapytaj się o współpracę z Bohunem o jakość produktów i o rotacje PH. Pozdrawiam, Frustrat, Troll

polecam

Do BIURA To moze odpowiecie chłopakowi jak mi nie chcecie na zadane chyba z 5 razy pytania -czy pracownicy są zatrudniani na umowach śmieciowych w Anglii bez swiadczeń zdrowotnych i emerytalnych? - czy średnio PH pracuje u was 1 miesiąc? - czy odchodzą klienci od produktu? - czy minimum dziennej pracy to 10h w terenie i 1h raporty? - czy wszyscy PH robili ok. 5-20% planu? - czy pensja jest niższa jak w Biedronce? - czy do serwisu samocho. jeździmy w dni wolne? - czy sami płacimy za paliwo a firma później zwraca?

Zostaw merytoryczną opinię o BOHUN S.A. - Szczecin

• Jak się pracuje w BOHUN S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BOHUN S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

BOHUN S.A.
1.4/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Przodowników Pracy 7A
    70-714 Szczecin