Opinie o BOHUN S.A. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BOHUN S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BOHUN S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BOHUN S.A. w Szczecin

Obiektywna

Jeszcze jedno do reprezentanta Bohuna czyli chyba do Przemo... Poproś admina lub swojego najstarszego syna to sprawdzi po IP komputera czy tak jak sugerujesz za całym forum stoją dwie osoby... To chyba nie jesteś skomplikowane?

Obiektywna

Do przemo: podaj prosze z jakich firm wylali według twoich informacji Wojtka. Jestem bardzo ciekawa jaka historie tworzysz ludziom. Ty zastanawiasz sie wogole co piszesz? Bo ja będąc po drugiej stronie lustra nie rozumiem, jaka krzywdę wyrządził ci zarówno Przemek i Wojtek, ze takie bajki piszesz? Ogarnij się. Nie wyszla wam współpraca, wiec finito. Uwierz, ze nie wszyscy sie podniecają tym forum, jak dla mnie jest dość żenujące. Zajmij sie firma, swoimi dziećmi, rodzina, zostaw nas w spokoju. Tak trudno dać ludziom spokój? Zapomnij, ze znaliśmy się, bo ja tak zrobiłam, a ty ciagle nie dajesz nam żyć. Długo to jeszcze potrwa??? Miałam ciebie i arka i Tomka za normalnych ludzi, ale widać któryś z was piszących tutaj nie jest normalny.

Obiektywna

Panowie, zachowujecie się jak stado psów, szczekacie bez celu. Ci którzy pracowaliście macie swoje opinie i macie do nich prawo, a wy " prezesi" nie uciszajcie wszystkich. Szanujcie ludzi to bedą z wami pracować, zróbcie rachunek sumienia bo chyba brak wam pokory. Czy takie obelgi do byłych pracownikow są coś warte? Dajcie im już spokój. Znajdziecie sobie nowych niewolników, wyszkolicie ich w paczkowanie kiełbas i wyslecie w teren. Czy liczycie ze ci nowi zrobią mega super target? Nie. A dlaczego? Bo to nie zależy od nich. Sprzedaż zależy od podaży- czyli od klienta, nie trzeba mieć MBA zeby to wiedzieć. Zero nakładów na reklamę, panie za lada nie maja żadnego celu w promowaniu waszych produktów, długopis jako suvenir to trochę mało, wiec jeśli klient nie kupi to interes sie nie kręci. I niestety handlowcy nie sa juz temu winni. Czy to zatrudnicie kogoś z rodziny, ze znajomych czy obcego- każdy z nich bedzie dopracował dobrze a i tak bedzie to za mało. Brak reklamy, brak sprzedaży. Zatem prosze, dajcie spokój z tymi bezsensownymi jatkami słownymi. Kogo chcecie zniszczyć? Byłych pracownikow? Czy swoją reputacje? Wojtek spokojnie, olej tych rudych i lisów:@

Wojtek

Do przemo. Jak mnie znasz to podaj prawdziwe imie . Chyba ze czegos sie boisz. Bo przemka to ja znam jednego i ty nimnie jestes

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie BOHUN S.A.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Leszno
polecam

Pracowałem tam krótko (tak jak wszyscy) i wyraziłem swoją opinie o tej trefnej firmie i nie rozumie dlaczego MB podszywa się pod mój nick. Człowieku chyba nerwy tobie lekko puszczają ale pomyśl czy wszyscy byli pracownicy są winni twojej porażki? Napisz mi inicjały przynajmniej jednej osoby która odeszła z firmy w zgodzie. Domyślam się kto pisał pod nickiem "Wiele straciliście" i pozdrawiam

Prawdziwy przemo

PRZEMO tylko z nika proszę cię zajmij sie czymś bardziej pożytecznym i nie podszywaj sie pode mnie. Mariusz sadziłem ze jesteś bardziej inteligetny, ale sie myliłem. Proponuje ci zrób sobie piaskownice kup zabawki i zatrudnij dzieci wtedy będziesz mógł zarządzać firma zajmująca sie przesiewaniem piasku. Wtedy może osiągniesz sukces.

@Prawdziwy przemo

Ja się pod ciebie podszywam? Czyli pod kogo? I niby w jaki sposób? To że znam Wojtka to jakieś podszywanie? I rozumiem że to Mariusz to do mnie tak no to na wróżke sie nie nadasz. Pytałem się wyżej to nawet nie napisałeś czy pracowałeś.

Przemo, ty jesteś zjebany jak obecna władza i cały bohun z prokurentem na czele!

@Gość

Dzięki stary :)

przemo

Wojtek Wojtek A gdzie ja napisałem że pracowałem w tej firmie? Pomyśl, że ja już widziałem takie twoje wpisy na forach innych firm z których cie wywalili co ci wyżej pisałem no ale trzeba czytać ze zrozumieniem. A skąd mogę wiedzieć że "prawdziwy przemo" a nie "przemo tylko z nicka" to ta i ta osoba? No nie mów że to znowu ty piszesz bo w to już nie uwierzę. no i odpuść sobie te opisy o swoich zwyczajach jak nie masz co robić. Przypominam że jest to jednak forum na którym obowiązują,maksymalnie merytoryczne wpisy a nie jakieś tam opowieści o lizaniu jajec itp

Wojtek

Prawdziwy przemo to kolega z pracy , ktory tez pracowal w Bohunie . Widac ze ty PRZEMO TYLKO Z NICKA nie znasz do konca ludzi ktorzy tam pracowali wiec domyslam sie ze klepiesz tylko jezorem co ci slina przyniesie . Typowy przyklad cielaka ktory nie ma co robic. Pies jak nie ma co robic to lize sobie jajca

Wojtek

Oj Przemo jak jestes taki mocny w pisaniu , to moze ujawnisz sie . Bedzie ciekawiej porozmawiac otwarcie. Chyba ze jestes taki glupi tak jak piszesz glupio

Prawdziwy przemo

Panowie "prezesi" Mariusz i Arkadiusz jest to żenujące ze podszywacie pode mnie. Brak wam odwagi zeby podpisać sie prawdziwym imieniem? Nie bede rozpisywał sie na wasz temat ponieważ reprezentuje duzo wyższy poziom niż wy. Moim jedynym wnioskiem jest to ze żałuje ze was poznałem i z wami współpracowałem.

@Prawdziwy przemo

Kim jesteś "prawdziwy przemo"? Bo jak rozumiem to chcesz zdyskredytować mój nick tak? No kolego ja go użyłem pierwszy i tylko pod nim pisze więc znajdź sobie inny. W ogóle pracowałeś w firmie Bohun sp z o.o.? A jeżeli nie do mnie to pisałeś bo coś tam o prezesach wspominasz to po prostu zmień nick. O może tak jak mówisz dawaj odważnie podpisz się jak człowiek imię i nazwisko i tyle - skoro innym zarzucasz używanie nicków.

przemo

Oj Wojtek Wojtek. No widzisz niby ci się nicki nie pieprzą a już drugiego postu nie dałeś rady podpisać. Chyba że to nie ty co? :D Swoją drogą jak było ci tak źle w firmie to czemu tak płaczesz ile to nie pracowałeś i jaki byłeś super pracownik? Trzeba było nie pracować. Bo ja wiem że cie zwolnili - czy to oszczerstwo? Naprawdę myślisz że jesteś pierwszym który po zwolnieniu biadoli w internecie na byłą firmę?

Nie rozumiem ze człowiek tak nisko moze upaść! Osoba która tytułuje sie prezesem nim nie jest, nie jest nawet członkiem zarządu, a na dodatek podszywa sie pod kogoś innego. Jakim musi byc żałosnym łajza! No cóż wystarczy na nią spojrzeć a od razu widać z kim ma sie do czynienia. Zalecalam aby zastanowić sie rozpoczynając współpracę z tym człowiekiem. Ja na pewno bym sie jej nie podjęła. A gdybym była na miejscu byłych kierowników to zapewne już dawno skierowalabym sprawę do sadu. Myśle ze tego człowieka prawda kole w oczy i całymi dniami nic nie robi tylko siedzi przy swoim biurku i drapie sie w pusta główkę i ciagle pisze i podszywajac sie pod byłych pracownikow. Przypuszczam ze robi to aby wybielać Bohuna i samego siebie. Ale to już nic nie da! Wreszcie prawda wyszła na jaw. Jesteście firma która nie ma dobrego menadżera. Moim zdaniem jesteście osobami którechce sie szybko wzbogacić nie płacąc innym. Osoby które nadesłana w Bohunie zatrudnione na marnych etatach boja sie mowić z obawy ze stracą prace. Ja wolałabym sprzątać ulice nic pracować u takiego bydła które nazywa sie biznesmenem i tytułuje prezesem. PS jednak prawda jest ze jeśli ktoś jest podły to natura w jakiś sposób go naznacza,w przypadku rzekomego prezesa który nie figuruje w KRS tak właśnie jest. Totalne buractwo pod każdym względem. Jeśli bede dalej widziałam takie podszywajace sie wpisy tego człowieka to na pewno zawiadomie prokuraturę oraz policję nie tylko o tym co tu ma miejsce ale rownież o wielu innych ciekawych historiach.

Wojtek

Niki mi sie nie myla. Dobrze wiem kto pod tymi nikami sie kryje . Nie macie nawet odwagi pisac pod wlasnym imieniem . Jogurtow nie sprzedawalem. Tani chwyt stosujecie zeby siebie wybielic. A jezeli uwazasz ze to robilem to czekam na pozew sadowy . Moj adres znasz. Jeszcze raz uslysze o tych jogurtach to ci sprawe zaloze za oszczerstwa w stosunku do mojej osoby. Ale jak chcesz prac brudy na forum to mozemy . Tylko nie wiem kto na tym wiecej straci. Nasza wspolpraca sie nie udala z powodow finansowych, a nie z jakichkokwiek innych. Pracowalem po 250-280 gidzin w miesiacu, dla was to za malo. Zycze lepszych pracownikow niz ja. Ja mam swoje zycie, juz bez znajomosci z twoja rodzina, wiec niech tak zostanie i daj mi spokoj. Moja praca sie nie martw, dam sobie swietnie rade. Zachowaj chociaz twarz. Swoja droga czekam na oficjalne przeprosiny w sprawie tych jogurtow.

przemo

Wojtek daj spokój już ci się nicki pieprzą. Dostałeś telefon? hehe dobre Wiadomo ze siedzisz tu cały. A że nie masz roboty to dobrze wiesz skąd wiem. No chyba, że mówisz o tych jogurtach co na lewo sprzedawałeś - mówiłem ci żebyś nie przeginał ale ty zawsze swoje. I na koniec oboje nie mamy pracy.

Wojciech K byly pracownik Firmy Bohun

Witam wszystkich na tym interesujacym czacie. Wlasnie dostalem telefon od kolegi ze pisza o mnie na goworku. Dlatego jestem . Widze po tym co czytam to wszyscy boja sie Mariusza i Arka bo loguja sie pod innymi nick-ami . Po co cos pisac i pod tym sie nie podpisywac. Domyslam sie ze " przemo " to jeden z was M lub A. Dajcie sobie juz spokoj . Jak ktos chce zasiegnac informacji na temat firmy bohun niech poprostu do mnie zadzwoni. Numer posiada kazda kierowniczka PiP. Ale duzo nie mam do powiedzenia na ich temat . Szkoda gardla i zdrowia. Przyrost ambicji nad trescia. Pozdrawiam i zycze milego popoludnia.

polecam

a zresztą skąd wiesz że ja nie mam pracy?

Do przemo

Znalazł się obrońca, ludzie prawdę piszą a jeden próbuję naginać rzeczywistość.

przemo

O widzę Wojtek dalej bez pracy - no ale jak zamiast pracować wolisz siedzieć na necie i napieprzać na byłe firmy z których cie wywalili to co się dziwić. Niedługo ci nicków zabraknie. W sumie to musi być niezła schiza samemu sobie odpowiadać nie? Podpowiem ci coś nie pisz co parę minut może będzie mniej widać ze to tylko ty wypisujesz

Wiele straciliście

Myślałem że coś w tej firmie się zmieni na lepsze, czytając tylko te opinie dochodzę do wniosku że jednak nie. Cóż szkoda firma która miała potencjał, wyroby i cel. Marka może nie do końca rozpoznawana i doceniana na rynku nie daje ambitnych możliwości rozwoju, szkoda ale taka jest rzeczywistość. Co do samej pracy to istny kierat od rana do wieczora za nieadekwatne pieniądze. Kto pracował ten wie jak jest, a reszta chętnych zapewne się będzie musiała przekonać na własnej skórze o czym ludzie piszą. Nie polecam jeśli ktoś szuka dobrej pracy a nie nauczki na przyszłość. Po takich doświadczeniach związanych z tą firmą to każda praca jest o niebo lepsza.

Zostaw merytoryczną opinię o BOHUN S.A. - Szczecin

• Jak się pracuje w BOHUN S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BOHUN S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

BOHUN S.A.
1.4/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Przodowników Pracy 7A
    70-714 Szczecin