Opinie o Color Graf Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Color Graf Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Color Graf Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Color Graf Sp. z o.o. w Gdańsk

wiesław @@@

Firma jest w sądzie, urząd skarbowy, PIP, zus, łamie przepisy na całego, nie polecamy tego zakładu, wykończy firmę Aneta lub Robert

@wiesław @@@

Pracowałam tam 4 lata. Zmarnowane zdrowie i nerwy. Nigdy bym nie uwierzyła w to co tam się dzieje jakbym tego nie przeżyła. Masakra

Kuba

Myślę, że idealnych firm nie spotkamy na swojej drodze. Ale jak ktoś dobrze pracuje to wszędzie będzie mu dobrze!

Bogdan
@Kuba

A co Ty zaliczyłbyś do plusów w tym zatrudnieniu? Jaka według Ciebie jest atmosfera w pracy i relacje z przełożonym oraz współpracownikami? Każda z osób wypowiadających się na tym forum, pracująca w tych samych warunkach ma inne zdanie o pracodawcy i własną subiektywną opinię. Jeśli mógłbyś napisać kilka słów o pracodawcy i warunkach, zatrudnienia zachęcam Cię do zostawienia swojej opinii.

Zuzanna

@wiesław @@@, możesz powiedzieć czy byłeś pracownikiem COLOR GRAF lub może dalej jesteś tu zatrudniony? Co takiego dzieje się obecnie w tym zakładzie? Może to tylko przejściowe problemy i przedsiębiorstwo będzie funkcjonowało bez przeszkód? Pamiętaj, że na forum mogą być tylko rzetelne i zgodne z prawdą informacje.

Zuzanna

@STAJNY, rozumiem Twoje niezadowolenie z pracy w COLOR GRAF SPÓŁKA, jednak według regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin na forum nie można opisywać konkretnych osób, podawać danych osobowych czy też używać inicjałów pracowników. Dla tych, którzy zastanawiają się nad pracą w tym miejscu istotne będą informacje o warunkach zatrudnienia lub atmosferze pracy.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Kuba

Jeśli firma łamie przepisy prawa pracy dlaczego nie rozmawiacie o tym z szefostwem tylko piszecie na forum?

STAJNY
@Kuba

Kuba skoro tak piszesz to znaczy że nie pracowałeś w cg i nie miałeś tej przyjemności poznać pana kulawego Roberta D. Krótko i na temat " jak się panu nie podoba to droga wolna, mam na pana miejsce 15 ukraińców." Ten człowiek ma pracownika i nietylko za nic. Całe życie łamał prawo, i nigdy nie poniósł kary więc robi to nadal. Raz się pomyliył i prawie. Kuba nie obraź się ale nie wypowiadaj się w sprawach o których nie masz pojęcia! Ja Ci proponuje złóż swoje CV a jak Cię przyjmą to wtedy gadaj z szefostwem o warunkach pracy w color graf . Zobaczysz jak to jest rozmawiać z kulawym.

STAJNY

Firmą rządzi pan robert d. któremu nogę odstrzelili parę lat temu!!! Oczywiście pan r. był niewinny. Pracowałem tam parę lat na stanowisku operator maszyn. Pan Robert ma swojego czarnucha Mariusz C. Generalnie umowa o pracę na najniższą krajową, praca po 12 h ale pan kulawy płaci tylko gołe h a prawo polskie nakazuje wypłatę za nadgodziny 50% i 100% za pracę w dni wolne. A w dni wolne pracujesz dużo, nie ma majòwki czy bożego ciała, nie ma weekendòw. Za 280 h w miesiącu dostałem 50 zł premii. Nie rozumiem dlaczego PIP nie może se z tym gościem poradzić , jak pracowałem byłem świadkiem kilku kontroli jednak wszystko było tak zrobione że PIP wychodził z niczym. Żona pana kulawego jest sędzią RP. Praca w color graf u Pana Roberta d. to żart!!!!

Zuzanna

@wiesław @@@, przypominam Ci że wypowiadasz się na forum publicznym. W swoim komentarzu publikujesz wiele poważnych zarzutów - to nie miejsce na to. Jeśli takie sytuacje faktycznie mają miejsce w firmie, to powinny być rozstrzygane na innej drodze. @Piotr, a Ty pracujesz w firmie czy chcesz się o niej czegoś dowiedzieć? Twój komentarz nie jest dla mnie do końca jasny.

wiesław @@@

Mamy rok 2018, firma funkcjonuje od 1993, moje pytanie brzmi jak przez tyle lat firma może zatrudniać tyle ludzi na czarno, nie odprowadzać składek ZUS, wyrzucać każdego kto wróci z l4, i nie płacić za nadgodziny, tyle donosow już poszło na tą firmę i nic w szczególności że firma zatrudnia ponad 100 osób, może ktoś się tym zainteresuje skąd właściciel drukarni bierze pieniądze na wypłacania pieniędzy, pracownikom którzy cześć wypłaty dostają w kopercie 10 każdego miesiąca

Czy jesteście pewni, że nic pozytywnego nie możecie napisać? Idealnych firm nie ma!!

Xxxx
@Piotr

Owszem nie ma Ale z takimi odchyleniami jeśli chodzi o traktowanie pracowników to nigdzie nie ma jak tam .

Zuzanna

@wiesław chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak obecnie wygląda praca w firmie oraz czego mogą spodziewać się kandydaci, jednak proszę o zachowanie kultury wypowiedzi oraz nie obrażanie innych pracowników COLOR GRAF. A jak wygląda praca w dziale, w którym Ty pracujesz? Mógłbyś napisać coś więcej na ten temat?

lelum polelum
@Zuzanna

Drodzy przyszli kandydaci Firma Color Graf oferuje pracę 7 dni w tygodniu nocki z soboty na niedziele Plus święta Wymagane nadgodziny (bezpłatne) Obiecywane złote góry później rzeczywistość zweryfikuje jeśli wiecie o co chodzi ;))) Stawaka ? (lepiej nie pytać ) Jesteś młody ? Szukasz swojej pierwszej pracy ? Świetnie się składa ! Bo szukają białego murzyna który będzie robił wszystko za nich aby móc sobie zasiąść na fotelu i strzelić sobie drzemkę lub oglądać seriale . Chcesz się rozwijać ? Nawet nie ma takiej opcji ani perspektyw więc zejdź na ziemie i masz przychodzić na nocki z soboty na niedzielę luz z niedzieli na poniedziałek . :)))))

Mykola

Zatrudniają Ukraińców do pracy w Polsce (Gdańsk) do swojego drukarni (Color Graf). W rzeczywistości - zwykłe rozwodu. Obiecują zaproszenie, a potem tylko rzucać. Będziesz obiecał 1000 euro, ale według dokumentów można umieścić minimum 500 euro i dostaniesz te pieniądze. I to jest nawet szczęśliwe. Kierownik działu pracuje Ukraińska oszusta Alina Polovynka (https://vk.com/id162159276), która oszukańczo osiąga swoje cele, a jej brak odpowiedzialności nie ponosi. Chłopaki, bądźcie ostrożni z tą firmą! Ostrzegawcze, a następnie uzbrojone.

Pracuś :)
@Mykola

Ale to śmiesznie, wątpię że Pan kiedy kol wiek pracował w naszej firmie, bo ten kto pracuje wie że tu jest tylko jedna osoba decydująca - Prezes, tym bardziej o wynagrodzeniu.

wiesław

nie ma plusów, a sytuacja wygląda na 90% stanowiskach, tak jak ktoś nspisał maszyniści i jego przydupas są ok reszta to wg kutersyry pomioty

Zuzanna

@Poirytowanarozumiem, że nie jesteś zadowolona z pracy w firmie. Możesz powiedzieć na jakim stanowisku sytuacja tak wygląda? Jakie dla Ciebie są plusy pracy w COLOR GRAF?

Poirytowana

Niestety cała prawda o tym zakładzie. Ten zakład to istny (usunięte przez administratora) Fałszywy szef i kierownik. Pracując w tym zakładzie nie można mieć życia rodzinnego i towarzyskiego. Pracujesz po 12 godzin 7 dni w tygodniu za śmieszną stawkę. Nadgodziny i nocki nie są dodatkowo płatne. Śmieszna premia 50 zł- ciesz się że w ogóle dostałeś xD pójdziesz na zwolnienie lekarskie to albo dostaniesz pół etatu albo zwolni Cie z pracy. Szczerze odradzam pracę w tym zakładzie!

omg

Jak to na czarno @nigdy więcej? to Raczej nie jest możliwe, już dawno firma by nie istniała z takim zachowaniem prawa pracy.

nigdy więcej

możesz sobie zwolnienie od lekarza wziąć tylko co z tego jak składki sa nieopłacone i pracuje się na czarno, pracując tam człowiek nabiera uprzedzeń do kaszubów (dopieralski to rodowity kaszub), na rozmowie obiecywał złote góry, kursy, szkolenia - niby opłacone przez firmę a wychodzi jak często u prywaciarzy kombinatorów, 8pln na h

bior

Wypłata jest na czas ale benifity socjalne to nie w tym zakładzie pracy nawet na zwolnienie lekarskie nie masz prawa chodzić.Jeżeli zrobisz to dwa razy w roku to lądujesz na dywaniku i właściciel grozi ci zwolnieniem z pracy.

duch

masakra,masakra masakra najgorsza firma w jakiej przyszło mi pracować,tylko operatorów traktuje się ok.a cała reszta to śmiecie

ktos

Jeśli chcesz pracować w święta i w weekendy po 12 za niską stawkę To śmiało idź tam ;D

GORNIK

tak szukaja taniej siły roboczej 7 dni w tygodniu i 24 na dobe

Zostaw merytoryczną opinię o Color Graf Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Color Graf Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Color Graf Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Color Graf Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Color Graf Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Color Graf Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Color Graf Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Schuberta 1A lok. 1
    80-171 Gdańsk