Efekt Serwis

Błonie

Opinie o Efekt Serwis

anonim 2011-02-16 14:38:39
EFEKT SERWIS W BŁONIU to jedna wielka lipa panie tam przyjmują np; do NAGEL POLSKA (DANONKI)PASS na akord obiecując zarobki do 1200zł albo i wiecej ,idziesz pracować do magazynu a tam niespodzianka nie możesz wyjść ani wejść bo wszystkie drzwi są na kartę włącznie do szatni wc i stołówki tracisz czas na czekaniu i proszeniu sie o karte potem masz dostajesz palete na której masz produkt GRACJA NOWOŚĆ za 0,01 gr ponieważ FROPY które sa za 3gr okazuję sie że są tylko dla ludzi zatrudnionych na stałe ,wiec pracujesz miesiąc za 20zł dniówki a o godzinach nie ma mowy bo to jest praca akordowa a panie z EFEKT SERWIS twierdzą że nie mają żadnego wpływu na to co sie dzieje w magazynie ale utrzymują że zarobki bedą ponad 1000zł lecz okazuje sie że pracy jest tak mało ze robią nam tydzien wolnego (wiec co to za praca na akord jak nie ma pracy i kiedy zarobić te 1200zł obiecane przez panie z EFEKT SERWIS przy wyrabianej jednej palecie towaru za 0,01 gr ) i nagle przychodzi twoja upragniona pensja a tam 350zł na koncie za 3 tygodnie pracy oczka nam bieleją a panie z EFEKT SERWIS ze spokojem na to że musiały podatek z tego zabrać i dlatego taka mała pensja albo że pan kierownik sie pomylił i dali nam złe stawki i my pracowaliśmy nie za 0,01gr tylko mniej i że one nic na to nie poradzą !!! szkoda że pan kierownik pozwala na takie traktowanie i oszukiwanie ludzi szkoda tylko że panią i kierownictwu nie wystarczają im własne pensje tylko muszą sie dorabiac na nas ;)
anonim 2011-10-19 12:39:18
nie można doprosić sie o wypłatę wynagrodzenia w terminie w/g pań(specjalnie z małej litery) banki przez tydzień przelewają pieniądze człowiek powinien się cieszyć że ma pracę odradzam firmę
głośno nie można nic powiedzieć bo cie straszą adwokatami zmową że nie dostaniesz pracy przez inne agencje w Błoniu
mimek 2012-08-28 12:20:09
Pracowałem nie raz przez Efekt Serwis w Błoniu i muszę piwedzieć, ze jak potrzebowałem pracy to zawsze mogłem na nich liczyć , co mi się podoba to właśnie podejście do człowieka nie traktują go z góry, a Pani [usunięte przez moderatora] można powiedzieć wszystko.
Pracownik 2013-02-11 22:15:30
Co wypisujecie to są kłamstwa !! Pracowałem przez firme Efekt Serwis która się miesci w Błoniu i mogę powiedziec ,ze jestem bardzo zadowolony ze właśnie przez tą agencje a nie jakąś inną pracowałem !!!!
po pierwsze miła obsługa klienta , po drugie umowa o prace, po trzecie na czas wypłata ,zero problemów wszystko super !!!!!! Serdeczne dzięki za prace !!!! Jest to jedyna najlepsza agencja która znam !!!!!!! polecam kazdemu !!!!
platormers 2013-02-25 23:46:19
Aż wstyd się przyznać , że w swoim cv będę teraz miał Efekt Serwis . Zero kompetencji w jakiejkolwiek sprawie . Powinni się nazywać Agencją , ale Towarzyską chyba pół Błonia już wie dlaczego .
Asiaaaa 2013-02-26 18:10:21
agencja troche sciemia ludzi trzeba walczyc o swoje
Jessi 2013-03-04 21:26:52
Jednak świat jest mały . Nie jestem do końca pewna , czy to ten Efekt Serwis , ale wydaje się na tak . Jestem z Poznania i bodajże 2006 lub 2007 miałam z nimi tą nieprzyjemność . To co się tutaj wyprawiało przechodzi ludzkie pojęcie . Panie z biura wprowadziły mnie w niemałą konsternację . Otóż po okresie próbnym , zapoznanie procedur miałam być przyjęta do biura . Jakież było moje zażenowanie , kiedy okazało się , że jednak nie . Zostałam poinformowana , że szef jest bardzo wymagający / chodziło o męskie potrzeby / i lepiej żebym sobie odpuściła .
ta 2013-08-12 14:41:01
niestety to prawda z "wymagajacym" szefem ......nie polecam. skladek nie mialam placonuych( sprawdzalam w zus)
zing 2013-09-03 22:56:55
Tylko najlepsze w tym jest , że szef tego czegoś założył już drugą działalność i ma się w najlepsze . Ciągnie kaskę z urzędu miasta Błonie i ma was w poważaniu ( układziki działają ) . W Sochaczewie już zmądrzeli i po aferze z niesprawnymi autobusami pudło było blisko .
mm 2014-02-25 17:49:17
nie polecam na wypłatę czekam trzeci miesiąc, sprawa zakończyła się w inspekcji pracy, zobaczymy co oni zdziałają. Podobno to wina księgowości którą oni wynajmują
gregory 2014-04-30 20:27:40
Miejmy nadzieje, że opóźnień już nie ma, w sumie temat ucichł, może napiszecie jak tłumaczyli owe opóźnienia?
dyzio 2014-06-24 23:28:24
podobno szefowi kredyt nie wypalił i wpadł w finansowy korkociąg , pikuje ostro
ułop 2014-10-07 19:19:23
Facet jest niezrównoważony , dziwne że banki w ogóle podejmują jakąkolwiek współpracę z tym panem . Ma potężne długi i z sądu mógłby zrobić sobie miejsce stałego pobytu ( kilka miejsc ) . Pytanie kogo pociągnie za sobą a komu uda się uciec ?
agata 2014-11-14 17:16:48
Czy ta agencja zmieniła nazwę ? W Sochaczewie jest ,,Dream Job'' czy VERSO?
Było ogłoszenie do pracy w Gnatowicach do DSV- jak sądzę- i to ta sama agencja?
geinnadij 2015-02-04 16:52:22
no żartujsz chyba @andrju. W takich ofertach zawsze podaje się kwotę brutto, a więc można zarobić własnie minimalną krajową, a więc jeśli chodzi o pieniądze to efekt serwis niestety nie powala. Może w jakiejś innej kwestii górują nad konkurencją... tego nie wiem. Czy ktoś z Was posiada może taką wiedzę?
huszti 2016-05-08 10:58:12
niestety większość po prostu nie jest w stanie napisać Ci tego konkretnie @sad stąd te ogólniki na temat efektu
Zostaw swoją opinię o Efekt Serwis - Błonie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Efekt Serwis