Opinie o C. Hartwig Gdynia S.A. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy C. Hartwig Gdynia S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie C. Hartwig Gdynia S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C. Hartwig Gdynia S.A. w Gdynia

Iza

Wiem, że C. Hartwig Gdynia obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko: Asystenta Spedytora Morskiego, Asystenta Spedytora Drogowego, Stażystki/ Stażysty ds. kadrowych, Młodszego Specjalisty ds. wsparcia sprzedaży oraz Agenta Celnego. Na tej strony możecie znaleźć nieco więcej informacji: http://www.chg.pl/kariera/oferty-pracy Powiedzcie mi, co o tym sądzicie. Warto byłoby aplikować?

Chrzan

(usunięte przez administratora) ONI PRACUJĄ TAM CHYBA ZA KARĘ. PARKINGU POD BIUREM DLA DUŻYCH AUT BRAK, A TELEFONICZNIE NIC SIĘ NIE DOWIESZ. MAŁO TEGO, POTRAFIĄ CIĘ ZABLOKOWAĆ, ŻE JUŻ NIGDY DO NICH NIE DODZWONISZ SIĘ, BO ONI JAK TWIERDZĄ NIE SĄ INFORMACJĄ. TO TY POWINIENEŚ WIEDZIEĆ, CZY AWIZACJA NA ZAŁADUNEK U NICH JEST CZY NIE, BO IM NIE CHCE SIĘ SPRAWDZIĆ, BO TO PRZECIEŻ TAAAAAKI WYSIŁEK. SZCZEGÓLNIE DLA PANI KATARZYNY WAŻNIEJSZA JEST KAWA I GADANIE GŁUPOT Z KOLEGAMI NIŻ RZETELNA PRACA. STARA EKIPA TO BYLI PROFESJONALIŚCI, TERAZ TO BYDŁO, KTÓRE UWAŻA ŻE JEST PĘPKIEM ŚWIATA A NIE POTRAFI PRZEPISAĆ TEKSTU Z JEDNEJ KARTKI NA DRUGĄ BEZ POMYŁKI.

Może słyszał ktoś o pracy w firmie? Jaką macie atmosferę, czy daje się godziwie zarobić?

Prost

Hartwig gdynia polska 20 panowie w biurze zachowują się jak bydło, chamskim zachowaniem przechodzą samych siebie, kierowców mają za nic, cytuję.. Jak się Panu nie podoba to nie musi Pan tu przyjazdzac.... I będzie taki dzien ze nie bede musial, a na początku byli tacy uprzejmi HB

Czy rekrutacja na stanowisko Magazynier/ Operator Wózka Widłowego w firmie C. Hartwig Gdynia S.A. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Milo mi sie pracuje

Iza

@obserwator czy od czasu Twojej wypowiedzi sytuacja w firmie C. Hartwig Gdynia uległa zmianie? W dzisiejszych czasach, gdy mamy rynek pracownika, warunki pracy ulegają dynamicznym przemianom, jesteśmy ciekawi jak wygląda Twoja aktualna ocena tej firmy.

obserwator

firma cienizna, nabrali pseudo gwiazd na stanowiska kierownicze w tym w działach handlowych bez doświadczenia i myślą że ludziom zamydlą oczy, to co można o nich powiedzieć brak kompetencji i nie dotrzymują słowa więc od razu na początku ich skreśliłem - to będzie pierwsza firma jaka upadnie jak przyjdzie kryzys

piotr2706

Brak płatności za usługi.Po telefonie do księgowej firmy c.hartwig 30.01.2014 usłyszałem że mam się cieszyć że tylko tak małe opóźnienie w mojej płatności i tu cytat " dziś ( 30.01.2014 ) robimy płatności z 22.01. więc w pana sytuacji nie ma tragedii" Jak widać termin płatności 45 dni firmie c.hartwig nie wystarcza (usunięte przez administratora)

Lorens

Heh co za bzdury wypisujesz!! Kolejny nieudacznik, który wylewa swoje frustracje, dramat.

sfx

firma ma problemy z wyplacalnoscia zewnetrznym podmiotom ale to ty sie im z tego tlumaczysz, b. duze cisnienie na wyniki - oczekuje sie cudow dajac naprawde malo w zamian, kasa bez rewelacji, ogolnie nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o C. Hartwig Gdynia S.A. - Gdynia

• Jak się pracuje w C. Hartwig Gdynia S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy C. Hartwig Gdynia S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w C. Hartwig Gdynia S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

C. Hartwig Gdynia S.A.