C. Hartwig Gdynia SA

Wrocław

Opinie o C. Hartwig Gdynia SA

sfx 2011-02-12 11:08:00
firma ma problemy z wyplacalnoscia zewnetrznym podmiotom ale to ty sie im z tego tlumaczysz, b. duze cisnienie na wyniki - oczekuje sie cudow dajac naprawde malo w zamian, kasa bez rewelacji, ogolnie nie polecam
Lorens 2011-03-25 15:03:19
Heh co za bzdury wypisujesz!! Kolejny nieudacznik, który wylewa swoje frustracje, dramat.
piotr2706 2014-01-31 15:03:46
Brak płatności za usługi.Po telefonie do księgowej firmy c.hartwig 30.01.2014 usłyszałem że mam się cieszyć że tylko tak małe opóźnienie w mojej płatności i tu cytat " dziś ( 30.01.2014 ) robimy płatności z 22.01. więc w pana sytuacji nie ma tragedii" Jak widać termin płatności 45 dni firmie c.hartwig nie wystarcza (usunięte przez administratora)
obserwator 2016-10-01 17:24:00
firma cienizna, nabrali pseudo gwiazd na stanowiska kierownicze w tym w działach handlowych bez doświadczenia i myślą że ludziom zamydlą oczy, to co można o nich powiedzieć brak kompetencji i nie dotrzymują słowa więc od razu na początku ich skreśliłem - to będzie pierwsza firma jaka upadnie jak przyjdzie kryzys
Zostaw swoją opinię o C. Hartwig Gdynia SA - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie C. Hartwig Gdynia SA