BFI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o BFI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Aktualność
Witamy serdecznie na naszym profilu, który jest platformą komunikacji z naszymi pracownikami, kandydatami oraz klientami.

Pragniemy zapewnić Wam pełną dostępność i bliski kontakt z nami. Dlatego zachęcamy Was do zgłębiania naszego profilu, zapoznawania się z informacjami, zadawania pytań i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami.

Dziękujemy za opinie, które są niezwykle cenne dla naszego rozwoju. Stawiamy na atmosferę współpracy i życzliwości wśród pracowników, dlatego Wasza aktywna partycypacja jest kluczowa.
Chcemy, aby nasze dyskusje były merytoryczne i konstruktywne, mające na celu porozumienie i wzajemne zrozumienie. Niezmiennie dążymy do tworzenia pozytywnej atmosfery na naszym profilu jak i miejscu pracy.

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania lub sugestie, nie wahajcie się z nami skontaktować. Jesteśmy tu, aby służyć Wam informacjami i wsparciem.

Zespół BFI Sp. z o.o.
Kierowca Nowy wpis

Jakie są warunki pracy dla kierowców C+E jaki rodzaj zmian jest do wyboru czy są podwójne obsady. Co firma oferuje kierowcą ? Jakie są zarobki ? Proszę o opinie aktualnych bądz byłych kierowców I najważniejsze jaka panuje w firmie atmosfera ? Czy są jakieś benefity ?

Nowy wpis

@Kierowca

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www, aby uzyskać więcej informacji: https://bfi.pl/dla-kierowcy/ W razie potrzeby zapraszamy również do kontaktu telefonicznego, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Iwona Nowy wpis

Hejka. Liczę na opinie z pracy jako specjalista ds. administracji. Na stronie jest to teraz pierwsza oferta. nie mam doświadczenia ale zostało ono oznaczone jako atut. Ciekawa więc jestem tego w jaki sposób zostanę sprawdzona na rozmowie. czy był ktoś niedawno?

Nowy wpis

Aktualność
Ze wzruszeniem odebraliśmy piękną laurkę przygotowaną przez Rodziny będące pod opieką gdyńskiego MOPS’u.

Dzięki hojności darczyńców biorących udział w 3-edycji naszego Kiermasz Świątecznego udało nam się zebrać niesamowitą kwotę 61 000 zł!

To właśnie dzięki temu wsparciu przygotowaliśmy świąteczne paczki dla potrzebujących rodzin.

Ten piękny gest i forma podziękowania to wielkie wyróżnienie i dodatkowa motywacja do dalszej działalności na rzecz społeczności.

Zdalne to tylko można pracować jako e-spedytor? Przynajmniej takie trzy oferty widzę teraz w tym przypadku i przyznam, że wstępnie ją rozważam, jestem spoza miasta. ;) tylko w pewnym sensie nie posiadam wymaganego doświadczenia, chyba ze studia kierunkowe pod to podlegają? Czy taki staż mógłby być prowadzony zdalnie czy jednak musi to być od samego początku samodzielna osoba?

Jeśli chodzi o stanowisko e-Spedytora - profil stanowiska dotyczy doświadczonych, samodzielnych spedytorów. W tej chwili nie przewidujemy możliwości odbycia stażu w formie zdalnej.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie BF International Łukasz Perkowski? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Pracowałam w tej firmie ponad 2 lata. Super atmosfera to ogromny plus tego miejsca, dobra lokalizacja i w porównując do innych firm z branży nawet dobre zarobki. Rzadko pisze się tutaj dobre opnie, ale BFI na prawdę godny polecenia. Zmieniłam prace ze względu na przeprowadzkę do innego miasta, a moich obowiązków nie dało się wykonywać zdalnie.

Aktualność
Zeszły piątek był dniem, który zapisze się w naszej pamięci na długo!

Razem z Zespołem Pieczy ds. Rodzin Zastępczych MOPS Gdynia zorganizowaliśmy niezwykłą akcję Second Life - kiermasz ubrań używanych dla rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka w Gdyni!

Dzięki zaangażowaniu wielu ludzi, w tym pracowników BFI, udało nam się zebrać i dostarczyć ubrania dla dzieciaków od 0 do 18 roku życia.

Ogromne wsparcie, jakie otrzymaliśmy od Was wszystkich, napawa nas nadzieją i przekonaniem, że warto kontynuować tę misję. Dlatego już teraz zapowiadamy kolejne edycje akcji Second Life - bo wspólnie możemy zmieniać świat na lepsze!

Dziękujemy każdemu, kto włączył się w naszą inicjatywę i kto wierzy, że razem możemy zdziałać naprawdę wiele!
ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Anonim

24.01.2024 04:01

Anonimikona wywiad

Moja rekrutacja w firmie BFI odbyła się dość niestandardowo. Będąc na innym kontynencie, w innej strefie czasowej dostałam szansę, by rekrutacja na wszystkich etapach (łącznie z ofertą pracy) odbyła się zdalnie. Pierwszym etapem rekrutacji była rozmowa z Panią z HR, która wprowadziła mnie w to, jak wygląda praca w firmie i jaka panuje w niej atmosfera. Uważam, że jest to bardzo kompetentna osoba i doskonale sprawdziła się w swoim zadaniu. Następnie przeszłam jeszcze przez dwa etapy. Nie wierzyłam, że to, co firma pokazuje na Instagramie i YouTubie jest rzeczywistością, ale od pierwszego dnia czułam się jak wśród przyjaciół. Dostałam ogromną szansę od Zarządu. Pracujące tam osoby są niesamowitymi ludźmi i wspierają każdego na każdym etapie pracy i życia. Nigdy wcześniej nie miałam styczności z takimi przełożonymi. Pomimo tego, że nasza współpraca była krótka, to BFI zawsze będzie miało specjalne miejsce w moim sercu i we wspomnieniach. Nie pracuje już tam od pół roku. Mimo tego, że mój pomysł na nowy dział nie był najlepszy na etap, w którym znajdowałą się firma i się nie sprawdził, to uważam, że było to najlepsze miejsce mojej pracy i bardzo ją polecam. Jestem bardzo wdzięczna za daną mi szansę i za wspaniały czas!

Anonimikona wywiad

Pracowałam jako spedytor. Do moich obowiązków należała organizacja i koordynacja transportu.  Zajmowałam się także nawiązywaniem nowych relacji biznesowych z klientami i przewoźnikami oraz współpracą z działem handlowym.

Czy miałeś/aś możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynikała ta decyzja?

Anonimikona wywiad

Firma była bardzo elastyczna. Miałam możliwość pracy zdalnej.

Anonimikona wywiad

To była moja decyzja. Wpłynęła na nią możliwość rozwoju w innej firmie z większym zapleczem do prowadzenia działu, którym się zajmowałam. Zarząd i działy wspomagające bardzo wspierały i pomagały mi w każdym etapie pracy oraz pożegnania z nią.

Anonimikona wywiad

Uważam, że Zarząd firmy jest bardzo pomocny. Wspiera pracowników w ich rozwoju. Atmosfera w pracy jest bardzo dobra. Firma ma mocny dział HR, który w każdym momencie może pomóc pracownikom. Dobrze zorganizowane są także działy wspomagające.

Anonimikona wywiad

Firma dawała możliwość uczestnictwa w szkoleniach językowych, coachingowych oraz z wielu dziedzin transportu. Uważam, że BFI zdecydowanie inwestuje w pracowników i poszerzanie ich wiedzy.

Anonimikona wywiad

Nie zmieniajcie się i róbcie dalej to, co robicie! Mocno kibicuję i mam nadzieję, że kiedyś jeszcze nasze drogi się przetną czy to biznesowo, czy prywatnie.

Aktualność
Podsumowanie roku 2023 w liczbach.

Styczeń to czas refleksji i podsumowań, a my nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami naszymi osiągnięciami w minionym roku.

30 000 000 Przejechanych Kilometrów
- to o 43% więcej niż w 2022 roku!

53 365 Zrealizowanych Zleceń
- co oznacza wzrost o 50% w porównaniu z poprzednim rokiem!

3 444 Współpracujących Przewoźników
- to o 50% więcej niż w 2022 roku!

2 645 Aktywnych Klientów
- co oznacza ogromny wzrost o 86% w porównaniu z poprzednim rokiem!

35 Kaje w których działamy
- to o 9% więcej niż w 2022 roku!

Czy stawiamy na rozwój firmy? Absolutnie! Te liczby mówią same za siebie! Nie zwalniamy tępa i wkraczamy w rok 2024 z jeszcze większą energią do działania!
????

Już 100 osób na pokładzie? Jeśli w 2023 faktycznie dołączyło do zespołu 50 sztuk, to jakie są przewidywania teraz na 2024? I tak ogólnie w jaki sposób wygląda jakieś wdrożenie na stanowisko? Jak je oceniacie?

@????

Przewidywania na 2024 są podobne, ale tak naprawdę wszystko finalnie będzie zależało od potencjału kandydatów i tego, jak rokują w kwestii rozwoju na przyszłość oraz kompatybilności ich kompetencji z potrzebami organizacji. Nie można pominąć również dopasowania do kultury organizacyjnej oraz wartości BFI. To wszystko musi się po prostu spotkać. Co do wdrożenia na stanowisko pracy - dbamy o wartościowe wdrożenie i onboarding każdego pracownika BFI. To dla nas bardzo ważne, aby nowa osoba w zespole już od pierwszego dnia pracy poczuła się komfortowo i szybko zaaklimatyzowała. W celu uzupełnienia tego procesu juz w tym miesiacu wdrożylismy procedurę preboardingu, jako element budowania candidate experience. W trakcie onboardingu dzielimy się m.in. naszymi wartościami, misją, wizją i kulturą pracy. Opowiadamy o historii firmy, naszych usługach, przedstawiamy poszczególne zespoły i przybliżamy narzędzia oraz zasady komunikacji. W czasie wdrożenia i w początkowym okresie zatrudnienia wsparciem dla nowego pracownika jest dedykowany opiekun merytoryczny, który odpowie na wszystkie pytania, które pojawią się po drodze, pomoże merytorycznie, wprowadzi w szczegóły realizowania poszczególnych procesów na stanowisku itd.

Hej, jest tu ktoś z administracji? Widzę, że specjalisty do Was na Zwycięstwa teraz szukają, oferta niby od trzech dni widnieje ale za dwa wygaśnie, czemu takie szybkie nabory? był ktoś w ogóle na rozmowie teraz? jak polecacie się przygotować?

BFI Sp. z o.o. od kilku lat sukcesywnie odnotowuje ciągły wzrost zatrudnienia, wynikający z przyjętej przez Spółkę strategii na rozwój biznesu. W samym 2023 roku do zespołu dołączyło blisko 50 osób, przez co nasz zespół liczy obecnie ponad 100 osób na pokładzie. Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania lub do kontaktu.

Pojawiła się tu kiedyś wzmianka o rekrutacjach otwartych, to ile osób tak średnio kandyduje i ile mniej więcej mogą trwać jakieś rozmowy? Mnie mimo wszystko interesuje ta wspomniana spedycja ( mam doświadczenie ). Jacy są zatem pozostali współpracownicy? Czy można się do nich śmiało zwrócić o pomoc? Przy tym w jaki sposób oceniacie poziom integracji? I czy praca zdalna wchodzi w grę?

xyz

Można się zwrócić ale jest duża rotacja pracowników, rekrutacja trwa cały rok, przez co jest dużo nie doświadczonych i nie ogarniających więc może być tak, skoro jesteś z doświadczeniem, że będziesz jeszcze uczył obecnych pracowników

@xyz

BFI może się pochwalić bardzo niską rotacją pracowników, na poziomie kilku % w skali roku. Lubimy stawiać na długą współpracę. Rekrutacja otwarta wynika z przyjętej przez firmę strategii na ciągły rozwój w najbliższych latach. Chętnie usiądziemy do stołu z osobami z doświadczeniem, aby porozmawiać o szczegółach i możliwej ścieżce rozwoju. Zapraszamy do aplikowania!

Konsument Tlenu

Nie polecam Ci pracy w tej firmie, na początku zatrudnienia wszyscy pokazują i opowiadają, jak to jest pięknie i miło, łatwo dać sie zmanipulować i złudzić, bo szybko okazuje się, że to wszystko pic na wodę, bardzo nerwowa atmosfera każdy kazdego(usunięte przez administratora)

@Konsument Tlenu

Zdecydowanie zachęcamy, aby samemu przekonać się, jak to wszystko wygląda W BFI i jaka panuje u nas atmosfera. Zapraszamy do aplikowania, jeśli masz doświadczenie, lubisz pracę w transporcie i cenisz sobie wysoka kulturę organizacji

Konsument Tlenu
@BFI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Przekonałem się :)

rozczarowany

Wyświetlają mi się cały czas reklamy BFI, współpraca pyszna kawa, i takie podobne bzdury. Kiedyś poszukiwałem dla swojej firmy transportów FTL. Sprawdzałem również tą firmę. Niestety słabiutko. Niby jakiś kontakt był ze strony spedytora (najpierw był jakiś facet) ale jak już wysłałem zlecenie to zero odzewu, nic kompletnie zero. Potem była jakaś kobieta to ta czasem odpisała że szuka, albo o coś innego dopytała .Efekt ten sam czyli żaden. Widać że praca ludzi aby się nie narobić więcej niż trzeba. W końcu znalazłem spedytora dla swoich ładunków z którego jestem zadowolony. Niestety nie polecam kontaktu z tą firmą bo po prostu nie chce im się, zero inicjatywy, kontaktu. Albo nic nie potrafią

rozczarowany2
@rozczarowany

mam takie samo zdanie, listopad 2022 nic się nie zmieniło. wszystko ladnie pieknie kawka jest ale jest to korpo i moloch, zero zainteresowania, po 16 nie dodzwonisz sie do spedytora

Nowax
@rozczarowany

potwiedzam, Filipos zwyzwał ostatnio innego spedytora za to że ten zgłosił mu opóźnienie auta. Masakra, z takim podejście do ludzi nic dziwnego że mamy ciągle rekrutacje otwarą. Niektórzy to mam wrażenie że pracują tylko tej kawki na kapsułki pracują, zero logicznego myślenia. (usunięte przez administratora)

Filipos
@Nowax

To nie jest prawda

Alicja

Ktoś pisał o listopadzie 2022 i zerowych zmianach, jak to wygląda w sierpniu 2023? Mnie interesowałoby akurat stanowisko dyspozytora, jakie są możliwości aby w tym roku się na nie dostać? I czy sadzicie, że warto? Ile można zarobić?

Jacek

Wcześniej dość szczegółowo tu opisano, jak wyglądała rekrutacja i zaproponowana stawka. Tym niemniej dopytam, co się zmieniło przez półtora roku, i jakiej obecnie kwoty mogę się spodziewać na stanowisku spedytora drogowego w zespole kontenerowym?

@Dmitry rozumiem że się nie dostałeś tak?

Lol
@Paweł

Przecież jest wszystko napisane w jego opinii. Zaproponowano mu 2500 netto (czyt. Oczywiście że się nie zgodził pracować za -2000 zł netto).

Lidia
@Lol

Kiepska ta pensja nie ma co, kto by sie zgodzil za to pracowac, no kto ?

Katarzyna

Czy ktoś wie jakie są realne zarobki na stanowisku "specjalista ds. sprzedaży"?

Danuta
@Katarzyna

Dowiedziałaś się? Może byłaś na rozmowie albo pytałaś osobiście? Też jestem ciekawa odpowiedzi na to pytanie, ale jak widać nikt nie spieszy z odpowiedzią.

Basia

Sześć za jakość i 6 za cene:)

Agnieszka

@Dmitry oj to rozumiem, że przed rozmową nie zapoznano się z twoimi kompetencjami i na dobrą sprawę stracono i twoj i ich czas?

Dmitry

Witam, chciałbym się podzielić swoją opinią o rekrutacji do firmy BFI w Gdyni. aplikowałem na stanowisko: "Specjalista ds. transportu kontenerowego", Skoro w wymaganiach było napisane: "Masz roczne doświadczenie w branży? Świetnie! Mniej? Też dobrze." zadecydowałem zaaplikować, mając 31 lat, 3 lata doświadczenia w logistyce magazynowej, rok pracy w zakupach, i rok w sumie jako spedytor. 7 lat studiów i td. zadwoniła przed 24 grudnia miła kobieta i umówiła mnie na rozmowę po śwętach. OK! 28 grudnia zadzwonił dyrektor ds rozwoju firmy, miłe słowa i td, potem rozmowa, i Pan dyrektor mówi: "Przepraszam, nie mam tutaj Pana CV, więc nie mogę zobaczyć gdzie Pan pracował, kim jest Pan, proszę powiedzieć kilka słów" Ja jestem w szoku....... Przeprowadza DYREKTOR rozmowę, nie mając mojego CV. Okazało się, że według ich oczekiwań mam doświadczenie 0. Ponieważ praca w branży się nie liczy, bo nie pracowałem szczególnie jako Specjalista ds. transportu kontenerowego, tylko jako spedytor, i że to są inne jaja, Po prostu Pan DYREKTOR obniżył moje kompetencje, proponując pensję 2500 netto, i na pytanie, czy są jakieś benefity - odpowiedź, "no jakieś są"!!!!!!!!!!!!!. Wynik: na przyszłość, niech Pan DYROKTOR ma CV przy rozmowach, to napewno ułatwi rozmowę, i proszę się rozejrzeć, co to jest branża TSL, i co w nią wchodzi. P.S. Umową o pracę, Cool zespół, Świetna lokalizacja, Pyszna kawa, Narzędzia pracy, to co oferujecie, już tym niekogo nie zaskoczysz!! Pozdrawiam!

Dagmara
@Dmitry

Dimitry, dziękuję za pozostawiony komentarz. Brak CV w trakcie spotkania rekrutacyjnego był niedopatrzeniem z naszej strony, za które chcielibyśmy ogromnie przeprosić jednocześnie dziękując za czas poświęcony na rozmowę. Dagmara BFI

ania

Nie wie ktoś czy firma ta poszukuje stażystów? Słyszałam bardzo dobre opinie o tej firmie i że bardzo dobra atmosfera pracy. Aktualnie skończyłam studia licencjackie z transportu morskiego i byłabym zainteresowana stażem/ praca w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o BFI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Gdynia

• Jak się pracuje w BFI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BFI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BFI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

BFI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ