Opinie o Fabryka Urządzeń Chłodniczych Byfuch w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fabryka Urządzeń Chłodniczych Byfuch. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fabryka Urządzeń Chłodniczych Byfuch na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Urządzeń Chłodniczych Byfuch w Bydgoszcz

Jak szefostwo w Fabryka Urządzeń Chłodniczych Byfuch traktuje ludzi?

gabryś Nowy wpis

w porzo.

Pablo Nowy wpis

Zostałem na wyspach. Do dzisiaj w sklepach spotykam regały, które sam produkowałem. To był dobry czas. Pozdrawiam znajomków.

Pietrek Nowy wpis

Szukam wierzycieli Fabryki Urządzeń Chłodniczych Byfuch Sp. z o.o. w upadłości. Kontakt na maila PKConsulting.pl@gmail.com

Pietrek

skontaktuj się ze mną na maila PKConsulting.pl@gmail.com

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Fabryka Urządzeń Chłodniczych Byfuch? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa

Posiada ktoś informacje czy firma istniej? Komentarze na forum są sprzeczne.

Zbychu

Jak ciężko w robocie. Włączone regały nie dajążadnej ulgi na hali. Kiedy nadrobimy zamówienia ?

Michu

Mają sporo zleceń. Współpracują głównie w kooperacji.

Opiekun

Polecam.

Mariusz

Spotkałem nasze regały w sklepie w Irlandii. Miło zobaczyć, że brałem udział w ich produkcji.

Janek

Lubię atmosferę w Fabryka Urządzeń Chłodniczych Byfuch za: Chłopaki, Wesołych Świąt. Dalszych sukcesów w Nowym Roku.

Witam. Gdzie aktualnie mieści się firma? Chciałabym zamówić regały chłodnicze osobiście. Z góry dziękuje za odpowiedz.

zzz

szkoda

Kuza

Jest bez zmian. Ale jak widzimy u innych to i tak nieźle.

Chłopaki dają sobie radę. Choć problemy z komunikacją czasami są.

John

Zatrudnili pracowników z Ukrainy. Zobaczymy jak im się sprawdzą.

Jas

Dobra robota. Alec mogłoby być więcej nadgodzin.

zzz

szkoda

Magazynier

To był dobry czas pracy w tej firmie. Chłopaki 3majcie się. I spokoju po świętach.

Janek

Dobrze się pracowało. Ciekawa praca. Miło widać swoją pracę w wielu sklepach.

Czy ktoś powie jakie są plusy pracy w Fabryka Urządzeń Chłodniczych Byfuch? Taka informacja będzie pomocna.

Jasia

Miło wspominam pracę w tej firmie. Paczki świąteczne, dobra praca. Zawsze była zasada - jak dobrze w spółce to dobrze i pracownikom. Ale wielu z nich na to nie zasługiwało.

Michu

Też pracowałem w tej firmie. Dobra praca i dobre zarobki. Kasa za nadgodziny tak jak należy. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Urządzeń Chłodniczych Byfuch - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Fabryka Urządzeń Chłodniczych Byfuch?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Urządzeń Chłodniczych Byfuch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Urządzeń Chłodniczych Byfuch?

Fabryka Urządzeń Chłodniczych Byfuch
3.9/5 Na podstawie 140 ocen.
  • Toruńska 143 A
    85-831 Bydgoszcz