Fabryka Urządzeń Chłodniczych Byfuch

Bydgoszcz

Opinie o Fabryka Urządzeń Chłodniczych Byfuch

powodzenia 2009-05-13 14:10:16
Witam , byłem na rozmowie w tej firmie ogolnie nie jest tragiczne, po za : staniem na korytarzu jakis 20 miniut bo pani w kadrach ta pani tez z maila nie potrafi chyba kozyystac bo dla niej trudnoscią jest odpisanie maila zwrotnego ,nie ma krzesła, potem sprawdzanei przez konstruktorów - spoko nawet ciekawi i sympatyczni ludzie, no i rozmowa z dyrektorem który tak na prawde sam chyba nie wie czego chce a atrakcyjne warunki pracy to dla niego ładne meble , wiec radze sie zastanowic czy warto jechac do nich i tracic czas takie jest moje zdanie bo jezeli przyjezdza do nich człowiek ktory siedzi w branzy kilka lat i wie co z czym i dlaczego to nie wiem w czym jes problem nbo chyba ze szkaja kolesi za 1000 pln no to spoko niech kazdy idzie
anonim 2009-06-18 11:54:09
To jest jakaś farsa.Oni chcą ,aby pracować tamza marne pieniązdze Byłem tam i dyr.generalny nie zna rzeczywistości na rynku pracy.A dojście do jego biura to koszmar-błoto po kostki.Po rozmowie ,to wiem ,że z kulturą kiepsko a za to dużo zarozumialstwa. Nie ma gdzie parkować -chyba ,że też w błocie.
szukająca pracy 2009-08-15 15:58:46
hmm, a ja właśnie chciałam wysłać tam CV ;/
szukający pracy 2009-08-18 11:32:55
Witam. Niestety muszę zgodzić sie z poprzednimi wypowiedziami na temat rekrutacji w tej firmie. Byłem umówiony na rozmowę w sprawie pracy. Czekałem na korytarzu 25 minut. Jak już dyrektor zechciał mnie łaskawie przyjąć,to zaczął od pytania o sytuację na rynku pracy, czy posiadam grupę inwalidzką, i ile chciałbym zarabiać. Rozmowa trwała bardzo krótko, może jakieś 3 minuty, poczym zostałem poinformowany że prowadzą rozmowy z wieloma kandydatami i ewntualnie odzwonią za jakieś 3-4 dni. Dowiedziałem się że wszystkim kandydatom tak mówią. Co do zarobków to ludzie z 30- letnim stażem mają tam 1500 netto i to z nadgodzinami. Jak zatrudnią za 1000 to dobrze.
Byfuch upadłość 2010-05-19 12:22:17
Zostało wszczęte postępowanie upadłościowe, więc lepiej dajcie sobie spokój z poszukiwaniem tam pracy (a na pewno niech uważają dostawcy)
były 2010-07-04 22:10:26
po miesiącu odszedłem firma wszędzie ma długi pracownicy z 20 lenim dośw. 1500 - 1600 na łape dla nowych 980 żart
pozdro CNC
Anonim 2010-09-02 20:53:34
Koniec tej firmy jest bliski [usunięte przez admina]
anonim 2010-12-01 22:45:26
Og??lnie tam jest lipa:-/
Klient 2012-02-23 10:36:53
Kierownictwo - tej firmy nie ma nic wspólnego z biznesem .
Żadnych kontaktów z tą firmą.
olek 2015-01-27 13:19:51
a słuchajcie, nie wiecie może jak to wszystko wygląda? chodzi mi konkretnie o tym co Wy robicie, czy macie ciężka pracę, czy raczej taką, że możecie po prostu się dowiedzieć jak to wszystko wygląda, bo sam jestem chętny do pracy, ale nie wiem co konkretnie mogę robić, na jakie stanowiska oni teraz potrzebują osób?
Mzt 2015-03-28 18:03:57
Chłopie, z choinki się urwałeś chyba ... fabryka to fabryka, zakład gdzie się coś wytwarza. Osoba, która raczej nigdy nie tknęła narzędzi do ręki i nie posiada żadnej wiedzy fabrycznej raczej ma nikłe szanse by móc zaistnieć w Bydgoszczy w tej fabryce. Zastanawiające jest tylko to czy naprawdę można otrzymać odpowiednie stanowisko wykazując historię zatrudnienia...
JA WIEM 2016-10-05 16:17:43
WITAM WSZYSTKICH PRZECZYTAŁEM NA TEMAT BYFUCH PRODUCT BARDZO DUŻO NEGATYWNYCH OPINII NIESTETY TO PRAWDA!!!.WIEC TAK BRAK TOALETY SWOJEJ BO KORZYSTA Z INNEJ FIRMY,BRAK ŁAZIENKI,BRAK STOŁÓWKI,JE SIE TAM GDZIE SIE USIADZIE ,ZMUSZANIE DO NADGODZIN,ZMUSZANIE FO WYKONYWANIA INNYCH PRAC NIZ W UMOWIE,WÓZEK WIDŁOWY TO JEŹDZACA BOMBA ŚMIERDZI CALY CZAS GAZEM (WÓZEK PEWNIE BEZ BADAŃ BO NIC W NIM NIE CHODZI NIC).NA CHOROBOWYM KAZAŁ CHODZIĆ DO PRACY.NO NIESTETY TO PRAWDA!!!!!!!. A CO DO WIERZYCIELI TO W BYFUCH PRODUCT JEST TA SAMA PRODUKCJA CO W DAWNYM BYFUCH WSZYSTKO TO SAMO DOSŁOWNIE,WIEM BO PRACUJE TU.......NAWET MASZYNA DO ZALEWANIA JEST TA SAMA FORMY WSZYSTKO TO SAMO CO W DAWNYM BYFUCH.POZDRAWIAM
JA WIEM 2016-10-05 16:36:24
AHA BYM ZAPOMNIAŁ(A), CIUCHÓW DO PRACY WOGÓLE NIE DAJE PAN PREZES BYFUCH PRODUCT ,SIĘ CHODZI JAKIE KTO MA.NIE WSPOMNĘ O KWITKACH OD WYPŁAT NIEMA.NIE PŁACI ZA CIUCHY ZA PRANIE,POWINIEN PŁACIĆ EKWIPUNEK CO MIESIĄC ZA TO ŻE KAZDY MA SWOJE CIUCHY DO PRACY NIESTETY BRAK!!!!
pracujacy 2016-10-13 17:08:43
Witam wszystkich, słyszałem o firmie Byfuch dużo złego tym bardziej że pracuje w innej firmie w tym samym budynku. Postanowiłem napisać bo to co widziałem i to słyszałem to jest masakra więc: Do tej pory nie dostali chłopaki wypłat za wrżesień-karygodne, firma nie ma pryszniców,brak toalety swojej bo korzysta z naszej, widziałem nawet pana w gipsie na cnc na chorobowym coś koło miesiąca temu, chodzą ubrani jak chcą kolorowo. Nawet jakiś pan miał wypadek przy pracy. Widziałem że miał szwy na prawej ręce.Przyszedł po chorobowym do pracy to Prezes Byfuch Product dał mu od razu wypowiedzenie, i to ma być normalna firma ?, normalny P.Prezes?? Zdecydowanie nie......, nie jedną osobę widziałem jak tak potraktował żenada.
edf 2016-10-13 17:22:03
@mai jeżeli nie możesz znaleźć to chyba jest jednak duże prawdopodobieństwo że jej pewnie nie mają ;) ale być może jej nie potrzebują - tak wnioskuje..ale wiesz jeżeli chodzi o wynagrodzenie to jednak każdy chciałby mieć jak najwyższe te zarobki co nie?
zzzz 2016-12-09 09:35:44
Witam. Proszę napisać co się dzieje z fabryka BYfuch. Zakupiłam w tej firmie szybę do lady chłodniczej w październiku 2016r. i do tej pory nie otrzymałam jej- zapłaciłam za szybę , transport. Czy zastałam oszukana i w ten sposób wyłudzono ode mnie pieniądze? Od tygodnia nikt nie odbiera telefonów.
Zostaw swoją opinię o Fabryka Urządzeń Chłodniczych Byfuch - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Urządzeń Chłodniczych Byfuch