CCC S.A.

Opinie o CCC S.A.

GG

Dostałam dzisiaj wypowiedzenie z pracy za to że będąc osoba niepełnosprawną chorująca na przepuklinę kręgosłupa byłam na zwolnieniu. Dodam że miałam umowę na czas nieokreślony.. Firma CCC tak bardzo chce zatrudniać takie osoby jak ja z grupą, a jak je traktują.... WSTYD Tyle wniosłam do tego sklepu, klienci mnie lubili zawsze uśmiechnięta i takie podziękowanie Nikt sobie choroby nie wybiera... Nawet godziny nocne pracowałam co jest niewskazane w moim przypadku Zrobiłam się niewygodna jak ból się odezwał Przykre naprawdę... Pracowałam w CCC 1866

Stawki

Stawki na rynku są znacznie większe w IT niż tu. Ponadto firma nie podaje widełek w ogłoszeniach co w e-comm jest już standardem...

GoniaAurelia

Ja tak z innej beczki Ma może ktoś z Was wolny rabat -50% stacjonarnie? Mogę coś zapłacić, ale swoje wykorzystałam na buty, które i tak mi się zepsuły a nowe są drogie pieruńsko drogie

Reklamacja

Pozdrawiam Panią angieszkę z CCC Forum Gliwice. Żeby bez złości na poprzedniego klienta nie potrafiła Pani opanować emocji i wyżywała się na kliencie, który po prostu chciał zareklamować swoje buty. Życzę powodzenia i powodzenia w szukaniu pracy.

rekrutacja online, zadzwonili i zaprosili na rozmowę

"Jakie masz doświadczenie" "Co planujesz w życiu" "Jaka dostępność"

Ilona

a co to za info, czemu akurat od lutego mieli tak robić? Od kiedy w sumie o tym wiecie?

Ilona

Aha to nie wiedziałam ale te obniżki to dlaczego mają wystąpić. Z czego wynika ten cały kryzys tutaj?

Zgadzam się w 100%. Wszyscy w tej firmie są fałszywi(usunięte przez administratora).P

Hmm

Co się dzieje na regionach ktoś coś słyszał ? Jakieś zmiany..

JKK

Pani w okularach krótkie blond włosy, jest bardzo nie miła i nie uperzejma. Libero Katowice

Angela

A co z pracownikami z grupą

ciekawa

Ile zarabia dekorator sklepowy w CCC ?

@ciekawa

Gdy byłam dekoratorem w sklepach top150 to do podstawy miałam jeszcze dodatek 300zl brutto. Jak praca jest w dużym mieście to jest jeszcze dodatek za to. Podstawa + dodatek lokalizacyjny +/- 300zl + 300zl za dekoratora

@Ania

A to chyba ładnie wygląda w takim razie. A jak na tym stanowisku wyglądała u Ciebie praca? Co musiałaś robić? I czy miałaś jakieś osobiste zastrzeżenia?

Pracownica
@ciekawa

Bynajmniej u nas w małym sklepiku w województwie świętokrzyskim to 3800 brutto oczywiście mamy też premie.kokosów się nie spodziewajcie.

Zuzanna

Czemu interesujące? Wiesz o tym coś więcej?

Rudy

Dlaczego na stronie CCC ciagle powtarzają się te same ogloszenia o pracę...Czy nikt nie ma wystarczających kwalifikacji?, czy jest taka rotacja?

Xyx
@Rudy

Taka rotacja... okres próbny i nara. Chyba że masz jakieś "dobre plecki"

@Xyx

Uważasz, że po okresie próbnym pracownicy są zwalniani. Dlaczego masz taka opinię, sam tego doświadczyłeś? Jeśli przyjmuje się nowego pracownika, szkoli się go, żeby nabrał doświadczenia to jaki sens go zwalniać kiedy się sprawdza w pracy? Może mógłbyś to wyjaśnić i napisać kilka słów o warunkach zatrudnienia i wynagrodzenia.

Mieczysław

Wspominasz, ze wynagrodzenie nie jest wysokie. Czy masz zniżkę na asortyment sklepu lub targety są tak ustawione, że możesz zdobyć dodatkową premie? Liczę na Twój komentarz.

Urlich
@Szymon

Nie, pracownicy nie są zwalniani po okresie próbnym, po prostu nie dostają następnej umowy. Na okresie próbnym można dać pracownikowi mniej (nawet najniższa) i mówić ze na następnej umowie dostanie lepszą stawkę. A następnej umowy nie ma, bierze się następnego naiwniaka co się zgadza na "lepsze stawki po okresie próbnym a na okresie próbnym minimalna" i jego też się wymienia na następnego. Prosty sposób by płacić grosze i mieć pewność ze pracownik będzie się bardzo starał w pracy i na nic nie narzekał przez 3 miesiące pracy (no bo chce dostać normalna umowę). Nic do dodać nic ująć, bardzo popularna praktyka w wielu firmach, żadna w tym tajemnica.

Robson
@Rudy

Aplikowalem już 2 krotnie do działu inwentaryzacji i co ?- cisza. Mam wkalifikacje, spełniam wszystkie wymogi- dlaczego więc nie było rozmowy?- kolesiostwo?( chyba raczej). Słyszałem o pchaniu swoich na różne stanowiska, jednak mialem nadzieję.No cóż może jestem za dobry do tej pracy:)

Anka skakanka
@Urlich

Co ty za glupoty piszesz? Nie po to przez 1-3 miesiące uczysz kogos nowego aby później jemu umowy nie dac! Nie wiem gdzie Ty pracujesz, ale tu gdzie ja jestem o takims czyms nie ma mowy! Szanujmy swoj czas

A ja się z Urlich zgadzam
@Anka skakanka

Pani z kadr się niech nie wypowiada. Firma jest duża, to że ty masz znajomości i tylko słodzisz kierownikowi dzięki czemu nie masz żadnych problemów z umową nie znaczy że inni nie mają. (usunięte przez administratora)

Wesoła 55
@Mieczysław

Przecież to żart z tym zarobkiem. Tak jak CCC płaci kierownikowi w 3 grupie to śmiech na sali ???????? kpina wręcz tyle na głowie i co dostajesz grosze socjal do niczego... Wręcz go nie ma!! A gdzie premia motywacyjny za brak L4... Nie ma... Inne firmy mają naprawdę szacunek do pracownika a tu tylko... Wskaźniki, wskaźniki.

Tyran
@Mieczysław

Płacą normalna dla kogoś kto jest na etacie 1 bo kadra kierownicza nie doceniona na mniejszych lokalizacjach ???? Zero możliwości premii bo tak dowali Ci góra obrót, że napisz sobie tą premie. Podwyżka od stycznia ok bo się należy... A tak to nic

Zoska
@Tyran

Drugie podwyzki od 01.02.2020

Mimi8765
@Rudy

Ludzi się zwalniają bo to pracą normalną nie można nazwać. Robisz 10 czynności na raz, kasa, towar, reklamację, szukanie butów, pisanie mailów, sprzątanie. Makabra. Nikt normalny tego nie wytrzymuje na dłuższą metę. Pracownik karany za urlop ma potrącane z premii, dużo by wymieniać.

Stary
@Wesoła 55

Ta firma nie szanuje pracownika. Zalozylam sprawę w sądzie za mobing bo drukowalaam maile. Wygrane . 10k na rękę odszkodowania. I przywrócenie do pracy. Potem L4 już przez pół roku na głowę hehe

@Rudy

Praca jest fizyczna i wielozadaniowa. Jesteś sprzedawcą, kasjerem, dekoratorem, ochroniarzem i sprzątaczem, więc odpowiedź nasuwa się sama. Jeśli płaca minimalna przy takim wachlarzu obowiązków ciebie satysfakcjonuje to idealne miejsce dla ciebie.

@Buba

Aaa i magazynierem:)

hubabuba
@Buba

Jedni lubią w pracy wykonywac różne zadania bo jedna czynność ich nudzi, a drudzy lubią wykonywac jedno i to samo non stop, normalna sprawa.....ameryki nie odkryłeś......ciesz sie ze masz wybór i możesz iść do pracy jaka ci odpowiada...........powodzenia i wiecej wyrozumiałości

Jerzy
@hubabuba

Czy trudno jest zostać magazynierem w firmie CCC? Słyszałem kiedyś, że trzeba być sprawnym fizycznie, aby w ogóle myśleć o tego typu pracy. Ktoś w wątku może to potwierdzić bądź zdementować? Liczę na Was.

On
@Rudy

Takie mają propozycje finansowe hhahahahahahahahahaabbababababababhahahhahahaha

R1989
@Rudy

Pracowałam 8 lat w ccc ale to jak mnie potraktowali na koniec gdy chciałam odejść jak człowiek jak dla mnie jest szcztem bezczelności.

@Wielka
@Xyx

Dokładnie tak to wygląda.

bum
@Rudy

Jest rotacja, ludzie stamtąd uciekają. Nie musisz mieć doświadczenia, by pracowac w CCC.

Izabela
@bum

A Twoim zdaniem czemu uciekają? Złę warunki umowy, atmosfera? Rożne wersje tu czytam, np o umowach, że po okresie probnym ludzie sami zostają zwolenieni..

Mieczysław

Masz racje, ale klienci też mogą się tu wypowiedzieć. Trzeba być elastycznym. Zawsze znajdzie się ktoś kto doradzi klientowi jak postąpić. Ty jesteś pracownikiem?

Sylwia

Pracował ktoś z Was jako pracownik do prac terenowych? Opłaca się aplikować?

LEON

Jak wygląda praca w dziale inwentaryzacji? Ile na początku placi firma?

Młody

Co sądzą panie sklepowe o chlopakach z inwentury?

Anka
@Młody

co masz na myśli- jak wyglądają, czy jak pracują? Jest pól na pół- pracują różnie, wyglądają też:)

Viola
@Młody

Zależy od czlowieka- niektorzy panowie są mili , rozmowni, pomocni inni niekoniecznie. Zajmują się swoją pracą chociaż nie tylko. Są panowie, którzy kokietują, prawią komplementy- podrywają i flirtują...:)Ponoć są tacy co próbują swoich sil na każdym salonie, a później jeszcze buziaki, zaproszenia na kawkę przez facebook czy inne. Żłosne, szczególnie, że robią to ci zajęci.... Dużo można pisać.

@Viola

W pracy płeć nie powinna mieć znaczenia tylko kompetencje i profesjonalizm. Wnioskuję, że pracujesz w CCC. Może będziesz tak miła i napiszesz kilka słów o grafiku pracy. Czy jest na tyle elastyczny, że można dzielić naukę z pracą i układać go według własnych potrzeb? Takie informacje przydadzą się dla osób które chcą aplikować, ale prócz pracy mają też inne zobowiązania.

Viola
@Szymon

Z grafikiem bywa rożnie- zależy od sklepu, kierownictwa. W sklepie w którym pracuję kierowniczka bierze pod uwagę prośby pracownic, można dzielić naukę z pracą czy innymi zobowiązaniami. Mam to szczęście, że pracuję w dużym mieście z fajnymi wspólpracownicami.

@Viola

To dobrze, że w sklepie, który pracujesz, jest możliwość, aby porozumieć się z kierownikiem, co do grafiku. Mam nadzieję, że w pozostałych sklepach, które są własnością firmy CCC, również tak jest. Skoro jesteś pracownikiem tej firmy, to mogłabyś napisać, czy masz możliwości zakupu obuwia bądź innych produktów w korzystnej cenie? Ciekawi mnie, czy pracownicy mają taki dodatek od pracodawcy.

awe
@Młody

nie zawsze im się 'spieszy' tak jak my byśmy tego oczekiwały. nie ma zrozumienia, że po ich pracy jeszcze trzeba powykładać buty i po takiej nocce trzeba o 8 otworzyć sklep. a tak to bez zarzutów, tylko tempo pracy mają ślimacze. i toaleta zajęta cały czas.

Kaśka
@awe

hahaha, z toaletą to prawda.U nas też podobnie:)

Ania D
@Viola

Miałam podobną sytuację z zaproszeniem przez Mesengera na kawę i czarującymi słowami, ale po prostu grzecznie dałam do zrozumienia, że nie, dziękuję. Niektorzy robią to chyba codziennie na każdym salonie, bo może się uda w Polsce, a co za granicą?Tam to dopiero musi się dziać- współczuję dziewczynom.

Klaudia
@awe

tempo ślimacze bo to nie Oni mają rano otwierać, a jeszcze towar powykładać:(

Violetta

Często niepotrzebnie przeciągają inwentaryzację i te ich teksty..Poziom 0

Kacha
@Młody

Sklep w którym pracuję- inewntaryzacja tragedia.Koniec pracy ok.5 rano, panowie nie powiem uwijali sie, ale na kacu robota idzie średnio. Przed pracą piwko to już standard. Czuć nieświeże oddechy, widać przekrwione oczy. Toaleta caly czas zajęta:)..Oj, dużo pisać.

Bb

Ja na paczką ????

Bb

Pączka ????

Ewcia
@Młody

Niektórzy bardzo się starają, żeby przejść na inny rodzaj znajomości...Hahaha te sms...

OLKA
@Młody

CIEKAWE JAK MOŻLIWE JEST WYKONYWANIE TEJ PRACY KIEDY HOTELE DLA NICH SĄ ZAMKNIĘTE....FIRMA PRZEGINA. PODOBNIE W CZYNNYCH SKLEPACH Z PROCEDURAMI.

PB
@OLKA

Promocja 2para za grosz na czasie...

Bardzo bardzo przemili

Mary
@1427

Yhym, czasami za mili...

Wera

I się dzieje

Wera
@Młody

Kadra zarządzająca powinna przyjrzeć się niektórym panom. Jak robią i co robią.Czy nie ma skarg?

Buba

Hej czy ktoś może wie coś więcej na temat zmiany systemu wynagrodzeń, który podobno ma już być naliczany z marcową wypłata? I drugie pytanie czy u was tez wspominają ze będziemy pracować po 8h ?

CHudY

Pracowałem na umowę zlecenie, Centrala się obija i ja wraz z dwoma innymi osobami czekamy już prawie dwa miesiące na wypłatę.

Lol
@CHudY

Ja tak samo.. Czekam na pieniądze za grudzien, porazka

Trever

A co z naszą gwiazda sceny HR. Czy ktoś wie dlaczego odeszła?

MambaMalina

Praca na stanowisku Kupca- czy ktoś może podzielić się opinią/ wrażeniami???

Zuzanna
@MambaMalina

A co to jest za stanowisko? Bo pierwsze słyszę. Co się robi? Napisz proszę :)

Zostaw merytoryczną opinię o CCC S.A. - Polkowice

• Jak się pracuje w CCC S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy CCC S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CCC S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CCC S.A.?

Kandydaci do pracy w CCC S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CCC S.A.