Opinie o SUWARY S.A. w Pabianice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy SUWARY S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie SUWARY S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SUWARY S.A. w Pabianice

troszkę

A wciąż można się załapać na młodszego specjalistę ds. sprzedaży? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że warunki finansowe sa najważniejsze. Dziękuję.

Myślący

Czemu pani nie dawała i nie daje rady to nie moja sprawa i mam to gdzieś.Ktoś ją na to stanowisko mianował,a ona się zgodziła.Cierpią przez to tylko szeregowi pracownicy.Wsajesz o 4 idziesz do pracy i się dowiadujesz,że masz wolne.Można być wkurzonym?

gość

Wszyscy młodzi uciekajcie z tej firmy.Myślący dla ciebie +++++++++

Myślący

Moim skromnym zdaniem najgorszą decyzją teraźniejszych władz SUEARY była zamiana kierowników.Pani B nie dawała sobie rady z czterema maszynami to ma teraz około 16.Pan W spisywał się na medal no to teraz za oknem kozy ogląda zamiast wykazywać się w zarządzaniu.Rządy pani B trwają od pół roku i raczej jest gorzej niż lepiej. Jeszcze jedna rzecz mnie nurtuje.Jak człowiek pracujący w tej firmie bardzo dużo lat tzn(szef produkcji pan Z.T.)nie robi nic by poprawić byt szeregowego pracownika,a nawet stara się bardziej go "udupić".Sam pracował na produkcji i powinien do kurwy nędzy o nich dbać.Właściwie może ma rację bo jeśli skrzywi palec w odbycie zarządu to mu 100 zł zabiorą:)

Pakowacz

Rozmowa jak rozmowa. wiele obietnic, (podwyzki, przeniesienie na inne stanowisko bla bla), ktore oczywiscie nie zostaly spelnione. najlepeij z doswiadczeniem bo przeciez pakowac butelki trzeba z wyzszym wyksztalceniem.

Myślący

myszka,ludzie mają prawo znać prawdę.Firma spada na psy najlepiej mają dyrektorzy i prezesi,a jest ich od cholery,gdzie nie spojrzysz to ,albo dyr,albo prezes.Najlepszym dowodem na to,że ta firma się kończy jest fakt,że zwalniają się dobrzy długoletni pracownicy.

Omijać szerokim łukiem to całe towarzystwo, w Suwary TECH na produkcji to wielka pomyłka jak była tam kierowniczką Pani B. to panował całkowity nieład, więcej było zlepów i przemiałów niż produkcji, co chwilę tylko wychodziło rozporządzenie iż materiał jest do mielenia, stąd brak kasy na podwyżki ponieważ jak zamówią kilka tirów tworzywa i polowa idzie na sprzedaż jako zlepy za grosze to już chyba samo mówi za siebie iż gdzieś muszę te pieniądze przesiać. Od jakiegoś czasu jest teraz tam Kierownikiem Pan W. to jakoś trzyma w rydzach. Lecz Inspekcja Pracy i same Suwary powinni zająć się i zwolnić dyscyplinarnie dwóch braci Bliźniaków którzy pracują na TECH, jeden jako mechanik drugi jako brygadzista, jak by przejrzał Pan Kuskowski czy Pan Stachowicz kamery i sprawdził jak Ci dwaj delikwenci traktują pracowników jaki stosują mobbing jak biją i drą się na pracowników, to tacy ludzi powinni być izolowani od społeczeństwa i leczeni psychiatrycznie. A nie zajmować takie stanowiska jakie zajmują, ciągle chowają się gdzieś po magazynie bądź produkcji i odsypiają libację alkoholowe.

Fiodor

Tylko szkoda, że za pana kierownika W.T. jest syf na sali aż strach wszystko się klei a tam są opakowania do spożywki produkowane (ketchup i inne). Sanepid miałby tam co robić.

Ukraińcy nie tylko pracują w Suwarach, ale w wielu zakładach i to staje się normalne w kraju. Wprowadzono dodatek za weekendy więc na pewno idzie ku lepszemu. Jak się coś dowiadujesz to rób to dokładnie i do końca. Przyjęcia są jakby kogoś to interesowało.

Fiodor

Od września w SUWARY TECH w Ksawerowie będą pracować Ukraińcy. Widać, że idzie na lepsze niż gdy ja tam pracowałem. Standard pracy się pewnie podniesie bo już brygadzista wektorowy nie będzie się darł na ludzi bez powodu bo i tak go nie zrozumieją. Pensje pewnie wzrosną z początkiem roku ;) A nie przepraszam to najniższa krajowa wzrośnie a wraz z nią pensje pracowników. I wszystkim będzie pracowało się tam lepiej ;)

cyryl jarek

ktoś sponsoruje te wpisy czy jak? ludzie sami się zwalniają bo mają dosyć atmosfery i donoszenia na siebie. jak sie zatrudniac to tylko w biurach...tam premie co miesiąc i podwyżki raz na dwa lata ps. wielki plus dla Pań z kadr ;)

Zadowolona

W Pabianicach kadry i dyrektor bardzo mili i pomocni,polecam!

Sebexxx

mesoro, ty żartujesz, czy kpisz ? jeśli dla ciebie najniższa krajowa to odpowiednie wynagrodzenie, to albo jesteś ignorantem, albo przedstawiasz tzw. "klasę średnią" Prawda jest taka, że dobre zarobki w tej firmie są, ale zaczynają się na szczeblu kierowniczo-dyrektorskim. I takich osób coraz więcej w tej firmie. Słyszałem jeszcze że mechanicy dobrze tam zarabiają, ale w związku z nadgodzinami. A podwyżki są, po 100zł dla wybranych raz na x czasu. Reszta pracowników też dostaje...adekwatnie do waloryzacji najniższej krajowej. Poza tym odradzam pracę, no chyba że ktoś nie ma wyjścia. Wymagania duże, a stres jeszcze większy - zwłaszcza dzięki idiotom na S-tech, którzy kultury za grosz nie mają i potrafią tylko krzyczeć. Miał bym wybierać, to szukał bym pracy w koncernach łódzkich. Większe zarobki i szanse awansu. Były pracownik.

upokorzony

ja o jednym a Ty o drugim, ja o stażu i szacunku do wykonywanej pracy a ty o efektach których tak naprawdę nie ma tylko sa kreowane i przedstawiane prezesowi który nie ma pojęcia co sie dzieje w jego firmie

upokorzony

to że ktoś jest młodszy ode mnie nie jest żadnym problemem taki urok większego stażu pracy. ale to że ktoś młody nie okazuje szacunku wobec drugiej osoby to już dla mnie jest problem. co do jednego z tobą się zgodze - mozna dobrze zarobić ale tylko na oddziale cmentarz :) tam się nigdy nic nie zgadza a nawet jak to wyjdzie to sprawa jest tuszowana żeby dyrektory sie nie dowiedziały (sprawa z zeszłego miesiąca) :) o sprawie wie KIEROWNIK ale obstawwił stanowiska "klanem" no i jakos się kreci

upokorzony

to co się dzieje na magazynie to jest mobing !!! jak taki szczyl i gówniarz który karze do siebie mowic PANIE KIEROWNIKU może zwracać się do swoich pracowników??!! gdzie to mozna zglosic na zewnatrz zeby sie tym zajeli bo ci z "biura" trzymaja sie razem i nic z tego nie wyjdzie

HH

Droga Kruszynko Jak ktoś się nie nadaje do handlu to żadna firma mu nie będzie odpowiadać. Cóż praca w dziale handlowym nie polega na siedzeniu na fb, graniu w durne gry i naciąganie firmy na dodatki do tych gier ( wysyłanie płatnych smsów) oraz chodzeniu na papierosa i spędzaniu 40 minut w toalecie z 8 godzinnego czasu pracy. A żeby mieć racje, trzeba się najpierw zaznajomić z produktami firmy a nie wysyłać ofert bez konsultacji i tym samym psucia wizerunku firmy - do tej pory prostuje błędy tego Pana. Praca w dziale handlowym polega również na współpracy z innymi pracownikami, czego przedmówca nie potrafił opanować mimo wielokrotnych uwag. Zresztą nie tylko firma Suwary poznała się na tym panu, poprzedni pracodawca również rozstał się z nim z podobnych przyczyn. Uważam że tworzymy zgrany zespół co widać we wzroście sprzedaży. Dlatego szukamy ludzi konkretnych, nastawionych na pracę oraz współpracę !!!!

szy.zbig
@HH

o którym piszesz dyrektorze bo w tej firmie co drugi w biurze to dyrektor :)

szy.zbig

nie do końca to miałem na myśli - w firmie jest za dużo biurokracji i pseudo dyrektorów nie mających podstawowej wiedzy. mniej takich z ich pensyjkami to i kasa na podwyżki dla osób z produkcji, montarzu i magazynu by się znalazła. a propo magazynu - po ile obecnie chodzi tworzywo? na spisach wyjdą braki ale pewnie wrzuca się to w koszty byle by pan prezes sie nie dowiedział co się w spółce dzieje

Bojaż

Firma nieprzerwanie prowadzi swoją działalność od 1950 roku, co w moich oczach budzi podziw. Firma produkuje zbiorniki plastykowe, nakrętki, butelki pet czy chociażby kanistry. Wszystko wygląda profesjonalnie i przede wszystkim pewnie - z takim stażem firmy... Tylko jedno jest niewiadome - czy można liczyć na normalne zarobki?

ktoś

Tak naprawdę wszyscy co wypisuję te bzdury nigdy nie pracowali w firmie gdzie jest wyzysk poza tym płaci się za wiedze i umiejętności a co niektórzy z was co nie mieli przedłużonej to poprzekładać butelek z taśmy do kartony nie umieją więc życzę powodzenia idźcie na budowę do łopaty tam was docenią

P

Widać, że nie zdajesz sobie sprawy jakie wymagania mają niektórzy kontrahenci co do ich produktów (np. ci z nad Loary) i jaka odpowiedzialność spoczywa na pracowniku za ten produkt. Bo jak później inkwizycja z działu kontroli cię dopadną to kary personalne się sypią niczym z rogu obfitości. Czyli tak naprawdę g*wno wiesz o specyfice tej pracy.

Ktoś

TRAGEDIA! Nie polecam nikomu pracy w tym kołchozie. nie dość, ze praca jest męcząca, biegasz, robisz milion rzeczy na raz, to jeszcze zmianowa. pozdro dla Pani B. ktora nie ma pojecia o pracy w suwarach a kaze robic wszystko 100 razy szybciej, może przyłączy się pani do nas? jeśli nie jesteś lizusem nie masz szans na przedłuzenie umowy, tylko takich tam lubią - lizusów i kapusiów. na podwyżkę nie ma szans. Robisz jak głupi za marne pieniadze a oni mysla ze robią ci przysluge. czesto nie ma szans isc na przerwe (i tak bedzie ze nic nie robiles). prawa pracownika to dla kierownikow obcy temat. także jesli chcecie pracowac w obozie pracy zapraszam. Mysle ze najlepiej gdyby ludzie pracowali za polowę stawki, albo i za darmo i to po godzinach. moze wtedy umowa zostanie rpzedłużona! :) pozdro.

P
@Ktoś

A kto lubi obiboków? Widocznie za bardzo się obijałaś bo normalni pracownicy nie mają problemu z przedłużeniem umowy. Wcale nie trzeba jak to piszesz być lizusem wystarczy robić swoje ale widać niektórzy nawet do tego nie dorośli. A co do pensji to prawda, że marnie to wygląda pani kierownik, panie dyrektorze. Szczególnie panie dyrektorze choć wiem, wiem ma pan to w du... byle swoją kabzę napchać. P.S. Jak ty chcesz robić nadgodziny w czterobrygadówce?

Szirin
@P

co do dyrektora to za.......e się mylisz.Wiem co piszę.Chciał coś zrobić dla ludzi,ale prezes szybko wybił mu to z głowy.

zenek

Podwyżek nie było od 5 lat, więc zainteresowanym życzę powodzenia.

janek

Praca lekka układa się plastikowe kanistry na palety itp. lecz pensja oraz bardzo kiepsko tzn system czterobrygadówka na 3 zmiany a pensja minimalna 1200 na rękę słabiutko (usunięte przez administratora) nie może sobie pozwolić na podwyżki pensji gdyż zagład się rozwija i duże utrzymanie jest zakładu a nie ma zysku co wynika z doniesień prasowych 2 mln zł zysku za kwartał (usunięte przez administratora) pozdrawiam janek

Zostaw merytoryczną opinię o SUWARY S.A. - Pabianice

• Jak się pracuje w SUWARY S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SUWARY S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SUWARY S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SUWARY S.A.?

Kandydaci do pracy w SUWARY S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SUWARY S.A.
2.2/5 Na podstawie 53 ocen.
  • P. Skargi 45/47
    95-200 Pabianice