Opinie o SUWARY S.A. w Pabianice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy SUWARY S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie SUWARY S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SUWARY S.A. w Pabianice

Kuba

Słyszałem, że SUWARY maja opinię dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie kilka wskazówek, chciałbym tu pracować, warto?

musi montaz

Nieosiągalna pisz za siebie a nie za cały montaz bo tylko tobie zalezało na tym zeby sie zwolnili z pracy. na montazu wcale nie jest lekko tylko trzeba zapierd...c mam nadzieje ze nowy dyrektor zrobi porządek z tymi co siedza na montazu i mają zaswiadczenia ze nie moga chodzic na wtryskarki!! bo moim zdaniem to ty tez sie boisz wtryskarek łahahahahhahaha!!:)

@musi montaz

Hahaha dla twojej wiadomości jestem z wtryskarek to raz a po drugie nie napisałam że na montażu jest lekka praca bo wiem że też jest ciężko tylko oni sobie wybierali lekką pracę. Wgl nie zależało mi na nich żeby odeszli bo mam to gdzieś. A pisanie bzdur z Nico strony jest beznadziejne.

musi montaz
@Nieosiągalna

przeczytaj uwaznie to co piszesz bo to jest nie zgodne z tym co podajesz! zajmij sie swoją praca jezeli jestes z wtryskarek to montaz nie powinien cie w ogóle interesowac przestan pisac wkoncu te bzdury i pracuj dopóki masz prace bo w kazdej chwili mozesz ją stracic!!

@musi montaz

Hahaha groźby są karalne dla twojej wiadomości

Nieosiągalna

Nico teraz po odejściu z zakładu masz jakieś problemy??? Obrażasz wszystkich jak to jest tylko możliwe. Wypisujesz same bzdury !! A ty i twoja żonka jesteście siebie warci!! Nie chciało się pracować lub nie było pracy to ciach na chorobowe lub opiekę bo taka jest prawda że BALIŚCIE SIE WTRYSKAREK!!!!! Obrażasz ustawiaczy a sam ich się bałeś bo jesteś leszcz!!! A twoja żonka nawet nie potrafiła pracować na maszynach bo nie potrafiła nic robić bo oczywiście na montażu lekka praca byle się nie narobić a na wtryskarkach ciężko bo trzeba zapie........ Szczerze wszyscy się bardzo cieszą z tego że was w SUWARACH nie ma!!!! Bo wy byliście syfem kiłą i mogiłą hahaha!!!!!!

duperele

Zarobki patrząc na podobne firmy z Bydgoszczy są bardzo mizerne ale za to pracownicy mają sporo luzu i na dużo spraw jest przymykane oko także jeśli ktoś pisze że wszyscy w koło się obijają a on robi za trzech to sorry ale jest zwykłym hipokrytą bo takich osób w tym zakładzie nie ma (są osoby które robią więcej czy mniej ale wszystko według pewnego poziomu). W skrócie jak nie chcesz się zbytnio narobić a COŚ tam zarobić/dorobić to jest to zakład dla ciebie

Pakowacz

Rozmowa jak rozmowa. wiele obietnic, (podwyzki, przeniesienie na inne stanowisko bla bla), ktore oczywiscie nie zostaly spelnione. najlepeij z doswiadczeniem bo przeciez pakowac butelki trzeba z wyzszym wyksztalceniem.

struś

Nico z Suwary Bydgoszcz!!!Dobrze że Was nie ma-Ciebie i twojej mizerne j żony...wieczne chorobowe,opieki kombinowaliście jak się dało ,ale w końcu to się wam usrało...Cały montaż cieszy się razem z kier.P.P że nie widzimy ciebie"Strusiu"a co do Suwary Bydgoszcz to jest normalnie jak w innych firmach-raz lepiej ,raz gorzej!!!Nie jest źle ludzie!!!Czekamy z utęsknieniem na naszego dyrektora operacyjnego!!!

Cdn
@struś

Brawo TY

Marzena

Pracuje na montażu od kilku lat i nie narzekam kierownictwo ok a jak sie komuś pracować nie chce iciągle siedzi na wolnym to dostaje to na co zasłuzył

Nico a dlaczego już nie pracujesz w firmie bo jesteś na opiece czy może na chorobowym zacznij od siebie zanim będziesz oceniał innych głupku jeden.Pozdrawiam dyrektora operacyjnego jest pan ok.

Nico pamiętaj jedno nikt nie sra w swoje gniazdo .Gdzie byłeś i dlaczego nie reagowałeś dlaczego nie mówiłeś tego tylko teraz jesteś bohater spalonego teatru jesteś cymbał i zwykły prostak .

nico

o jakich warunki chodzi w zakładzie niema żadnych warunków na stanowiskach pracy ciągle bałagan i harmider porządki są robione w pośpiechu w razie wizytacji całej ŚWITY wraz z prezesem na czele a po wizycie odnowa syf i kiła po kontach kierownictwo daje na to pozwolenie i na wiele innych rzeczy w tej firmie od chodzenia z telefonami za pazuchą i sms i papieroseki i spacerki grupowe po hali jak w przeczkolu i tak sobie czas płynie relaksująco i nikt nie widzi w tym problemu a to jest moim zdaniem wielki problem puki to się nie zmieni marnie widzę to wszystko całe szczęście już nie pracuje w tej firmie .

Weronika

@nico - bardzo proszę o dodawanie opinii zgodnych z regulaminem serwisu GoWork.pl. Takie wpisy utrudniają tylko innym znalezienie informacji na temat pracy w SUWARY S.A. Nie jest to miejsce do atakowania, czy obrażania innych pracowników, bądź uczestników wątku. Chętnie dowiemy się więcej o tym jakim firma jest pracodawcą, jednak proszę o merytoryczne komentarze. Czy możesz opisać, jak oceniasz warunki zatrudnienia na Twoim stanowisku?

nico

Odnośnie pracy w SUWARY Bydgoszcz komunikacja pomiędzy pracownikami , jeden (usunięte przez administratora) drugiego ,tylko jakieś romanse na montarzu i wtryskowni . NA WTRYSKACH ,żądzą ustawiacze popaprańce i same obiboki tylko w łapach telefony i gierki im w głowach ,trzeba się prośić o wszystko kto to słyszał trzech ustawiaczy kilku pomocników i przynajmniej czterech nasypowych na jednej zmianie ,i tylko co pół godzinki na papieroska z ekipą palaczy z montarzu a kierownicy w tym jeden łysy pijaczek z facitu PP siedzi tylko przy kompie i pali głupa że pracuje i popija aż pysk ma czerwony ,a dyrektor operacyjny nic z tym nie robi tylko widać w tej firmie jest przyzwolenie na picie w pracy napojów wyskokowych i palenie fajek ,w ogóle syf kiła i mogiła .NIE polecam nikomu pracy w tej firmie chyba że nowy DYREKTOR zrobi z tym porządek , wymiana kadry kierowniczej na myślących a nie pijących to na tyle moich spostrzeżeń na kilka lat co tam pracowałem .

Jestmock2

Pracowałem na techu jakiś czas.Zdecydowanie najlepiej pracowało się za czasów kierowania pana T. Mniej braków i atmosfera o wiele bardziej do zniesienia.Na moje szczęście znalazłem coś lepszego .Jest tam dokładnie tak jak{ miguel12 } napisał. Ja dodam ,że czasem nie ma nawet jak zjeść.A jeśli chodzi o panią o której wspomniał to każdy chyba pracownik były i obecny wie o kogo chodzi.To Pani (usunięte przez administratora) Więcej była na zwolnieniach niż w robocie.A czemu ją tam trzymają to nikt nie wie.Nie jest jakimś super pracownikiem raczej na odwrót.

Jestmock2
@Jestmock2

Pani D.

NOWA

Znikły oferty na technologów i konstruktorów. Czy zatrudniono kogoś ? bo wysyłałam moje CV i nie było żadnego odzewu:(

miguel12

Jestem pracownikiem Suwary TECH na stanowisku operator maszyn i urządzeń..Nie polecam pracy w tym miejscu.Latem tropikalne temperatury .Brak zapewnionej butelkowanej wody przez pracodawcę. Obowiązek noszenia ubrań z tkanin ,które nie przepuszczają powietrza i czapce .Zimą temperatura jest dalece od zadowalającej.Polityka zakładu jest śmieszna.Wszystko spada na brygadzistów a problem leży w niektórych pracownikach ,którzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za swoją źle wykonaną pracę.Dlatego też nie przykładają się a braków coraz więcej.Pieniądze jak za takie warunki pracy nie są zadowalające a obowiązków przybywa z każdym dniem.Wkrótce zabraknie całkowicie pracowników -nawet Ukraińcy nie chcą tu pracować.Zamiast docenić uczciwych i pracowitych trzymają obiboków takich jak jedna z pań tu pracujących.Wiecznie na zwolnieniach .Połamana albo chora.To po cholerę tu pracuje ?! Szkoda tego zakładu bo jest tu kilka osób z którymi na prawdę warto pracować ale nie wróżę temu miejscu świetlanej przyszłości póki rządzi pan S.

fiu fiu

Ale cisza? chyba ze się tak poprawiło w Suwarach:)

Weronika

@gość, dlaczego? Powiedz coś więcej.

joł joł poznański floł

A ja pracuję w biurze konstrukcyjnym i mam na początek 8.500 tysiąca. I chuj w Was wbijam miękkie faje ... zapierniczać na moje kokosy ... raz raz

musztarda
@joł joł poznański floł

przynajmniej wiemy na kogo pracujemy...swoja drogą kiedy zarząd przyjrzy się panu G. który na magazynie robi wałki jak za czasów poprzedniej firmy

musztarda

będzie lepiej jak Boryszew odejdzie - ciekawe co na to dziadek Walter jak sie dowie o ile się dowie ;) chyba bedziemy musieli podziękować handlowi za wiecej wolnego czasu bo o nowych klientach nie słychac a starzy odchodza ;)

zirytowany

Przychodzenie w stanie nie waszkosci badz spozywanie alkoholu to norma na grota... masakra totalna kazdy robi co mu sie podoba i zadnych konsekwencji nie ponosi. Wynoszenie srodkow czystosci , kanistry , konewki no ale jak Pan brygadzista ala pan D . sam to robi to jak moze widziec ze inni tez tak postepuja. Zarobki masakra totalna piszesz o podwyzke to jej nie dostaniesz bo brak funduszy wiecznie jakas wymowka. No chyba ze wchodzisz panu kierownikowi w du... pe to masz wszystko. Powinien sie ktos zajac tym co sie tutaj dzieje nie tylko na techu ale i na grota bo tu reka reke myje.

kulfon

aplikuj do handlu - szukają najemnika obecnie - stała pensja plus premie co miesiac - w innych działach mozna tylko pomarzyc o tym

Zostaw merytoryczną opinię o SUWARY S.A. - Pabianice

• Jak się pracuje w SUWARY S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SUWARY S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SUWARY S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SUWARY S.A.?

Kandydaci do pracy w SUWARY S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SUWARY S.A.
2.2/5 Na podstawie 53 ocen.
  • P. Skargi 45/47
    95-200 Pabianice