Opinie o Isopak Polska Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Isopak Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Isopak Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Isopak Polska Sp. z o.o. w Łódź

Kudlaty Nowy wpis

Raczej tu nigdy dobrze nie będzie. Najniższa krajowa plus premia frekwencyjna. Pot po (usunięte przez administratora) leci i trza zasuwac. Dyro ludzi ma za nic. Nie zależy mu by ludzie nie odchodził twierdząc że nie ma ludzi nie zastąpionych. Porażka brygadzisci jeden przez drugiego chce być lepszy kosztem pracowników. Nie polecam tej firmy.

Czy tak dobrze się pracuje i dlatego od dawna nikt nie pisze?

gosc
@Zainteresowany

Pracuje w tej firmie od wielu lat i nie zgadzam sie z tymi wszystkimi opiniami, ktore czytam.... Pracuje sie dobrze, firma sie rozwija - widze wciaz nowe, lepsze zmiany w stosunku do moich pierwszych dni w pracy. Mozna czuc sie tu bezpiecznie, bo firma mierzy w profesjonalizm i wspolprace osob

bb Nowy wpis
@gosc

rozwija, Jak ???, chyba więcej maszyn na jednego pracownika. Zmiany ??? chyba tylko nowe twarze , bo po kilku dniach nowi odchodzą. totalny (usunięte przez administratora)

Sylwia Nowy wpis
@bb

Ale pamiętaj, że każdy ma tu prawo do własnego zdania i warto to uszanować. Być może @gosc widzi pewne kwestie po prostu inaczej niż Ty. Jestem jednak ciekawa, od jak dawna właściwie pracujesz w Isopaku?

Pensje niskie, nie adekwatne do pracy , a co za tym idzie rotacja pracowników na bardzo wysokim poziomie. Szef oddelegowany do Polski to niestety człowiek, który uważa pracowników jako podludz i jego rację mają być zawsze i pomimo wszystko uznawane za priorytet. Po krótce w mobbingu zajmować może podium. Dodatkowo firma nie dba o rozwój pracowników( brak socjalu, brak szkoleń itd). Nastawiona jest za wszelką cenę na zyski. Całkowicie nie polecam współpracy z ta firmą. Chyba, że ktoś jest masochista , ewentualnie posiada niską samoocenę na swój temat, żyjąc w przekonaniu , że lepszych pracodawców nie ma. Pozdrawiam były pracownik.

bb Nowy wpis

bardzo dobrze ujęta cała prawda przez byłego pracownika, też jestem były

Przemysław

Minęło trochę czasu od Waszych ostatnich wypowiedzi na forum o firmie Isopak Polska. Czy firma się rozwija i szuka nowych pracowników? Interesują mnie takie aspekty pracy jak: wynagrodzenie, rodzaj zawieranej umowy i atmosfera panująca w firmie. Jeśli ktoś chciałby zostawić tego typu opinie to na pewno znajdzie się liczne grono zainteresowanych osób, które szukają takich informacji.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Isopak Polska Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Przyszły pracownik

Jakieś aktualne opinie ktos napisze na temat tej firmy?

@Przyszły pracownik

Bez zmian. Jeśli chcesz pracować na produkcji za najniższą plus premię zależną od humorkow szefa Ergesta to czapki z głów.

Choosi
@Gość

Tego ergesta (usunięte przez administratora) nienawidzę, gwizdał sobie na nas, czuje się lepszy od kobiet

Przemysław

@Zbynio, mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać więcej o warunkach zatrudnienie w firmie? Dlaczego według Ciebie firma ma opinię dobrego pracodawcy? Czy możesz liczyć na dodatki do wynagrodzenia takie jak szkolenia, premie lub pakiet socjalny? @Gość Ty masz zupełnie inna opinię o pracodawcy. Nie jesteś zadowolony z relacji z przełożonym. Jak myślisz, może spokojna rozmowa mogłaby coś zmienić na lepsze?

Zbynio

Firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

righ

Nie tylko to jest na plus jeśli chodzi o firmę Isopak @pubek. Jasne, zarobki na czas to ważna kwestia, ale ważne jest też to, że firma stawia na rozwój swoich pracowników i zapewnia im szkolenia.

wojtek

Pracowałem w tej pożal się Boże "firmie", omijajcie to miejsce z daleka. Zarobki śmieszne, nie wspominając o szefie, który pomiata ludźmi. Odradzam szczerze.

Lukash

Pracowałem tam w latach 2012/2013 mały podwykonawca istny bałagan ("stylowy") zarobki naprawde zerowe firma bez przyszłości w skali 1 do 10 ocena -1 oceniam tą prace jako najmniej zarobkową w moim zyciu nie polecam "ostatnie zło konieczne"

xxx

przynajmniej jest śmiesznie:) Wesołych Świąt życzę pracownikom:)

pan iksik

Firma Płaci grosze nie radze Pan [usunięte przez moderatora] ktory został zatruniony do firmy do jakis debil wsaza nosa tam gdzie nie trzeba zamiast zajac sie szegolami zarobki zerowo podwyzki zerowe niedlugo odchodze z wiekszoscia pracownikow czego firma nie przewiduje wiec beda przyjecia nie polecam wiecej obiecywan niz co warte

Zostaw merytoryczną opinię o Isopak Polska Sp. z o.o. - Łódź

Isopak Polska Sp. z o.o.