Opinie o covebo.pl - Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Covebo Work Office Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Covebo Work Office Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Paulina

Hej, pracuje ktoś w Acket w Oss? Warto? Godziny są? Jak ludzie?

ino
@Paulina

moim zdaniem spoko i ludzie ok

Kick
@ino

a jak z tymi godzinami

Kick
@ino

sorry pytajnik mi zjadło

jaha

faktycznie, bo biurowi to co robić nie mają

Airo

Jakie lokalizacje/prace polecacie na pierwszy wyjazd za granicę?

@Airo

Dodam, że mam UDT i nie boję się ciężkiej roboty, więc mogę robić wszystko co nie wymaga jakichś super specjalnych kwalifikacji, byleby warunki były okej

hiho
@Airo

warunki raczej wszędzie mają podobne, więc to już od ciebie zależy jaką lokalizację wolisz

@hiho

A zdradzisz w jakich miejscach ty byłeś? i jak było?

Buli

Witam pracuje ktoś przy pakowaniu skrzydełek udek i piersi z kurczaka? Ile jest godzin tygodniowo i mniej więcej się zarabia

pracowałem

Pracowałem w covebo technik. Pomijając fakt ze koordynator wymagając języka angielskiego sam go nie znał ,warunki które obiecywali były jako tako spełnione (cieknaca toaleta ,fura śmieci zapłacisz sobie za wywóz , brak kluczy od tylnego wejścia żeby każdy mógł sobie wejść od tyłu oraz wyłączone kaloryfery bo lepiej się śpi przy 17 stopniach ). Największy problem miałem z tym iż biuro 3 osobowe w dobie komunikacji i internetu nie jest w stanie skontaktować się z tym samym oddziałem oddalonym o 10 km i wszystkie sprawy juz po podpisaniu umowy musisz sobie załatwić samemu bo oni się nie kontaktują z innym biurem o tej samej nazwie i specjalizacji. Za żarówki ledowe które powinni wymienić sami też nie oddali pieniędzy pomimo paragonów i jeżeli ktoś z covebo myśli ze to konkurencja pisze to proszę o nie utajnianie tych informacji bo jakiś ciapaty się obraził. Po podpisaniu umowy jesteś zdany na siebie wiec po co oni tam są?

Pracownik Produkcji

nie bylo..

nie bylo pytan co innego mowila pani co innego bylo, koordynatorzy , porazka, mieszkanie ..brud, syfilis,

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
Arnold$

Pracował ktoś ostatnio na Vionie w Grenlo przy szaszlykach itp. Jak tam wygląda teraz sytuacja z zakwaterowanie godzinami i zarobkami. Czekam na informacje

Xxx
@Arnold$

Pracowałam tam przez rok. Ogólnie szaszłyki już będą się kończyć i w grudniu ruszy na tamtej hali linka świąteczna. Teraz na pewno na główne hale VK i CS. Szaszłyki są od marca do sierpnia/początku września. Ogólnie spoko sie tam pracuje,ale trzeba tez pokazac ,ze sie chce. Zarobki podobno 350-400€ na tydzień - ale ile w tym prawdy nie wiem. Ja byłam jak były wypłaty miesięczne i nie były zbytnio zadowalające na tyle godzin ile robiłam. Może teraz sie coś zmieniło. :) A zakwaterowanie to zależy przez jaka agencje - Covebo spoko nawet ale jeśli koordynatorem jest dalej Pedro to wszystko jutro i musisz sie dużo prosić (niby chce dla wszystkich dobrze ,ale na odwrót to wychodzi) , mutlimax niby tez ale ponoć koordynatorka nie najlepsza jeśli chodzi kontakt i jakaś pomoc, i jest jeszcze jedna agencja o której praktycznie nic nie wiem. Na moje zawsze można spróbować :)

@Xxx

Xxx też pracowałem tam kilka lat temu jak wypłaty były miesięczne i nie za duże.Interesuje mnie jak jest obecnie widzę stawki się zmieniły to napewno się poprawiło w dodatku wynagrodzenia są tygodniowe. Co do Pedra można się przyzwyczaić i go ustawić jakoś ,najgorsze że od niego śmierdzi strasznie . Jak są te wypłaty 350/400 euro można spróbować jechać . W każdym bądź razie szukam kogoś kto opiszę mi jak jest obecnie. Dzięki za info . Pozdrawiam

Xxx
@Arnold$

Z tego co pytałam - jest różnie. Stawka podniesiona ,ale niektórzy za multum godzin w tygodniu mają 300€. Czasem nawet mniej ,bo „agencji sie coś pomyliło”. Holandia sie już przereklamowała tak naprawdę ,dlatego z niej zerygnowałam,bo pomimo tego ,że stawki podniesione to jednak spożywka i wszystko idzie w górę.

Arnold$

Pracował ktoś ostatnio na Vionie w Grenlo przy szaszlykach itp? Jak wygląda tam teraz sytuacja z praca jakie warunki zamieszkania i jak z zarobkami

Airo

Hej hej, w ogłoszeniu widzę adnotację, że zapewniają "Stały dostęp do portalu pracownika". Co się mieści na takim portalu? Czy można tam załatwiać jakieś sprawy, czy np, mieć dostęp do pasków wypłat w formie elektronicznej, czy jak?

Kto pyta nie błądzi

Witam, mam zamiar jechać z ta agencja na magazyn Ceva dla Benelux. Waalwijk/Tillburg. Ktoś był bądź już jest i może napisać czy wszystko jest w porządku ? :)

krak
@Kto pyta nie błądzi

z resztą jak zawsze z covebo, przynajmniej w moim przypadku jeszcze sie na nich nie zawiodłem

krak
@Kto pyta nie błądzi

ej no chyba mi wcięło gdzieś poprzedni komentarz, bo jak odświeżyłem strone to go nie widzę, w każdym razie pisałem, że ogólnie wszystko było w porządku

Kto pyta nie błądzi
@krak

Konkretnie w tym miejscu byłeś ? :)

Sławek
@Kto pyta nie błądzi

Jęsli jedziesz w konkretne miejsce trudno napisać czy wporządku . Doświadczenie mnie nauczyło, że bardzo duuuuuużo i najwiecej moim zdaniem zależy od koorsynatorów. Ja miałem peha

h.j

nie jestem pracownikiem ..Covebo...ale z nimi pracuje i widze zjakimi problemami sie borykaja brak godzin przepracowanych .Pary mieszkajace w jednum pokoju placa podwojnie,czyli kazdy placi za siebie.Zwrot za przyjazd do pracy swoim transporte nie jest zwracana .a firma w ktorej pracuja zwraca koszty tylko ...Covebo je zatrzymuje.. no i zastraszanie jak ci sie nie podoba to wyjazd!!!!!!!!!!

Uu
@h.j

Ta, już widzę jak osoba z zewnątrz ma takie info i specjalnie tu włazi i pisze takie rzeczy xd sabotażysta jesteś i tyle

haha
@h.j

swoją drogą przyszło Ci do głowy że płatność za zakwaterowanie jest od osoby a nie od pokoju? jak mieszkają dwie obce osoby to też płacą osobno a nie na spółke :D

Wrazliwa

Brawo Klinet

Perlo
@h.j

zdanie "jak ci się nie podoba to wyjazd" nie jest żadnym zastraszaniem, serio jak ci się nie podoba, to co tam robisz? są inne osoby na miejsce takiego delikwenta, którym spodobać się może, a po co on ma się męczyć i pracodawca z nim, kiedy obie strony nie będą zadowolone - bez sensu.

życzliwy

oj Sławek Sławek kiedy Ty się w końcu zajmiesz swoim życiem?

Sławek
@życzliwy

Życzliwy..szczerze wiesz dla czego nie podejmuje sie pracy w Polsce..wpisz w google po co jezdze po Holandiach w Anglii Basildon i wpisz to po co przyjechałem ..wpisz w google..upadłość konsumencka :)

Jc
@h.j

To jest wlasnie typowa przygoda z ta agencja bardzo dobrze opisana

Pepson

Witam czy pracował ktoś w Sligro veghel może coś napisać jak praca i zakwaterowania dzięki pozdro ????

nock
@Pepson

jaka tam praca jest? jakiś magazyn?

Joshua
@Pepson

Byłem, widziałem. Ujdzie od bidy. Teamlider irytujący typ z nl. O normach nie wiem nic pracowałem tydzień.

Pepson
@Joshua

Tydzień czasu pracowałeś czy sam się zwolniles , ile euro tyg po odciągnięciu mieszkania ubezpieczeńia i transportu.

Witam mam pytanie czy jest tutaj ktoś kto pracuje bądź pracował w firmie Elho w Tilburgu(produkcja doniczek)? Mam pare pytań:)

@Kasia

to zadaj te pytania

@Kasia

jeśli ja nie pomogę to ktoś na pewno

@mesaja

Czy pracowalas tam? Mam pytanie przez jakie biuro? Covebo? Czy jesteś zadaowolona ? Interesuje mnie ta opcja 5 zmianowa. Jak wyglada to finansowo plu minus oczywiście. Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam Kasia.

@mesaja

tak, przez covebo (co chyba naturalne, bo na profilu covebo piszę). tak, jest spoko. nicka mi zakosiłaś ;)

Maks
@mesaja

Jak się opcja 5 zmianowa rozkłada?

iti
@Maks

pierwsze słyszę o takiej i też, więc podbijam, bo bym się dowiedział jak to wygląda

Antonio
@iti

Praca na 5 zmian owszem jest ale zalezy od sezonowośc. kasa spoko zawsze na czas tygodniówki. ludzie normalni w pracy a na domku zależy jak trafisz. pracowalem tam od kwietnia do teraz. wracam w listopadzie

Joshua
@Maks

2 dni rano 2 dni w południe 2 nocki 3i5 czy jak wolisz 4 dni wolnego i tak dookoła Wojtek. Pracowałem na innym zakładzie w tym systemie.

Sobel

Witajcie! Przychodzę tutaj będąc już po wszystkim, czyli po załatwianiu rzeczy organizacyjnych w biurze covebo, później był wyjazd, trochę popracowałem, zarobiłem i wróciłem. Myślę, że to jest odpowiedni czas żeby sobie wszystko móc podsumować i ocenić ogólną pracę agencji. Ważną kwestią na początek jest na pewno to, że byłem ze swoją dziewczyną i mieliśmy własne auto i z takimi informacjami poszliśmy do agencji, bo byliśmy na miejscu wszystko załatwiać w biurze. Na miejscu okazało się, że bardzo w porządku babki tam pracują. Poszliśmy tak naprawdę z niczym, bo nie mieliśmy żadnych konkretnych wymagań czy wybranej oferty. Poszliśmy chcąc otrzymać jakąkolwiek pracę nadającą się zarówno dla mnie jak i dla mojej dziewczyny, gdzie będziemy w stanie spoko zarobić, by móc sobie to odłożyć i za jakiś czas wrócić do Polski. Tak też właśnie doszliśmy do porozumienia z Panią w biurze i wspólnie wybraliśmy ofertę pracy na magazynie przy pakowaniu kosmetyków (dziewczynie to bardzo odpowiadało, a mi w sumie było wszystko jedno, byłe stawka była w porządku :D). Lokalizacja to było Oldenzaal, o którym wcześniej szczerze mówiąc nigdy nie słyszałem, ale jest to blisko granicy z Niemcami więc dojazd tam bardzo wygodny, no przynajmniej dla mnie, bo do Holandii jechałem pierwszy raz. No więc załatwianie formalności nie trwało jakoś długo, bo nam też zależało żeby jak najszybciej wyjechać, już wcześniej pozałatwialiśmy wszystkie sprawy w Polsce żeby być gotowym do wyjazdu i polecam to, bo wtedy faktycznie może być tak że prawie z dnia na dzień się pojedzie i nic was już nie trzyma, a to z pewnością ułatwia wszystko. Zakwaterowanie na miejscu okazało się bardzo w porządku, wiadomo to nie 5 gwiazdkowy hotel, ale standard jak najbardziej wystarczający dla pracującej pary. Mieliśmy pokój sami także bardzo spoko ze strony agencji. Praca nie była bardzo trudna i ciężka, jak ktoś już pracował na magazynie to pewnie wie jak to wygląda. Jak nie, no to mówię, że głównie skupiało się to wokół pakowania i komisjonowania paczek, rozładunki i załadunki. Ogólnie różne rzeczy można było robić, nie zawsze było tak że ciągle to samo. Były zmiany tych stanowisk. Jak ktoś jest pojętny to szybko ogarnie sprawę na pewno. Jeśli chodzi o resztę, no to kasa była taka jak umawialiśmy się w biurze, wypłacana zawsze na czas, bez żadnych opóźnień, nie było żadnych też dziwnych odliczeń od pensji czy cos w tym stylu, wszystko uczciwie. Jeśli chodzi o sprawę dogadywania się, no to pojechaliśmy oboje znając angielski i to jak najbardziej nam wystarczyło żeby z każdym się dogadać. Ogólnie wyjazd z covebo oceniam naprawdę dobrze, myślimy żeby za jakiś czas znów sobie pozwolić na taki wyjazd, bo pomimo że to była praca to naprawdę było spoko. Jak ktoś miałby też jakieś pytania to chętnie odpowiem.

Pytanko
@Sobel

A wy mieliście wcześniej doświadczenie na magazynie czy to wgl nie było wazne?

Pytanko
@Pytanko

pytam bo ja nie mam i zastanawiam się czy jest co startować, bo wygląda to spoko z Twojej perspektywy

Slawek
@Sobel

to czasami milo usyszec..pozytywne opinie o covebo..ja mialem gorzej..i moi wspolpracownicy tez...tak myslac..o przeszlosci ..(usunięte przez administratora)..to w pewnym sensie..to nie dokonca wina agencji..tylko koordynatorw..bylem w 2019 r w Oirlo przez seppeters..potem przez covebo ..w aalten..4 miejsca pracy..i tez 4 miejsca zamieszkania w aalten to DRAMAT..jezeli Ci sie poszczescilo to fajnie..w Aalten..napisy..poczytaj moje wpisy..ok to istotne covebo jest agencja pracy..ona kieruje do pracy..i ona powinna zadbac o warunki mieszkania..jasnosc..a to co bylo od koordynatora..to jedno wielkie NIC..wprowadzanie w blad....(usunięte przez administratora)

Trolek
@Sobel

Witaj,jak można skontaktować się z jakimś polskim koordynatorem firmy kovebo w Holandii? Może możesz mi pomóc.

@Sobel

Witam mam pytanko co ile dostawało się wypłatę? Co miesiąc czy co tydzień

@Sobel

Mam pytanie jaką stawke miałeś na magazynie?

chojnackasylwia74@gmail.com
@Sobel

Cześć jak się pracuje bo chce wiedzieć bo jadę z Agencji Covebo możesz mi coś o nich powiedzieć

Adik123
@Sobel

Jak jest z osobami nie mających prawka czy zapewniają jakiś transport . pozdrawiam

anna
@Sobel

mysle ze bedzie nam sie dobrze pracowalo razem.

Bea
@Slawek

Bylam w Peters i faktycznie (usunięte przez administratora) Nie polecam !

Ola

Czytając to forum można znaleźć sporo komentarzy napisanych w podobny sposób, oczywiście polecajacych tę agencję. Chyba nie trzeba więcej tłumaczyć. Pozdro dla kumatych.

Mmmm

.....

Nieuczciwa firma
@Sobel

Podczas rekrutacji obiecywane były cuda i dobra atmosfera (usunięte przez administratora)po przyjeździe brak pomocy koordynatora który nawet nie wiedział o naszym przyjeździe a miał na nas czekać, praca i mieszkanie w ogóle gdzie indziej niż ustalane było podczas rekrutacji. Ogólnie naprawdę nie polecam. Zwodziłam się tymi dobrymi opiniami tutaj, a negatywne traktowałam jako "stare" bo dodane kilka lat wcześniej a w głowie była nadzieja "bo może przez ten czas cis się zmieniło" no i po powrocie wiem że była to zła decyzja sam stracony czas na wyjazd i zakupy na miejscu wszystko inaczej nawet miejscowość inna, brak godzin niektórzy tylko 3raxy w tyg chodziło do roboty inni rano dostawali telefon że dziś nie idą bo ich nie potrzeba , no porażka. I to nie jest kwestia tego "Jak się trafi" bo to wina po prostu Agencji. Nie ma się co łudzić ze będzie dobrze. A dobre opinie wiadomo kto wystawia

Sylwia
@Nieuczciwa firma

W jaki sposób wyglądała tutaj dyskryminacja kobiet, o której piszesz? Chodzi o te braki godzin pracy? Czy jeszcze o coś innego?

Jola

Pracuje ktoś na doniczkach bądź ciastkach, jak zakwaterowanie i praca?

Czarna mamba

Nie polecam tej agencji

Niedoszły kandydat

A więc wygląda to tak, aplikujesz na ofertę, przychodzi informacja zwrotna na pocztę elektroniczną na samym dole "Aplikacja za Tobą… I co teraz? Oczekuj kontaktu ze strony rekrutera! " hehe tylko kiedy za miesiąc? , za rok ? , za 5 lat ? , no nie określili się niestety , ale to jest nic , wypełniany był również formularz kontaktowy, również zero odzewu od dłuższego czasu , dzwonione było przez tydzień czasu codziennie po kilka razy , nikt nie odbiera telefonu , ta agencja funkcjonuje jeszcze ? , bo wygląda to tak jak by tam nikt nie pracował .

Ass Assn

Jak wygląda praca na dzień dzisiejszy w Covebo ? Warto tam aplikować czy lepiej dać sobie spokój?

@Ass Assn

ale wiesz, że tu jest wiele różnych stanowisk?

@Ass Assn

nikt ci nie opisze wszystkich

@Ass Assn

ja słyszałem dobre opinie, od ludzi, których znam i z nimi pracowali, więc zamierzam spróbować

@Gundam

bo tak ogólnie mogę powiedzieć, że jest w porzadku to zorganizowane, ale wiesz to ja na spawaniu tu jestem, nie wiem jak inne stanowiska

Indianer
@mesaja

siema, nastawiam się też na spawalnictwo w Holandii. Możesz coś więcej powiedzieć? Jaja praca? Jakie warunki?

Sylwia
@mesaja

powiesz mi czy u Was w firmie na spawaniu jest szansa by zatrudnili kobietę? wiem, że to dosyć nietypowe, ale coś tam potrafię. :)

@Sylwia

to nie moja firma, żebym mówił jak jest "u nas w firmie". ja żadnej spawaczki (nie wiem czy dobrze odmieniam) nie znam, więc nie mam jak się wypowiedzieć. musisz się sama kontaktować

NN 2810
@Gundam

Kiedyś wyjadę do roboty do Holandi jak będzie w Polsce głęboki kryzys obecnie narazie jest mi dobrze w Polsce i tyle

@NN 2810

to spoko jak tak masz, nie każdemu się trafi, ja stwierdziłem, że dla mnie to jest właśnie czas na taki wyjazd i już mam dużo ogarnięte w tej sprawie

Maks
@NN 2810

To nie atak, po prostu jestem ciekawy

OszukanySpawacz

Zdecydowanie odradzam wyjazd z covebo, ogarną wszystko prócz roboty mimo zdanych próbek spawalniczych. Koordynatorka chyba pełni tam rolę tłumacza bo w zasadzie nic nie potrafiła powiedzieć odnośnie pracy. Będąc tam 4 dni bez pracy i dzwoniąc do koordynatorki usłyszeliśmy, że jesteśmy w gorącej wodzie kompani. Nie polecam covebo, maksymalny brak profesjonalizmu z waszej strony. Za każdy dzień powinniśmy mieć zapłacone chociaż 50 euro bo to WY nas tam ściągneliście zapewniając, że macie już ogarnięty zakład pracy. (usunięte przez administratora) OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

Kio
@OszukanySpawacz

No to olewam taką firmę, dobrze że ktoß opisuje takie sytuacje ????

spoko

pracowałem z covebo w zeszłe wakacje w Oirschot przy rozładunku opon. bardzo dobrze wspominam wyjazd, praca męcząca, ciężka dla kręgosłupa, ale dało się przeżyć. zakwaterowanie ok i wypłata terminowo co tydzień ogólnie polecam i chyba jeszcze kiedyś się wybiorę do pracy w holandii z nimi bo to uczciwa firma.

@spoko

hej, mam takie pytanie, trochę offtop, ale się tym martwię - da się dobrze gospodarować kasą przy tygodniówkach? zawsze miałem wypłaty w systemie miesięcznym i trochę się boję jak to wygląda w takim systemie, czy ciężej odłożyć, czy wręcz przeciwnie

@spoko

bo właśnie zamierzam się zatrudnić na projekcie, na którym są tygodniówki

@spoko

a wiadomo, że w biurze mi nie powiedzą z doświadczenia, bo to jednak zupełnie coś innego usłyszeć od osoby, która faktycznie pracowała w takim systemie

@Gundam

to chyba dość indywidualnie w tej kwestii, ja nie mam jakiegoś problemu. Ale wydaje mi się, że jak ogarniasz to na luzie w miesięcznym to tylko kwestia przestawienia się na tygodniówki

Kamil

Jak to wygląda? czy przed rozpoczęciem pracy na miejscu są jakieś przeszkolenia czy od razu na żywioł?

stork
@Kamil

Nie no wydaje mi się, że jakieś wprowadzenie w obowiązki musi być

@Kamil

nie słyszałem, żeby jakakolwiek firma rzucała na żywioł

@Kamil

w końcu w ich interesie jest, żebyś nic nie zepsuł i wykonywał pracę dobrze

Wiktoria
@mobik

No dobra to jak jest tutaj? Jest jakiś okres wdrożenia dla nowych?

@Wiktoria

plus to pewnie wszystko zależy od projektu i skomplikowania samej pracy

@Wiktoria

także nie umiem odpowiedzieć

Zawiedziona

Opinie które czytałam niby OK a okazało się zupełnie odwrotnie... Pracowaliśmy z partnerem przez covebo fabryce i magazynie doniczek Elcho. Ludzie z którymi pracowaliśmy rewelacja atmosfera w pracy również dopóki nie weszło w to wszystko covebo... Za przepracowanie czterech nocek na wózku wysokiego składowania reach truck partner zarobił 230 € a ja jako orderpicker za 4 przepracowane pełne nocki 180 € To jest absurd, a co do mieszkania to zorganizowane jest w "papierowych" domkach w sąsiedztwie ze (usunięte przez administratora)gdzie nie ma nawet jednego procenta prywatności i kosztuje125 € więc sami się zastanówcie czy chcecie pracować z taką agencją

tak
@Zawiedziona

a byuo trza sluchac mnie, ponizej mam zła opinie o covebo mogliscie sie na niej oprzec xD

Poszukiwacz
@tak

Polecisz jakąś agencję dla grupy 3 osobowej?

Ewelina
@Zawiedziona

A ile pracowałaś ogólnie?

Zostaw merytoryczną opinię o Covebo Work Office Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Covebo Work Office Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 441.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 214, z czego 34 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 79 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Covebo Work Office Sp. z o.o.