Opinie o covebo.pl - Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Covebo Work Office Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Covebo Work Office Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Roksana

Praca przez COVEBO do pakowania szaszlykow w Groenlo. POWIEDZIELI ZE TRANSPORT DO HOLANDII GRATIS. To mozliwe? 11,30 brutto na reke. Gdzie jest haczyk? Ktos jakies opinie?

BQ
@Roksana

Nieeeeee!!!! omijajcie. Covebo!!! Nie polecam. Co innego jest w umowie pisanej w biurze w PL a zupelnie inne cuda wianki dzieja sie na miejscu. Problemem jest np BSNjesli czlowiek nie chce robic nadgodzin, problem z wyrobieniem BSN na czas, zupelnie inne stawki, a zamieszkanie moze rozczarowac ;( w dodatku nie oddaja calosci za benzyne jesli auto sie wypozycza od nich a co najlepsze zapomnijcie o jezdzie do sklepu poza dtoga powratna z pracy...

Rafa

Możliwe bo są wakacje

@Roksana

również jestem zainteresowana tą ofertą, jeśli ktoś był i wie coś więcej jak to rzeczywiście wygląda to proszę napiszcie :)

@Roksana

również jestem zainteresowana tą ofertą, jeśli ktoś był lub wie coś więcej to napiszcie :)

Brutto czy na rękę :-D

Babel
@Roksana

Przeczytaj druga umowę podpisana w Holandii

Black & White
@Roksana

Haczyk jest taki że jeśli nie przepracujesz chyba 8 lub 12 tygodni odetną Ci z wypłaty za przejazd. Stawka jest realna. Stołówka ze smacznym, tanim, zdrowym jedzeniem. Praca - (usunięte przez administratora). Narodowość - Murzyni, Turasy, Holendrzy, Niemcy no i My. Aha Sobota - 15O %, Niedziela - 200 %. Rzecz w tym że nie wiesz nigdy ile pracujesz. Mieszkanie w Lochem zależy jak trafisz na bungala w jakim będzie stanie. Pozdro.

Ela
@Roksana

Solaris nigdy się mi nie zgodzi ale praca jest naprawdę fajna.

Manian
@Roksana

Hej podejrzewam że niepotraca ci za przejazd jeśli przepracujesz jakiś okres np2 miesiące

Optymista

Najgorsza agencja jaka może być, przyjechaliśmy 2 dni temu do pracy a nawet w niej nie byłyśmy, warunki mieszkalne świetne nic tylko usiąść i płakać, za mieszkanie nie biorą 220euro tylko 400, a zarobki? Maksymalnie 1100euro.

Kris2285

Witam czy miał ktoś przypadek nie do trzymania terminu wyjazdu przez firmę covebo miałem wyjechać 15.09.18 do pracy miałem zamówionego busa z firmy na 17:45czekalem prawie dwie godziny i bus nie przyjechał żadnej informacji z covebo że wyjazd odwołany lub przełożony

@Kris2285

Miałyśmy wczoraj taka sama sytuacja z koleżanką, czekaliśmy 2 godziny na busa i też nie przyjechał

@Kris2285

A do jakiej miejscowości miales jechać?

@Kris2285

a z jakiej miejscowości miałeś jechać ?

@Kris2285

a z jakiej miejscowości mialeś jechać ?

@anonymous

Z grudziadza a do jakiej miejscowości nawet nie wiem nie dostałem email -a z szczegółowymi informacjami z tego co wiem jest jeszcze dziś wyjazd ale zastanawiam się czy opłaca znowu jechać i czekać dwie godziny

@Złośnica

Z Grudziądza miałem mieć busa o 17:45 Czekałem dwie godziny z tego co wiem jeszcze dziś jest wyjazd ale zastanawiam się czy jest sens znowu czekać 2 godziny

Wściekła
@Kris2285

A dzwonił Pan dziś do biura? i co Panu powiedzieli dlaczego tak się stało?

Złośnica

„brak kontaktu z Panią Justyna L. Czekałam wczoraj 2h na busa, próbowałam się z tą Panią skontaktować i bez skutku. Obiecała stały kontakt w razie takich sytuacji i nawet nie zamierza odebrać tel i odpisać na wiadomości. Nie polecam tego biura”

Pracownik Produkcji

nie bylo..

nie bylo pytan co innego mowila pani co innego bylo, koordynatorzy , porazka, mieszkanie ..brud, syfilis,

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Wściekła

Banda oszustów!! Miałyśmy dzisiaj z koleżanką wyjechać do Zeewolde do pracy w Zeewolde. Miła pani w biurze powiedziała że kierowca będzie w sobotę między 20-21 i że w ciągu 2 dni wyślę nam wszytkie dokładne informacje na maila. miałyśmy czekać na stacji paliw i powiedziała że kierowca będzie jeszcze do nas dzwonić. Czekaliśmy półtora godziny na darmo bo ani kierowcy ani nikogo. A Pani nawet nie raczyła odebrać telefonu jak do niej dzwoniłysmy.

@Wściekła

Ja tez miałem wczoraj wyjechać ale kierowca nie dotarł miałem taką samą sytuację czekałem na stacji paliw i nikt nie przyjechał i tak jak w Pani przypadku tel milczał to nie jest pośrednictwo pracy tylko jakiś bubel nie kompetentne osoby tam pracują którzy robią z ludzi idiotow

nigdy covebo
@Wściekła

i to jest wlasnie firma covebo.robia w konia juz w Polsce a wyobrazcie sobie co jest w Holandii..........

rusuś

WITAM. Czy pracuje ktoś w Venlo przy malowaniu mebli kuchennych? Jak warunki w pracy i na mieszkaniu?

Nie pozdrawiam

Ja Covebo zaufałam dwa razy i ani razu więcej nie zaufam. Za pierwszym razem stawkę miałam 8,91 a za mieszkanie płaciłam 400 euro miesięcznie. I ja się zastanawiam skąd ludzie biorą stawkę prawie 11 euro i jeszcze za mieszkanie tylko 220 euro. Praca szkoda gadać. Sami Polacy o bardzo chamskich odzywkach do siebie. Zero szacunku. Ludzie robią tam jakieś rekordy jakby mieli jakiś kompleks czy czuli się niedowartosciowani. Robią po 12 godzin gdzie ta praca nie jest warta utraty zdrowia. Praca na telefony. Masz czas do 18 żeby dowiedzieć się czy będziesz tego dnia pracował. Bywało, że zdążyłeś wyjść z pracy po jednej zmianie i już miałeś smsa na kolejną zmianę. Jeśli już nie pracujesz dla nich to koordynator ma Cię totalnie w (usunięte przez administratora) Nie odbiera od Ciebie telefonów. Wyrzucają uczciwych ludzi a jak ktoś nie przychodzi kilka razy do pracy, bo jest zachlany, to jemu to darują i on może pracować. Żal po prostu. Do kolejnej pracy nawet nie doszło, bo gość który wydawał klucze był mega agresywny. Patologia po prostu. Najgorszy sort. Nie pozdrawiam.

stokrotka

Witam, jedzie ktoś może we wrześniu do Holandii przez agencję Covebo??? Ja juz pracowałam, a zawsze razem raźniej jechać. Pozdrawiam:) Prosze o szybkie i pewne odpowiedzi:)

Blondi
@stokrotka

Ja chce jechac koniec sierpnia . Co Cie interesuje z oferty Covebo ?

stokrotka
@Blondi

Interesuje mnie praca na produkcji. A Ciebie jakie oferty interesują?

Blondi
@stokrotka

Również produkcja . Odezwij sie na meila bedzie lepszy kontakt Smilelife93@onet.pl

Flower
@stokrotka

Witam planujemy jechac prosze o kontakt na mejla Pozdrawiam athlon2244@vp.pl :)

PatrykPP

tak 5/6 wrzesnia

@PatrykPP

Ja też jadę w sobotę

@Malwi

i jak wrazenia ? gdzie jestes w Zelwedo? dasz namiary do siebie?

@Malwi

I co

@stokrotka

Witam mój wyjazd ma być dziś ale nie mogę skontaktować się z firmą i teraz nawet nie wiem czy wyjazd jest czy to nie ma

@Kris2285

Szanowny KRIS2285, skontaktuj się proszę że swoją osobą kontaktową, lub z naszym konsultantem pod numerem 77 545 75 75

Sisi
@Covebo Work Office Sp. z o.o.

Hej :) Właśnie mam jechac z chlopakiem 14 wrzesnia do pracy na produkcje dzis mialam zadzwonic i sie dowiedziec wszystkiego :) ale niestety nikt nie odbiera z agencji wiec nie wiem czy ten wyjazd bedzie mozliwy mamy tyle zlych mysli :/ moze oszusci :/

Hej priv? Debek@vip.onet.pl pozdro

@Blondi

Priv?debek@vip.onet.pl

@Sisi

Dzień Dobry SISI, nasze linie telefoniczne działają, nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji od 8 do 17, jeżeli masz problem z dodzwonieniem się proszę napisz do nas wiadomość z prośbą o kontakt na adres powiadomienia.gowork@covebo.pl , możesz też porozmaiać z nami na czacie który jest dostępny na stronie www.covebo.pl Pozdrawiamy

myszka

Cześć, jedzie ktoś może w połowie września do Holandii przez agencje covebo do pracy na produkcje??? Szukam partnera/partnerki do wspólnego wyjazdu, bo razem zawsze raźniej:):) Pozdrawiam

Rafi

Jestem już tutaj szkoda jak coś to dzwon +31619086397

Jessi_
@myszka

Hej, ja chciałabym jechać na początku września. Razem raźniej to prawda :) W razie czego zostawiam email : dzesi3097@wp.pl

Jaaa
@myszka

Ja prawdopodobnie jadę,jeśli zechcesz się odezwać zostawiam mail:sklaudia630@gmail.com

Oliwiap
@myszka

Ja chce jechac jakoś pod koniec wrzesnia. Napisz mi gdzie będziesz mieszkac i gdzie pracowac to dojade do was, wolałabym kogos znac :D (mam 20 lat) mój e-mail oliwiap9898@gmail.com

Wiko
@myszka

cześć ja jadę dzisiaj dzwoniła do mnie przedstawicielka i we wtorek zadzwoni znów z konkretnie ale w przyszłym lub na początku przyszłego jadę

@myszka

Hej czytam właśnie opinie o tej agencji bo jestem zainteresowana wyjazdem do pracy jak ty w połowie września. Jakiś Pan zadzwonił do mnie i podał mi swój nr. Komórkowy i powiedział żeby w na ten numer dzwonić i się z nim zgadywac. Mam obawy ale jestem otwarta na towarzystwo jadę swoim samochodem.

Sylwia

Hej. Jesteś już w tej agencji? Bo chętnie pojadę

astra
@anonymous

Hej , do jakiej pracy chcesz jechać z Covebo ?Ja też bym chciała nie bawem wyjechać i szukam towarzyszki .

astra

astra93@onet.pl

Aga32
@myszka

Ja chce jechać w połowie września, jadę sama, moj e- mail: agnieszka.gontarz1986@gmail.com

Hej priv:) debek@vip.onet.pl

Kropka

Czesc . Czy ktos wybiera sie teraz 8 wrzesnia lub 15 do pracy na produkcji np do pakowania jajek ? Szukam osoby do wspolnego wyjazdu .

Nat

Ja jadę 8 września :)

Gofer
@Kropka

Mi jutro mają jakąś przedstawić ofertę wyjazdu na produkcję

@Kropka

Hej dalej chcesz wyjechać? Odezwij się na priv,też szukam kompana do wyjazdu. Debek@vip.onet.pl

B

Witam. Jest ktoś kto jeździł przez covebo do pracy na spawacza? Jak wyglądają warunki w pracy , po ile H? Jak wygląda sprawa z dojazdem do pracy i mieszkaniem?

Ciekawa

Był ktoś kiedyś w pracy w Zeewolde? Jakie są warunki mieszkalne?

Aa

Cześć. Planuje w tym miesiac wyjechac z tą lub inna agencja. Jeśli ktoś tez planuje wyjazd a nie chce jechać sam zapraszam do kontaktu. adriann.k@wp.pl

adi

Witam, właśnie wróciłem z 2 miesięcznego pobytu w Holandii przez Covebo w Bunschoten w firmie boboli benelux. Ogólnie na wieelki plus zakwaterowanie, super warunki w domu, darmowy internet i czystość. Opłaty nie są złe, tylko 40e za rower i grosze za ubezpieczenie miesięcznie. Za mieszkanie płacą tylko osoby powyżej 19 roku życia, 19 i niżej mają darmo. Co na minus? Chodzenie do pracy na sms, różne godziny rozpoczącia np. raz na wieczór/noc raz na południe/rano naprawde loteria. Praca po 12 godzin przy takich zmianach to idzie zwariować. Sama praca jest w porządku ale trzeba trzymać tempo bo niestety nie ma czasu na postój szczególnie na nowej linii inpaku ;) Kontakt z koordynatorami to loteria kto odbierze czy odpowie więc trzeba dzwonić po kolei.Stawka uzależniona od wieku.. Za ponad 160 godzin dostałem za miesiąc prawie 900e wypłaty więc to mnie nie satysfakcjonuje, nie wiem jak kogo ale tylko informuję jakie są realia pracowania po 12 godzin praktycznie codziennie. Ogółem polecam, bo są wypłacalni i nie miałem z nimi problemów. Jeśli są jakieś pytania chętnie odpowiem i dam do siebie kontakt oraz pomogę. Pozdrawiam was !

Lukasz

Ofensywa1

byłeś na wiekówce?

Hiszpan Bunschoten
@adi

Zgadzam się Adrianie i w 100% podpisuję się pod tym ha BOBOLI to jest loteria na sms i o mocnych nerwach dla człowieka . Moje zdanie: Dlaczego te osoby którę są w tym samym podziale wiekowym za mniej godzin dostawają więcej od tych co mają wiecej h ? loteria przypadek ? złodziejstwo ! nie chodzi tu o ''wiekówkę'' Nie polecam pracy na boboli jeżeli ktoś się chce (usunięte przez administratora) nerwowo i przypalić weedu to jak najbardziej to tylko moje zdanie :) Pozdrawiam szczerych (usunięte przez administratora) ludzi z hotelu i bungali :) 5 dla was !

Kamil
@Hiszpan Bunschoten

hej jestem z Lublina odezwij się aquodh@gmail.com

proszę o więcej informcji z góry dziękuje na adres iksborne50@gmail.com

Witam ty na wiekowce jesteś bo piszesz ze 900euro

Można prosić o kontakt

Aktualność
Witamy Wszystkich po wakacyjnej przerwie. Jesteśmy z powrotem dostępni dla Państwa pod adresem powiadomienia.gowork@covebo.pl

Zachęcamy do przeglądania naszych ofert pracy na http://www.covebo.pl, a także do kontaktu z naszymi konsultantami pod numerami:

PRODUKCJA 77 545 75 75
TECHNIKA    77 545 75 55
Sprawiedliwy

Moja pierwsza agencja z której pojechałem do holi domek spoko prawie w centrum Eindhoven robota na produkcji palet firma rottom jak dobrze pamiętam ale jedno mnie rozwaliło to że szef powiedział pracownikowi żeby on ze mną nie rozmawiał bo płaci covebo 30€ za godzinę mojej pracy a ja chyba z 8€ dostawałem mówię k.... nie zjeżdżam wchodzę do biura mówię spadam a koordynator dlaczego mówię za mała kasa ale przecież dostajesz kasę powiedziałem żeby zobaczył ile zarabiam a ile mam na solarisie brakowało 200€ nawet nie wiedział ale plus dla nich bo dosłali to 200€ bez dzwonienia a ludzie na domku spoko i w robocie tylko ta różnica kasy

Ciekawa

Pieniądze można dostać do ręki czy zawsze są przelewane na konto?

Anka

A czym dojeżdża się do pracy?

Covebus
@Anka

Warunki spoko o ile nie trafi sie na Bungale. Pokoje 2 i 1 osobowe. Do pracy rowerem teram w Nijkerk mają fajne nowe koniec ze złomami, no i nie licząc pani J. To Radosław Kasia Daniela no i Rafał super ludzie więc idzie z kim załatwić.

@Covebus

A za mieszkanie ile trzeba płacić?

@Covebus

A na miesiąc ile się wychodzi z kasą?

Covebus
@Anka

Przy normalnych godzinach standardowych 5 dni w tyg 1200 €.

AntyCovebo100%

USUWAJA KOMENTRZE ZOSTANIECIE ZGLOSZENI!!

Jan

UWAGA!!! (usunięte przez administratora) miałem pracować jak operator wózka przed samy wyjazdem dostaje informacje że bede przez tydzien pracował jak order picker i dopiero potem przejde na wózki. Na miejscu okazało sie ze miałbym pracowac jako picker 3 tygodnie i w tym czasie patrzec jak wozkowi jeżdżą wykonując przy tym swoja normę pickera. jeśli po 2 h nie wyrabiasz normy wysyłaja cie do domku. na Hali nie obowiązuje zadne BHP i temperatura ok 3 stopni C. Zero pokazania przez kordynatora co i jak odrazu wysyłaja na hale i sobie radź. Zmiany od 18 do 2 w nocy i od 2 aż do konca zamówien czyli zdarza się że nawet do 15 i nie mozna wyjść wcześniej, pracując w nadgodzinach nie jestes ubezpieczony. Same domki to tak naprawde plastikowe baraki. Transport do pracy to zdezelowane rowery za które trzeba płacic 40 euro. Za zakwaterowanie tak naprawde potracają 106 euro, jesli w tygodniu przepracujesz norme wtedy potrącaja 50 euro. Sprawdzają na początku jezyk angielski a tak naprawde na miejscu sa sami polacy bez nawet podstawowej znajomości angielskiego. po Przyjeżdzie na park trzeba koczowac na dworze bo recepcja jest otwarta od 11 do 12 i od 17 do 19 dostajesz klucz do domku i szukaj sobie. Rower wybierasz sobie sposród zdezelowanego szajsu co lepsze juz wybrane przez starszych pracowników. Do Sklepu jest ok 10 Km. ZA dojazd do holandi i z powrotem nic nie zwracaja. Koordynatorzy to buraki bez szkoły kręcą i oszukują jak pani z biura która przeprowadzała rozmowe. Moja żona miała pracować maks do 2 w nocy a juz po przyjeździe okazało się że na grafiku ma zmiane od 2 do konca zamówień.

Zostaw merytoryczną opinię o Covebo Work Office Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Covebo Work Office Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 212, z czego 34 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Covebo Work Office Sp. z o.o.