Opinie o covebo.pl - Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Covebo Work Office Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Covebo Work Office Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Damian

No widzisz, a ja nie pracowałem i pracować nie będę skoro już na starcie są utrudnienia, które opisałem wyżej. I kto powiedział ze pracować nie chce ? Pragnę poinformować, że pracuję ciągle przez inną agencje tylko mają mało godzin, a więc szukam alternatywy. Wszystkiego dobrego ;)

Damian

Mam wrażenie że poprzedni komentarz wystawił sam „koordynator” podający zupełnie inne dane. Nie uważasz ? :)

Damian

Wiedzę że opinia usunięta przez administratora dlatego pofatyguję się i wstawiam jeszcze raz! ;) Witam Chciałbym serdecznie uprzedzić wszystkich szukających pracy, przed bardzo negatywnym gościem dzwoniącym z numeru (usunięte przez administratora). Już po rozpoczęciu rozmowy z niesympatycznym Panem, bardzo nieprzyjemnie pospiesza żeby mówić szybciej, i szybciej odpowiadać na pytania, po czym miał pretensje że się nie wspomina o czymś o czym w ogóle tematu nie było. Jest bardzo chamski i bezczelny. Dzwoni w godzinach pracy i ma pretensje że nie odbieram telefonu, gdzie oddzwoniłem po chwili dosłownie 10min. Przy pierwszym kontakcie wspomniałem mu że pracuję, ale szukam alternatywy z powodu braku godzin w obecnej pracy. W odpowiedzi dostałem że nie otrzymał takiej informacji, bo sobie nigdzie nie zapisał, a sam pytał nawet o to. (Podobno wyżej wymieniony osobnik pracuje w @Pracodawca COVEBO już 16 lat, a nie wie chyba w jakich godzinach ludzie mają przerwy w pracy). Później jakieś bezczelne wyrzuty że to ja jestem kandydatem a on załatwia pracę, więc rozumiem że najlepiej siedzieć cicho i się nie odzywać? Na koniec rozmowy powiedział, że przekaże innym rekruterom żeby do mnie nie dzwonili. Na szczęście nic nie udało się nam załatwić z tą firmą. Już na samym początku pokazali na jakim są poziomie. BARDZO NIE POLECAM!!!

Damian

Wcale nie chce żeby mój wpis był anonimowy, dzięki temu każdy może być pewny że jest autentyczny. Dany koordynator pracuje w placówce publicznej, więc numer z którego się kontaktuje również uważany jest za publiczny. Jeśli agencja jest rzetelna to powinna mieć nagrywanie rozmów, więc w bardzo łatwy sposób, oskarżony przezemnie gość powinien zostać zweryfikowany, gdyż takie sytuacje nie powinny mieć w ogóle miejsca. Mam nadzieję że dzięki moim opiniom, ktoś się tą sprawą zajmie. Pozdrawiam.

Ratana

Hej gdzie polecacie pracę i lokacje w covebo żeby warunki mieszkaniowe były fajne ? Praca ok i w.miare blisko miasta ?

venom
@Ratana

podbijam, najlepiej magazyn ewentualnie produkcja

jaaaa

. Macie zamki w drzwiach do pokoju? jak warunki mieszkaniowe . nieuwediep

parkie
@jaaaa

jak czytałem wcześniej to nie były chyba złe jak mówili, ale też z chęcią się dowiem

eh
@parkie

tez się właśnie dowiedzialam ze w większości lokacji zamka nie bedzie tak rekruter powiedział

venom
@jaaaa

ilu osobowe z reguly są pokoje?

nowy pracownik

Cześć. na ich stronie znajduje się oferta pracy przy produkcji pudelek plastikowych,. Ktoś poleca tą pracę?

Fubu
@nowy pracownik

to na jakiej lokalizacji jest?

Fubu
@nowy pracownik

Bo jak za granicą to pewnie jakieś języki trzeba znać czy niekoniecznie?

Pracownik Produkcji

nie bylo..

nie bylo pytan co innego mowila pani co innego bylo, koordynatorzy , porazka, mieszkanie ..brud, syfilis,

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Bielsko-Biała
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
rekrut

Hej, jestem nowy w temacie i chciałem tak ogólnie zapytać jak pracuje się w Holandii, czy przygotować się na coś szczególnego? Jakaś specyfika kraju, czy samego wyjazdu? Dajcie znac co myslicie :)

rekrut
@rekrut

Od razu też sie dopytam czy jest jakaś stronka gdzie mogę poznać ludzi na taki wyjazd? Umówić się z kimś bo samemu na pierwszy raz trochę niekomfortowo

Przemysław

Witam, wszystko załatwione szybko i dokładnie miła kadra i dobre warunki mieszkalne. Polecam na 100%

Grogol
@Przemysław

na jakim projekcie byłeś?

Flex
@Grogol

dużo tu jest projektów? zgłaszacie się na konkretny czy cię dopasowują?

@Przemysław

ile osób miałeś na kwaterze?

@Flex

ja co prawda wypelnilem formularz na konrketnym ogloszeniu, ale jak zadzwonia i to sie im nie pokazuje to i tak zamierzam powiedziec ze bym wolal na ten projekt

@Flex

jest strona internetowa gdzie maja wszystkie oferty wstawione

Paul
@jogos

i zgłaszasz się na jakąś daną ofertę rozumiem?

Piker

Witam , pracował ktoś może jak order picker Zwaagdijk-Oost Nederland Hessing Zwaagdijk B.V. covebo ?

Gregor

@Pracodawca Moje doświadczenie pracy w agencji Covebo było absolutnie fatalne i nie godne zaufania. Byłem zmuszany do pełnienia roli kierowcy, pomimo wyraźnego wyrażenia mojej niechęci do tego zadania wielokrotnie zarówno ustnie, jak i w smsach do koordynatora. Moje zastrzeżenia były ignorowane a odpowiedzi w tej sprawię były zwykłym oszukiwaniem mnie że za parę dni będzie kierowca i żebym pokierował jeszcze parę dni, co do końca mojej pracy tam nigdy się nie wydarzyło i wyraźnie moje zdanie nie było szanowane. Poza tym nigdy nie podpisano żadnej umowy dotyczącej mojej funkcji jako kierowca. Brak umowy wiąże się z dużym ryzykiem i brakiem zabezpieczenia dla mnie jako pracownika. To niedopuszczalne podejście ze strony agencji, które zdecydowanie podważa ich profesjonalizm i uczciwość wobec pracowników. Dodatkowo, agencja obciążała mnie mandatami, a następnie odebrała wszystkie środki z moich godzin urlopowych dodając do tego w mailu że za resztę mandatu wyślą mi fakturę do opłacenia. To absolutnie nie do przyjęcia i jasny dowód na nieodpowiednie i nieuczciwe praktyki firmy. Wszystkie te działania agencji wywołały we mnie duży stres i niepewność co do mojej przyszłości w tym miejscu pracy. Czuję się (usunięte przez administratora) i wykorzystany jako pracownik, a ich zachowanie wykazuje całkowity brak szacunku i zrozumienia wobec moich praw i potrzeb. Zdecydowanie nie polecam tej agencji pracy nikomu, ze względu na jej nieprofesjonalne podejście, ignorowanie pracowniczych preferencji i brak szacunku do praw pracowniczych. To miejsce, gdzie warto unikać podjęcia zatrudnienia, aby uniknąć podobnych nieprzyjemności, jakie musiałem przez to przechodzić.

Aleksander

Operator maszyn- produkcja sprężyn samochodowych, w wymaganiach jest, że doświadczenie technicznie mile widziane czyli nieobowiązkowe. Czy bez doświadczenia na miejscu da się ogarnąć?

daryl
@Aleksander

Dać się da, ale zawsze w przypadku konkurencji biorą pod uwagę tych jednak z doświadczeniem takie mam wrażenie.

daryl
@Aleksander

A pracowałaś już kiedyś na czymś podobnym? Czy to kompletna nowosć i wiedzę od zera będziesz musiała pozyskać?

orfer
@daryl

hmm ja coś pracowałem w tym temacie, jakie warunku tu? warto?

mors
@daryl

mnie też brali z doświadczeniem ale moze akurat nikt sie nie zglosi to probuj

googl
@mors

a czy po przyjezdzie do holki ktos tam bedzie kto mowi po polsku zeby sie zajac wszystkim na miesjcu? jakis kierownik czy ktos inny jakby trzeba bylo podpisywac umowe czy zdani na siebie mamy byc?

Lars
@googl

masz zapewnioną opiekę polskiego koordynatora, także nie musisz się martwić. ogólnie on ogarnia rzeczy administracyjne czy tam zwiazane z zatrudnieniem.

berder
@Lars

a jak ze znajomoscią jezyka? jest w ogóle przydatny???

Aaa
@Lars

A zakwaterowanie? Jakie są warunki na miejscu? Dużo osób jest kwaterowanych na tych lokalizacjach? Ilu osobowe są pokoje? Można się dogadać i liczyć na kwaterunek ze znajomymi?

kwatermistrz
@Aaa

zależy od lokalizacji, ale ogolnie warunki są znośne, ludzie no różni możesz mieć pecha i trafic na kiepskie towarzystwo i wtedy troche przypał

kwatermistrz
@Aaa

ale ogólnie jak jedziesz z kims to cię nie rozdzielają i zdarza sie tez że wrzuca was na kwaterunek z małą ilościa ludzi albo nawet na kawalerke jak masz farta

wzor
@kwatermistrz

a czy bylaby szansa sie z nimi dogadac zeby byc na kawalerce jako para? zeby nikogo wiecej nie dawali do kwatery

wzor
@kwatermistrz

wiesz chodzi mi nawet nie wiem zeby doplacic cos z pensji. oczywiscie nie jest to jakies konieczne ale zawsze bardziej komfortowo by bylo dla mojej dziewczyny. wiem ze zdarzaly sie lzejsze oferty stad pytanie

osa
@wzor

a to już chyba lepiej napisać do firmy maila z takim pytaniem, bo ja na przykład sie z tym nie spotkałem i obstawiam, że mało osób moze wiedzieć, więc albo ci firma odpowie albo napisz maila bezpośrednio

rait
@berder

z tego co pisali wczesniej w ogole o znajomosci jezykow to raczej nie jest to bardzo wymagane, raczej wiekszosc nie zna zadnego albo jakies podstawy ang, chyba jest jakis koordynator?

vanilla
@rait

a ten koordynator to osoba która ci z czymś pomaga na wyjeździe dobrze rozumiem?

Rębacz
@vanilla

tak, koordynator to taki twój pomocnik gdzie możesz mu zgłaszać problemy itp

puzon
@Rębacz

ok czyli koordynator zawsze jest z polski? na 10000%? bo u mnie jezyk naprawde jest zerowy xd

ipel

hello hello byl ktos ostatnio na jakims wyjezdzie i moglby dac znac czy warto jechac?

papcio
@ipel

dla mnie warto, wypłaty na czas, kwatera ok, ludzie też spoko nie narzekam

Tiki
@ipel

byłem swego czasu trzy razy na wyjazdach z covebo. czy pojechałbym tam teraz? pewnie nie, ale czy żałuje też nie. Fajne doświadczenie, jednego dobrego kumpla poznalem i spoko kasa. jak jeszcze nie byles to polecam sporbowac

malibu
@Tiki

a jaka umowe wam dali? uop od razu?

rysio
@Tiki

a czy to prawda ze sa tygodniowki wyplacane a nie co miesiac pensje?

Momo
@rysio

nie zawsze ale w dużej mierze dostaje sie co tydzien wyplaty :)

Mumble
@Momo

no zazwyczaj regularnie co tydzien chyba ze jakos inaczej na pracy umowiony jestes

Xxkuba

Czy ktoś pracował na stanowisku Pracownik branży hotelarskiej Housekeeping/kelner/portier i mógłby napisać jak wygląda praca?

@Xxkuba

a są takie oferty? na czym ta praca polega wtedy housekeeping?

sos
@kapi

housekeeping to takie ogolne sprzątanie pokoi i pomieszczen hotelowych jak kojarze

@sos

czyli taka pokojówka coś takiego? da się w tym robić jak jestem mężczyzną czy to raczej praca dla kobiet?

@sos

i brzmi spoko w sumie, ktoś da znać jakie warunki daja??

Pedrus

Pączki Holandia. Grafik lipny, koordynator Pedro gz. Nic nie potrafi załatwić, dalej nie wypłacono mi bonusu za przepracowany okres, zmiany lepiej płatne ustawia pod swoich. poza tym wypłaty na czas

Witam, Czy pracował ktoś w Sligro Breda lub Sligro Veghel ? Jesli tak to jak praca i warunki mieszkalne ?

JankoNieMuzykant
@Anonim

Sligro veghel głownie mieszkania domki jednorodzinne w oss i okolicy.Jest fajnie

zajmi
@JankoNieMuzykant

a te domki to na ile osób powiesz ?

Zoja
@JankoNieMuzykant

Jak wyglądają warunki sanitarne w tych domkach? Czysto jest tam? Jest w nich jedna łazienka? Czy łazienki są oddzielnie gdzieś? I czy w każdym domku jest jakas kuchnia?

Kasia Z

Miałam podobna sytuacje. Na początku 5 dni pracy a potem przez kilkanaście tygodni 2-4 dni! W mieszkaniu na hotelu brud i dramat. A najlepsze że trzy tygodnie po zwolnieniu się otrzymalam od nich maila że mam im zapłacić 220 euro za rzekomo zniszczone sprzęty w pokoju!!

Spawacz

Jakie warunki oferują dla spawaczy ??? Wypowie się jakiś kolega po fachu? Czy są pokoje 1 osobowe, czy jest szansa zarobic 3 tys euro. Czy jest możliwość pracy na 1 zmiany i czy lokalizacja pozwoli np na pójście na siłownię po robocie :)?

spawalniak
@Spawacz

ja same warunki dobrze wspominam, pokoj zadbany, fajna lokalizacja ale mieszkala nas dwojka nie wiem czy sa jednoosobowe, moze ktos inny sie wypowie. a w jakie miejsce chcialbys wlasnie jechac? masz jakies konkretne ogloszenie?

Spawacz
@spawalniak

Nie nie. Ja tak planuje we wrześniu coś ruszyć na zachód ale nie mam na razie oferty :) tak przeglądam i postanowiłem tu wejść zobaczyć czy jest w ogóle sens dzwonić do tego covebo. Szczerze jak mam jechać w pojedynkę to chce mieć w miarę dobre warunki:) wiadomo nie chodzi o wile ale żeby mieć chwilę prywatności i na pokoju 1 osobowym w spoko lokacji gdzie wyjdę spokojnie do sklepu czy na silke :) no i tak myślę że chciałbym zarobic te 3k to takie minimum

Adam 111palcow
@Spawacz

Pokój jednoosobowy będziesz mieć jak każdy pracownik techniczny i na tym plusy się kończą , wieczne problemy z kasa ,z godzinami zawsze się mylą na swoją korzyść, mieszkania to taki syf delikatnie rzecz ujmując , a Twoje oczekiwania minimum 3tys euro to moga być marzenia (ich stawki to 520-550 euro za 40godzin) ogólnie agencja godna nie polecenia

Xder

Siemka czy w covebo płacą tygodniówki jeżeli tak to którego dnia oraz jak wygląda sprawa z wakacyjnym? Wypłacane jest wraz z wypłatą czy też raz w danym roku? Pozdrawiam

lecca
@Xder

tzn to chyba zalezy jak ja pracowalem jakis czas temu to byly tygodniowki ale czy na kazdym wyjezdzie tak jest to nie obiecuje

Patokoks
@Xder

Tygodniówki wypłacane są ci czwartek godz wakacyjne zbierasz 2.8 tygodniowo wypłacane przed wcześniejszym poinformowaniem biura najlepiej 2 tyg przed wypłaceniem.

Doris
@Patokoks

W ogóle z biurem jest dobry kontakt, jak już do tego nawiązujesz? I ile tych tygodniowek tak mniej więcej wychodzi, opłaca się tu zatrudnić pod tym kątem?

Hej, czy ktoś pracował na produkcji batonow w miejscowości Leerdam. Proszę o wszelkie informacje :)

Hieronim
@Marta

a właściwie na jakich informacjach ci zależy? Bo wszelkie to bardzo ogólnie

@Hieronim

Jak warunki mieszkaniowe? Czy praca ciężka czy do ogarnięcia? I jak wynagrodzenie? Z góry dzięki.

@Marta

jak dla mnie wszystko było okej, zgodnie z tym co ustalone. Sama praca nie była jakoś ciężka wydaje mi się

domi
@pakuś

czy angielski jest tam wymagany na wysokim poziomie?

@domi

jakimś bardzo wysokim to nie, ale musisz się umieć dogadać, pzynajmniej w podstawowym zakresie. musi być komunikatynwy

domi
@pakuś

komunikatywny to raczej mam, coś tam się dogaduje zazwyczaj, ale zastanawiam się też czy warto jakieś zwroty typowo pod tę pracę sobie rozpisać pewnie tak prawda?

@domi

no nie wiem, jeżeli jesteś w stanie przewidzieć jaki ci tam będą potrzebne, to sobie rozpisz

Lukasz
@Marta

Pracujesz tam ? Bo za dwa tygodniem mam tam jechać ? Jak praca i zakwaterowanie ?

@Lukasz

Dasz znać jakie są warunki na mieszkaniu, jacy są ludzie i jak to wygląda jak już dojedziesz? Też będę jechał za dwa tygodnie i trochę się tym stresuję i chciałbym wiedzieć jak to wygląda dokładnie

Wrata
@Lukasz

praca to różnie zależy od miejsca ale akurat jeśli chodzi o zakwaterowanie to chyba najlepsze jeśli chodzi o tego typu firmy, ja przynajmniej z syfiarskim lokum się nie spotkalem tutaj poki co

@bylypracownik

Jak możesz nie jedź. (usunięte przez administratora) , brak poczucia bezpieczeństwa,chyba że lubisz zabalowac. Mi agencja obiecywała jedno, robiła drugie, czyli nic. Zero zrozumienia, dużo (usunięte przez administratora) warunki jak obozowisko. Dodam, że nie dostałem wypłaty i dopiero w drugim tygodniu dostałem zalegla, cały tydzień byłem głodny i prawie zaslablem z głodu , gdyby nie.to , że miałem w porządku loktora w pokoju, ktory ze mną podzielił się jedzeniem. Ogólnie przeżyłem horror, uciekłam stamtąd jak zgubiłem klucz od rowera i nikt nie był w staniedomu z koordynatorów mi pomóc. Dodzwonić się nie szło, nikogo nic nie interesowało , koordynatorka mi mowila "po co.Wy przyjezdzacie do Holandii jak.nie macie pieniędzy'' jak nie dostałem wypłaty. W trzecim.tygodniu dostałem 190euro za 40godzin pracy, bo niby dużo raz dostałem jak stwierdzili co nie miało racji bytu. Finalnie uciekłem stamtąd covebo , nie mogłem wytrzymać, zmieniłem agencję później na kolejną tragicZna i po dwóch dniach, wrocilem do Polski 50euro na blablacara, i 50euro w kieszeni.

Lukaszzz

Witam. Interesuje sie coverów z strony operatora cnc? Coś polecacie

Filip

pracownik logiczny, lokalizacja: holandia, czyli gdzie?

Werner
@Filip

A gdzie sprawdzałeś te oferty, to mogę zerknąć i ci powiedzieć ewentualnie gdzie możesz wylądować

Zachyr
@Werner

Oferty są na ich stronie głównej tylko, mam rację? Czy jest jeszcze jakieś miejsce, na którym mogę ich poszukać?

Topaz
@Filip

a co do głównego wątku to zależy gdzie sprawdzasz i czy zawarli w ofercie pewnie, bo na niektórych są wyszczególnione dokładne miejscowości

AVI
@Werner

a czy jak w ogloszeniu jest najpierw lokalizacja, potem stawka a potem trzecie jest napisane np 40 godzin to jest 40h na tydzien czy na miesiac? bo malo prawdopodobne mi sie wydaje ze na miesiac, dziwnie napisane po prostu wiec wole sie upewnic

@AVI

40h tygodniowo. Wypłaty są wypłacane co tydzień. Z tym, że pierwsza wypłata jest wypłacana po przepracowaniu dwóch tygodni.

Biedron
@Marek

a to jest zaznaczone w ogłoszeniu, tak? i po dwóch tygodniach masz już cały czas co tydzień pieniądze czy są jeszcze jakieś inne terminy?

Biedron
@Marek

ja jeszcze mam pytanie mało co powiazane - po jakim czasie od rozmowy zaczeliscie tutaj pracowac?

@Biedron

Tak, po dwóch tygodniach wypłaty są co tydzień na koncie.

@Biedron

Tego ci nie powiem, bo nie pracuje przez covebo, ale rozważam prace dla nich. Ale z doświadczenia wiem, że w ciągu tygodnia lub dwóch powinieneś zacząć prace. Zależy w jakim terminie jesteś dostępny i jak szybko biuro dogada sie z pracodawcą.

Witam, czy pracował lub pracuje ktoś z Was na dachach przy papie termozgrzewalnej w miejscowości Putten? Interesuje mnie ilość godzin w tygodniu i czy jak mam ogólne pojęcie o tej pracy, ale nigdy sie tym zawodowo nie zajmowałem to dam sobie rade?

Tak, musisz posiadać konto walutowe w euro. W innym wypadku nie zostaniesz zatrudniony. W Holandii żadna agencja nie daje wypłaty w postaci gotówki.

Zostaw merytoryczną opinię o Covebo Work Office Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Covebo Work Office Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 212, z czego 34 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Covebo Work Office Sp. z o.o.