Opinie o covebo.pl - Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Covebo Work Office Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Covebo Work Office Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

mzks

jesli bede chcial zaczac prace jak suytuacja wyglada z zakwaterowaniem ile odciagaja ?

Joanna
@mzks

Zależy od oferty koło 90/100 e tygodniowo

ss
@Joanna

no od oferty i lokalizacji bo są różne. wszystko w biurze powiedzą

Kaśka

Może ktoś jest chętny na wspólny wyjazd?. Na szybko ;) pozdrawiam;)

Aura
@Kaśka

Gdzie jedziesz? Ja szukam też pracy.

Kaśka
@Aura

Jutro będę dzwonić do firmy, więc gdzie mi zaproponują tam pojadę. A Ty?

Aura

Zależy na jaką ofertę.

Paula
@Kaśka

Ja jestem chętna, a o jakiej pracy myślisz? ????

Denis
@Kaśka

Ja bardzo chętnie ale domyślam się że miałaś raczej na myśli płeć żeńską ?

Kacper
@Kaśka

byłem tam już kilka razy i z chęcią pojadę jeszcze raz

Kea

Hej czy jak jadę w parze, to będzie szansa na własny dwuosobowy pokój?

@Kea

I czy jest szansa, że w miarę możliwości będziemy na tych samych zmianach?

Halo halo

Sero nikt nie wie?

Bilon
@Kea

tak jadąc w parze dostajecie jeden dwuosobowy pokój. ja w parze co prawda nie jestem ale znam takie osoby i wiem że da się to załatwić

@Bilon

Sorry, że tak spamuję, ale mi po prostu zależało, żeby to wiedzieć

@Bilon

A nigdzie nie mogłam znaleźć informacji

Wiepat

Witam mam parę pytań dotyczących oferty pracy na magazynie odzieżowym w Zwolle , jak z zarobkami , kontakt z biurem i jaki poziom angielskiego trzeba prezentować ? Z góry dziękuję za odpowiedź

Szczepan
@Wiepat

Nie żeby coś bo wiadomo każdy ma prawo pytać po to jest ten portal. ale z doświadczenia wiem że takich informacji bez problemu udzielają w biurze więc może po prostu tam zadzwoń

Szczepan
@Wiepat

Tutaj możesz czekać na odpowiedź no ale nie wiadomo kiedy ci ktoś odpowie ale powodzenia tak czy siak

Julka
@Wiepat

też się zastanawiałam nad tą ofertą pracy. proszę niech ktoś da znać jeśli tam był zawsze to lepiej coś z wewnątrz się dowiedzieć. dzięki!

@Julka

Otrzymałyście może jakieś informacje?

Julka
@Poszukująca pracy

tutaj jak widać nie, ja wyjechałam ale ostatecznie na inną ofertę. na razie jest wszystko git

Ada
@Julka

Rozumiem, ze pracujesz przez Covebo? Czym się zajmujesz? I jak oceniasz agencję? Pytam, ponieważ tez chce wyjechać przez tą agencję.

Pracownik Produkcji

nie bylo..

nie bylo pytan co innego mowila pani co innego bylo, koordynatorzy , porazka, mieszkanie ..brud, syfilis,

Poszukująca pracy

Był ktoś może w Deventer i mógłby powiedzieć coś więcej o tej pracy?

@Poszukująca pracy

Chodzi mi konkretnie o oferte "Zbieranie zamówień z artykułami spożywczymi"

Nie polecam!

Nie polecam tej firmy. Za każdy msc płacisz inaczej. Wszystkie dodatki które się należą zabierają. Koordynatorzy totalna porażka patrzą tylko na siebie aby miec wygodnie wchodzą do pokoju pod nieobecność lokatorów! ! ! Naprawdę nie polecam szkoda nerwów i zdrowia

tartar

U mnie się sprawdziło wszystko co w biurze zapeniali

Zapewniali*

tartar

Więc ja tam polecam, najlepiej sie samemu przekonać

Josh

nie gadaj głupot bo to że ktoś jest niezadowolony nie znaczy że juz nikt nie ma prawa powiedzieć nic dobrego.

Josh

lokalizacje z firmy są przerózne i każda zupełnie inna wiec juz bez generalizacji prosze bo mi na robocie akurat jest bardzo dobrze

Teresa

To znaczy? Jak to rzeczywistość zupełnie inna? O co dokładnie chodzi i do czego konkretnie się odnosisz? Chodzi o jakieś warunki zatrudnienia w Covebo? Wyjaśnisz? :P

Mają darmowy transport na niektórych ofertach...? Ktoś z tego korzystał?

Zmiany na gorsze

Witam rzadko dodaje opinie negatywne ale tu wole przestrzec rodaków przed tą pseudo firmą oddział Bunschoten . Pojechaliśmy z dziewczyna z mysla o zarobku , na krotko oczywiscie (gora 3 miechy) w biurze w kraju oczywiscie wszystko ladnie pieknie przedstawione , pokoj wspolny , praca , godziny , oplaty , umowa podpisana, opieka koordynatora pomorze itd , spakowani wyjazd. Zajechalsmy pod wskazany adres i tu zaczela sie jazda :D zadzwonilismy do koordynatora jestesmy na miejscu musielismy czekac na zwolnienie sie pokoju ponieważ niebylo miejsca musimy czekac i tak do 21 koordynatorka nawet nieprzyjechala pozniej nieodpowiadala na tel i sms-y przezylismy to jakos XD. Pierwszy dzien pracy w firmie przyjechalismy na umowiona godzine oni nic niewiedza koordynatorka oczywiscie nas zlewa i tak koczowalismy w pokoju przez 3 dni okazalo sie ze pracy nie ma zmiana w nast firmie popracowalismy gora 2-4 (5-8 h )dni reszta wolna na po tyg nas zwolnili nie ma pracy tu juz sie wqurzylismy przyjechalismy pracowac a nie w dlugi popasc po rozmowie z koordynatorka dostalismy odpowiedz jak sie nie podoba mozemy wracac do PL po namysle zadzwonilismy ze wracamy nie ma sensu siedziec na domku i patrzec na sufit i tu szok ( dobrze ze to nagralismy) zaczely sie zastraszania i oczywiscie pomowienia takich jaj jeszcze niewidzielismy sprawe zglosilismy do zwiazkow w NL zainteresowali sie ta sprawa . Przestrzegamy was przed ta pseudo firma i nagrywajcie co wam mowia koordynatorzy

Bj

Oferta Leerdam pakowanie ciastek? Warto?

Doris

Hej mam propozycję pracy na produkcji pizzy czy ktoś tam pracował? Wypłaty są co miesiąc co mi się już nie podoba

Gaba
@Doris

Wybieram się tam z chłopakiem, wyjeżdżamy w ten weekend

@Doris

Prawie wszędzie są miesięczne wypłaty

@Doris

Nie ma się co nastawiac z góry negatywnie

@Doris

Jaka to lokalizacja tak w ogóle?

Chrzanek93

Jak w covebo praca dla spawaczy pracuje ktoś jak warunki mieszkaniowe place i ogólnie robota nadgodziny sa placa terminowo? Czy wszystkich wala do jednego wora? Bez względu na to czy jedziesz spawac czy jedziesz na produkcję za 7euro?

Heniek12
@Chrzanek93

Tak jak w ofertach jest przedstawione tak wyglądaja rzeczywiste warunki- pokój jednoosobowy. Obecnie jestem na urlopie i będę wracać do firmy w której pracowałem.

C59

Witam, napiszę ktoś jak wygląda praca przy produkcji mini pizzy czy też pakowanie warzyw i owoców ? Proszę o szczerą opinie. colormono59@gmail.com

aleks

niby czemu, ja byłem i wszystko było spoko...wiec co ty gadasz

doris
@aleks

Hej mam pytanie dostałam propozycję na produkcję pizzy Ty tam byłaś możesz napisać coś więcej? doris_77@interia.pl

Papik

Popieram w 100%. Wchodzą jak do siebie

Alexandra

Hej, czy pracuje ktoś na mroźni w xpo w Tilburgu? Jak wyglądają wypłaty po odciągnięciu kosztów zakwaterowania i ubezpieczenia?

A ludzie i tak będą s3 pochyli

BmW

Przestrzegam przed ta firma , ładnie wygląda przy rekrutacji w PL kiedy zajedziesz do Holandii jestes zdany na siebie brak godzin, siedzisz na kwaterze ale placic za lozko itd trzeba co tydzien, , koordynator nie odbiera tel nie odpowiada na sms-y , ,dobrze sie zastanowcie jezeli chcecie sie tam wybrac

Belzebub

HAHAHA... jesli ktos pisze ze w Covebo jest okej to z pewnoscia jakis figurant xD nic tam jest okej od zakwaterowania po umowe itp itd... owszem jesli robisz z siebie (usunięte przez administratora)ktory prauje minimum 210h w miesiacu to niby wszystko bedzie ok ale zatajaja mnostwo faktow zwiazanych z dodatkami itp itd wezcie sadzcie i rzeczytajcie dokladnie umowe bo to co sie nam nalezy a to co dostajemy to dwie rozne sprawy a zapewniam ze z podziwu nie wyjdziecie jak dokladnie sbie przeczytacie umowe i warunki o ile wam je dadza xD dla Covebo wielki w tyl

Jeffrey

Z góry dzięki za opinie i pomoc :)

Jeffrey

Znam angielski i podstawy niemieckiego jak coś, może to coś pomoże

Zostaw merytoryczną opinię o Covebo Work Office Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Covebo Work Office Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 212, z czego 34 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Covebo Work Office Sp. z o.o.