Opinie o TPV w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TPV. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie TPV o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TPV w Gorzów Wielkopolski

Karol

Czy wypowie się ktoś jak jest na nockach ? Gorzej niż na poranną i popołudniowa zmianę ?

Ciekawski

Skoro pracownik ma prawo kupic odbiornik raz na 6 miesiecy to ja pytam ile miesiecy minelo od listopada bo grudniowe zakupy byly cofniete tylko biuro sie zalapalo? Jakis regulamin wewnetrzny ktorego zaklad nie przestrzega. Pandemia? Wirus? Fabryka nie miala przestoju wiec nie rozumiem moze ktos mi pomoc?

Gatsu
@Ciekawski

Nie ma prawo kupić, tylko sprzedaż wewnętrzna jest zawsze ogłaszana po decyzji dyrektora generalnego. Sprzedaż może się pojawić, ale nie musi. Tak było zawsze.

RODos

RODO rok po wdrożeniu 25 maja 2018 roku, po wielu latach zapowiedzi, w życie weszło RODO, mające skutecznie poprawiać to, w jaki sposób przedsiębiorstwa obchodzą się z danymi osobowymi. Tak mała liczba kar sugerowałaby, że europejskie firmy wzięły to sobie do serca i nie tylko dobrze przygotowały się na zmiany, ale też przestrzegają wprowadzonego prawa. Z drugiej strony jednak mamy liczbę zgłoszeń tego typu naruszeń, a tych w Europie w ciągu ostatniego roku było niemal 90 tysięcy. To już zdecydowanie nie jest mała liczba. Kar jak dotąd było niewiele... Wróćmy jednak do kar, bo o tych jeszcze przed wprowadzeniem RODO mówiło się najwięcej. Teoretycznie mogą one sięgać 4 proc. rocznego obrotu przedsiębiorstwa. Jak dotąd najbardziej dotkliwą grzywną ukarana została firma Google – 50 milionów euro (ale to wciąż niewiele, biorąc pod uwagę fakt, że jej roczne obroty przekraczają 130 miliardów)

Pracownica 6a

Mam pytanie. Jakim prawem trenerzy brali dodatek tyle miesiacy za stanie na stanowiskach jak inni operatorzy? Stali brali dodatek a jak trzeba teraz ludzi szkolic to sciagaja fartuchy bo malo maja. Nie wstyd wam? Najlepiej stac i linie podpierac. Tu pogada tam pogada i zleci. Krzywda bo nagle sie okazuje ze trener wyszkolic nie umie? Bo nie potrafia taka prawda i w koncu sie ich powinno zlikwidowac bo i tak nowi stawiani sa kolo starych operatorow bo przeciez stary operator ma obowiązek pomoc szkoda tylko ze ten stary operator bierze jedna nędzna wyplate a nie 1.5 bo czesto odwala fuche za trenera.

Pracownik Biurowy

W zasadzie pozamerytoryczny aspekt przebiegu rozmowy według mnie opisuje stosunki panujące w tym zakładzie. Pani z HR wraz z moim niedoszłym przełożonym - oboje spóźnieni, rozmowa prowadzona w obskurnym pomieszczeniu w całości po polsku. Kompetencje w zakresie umiejętności posługiwania się j.angielskim sprawdzone na zasadzie cyt.: " to teraz proszę mi to wszystko opowiedzieć po angielsku...."z jednym niezdarnym, niepoprawnie gramatycznie zadanym pytaniem. Warunki finansowe (wskazówka dla udających się na rozmowę - proszę zacząć od tego - oszczędzicie sobie nawzajem czasu) to kwota "wynegocjowana" czyli kwota zaproponowana przez was gdyż Pani z HR w tym temacie milczy jak zaklęta, argumentując że żyjemy w Polsce delikatnie sugeruje czego mogę oczekiwać. Kwota zaakceptowana przez HR jest ostateczna z roczną podwyżką inflacyjną, brak bonusów, premii, programu socjalnego. Ogólnie dla mnie niemiłe doświadczenie.

Dlaczego Pana doświadczenie zawodowe biegunowo odbiega od pańskiego wykształcenia? To teraz proszę mi to wszystko opowiedzieć po angielsku....

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Technik-Instalator systemów alarmowych
Gorzów Wielkopolski
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Mam oczy wiec widze

Gdy szef co chwile zmienia zdanie - trudne jest nawet potakiwanie

Odszedl Pawe M.

I co będzie dalej?

Kacper

Na jakie zarobki może liczyć specjalista/inspektor w biurze na start? Czy to prawda, że więcej niż 3000 netto nie będzie?

Jakub

Witam, na jakie zarobki netto może liczyć inżynier, lub specjalista w dziale jakości? Andegotka: Mój znajomy (planista-technolog), wówczas z 5 letnim doświadczeniem na rozmowie o prace na stanowisko związane z planowaniem produkcji dostał ofertę 2,5 tys zł na rękę nie do negocjacji :(

Gośia

Zbierz liderów co śię ukrywają po palarniach i zagonić do roboty

Big bong
@Gośia

Sa tez takie co nic nie robia 3 gwiazdy z gory ktore sa nierozlaczne narodowości nie zdradze. Ale jak sie za kokezanke ma oania kierownik z baletow to mozna.... Ludzie.... Ktos chyba nie powinien pelnic funkcji kierownika skoro nie potrafi zycia prywatnego oddzielic od pracy....

Nowa
@Big bong

Tak masz rację to prawda ale czemu wszyscy wiedzą o kogo chodzi o 3 ukraiński robią co chcą w tym zakładzie.i każdy z policzków siedzi cicho.

Poinformowany

Dziś złożyło wypowiedzenie 7 liderów produkcji bo trzeba więcej robić niż wcześniej Smutek to czy szczęście dla firmy? Samooczyszczenie produkcji?

Lobo
@Poinformowany

7 nierobów mniej, tylko pałętają się po palarni, socjalu, ciągle z telefonem w reku. Nie mają obowiązków, pracownikom nie pomagają, to po co koszty dla zakładu? Szkoda, że tylko tylu.

Madzia

Jak ja pracowałam to zle nie było tylko trzeba było jednej liderce narobic pierogów i krokietów i praca była lżejsza a inni mieli pszerąbane

Pająk

Będą sortowac liderów po urlopach,nie które lecą na produkcje,wreszcie dyrekcja bierze śie za nie które osoby

Dmk.
@Pająk

Słowo - Niektóre - piszemy razem, to tylko świadczy, jaki poziom wykształcenia maja pracownicy, wypowiadający się na temat organizacji TPV, proponowałbym używać słownika, oczekujecie szacunku a sami jego nie wykazujecie względem swojej osoby, w ten sposób ktoś tak piszący - z prostymi błędami ortograficznymi - wystawia świadectwo poziomu intelektualnego innym pracownikom zatrudnionym w TPV. Ale z doświadczenia wiem ze nie należny generalizować takich prostych wpadek i do każdego należy podchodzić indywidualnie, ponieważ jestem pewien ze pracują tam także pracownicy osoby wysokim morale i intelekcie, niezależnie od działu i zajmowanego stanowiska. Największe żale mają najsłabiej wykształceni, takie osoby muszą zrozumieć ze jedli nie chciało im się kształcić to teraz nie mogą oczekiwać że zostaną liderami, kierownikami itd itp. Na stanowiska zarządzające obowiązują określone standardy, poziom wykształcenia i doświadczenia zawodowego. Ale nic nie stoi na przeszkodzie zęby wrócić do szkoły, zrobić maturę lub ukończyć studia. Sam gdy studiowałem to pracowałem choć nie było to łatwe i wymagało dużych wyrzeczeń wyrzeczeń. Konkluzja, każ powinien znać swoje miejsce w szyku.

A.
@Dmk.

Krytykujesz kogoś za błędy ortograficzne a sam napisałeś z błędami.

Lobo
@Dmk.

Po pierwsze- nie zaczynamy zdania od "ale". Po drugie- wiesz co to są znaki interpunkcyjne i jak ich używać? Po trzecie- sądząc po składni, byłeś pijany pisząc te wypociny. Po czwarte- liderzy i kierownicy są po zawodówach, więc skąd pogląd o potrzebie wykształcenia, jako wymogu do zajęcia owego stanowiska. Po piąte- zamiast zgrywać przeintelektualizowanego bufona, zrozum że krytyka jest potrzebna, bo bez niej nigdy nie dojdzie do potrzebnych zmian.

Były pracownik...
@Pająk

Bardzo dobrze, bo niektórzy nie nadają się na liderów, tylko drzeć ryja potrafią.

Dolar

Ten zaklad to (usunięte przez administratora) NIE WARTO NIE WARTO PODEJMOWAĆ TU NIC... Skończcie juz proszę was mentalne dygresje między sobą to ten nieszczęsny zaklad do tego was doprowadził... Koniec!!! NIE WARTO a jeśli ktoś myśli że jest inaczej to niech poczyta poniższe opinie ????????????????

Ciao

Ile osób dzisiaj odpadło? Będą dalsze zwolnienia?

Arnold
@Ciao

Zwalniają ludzi?? Ale za co???

Ciao
@Arnold

Dzisiaj polecieli prawie wszyscy agencyjni. To jest chore, mozna było zrobić postojowe i przeczekać to wszystko, a oni pozwalniali pracowników.

qwerty
@Ciao

Bo to Jest chore , kto im później tu wróci?

Arnold
@Ciao

Nie zrobią postojowego bo wiedzą, że powinni płacić 80 % a przy takim postojowym wiele stracą tym bardziej utrzymując ludzi. Lepiej zwolnić.... Traktować ich jak tymczasowych i jak ta firma ma funkcjonować. Traktują ludzi jak śmieci do roboty a pozniej na bruk niezależnie czy dobrze pracę ktoś wykonał czy źle!!! Przedmiotowo traktują to i przedmiotowo ludzo do pracy nie będzie proste sami sobie szkodzą.. Ale ich to nie obchodzi zapewniam was kasa u nich zawsze się zgania a ludzi po trupach wykorzystają byle oni sami po tyłkach nie dostali !!!

Peloponez
@Arnold

... Za to, ze naiwnie wierzyli w zapewnienia, ze praca jest... I mimo iz mogli wrócić do domow jeszcze miesiac temu woleli zostac tu z dala od domow za lepszym jutrem...

Kkkk
@Arnold

Oni nawet stałego pracownika potrafią zwolnić, nie doceniają ludzi

gość
@qwerty

NIKT i nikomu nie życzę tam pracować

Gorg
@Ciao

Przeciez juz przyjmuja na nowo. Proponuje poszerzyc drzwi bo napor moze tych co sa nie wytrzymac

Maja

Masz racje ja pracuje 5 rok i widze co tam śię dzieje przywileje mają ukraincy bo wożą liderom papierosy i chałwe,a ty jak nic nie dasz to masz najgorszą prace,polak polaka gnebi,wstyd

Pająk

Pani lenie teraz kręgosłup boli,zwykłe wymysły aby iść na zwolnienie,aby zaoszczedzić urlop,drągiem po pleca ch i na taśme zasuwac bo nic nie umie,leń

Esmeralda

A to malo takich? Mizna pisac nazwiska? He

Ciekawski

Powiedzcie mi prosze jak mozna czlowiekowi nie caly miesiac przed urlopem mu go skrócić o polowe? Jakim prawem czlowiekowi sie odmawia odpoczynku? Powoli... Czlowiek sobie pracuje za najnizsza a i odpocząć nie moze? Tak moze na l4 ale jakim kosztem? Nie wszystkich stac na to to po pierwsze a po 2 ma potem znosic czyjes kary za te l4 i byc traktowany jak smiec? Niech ktos zaprzeczy. Tak napisalem skrócony. Dyrektor powiedzial ze dostaniemy w innym terminie i to sprawa indywidualna. A kto ma ten idzie a kto nie ma ten na inne linie? Czy dostaniemy go w grudniu? Zabrali dojazdy a oczekuja od ludzi czego? Czy to nie (usunięte przez administratora) Ludzie pracuja za najnizsza i nie maja prawa do odpoczynku. Pieknie. Tego jeszcze nie bylo. Przeszlismy audit, wyszkolilismy sie. Pieknie nam dziekuja. No zapłacą nam. Ile? 50 zl na co? Wiecej? Co z tego jak nie masz wakacji. Smieszne to czy bardziej zalosne? Aaaa to teraz zaklad na swoje potrzeby zabierze nam 15 dni urlopu nie 10. Tydziwn teraz i dwa potem. No suuuupeer. Pytanie. Kto do tego doszedl? Ile firma na tym zyska? A ile pracownik? Wstyd mi za moj zaklad... Ze pracuje na takich ludzi ktorzy nie szanuja drugiego.... Ludziom sie nalezy odpoczynek tylko nie w tpv. Nawet tego ludzi pozbawiają. Nie ma słów juz na to co tam sie dzieje w bialy dzien. To jak napluc czliwiekowi w twarz...

Mak

Jestem za Tak wziąć się za liderów i kierowników , nierobów którzy spacerują na palarnie w tą i spowrotem a biedny pracownik produkcji nie może iść do toalety i napić się wody. Pani Lenie I. Trzeba kupić rolki bo ją bolą nogi od chodzenia na palarnie

Pytajnik

Skoro wczesniej byl komunikat, ze za sobote mozna wpisac urlop, to jak teraz sa soboty pracujące na drugiej zmianie i trzeba isc. Kto ustala te godziny ze po drugiej zmianie sie idzie na rano? Wiekszosc wolalaby isc normalnie na 14. Kierownicy chyba bo szybciej koncza i nie mysla ze ludzie chodza jak robokopy a oni aby odsiedziec 8... Myslcie o ludziach oni pracuja najciezej za cala reszte zakladu czyz nie? Ktos dobrze napisal szanujcie sie jest nas juz tak malo...zabrali dojazdy kazdy sie zorganizowal a teraz wymagaja przyjścia w sobote jak nie kazda linia pracuje. Pracujący w sobote eh

Maja
@Pytajnik

Sobota jest nie obowiązkowa bo zaklad posiada system pracy 5 dniowy taki też widnieje na umowie. Po drugie nie trzeba odrabiać postojowego z winy pracodawcy!!! A już na pewno zabronione jest zmuszanie do wypisywania urlopów za te postojowe jak i zmuszanie pracownika do sprzatania w sobote jako odpracowanie dnia za który należy się placa w wysokości 80 % (kodeks pracy)

Pato
@Maja

Doradz czy da rade gdzies to zgłosić, jak to udokumentować.

NICK
@Maja

JAKIE POSTOJOWE?

Zodiak

Trzeba być kompletnym desperatem żeby tutaj pracować w życiu tutaj nie wrócę. Co z was za ludzie pracujecie na tych nierobów z góry a oni się z was śmieją. Nastawiają was przeciwko sobie i jeden drugiemu dupsko rąbie krótka riposta pokaż swoją twarz jeśli ją jeszcze masz.

Zostaw merytoryczną opinię o TPV - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w TPV?

Zobacz opinie na temat firmy TPV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TPV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 9 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TPV?

Kandydaci do pracy w TPV napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TPV