Opinie o TPV w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TPV. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie TPV o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TPV w Gorzów Wielkopolski

Adax

Super praca super miejsce polecam. Kupię 65 lub 75 adax at wp.pl

Pracowałem tam ponad 2 lata i nie liczyłem na to że będzie idealnie. Zacznijmy od tego że zwlekanie przez firmę, czekanie rok na obiecaną umowę Tpv. Psująca się atmosfera, między pracownikami. Z czasem coraz większa presja i wymagania, nawet na zmianie nocnej. Trudna współpraca z niektórymi pracownikami. Jak startowaliśmy grupą polskich pracowników, tak teraz zostali pracownicy ukrainy i awansowali na liderów. Nawet jeżeli na początku było fajnie to czas pokazał jak zmienia się tam cała sytuacja co może spotkać każdego. Praca tylko na czas przejściowy, jeżeli nie ma się innego wyboru w danej chwili.

Emi

Pracuje w fabryce ponad 11 lat. Praca sama w sobie nie jest zła to ludzie często na nieodpowiednich miejscach robią szum i zament. Krzyczą na pracowników że coś źle zrobili zamiast podejść i powiedzieć spokojnie słuchaj proszę zwracaj uwagę bo coś nie zrobiłaś czy nie zrobiłaś. No zaraz krzyk pokazywanie nerwów. Jedyny minus w tej firmie to brak stalowego ludzie nie są doceniani i to wszystkich boli. Tak pracuje 11 lat kolega pracuje 3 lata zarabia 50 zł mniej odemnie. Czy to jest normalne no raczej nie . Szanujmy ludzi którzy pracują w tej fabryce bo naprawę większość jest w pożądku. Nie mam zamiaru tu bronić fabryki . Po prostu stoję po środku i patrzę jeśli trzeba reaguję i się odzywam .

Emi

A co ja mogę osiągnąć jestem zwykłym pracownikiem . Po prostu pisze jak jest po co ten atak na mnie . Bo już czuje że jak ktoś pisze prawdę to jest karcony

Daniel

Jak sądzicie czy są jakieś szanse na podwyżki, może w sytuacji kiedy brakuje ludzi do pracy firma postanowi coś podnieść?

Pracownik Biurowy

W zasadzie pozamerytoryczny aspekt przebiegu rozmowy według mnie opisuje stosunki panujące w tym zakładzie. Pani z HR wraz z moim niedoszłym przełożonym - oboje spóźnieni, rozmowa prowadzona w obskurnym pomieszczeniu w całości po polsku. Kompetencje w zakresie umiejętności posługiwania się j.angielskim sprawdzone na zasadzie cyt.: " to teraz proszę mi to wszystko opowiedzieć po angielsku...."z jednym niezdarnym, niepoprawnie gramatycznie zadanym pytaniem. Warunki finansowe (wskazówka dla udających się na rozmowę - proszę zacząć od tego - oszczędzicie sobie nawzajem czasu) to kwota "wynegocjowana" czyli kwota zaproponowana przez was gdyż Pani z HR w tym temacie milczy jak zaklęta, argumentując że żyjemy w Polsce delikatnie sugeruje czego mogę oczekiwać. Kwota zaakceptowana przez HR jest ostateczna z roczną podwyżką inflacyjną, brak bonusów, premii, programu socjalnego. Ogólnie dla mnie niemiłe doświadczenie.

Dlaczego Pana doświadczenie zawodowe biegunowo odbiega od pańskiego wykształcenia? To teraz proszę mi to wszystko opowiedzieć po angielsku....

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Technik-Instalator systemów alarmowych
Gorzów Wielkopolski
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
P2703

Przyczyną ostatecznego upadku tego zakładu, będzie polityka kadrowa. Dla nich operator to operator, logistyk to logistyk, ważne żeby miał 2 ręce.. Nic bardziej mylnego, pozbywają się losowo osób, eliminując najlepszych pracowników, zostawiając same miernoty, przez co jakosc pracy drastycznie spada. Po nowym roku strach tam wracać, nie wiadomo juz kto tam będzie pracował.

@P2703

Przyczyną upadku tego zakładu będzie min.tragiczna jakość(która już jest zła) produkowanych tv przez zwiększanie tempa produkcji.Kompletny brak poszanowania dla pracownika oraz tragiczne zarobki.

Nick z tv

Dłaczego wiekszosc opinii jest negatywna? Pamaga wam to? Dlaczego nie widzicie dofinansowania na swieta i do obiadow? Sa akcje promocyjne na telewizory przecież dla pracownikow Jestescie jak golebie i sracie we własne gniazdo Jak komus się nie podoba to odschodzi w ciszy i honorze a wy marudy i pesymisty jeczycie tylko a niewiele robicie Wydaje mi się ze piszący na tym forum gdzie by nie byli będą jeczyc i narzekac bo wszędzie im zle będzie taka prawda o was

Patryk247
@Nick z tv

Gdyby większość ludzi myślała tak jak ty, to w tym kraju nic by się nie zmieniło. Nie każdy chce robi za miske ryżu i godzi się na fatalne traktowanie. Są osoby, które pracują w zakładzie już 10 lat i więcej i widzą jak wszystko zmienia się na minus. Dofinansowanie do obiadów to raczej standard w zakładach. Bony na święta- a wiesz co to socjalny fundusz pracowniczy? Wiesz że sami się na to skladamu? A co napiszesz mądralo na fakt, że wysokość dofinansowania zależy od kwoty zarobkow BRUTTO?! Ten zaklad ma ogromny potencjał, ale przez tragiczne zarządzanie przez obecne kierownictwo zmierza w przepaść. Kto bedzie tam pracował po nowym roku? Ukraińcy i Gruzini masowo wyjadą do Niemiec. Polacy odchodzą nie chcąc pracować za takie pieniądze. Może na liniach staną pan dyrektor B i menadżerowie? A moze ty pomożesz cwaniaku, tylko nie odmawiaj bo przecież nie sr... we "własne"(?!) gniazdo.

@Patryk247

Z tego co piszesz Patryk zgadza sie tylko, ze im wiecej sie zarabia tym wieksza fundusz socjalny ale ty tego nie wiesz ze to komisja socjalna decyduje na co ta kasa idzie. sa zakłady co nie daja kasy na swieta pracownikom bo daja na pozycyki nielicznym.Jeczysz tylko i dramatyzujesz. jest wysoki sezon i wszystkie linie zapełnione. Czemu jęczysz ze brakuje lub braknie pracowników ty nie masz o tym pojęcia a fakty temu zaprzeczają Jad tylko wychodzi z ciebie i z takich jak ty, wiekszosc zakladw nie dofinansowuje oboiadow czy sniadan zenujace sa twoje wpisy

patryk2703
@Nick z tv

Kiedy kończą się argumenty to zaczynają się ataki osobiste, co widać po koledze.. Faktom nie zaprzeczysz(usunięte przez administratora)

@patryk2703

Patryk to sie zwolnij ale nie jecz juz.Miej honor,Odejdz stad, nie obmawiaj i nie strasz.Widze ze straszne kompeklsy masz idz gdziekolwiek bo takich jak ty to wszędzie nie chcą jak można (usunięte przez administratora) we własne gniazdo i jeczec i lamentować jak stara baba

@Nick z tv

Piszesz to z punktu widzenia lidera?

@Nick z tv

Przestań się kompromitować cwaniaczku.Widzę że jesteś tu podstawiony po to żeby wybielać zakład,który zmierza na samo dno-sam byłem świadkiem jak kolega na innej linii wołał kilka razy lidera żeby ten go zastąpił do toalety.Lider nie miał czasu i go nie zastąpił więc ten opuścił linię-kierowniczka straszyła go dyscyplinarnym zwolnieniem-ale On coś jej odpowiedział tak że się zamknęła i już więcej nie przyszła.Rozumiem że według kierownictwa pracownik ma szczać w gacie-przecież to jest mobbing w czystej postaci i znęcanie się nad ludźmi.Nie wiem czy wiesz cwaniaczku, ale w niektórych zakładach obiady są za darmo,a o zarobkach już nie wspomnę,tak że przestań...

Burak Z Młłaawy

To straszny gość Zero zachowania Zero manier, nie szanuje kobiet Dlaczego gruby go trzyma jeszcze?

Przejęty
@Burak Z Młłaawy

Który to taki ?

Lojalność z kadr

Dostałem maila z kadr o polityce lojalności i wszyscy dostali pieknie tam piszą o byciu wzorem dla innych a dzisiaj jeden kadrowiec pan taki łysy wciał się do kolejki po obiad bezczelnie spóznił sie i doszedł do innych kadrówek omijając kolejkę jakies 15 osób Brawo zero zasad zero etyki kadry po co wy wysyłacie takie maile jak semi sie nie umiecie zachowac Słoma z butów

@Lojalność z kadr

Poziom kadr bardzo się obniżył. Niemiłe osoby zostały, dobrzy pracownicy odeszli. Nie ma tam z kim teraz gadać wszyscy sfoszeni, wysoko noszą głowy, a wiedza mała i zero chęci pomocy

cieszę się że już tam nie pracuję , nie docenia się pracowników którzy są dobrzy znają systemy i mają pojecie o pracy i tego nie doceniają kierownicy nie będę wymieniał działów ale twierdzą że za bramą mają chętnych na nasze miejsca i będą potrafili to samo po dwóch godzinach

Kkhgfgjjiik

Przyjdzie taki moment ze nie będzie komu pracować i zamkną ten chory zakład..

lubisz
@Kkhgfgjjiik

Ale dlaczego piszesz że zakład jest chory?

Lubisz
@lubisz

Bo nie szanują pracowników, tam mobbing jest na porządku dziennym

Dzwon Zygmunta

Wydaje mi sie ze za chwile zadzwoni na liniach glosno dzwon zygmunta i obudzi zaspanych pracownikow

Farer

Po 6 latach pracy niecałe 2500zl wypłaty. Ukraińcy z kilkumiesięcznym stazem, poniżej 26 roku życia dostali wszyscy powyżej.

Kumat
@Farer

To zmień narodowość może, będziesz zarabiać pewnie kokosy hahaha

d.

Ten zakład to dno dna.Po ostatnich "podwyżkach" mam dość,byle gdzie zarobi się więcej.Poganianie pracowników jest tam na porządku dziennym. Praca jest ciężka,stojąca i monotonna.To nie zakład tylko (usunięte przez administratora).

@d.

To zatrudnij się może w kopalni tam będziesz miał czystość i zarobki, Idz tam może cie zechca ale pewnie nie dluzej niż tydzień bo widze ze robic ci się nie chce

Chudy

Nadgodziny – co to jest Nadgodziny to inaczej godziny ponadwymiarowe pracy. Wynikają z tego, że pracownik pracował dłużej w ciągu doby, niż przewidują to jego norma czasu pracy oraz harmonogram na dany dzień. Trzeba pamiętać, że nadgodziny powstają w wyniku wyraźnego polecenia pracodawcy (pracodawca nakazuje pracownikowi zostać w pracy dłużej), a także kiedy można uznać, że pracodawca wiedział o tym, że pracownik zostaje dłużej w pracy i nie wyraził sprzeciwu. Nie uznaje się jednak za nadgodziny dodatkowego czasu poza wymiar, który pracownik spędził w pracy z własnej inicjatywy i bez wiedzy pracodawcy. Limit nadgodzin w tygodniu jest związany z systemem czasu pracy obowiązującym w firmie. Co do zasady, tygodniowy czas pracy łącznie z godzinami nadliczbowymi nie może przekraczać przeciętnie 48 godzin w tygodniu w danym okresie rozliczeniowym. Wynikałoby z tego, że limit nadgodzin tygodniowo wynosi 8 godzin w przypadku standardowego systemu czasu pracy (przeciętnie 40 godzin tygodniowo). Trzeba jednak pamiętać, że przepisy mówią o „przeciętnej liczbie godzin w okresie rozliczeniowym”, a okres rozliczeniowy może wynosić nawet do 12 miesięcy. Może się zatem zdarzyć, że pracodawca zleci pracownikowi pracę 3 razy w ciągu tygodnia po 12 godzin i tym samy pracownik przepracuje w ciągu tygodnia 12 godzin w nadgodzinach, co nadal będzie zgodne z prawem, o ile: • zostanie zachowany wymagany dobowy odpoczynek minimum 11 godzin, • liczba nadgodzin w roku nie przekroczy 150 (lub innej ilości, jaka została ustalona w układzie zbiorowym), • w ramach przyjętego w firmie okresu rozliczeniowego nie dojdzie do przekroczenia normy tygodniowego czasu pracy.

@Chudy

Prawo pracy. Nadgodziny pracodawca moze zlecic pracownikowi wyłącznie w przypadku ,gdy trzeba przeprowadzić akcję ratunkową lub usunąć awarię i nadgodzin nie mozna planować.

P2703

Pracy coraz więcej i coraz cięższa, ludzi coraz mniej. Coraz więcej osób się zwalnia, przyczyną są m.in. tragicznie małe zarobki, jak reaguje zakład? Dostaliśmy długo obiecane podwyżki, a dokładniej.... wyrównano podstawy do 2600brutto, czyli będzie to pensja minimalna od przyszłego roku hahahaha!! To jak naplucie ludziom w twarz. Czy pan dyrektor jest poczytalnym człowiekiem? Czy zdaje sobie sprawę, że niedługo nie bedzie miał kto pracować w zakładzie?

@P2703

Chciałabym sprostować , że niestety nie wszyscy pracownicy dostali podstawę 2600zł, zobaczymy co będzie po nowym roku.

Podwyżki

Mam nadzieję że te ostatnie podwyżki to był taki żart.Co to za ochłapy?Biorąc pod uwagę fakt ,jak wszystko ostatnio podrożało to jakieś nieporozumienie.Oj Panie Benda to żeś się Pan popisał.No ale ważne że Panu się zgadza co miesiąc-prawda?A pracownicy to bydło bez prawa głosu,bo tak są traktowani w tej firmie.I nie wierzę w to że zakład nie ma pieniędzy...No ale firma chce się pozbyć Polaków z zakładu,no więc tak będzie,bo nikt normalny nie będzie tak zapieprzał za najniższą krajową.Wsadźcie sobie w cztery litery te pseudo podwyżki.

Jest zbrodnia jest kara

Zniesławienie jak wiele przestępstw ma swój typ kwalifikowany (typ czynu zabronionego, którego znamiona wskazują na zwiększoną szkodliwość społeczną). W tym przypadku osoba pomawiająca dokonuje czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania. Stosunkowo najmłodszym środkiem rozpowszechniania informacji jest Internet i wszystkie łączące się z nim narzędzia, jak np. portale społecznościowe czy fora internetowe, gdzie często można spotkać się z przejawami zniesławienia. Za próbę zdyskredytowania kogokolwiek za pomocą tych środków osoba pomawiająca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Co więcej, art. 212 § 3 k.k. przewiduje, że wobec sprawcy przestępstwa pomówienia (zarówno typu podstawowego, jak i kwalifikowanego), sąd może orzec majątkowy środek karny w postaci nawiązki na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża lub na inny wskazany przez pokrzywdzonego cel społeczny. Innym środkiem karnym, który może mieć zastosowanie jest m.in. podanie wyroku do publicznej wiadomości (art. 215 k.k.)

Chyba TY
@Jest zbrodnia jest kara

Wolność słowa w internecie gwarantowana jest przez art. 54 Konstytucji RP oraz art. 10 Europejskiej Konwencji Praw Człowieka, gdzie mowa o braku cenzury i ograniczeniach w wyrażaniu opinii. WSZYSTKO NA TEMAT

Luzny
@Chyba TY

Wolność słowa jest gwarantowana pod warunkiem że nie pomawiasz i nie zniesławiasz innych obywateli (usunięte przez administratora)Artyków karny Generalnie, wolno ci poniżać innych ale czeka cię za to kara

Kadry

Panie Dyrektorze Kadr jak to jest ze ukraincy maja zakwaterowanie za darmo a Polacy nie? Gdzie tu sprawiedliwość? Dlaczego pan tak robi?

Cudak

Ciężkie czasy nastają idzie kryzys chociaz mowia ze spowolnienie gospodarcze Jak bedzie w przyszlym roku? Bedzie lepiej? Czy ktoś cos wie?

Coraz wiecej ludzi

coraz więcej pracy w zakladzie Coraz wiecej Ukraincow Co z nami będzie? Jesli spotkamy sie na zakrecie Co z nami będzie?

Zostaw merytoryczną opinię o TPV - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w TPV?

Zobacz opinie na temat firmy TPV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TPV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 9 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TPV?

Kandydaci do pracy w TPV napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TPV