Opinie o TPV w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TPV. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie TPV o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TPV w Gorzów Wielkopolski

Gościu

Wczoraj TPV ogłosiło , że 1 października wystawią harmonogram promocji i podwyżek. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Patryk247
@Gościu

To co zwykle, czyli rzucą parę groszy dla wybranych.

Mecenas
@Patryk247

Dla Elit jak zwykle..

@Patryk247

Idealnie trafiłeś w punkt.

@Przezydent Du*a

No i na nitach znowu rzucili ochłapy....po 15 zł.....

Obiektywny
@nikt

Nie przesadzaj, różne były podwyżki,wszystko zależało od podstawy, ale nikt 15zl nie dostał..

@Obiektywny

Nie wiesz ,to się nie wypowiadaj.

@Obiektywny

Ale ci co nie wiele robią dostali najwięcej ,natomiast zwykli pracownicy dostali bardzo gówniane pieniądze.Brawo ci którzy często odwiedzają palarnie, wiadomo o kim mowa.

Zgadzam się z Tobą

Ołówek

Nikt nikogo do pracy nie zmusza więc zawsze można się zwolnić. Warunki nie są najlepsze ale też nie najgorsze. Nigdzie za darmo kasy nie dają. Praca na dwie zmiany więc nie ma co narzekać. Możliwość awansu z operatora na trenera lidera a nawet kierownika zespołu produkcyjnego. Przewaga pracowników Ukrainy, zdarza się że są leniwi ale również są też pracowici. Telewizory są sprzedawane w wielu krajach na świecie. Jak i każdy normalny sprzęt elektroniczny może się popsuć. Dziwię się że ludzie którzy narzekają dalej tam pracują, w Gorzowie jest wiele innych firm które poszukują pracowników. Jeśli wam tak źle szukajcie pracy gdzie indziej. Również będziecie mieć dużo do powiedzenia i marudzenia o innej pracy.

@Ołówek

Heh śmieszy mnie mówienie o awansach na trenera ,lidera czy kierownika lini .to może fajnie brzmi ale tak jest owszem no chyba że przestajesz być potrzebny to cię wyrzucają hehe,w tej firmie to dobże mają tylko lizusy,i t.z plecaki więc proszę zastanowić się czy potrzeba dobrze wyszkolonych operatorów kierowników i liderów którzy się znają na pracy,czy poprostu kolesiostwa

@Ania123

Tak poza tym panie ołówek jeśli pan tak twierdzi niech pan powie czemu zostali zwolnieni kierownicy lin i jak to jest z tymi liderami po z tego co wiem niektórych liderów zdegradowałes bo byli niewygodni choć byli dobrymi pracownikami niewiem czy to właśnie jest możliwość podnoszenia kwalifikacji czy poprostu uswstecznianie pracowników .Tacy ludzie tracą zapał do pracy a innych odstrasza od bycia liderami ,a to z kolei wpływa na ich niższa samoocenę oraz zmniejsza efektywność całego zespołu .Myślicie ludziom oczy i tyle moim zdaniem pierw jeśli się wymaga od innych należy w pierwszej kolejności wymagać od siebie.

nina
@Ołówek

Co to są za liderzy , którzy nie zastąpią operatora, bo nie dają radę wykonać całej instrukcji, stają po dwie osoby , daja rade tylko podkręcać linię , może by dyrekcja się tym zajęła .

@Ołówek

Panie@ ołówek pytanie ma dziś był komunikat z pip o skróceniu godzin pracy z powodu wysokich upałów jak nasza firma się zachowała nawet napoi dla pracowników niebyli ,ciekawe czy Tera kogoś ukaranie a może to też wina pracowników ,widzicie nikt nie jest doskonały i każdemu się zdarza coś zrobić nie tak a może za to odwołać pana be.

Ołówek
@Ania123

Zwolnieni kierownicy widocznie nie spełniali wymagań lub oczekiwali nie tego co im zostało zaproponowane. Przy mniejszej produkcji naturalną koleją rzeczy jest zmniejszenie liczby zespołów co wiąże się ze zmniejszeniem liczby kierowników i liderów. Po ponownym wzroście produkcji powstają nowe zespoły. Wszelkie uwagi można zgłaszać pisemnie. Specjalna skrzynka jest umiejscowiona pod drzwiami HR. ( Brak kamer-anonimowość).

@Ania123

Z tymi upałami to reakcja będzie dopiero jak kilka osób zostanie hospitalizowana po omdleniach. Taka prawda. P.S. Wczoraj na jednym magazynie mieliśmy temperaturę wahającą się na 32-34 stopnie przez cały dzień pokazaną na termometrze.

@Ołówek

Widocznie skrzynki niedające takiej anonimowości z powodu braku odezwy do tego który pisze .poza tym i tak to nic nie zmienia .A z tym liderem którego ukaraliscie zmieniając mu angarz bez podania przyczyny jak to jest.Tak zachowuje się prawdziwy pracodawca ,mówicie o budowaniu charmoni w zakładzie i niestosowaniu mobbingu a ja uważam że to robicie traktując tak pracowników bez możliwości wytumaczenia

@Ołówek

" Nikt nikogo do pracy nie zmusza więc zawsze można się zwolnić." - Powiadasz ? Tylko jak już ktoś złoży wypowiedzenie to zakład zawsze robi problemy pracownikowi i robi wszystko na siłę by się pracownika nie pozbywać.

@Ołówek

Hyba jednak byli niewygodni,pozostawiliście tych kierowników co mają (co niektórzy) bladego pojęcia o produkcji,wbijaniu komponentów i wogule to samo z co niektórzy liderzy też nic nie potrafią i pytają się operatorów he he jak Coma isc

@Ołówek

@panie Ołówek Nikt nikogo do pracy nie zmusza a jak się chce odejść to wyjeżdżasz z 3 mięs wypowiedzeniem to jak wkoncu jest postarajcie się dać godne zarobki a nie będzie takich roszard i wyniki się poprawia i każdy będzie zadowolony a nie że pracownik po 10 latach ma 1800 zł to hańba i wstyd że nieumiejętność się pan postawić za ludźmi

@Przezydent Du*a

Oczywiście na świadectwie pracy,wpisują porzucenie pracy....

@nina

nina dyrekcję interesują tylko wyniki i nic więcej

pozdrawiam
@Gatsu

kolego drogi, wiem ze wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, jak czytam ze macie 32-34 stopnie, to zazdroszczę, w mojej fabryce w bielsku od marca do listopada temperatura średnio przekracza 37-38 godzin, miejscami na hali dochodzi do ponad 45 (ponad 1400 os na hali) Omdlenia są na porządku dziennym, żadne prawo nie mówi o tym jaka maksymalna temperatura może być, jest zaznaczona tylko minimalna. Woda pitna to podstawa, zapewnia pracodawca, średnio wypijasz wtedy butelkę półlitrowa co 15 minut, przez 8-12 godzin. Jednak z tego co tutaj widzę po opiniach ludzi, ciężko tam macie, i z wypłatami mogli by się postarać, ja zagram teraz solidarnie z wami i sprzętu tej firmy nie kupie, własnie przez opinie pracowników. pozdrawiam serdecznie, trzymajcie się tam i walczcie o swoje

ktoś

Ten zakład to wielkie dno i patologia. Już wolałbym w Auschwitz pracować niż tutaj. Nie polecam tam pracować. Pracuje sie za psie pieniadze zero podwyzek nic nawet za 10 lat pracy. Zero upałówek człowiek ledwo zipie zdycha a tu takie coś istny koszmar patologia i koniec. Żebyście zdechli tam z przerobienia pozrawiam.

@ktoś

ktoś to jest chińska metoda tak się pracuje w chinach ale polskie władze nic z tym nie robią oni są zadowoleni że gospodarka się rozwija tylko zapominają że ludzie to nie automaty

Mazia
@sfrustrowany

Jaka gospodarka ,nasza gospodarka jest w czarnej (usunięte przez administratora)

@Mazia

Ja dodam, że Polska jako kraj to już tylko teoretycznie istnieje.

mazia

Mam pytanko ,czy to prawda ,że ukraińcy jeżdżą pieskami bez uprawnień? Dlaczego to ludzie z pakowania mają chodzić w kamizelkach i kaskach może ubierzmy ich w pancerze tylko dlatego bo jakiś kretyn ukrainiec prawie w ukraińskim zakładzie nie ma pojęcia o zasadach BHP.

Bambuko
@mazia

Na pieski nie potrzebne są uprawnienia. Wystarczy szkolenie z obsługi pojazdu oraz zezwolenie na korzystanie od pracodawcy.

Pracownik Biurowy

W zasadzie pozamerytoryczny aspekt przebiegu rozmowy według mnie opisuje stosunki panujące w tym zakładzie. Pani z HR wraz z moim niedoszłym przełożonym - oboje spóźnieni, rozmowa prowadzona w obskurnym pomieszczeniu w całości po polsku. Kompetencje w zakresie umiejętności posługiwania się j.angielskim sprawdzone na zasadzie cyt.: " to teraz proszę mi to wszystko opowiedzieć po angielsku...."z jednym niezdarnym, niepoprawnie gramatycznie zadanym pytaniem. Warunki finansowe (wskazówka dla udających się na rozmowę - proszę zacząć od tego - oszczędzicie sobie nawzajem czasu) to kwota "wynegocjowana" czyli kwota zaproponowana przez was gdyż Pani z HR w tym temacie milczy jak zaklęta, argumentując że żyjemy w Polsce delikatnie sugeruje czego mogę oczekiwać. Kwota zaakceptowana przez HR jest ostateczna z roczną podwyżką inflacyjną, brak bonusów, premii, programu socjalnego. Ogólnie dla mnie niemiłe doświadczenie.

Dlaczego Pana doświadczenie zawodowe biegunowo odbiega od pańskiego wykształcenia? To teraz proszę mi to wszystko opowiedzieć po angielsku....

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Technik-Instalator systemów alarmowych
Gorzów Wielkopolski
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Gorzów Wielkopolski
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki zatrudni lekarzy spec. Nefrologii oraz Chorób Wewnętrznych
Gorzów Wielkopolski
Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o.
Viper

Ten zakład już jest skończony. Zwalniają masowo ludzi bo wycofał się główny kontrachent. Telewizory były tak robione że wychodziły same buble czyja to wina. Napewno nie zwykłego pracownika tylko samej dyrekcji każą podkręcać nitki że ludzie się nie wyrabiają i jest efekt. Nigdy w parze nie szła ilość z jakością. Znajomy powiedział że nitka 5 b poszła w piątek do pracy i w piątek dowiedzieli się że już nie pracują. Przecież tak się nie postępuje z pracownikiem to są metody rosyjskie ale co się dziwić Ukraińców zostawili a pozwalniali Polaków. Ukraińcy mają tam większe prawa jak Polacy zresztą firma stała się już Ukraińska chociaż nie nazwałbym tego firmą. Inżynierowie to poziom żłobka bezmuzgie chodzące yeti. Tam już są kierownicy Ukraińscy, inżynierowie tylko poziom wiedzy klasa 0.Dyrektor młodzieniaszek co nie ma pojęcia o zarządzaniu zakładem chce się dorobić kosztem zwykłego robola. Ogólnie rzecz ujmując zakład w pełni zasłużył sobie na taką opinię zwyczajny pracownik nie jest tutaj w najmniejszym stopniu winny. Winni są dyrekcja, inżynierowie a w szczególności dyrekcja że zatrudnia bez jakiejkolwiek wiedzy tzw inżynierów. Mało tego to Ukraińcy przychodzą tam do pracy jak na wczasy krótkie spodenki jeszcze brakuje koszuli hawajskiej. Krótko i na temat poprostu mają na wszystko wysrane.

System of a Down
@Viper

Co w tym złego? "Tam już są kierownicy Ukraińscy" Ile? jeden-dwa? Tych kierowników jest ponad 100 w fabryce! "Mało tego to Ukraińcy przychodzą tam do pracy jak na wczasy" - życzę tobie takich wczasów, wydajny ty czelowieku!

ehe
@Viper

ani wśród czerwonych ani wśród zielonych nie ma inzynierów z dyplomem... ale fakt nazywają się inzynierami a wiedzy inzynierskiej żadnej.

Gomora
@ehe

W TPV to są specjaliści od procesu produkcji. Prawdziwi inżynierowie siedzą w innym dziale.

Exo
@ehe

@ehe - Ty już widzę posiadłeś całą wiedzę ludzkości łącznie z widzeniem przez ściany i okładki segregatorów z dyplomami inżynierów, kto co ma a czego nie. Sam reprezentujesz poziom dna.

@Exo

Dno to masz na imię

pio
@ehe

co ma kolor do dyplomu? Tu chodzi o doświadczenie i wiedzę a nie dyplomy. Jak niemasz to se w wordzie napisz i wydrukuj. To według twoich standartów będziesz mądrzejszy. :)

Ell

Wypłata po 5 latach pracy 1931zł. Myślę że więcej komentować nie trzeba.

@Ell

Ell jestem z TOBĄ ale jak masz rodzinę na utrzymaniu to nie masz wyjścia musisz tam pracować chyba że znajdziesz inną pracę co nie jest takie łatwe i proste

Przezydent Du*a

Błagam. Używaj słownika, a wszystkim na forum pomożesz.

sfrustrowany

Dlaczego używasz tej gwiazdki wstydzisz się czegoś nawet nie umiesz napisać poprawnie słowa prezydent

Tak jestem. Wynagrodzenie wzrasta, choć nie w każdym przypadku. Jeżeli jesteś słabym bądź przeciętnym specjalistą/inżynierem to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo,że w ciągu roku nic nie dostaniesz. Jeżeli jesteś dobry bądź bardzo dobry to czeka Cię podwyższa 1,5% (inflacyjna) a po dwóch latach podwyżka 500~brutto. Jeżeli jesteś najlepszy w tym co robisz to nie zdążysz tu przepracować roku :). Awanse są ale rzadko i dla nielicznych. Specjalista->inżynier to droga ok 2 lat choć jeżeli ktoś ma doświadczenie/uczelnię to można awansować szybciej. Ale z awansem nie zawsze idą pieniądze :). Proszę nie zrozumieć mnie źle. TPV to dobra firma dla ludzi którzy chcą mieć spokój, wystarcza im 2500 na rękę i chcą po prostu mieć jakąś pracę. Ale jeżeli ktoś jest młody/ambitny to firma jest strikte nie dla niego.

1234ania
@Andrzej

2500 tys na rękę to chyba z wszystkimi sobotami albo przez agencję bo pracownik pracujący 10 lat ma niecałe 2000 tys zł

Mario
@1234ania

2950 bez ani jednej soboty na PCBA. Tylko trzeba coś wiedzieć, na czymś znać się dobrze i ruszyć głową a nie tylko łapkami. A nie wkładać trzy komponenty na linii przez całe 8 godz i mieć aspiracje finansowe!

@Mario

Mario a kim TY jesteś pewnie protegowanym dyrektora PCBA ciekawe czy sam potrafisz ruszyć głową i się na czymś znasz ciekawe czy znasz tak prostą rzecz jak pierwsze i drugie prawo Kirchhoffa

Barickij w bieli

Jak się nie podoba do spadajta do Faurecii, Skwierzyny, czy Baty Co wam nie odpowiada? Zarobki to starajta się u sąsiada Podobno Mirek Barjickij z montażu jak sie go poprosi to daje podwyżkę bo zależy mu na ludziach pytajta go a może znajdzieta

@Barickij w bieli

Barickij w bieli jak piszesz tak myślisz

P2703

Dzisiaj (sobota) kazano przyjść do pracy miedzy 9-17. Bez konsultacji z kimkolwiek, mimo że wszyscy woleliby przyjść normalnie na drugą zmianę 14-22. Pytanie czym po 17 pracownicy mają wrócić do domu? Autobusów dodatkowych nie ma..

TakiTam
@P2703

Był e,mail gdzie liderzy przekazali, autobus powrotny godzin 17.20 nie wiem dlaczego tak srogo oceniacię tą firmę, nie chciałeś/Aś się uczyć to stoisz 8h z wkrętakiem w reku, takie życie.

Mecenas
@P2703

A myślisz że kogoś z kierownictwa to interesuje. Ważny jest interes ich a nie twój. Zysk Zysk Zysk Zysk i jeszcze raz Zysk Firmy....

Mazia
@TakiTam

Panie TakiTam oceniacie nie oceniacię wykszałciuchu.

@Mecenas

Mecenas masz rację

Szukam

Witam, czy ktoś z Państwa orientuje się w jakich kwaterach wynajmowanych przez firmę mieszkają pracownicy ? Będę wdzięczna za pomoc.

Bambuko
@Szukam

Pytanie raczej nie dla Polaków.

Maria

Na portalu internetowym, służącym do zamieszczania ofert pracy, znalazłam kilka zamieszczonych przez TPV. Aktualnie firma rekrutuje na następujące stanowiska: Quality Engineer Specjalista ds. Raportowania Software Tester Engineer Technik Utrzymania Ruchu Kontroler Finansowy Czy któraś z obecnie zatrudnionych osób podpowiedziałaby jak najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej?

Dziki Mirkos

Dlaczego pan Mirosław Ba....ki akceptuje pracę po 10 godzin dziennie? Dlaczego? Przecież za nas odpowiada.

@Dziki Mirkos

Komentarze zawierające imiona, nazwiska lub inne dane wskazujące na konkretne osoby w firmie, mogą być skasowane z forum, ponieważ łamią regulamin. Proszę, byś w swoich kolejnych wpisach nie podawał takich informacji. Jeżeli masz wątpliwości odnośnie tego co można, a czego nie można publikować, zajrzyj do regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin

Maria

@Rogal przypominam, że na forum nie wolno podawać nazwisk osób pracujących w firmie, o której dyskutujemy. Jest to spowodowane ochroną danych osobowych. Jeżeli w komentarzu pojawiają się zakazane treści, jest on zgłaszany do administratora forum i może być skasowany. Pozostawiam link do regulaminu i proszę żebyś się z nim zapoznał: https://www.gowork.pl/regulamin

Chcieliście podwyżek to macie - dorobicie sobie na 10 godzinnych zmianach. To jest wprost niebywałe co się ostatnio dzieje w TPV. Z miesiąca na miesiąc gorzej. Wypowiedzenia sypią się lawinowo, a oni jeszcze bardziej dokrecają śrubę.

@Ania

Cóż za problem zgłoście to Inspekcji pracy i szukajcie roboty bo naprawdę szkoda zdrowia na tpv.Ta firma to dno ,nie życzę najgorszemu wrogowi.

@mazia

Między TPV a inspekcją pracy istnieją ciekawe zależności rodzinne :)

PASZTET
@Ania

O podwyżkach jest na razie cicho. (choć październik jeszcze trwa) Takie maratony już bywały w innych latach i w podobnym okresie przy czym zawsze uważałem że nie wypełniają one znamion szczególnych potrzeb pracodawcy ze względu na fakt ich planowania. (w sumie od oceny tego jest Inspekcja Pracy ). Prawdziwy horror jest z dojazdem do pracy zwłaszcza w sobotę - tu często pełnię rolę glonojada przyklejonego do szyby drzwi ale kogo to obchodzi (za taki komfort jazdy serdecznie dziękuję MZK). Jest coraz gorzej i to potwierdzają pracownicy z długim stażem. Panuje ogólny chaos i nikt nic nie wie. Nikt się niczym nie przejmuje byle do końca zmiany dotrwać. Specjalistów jak na lekarstwo bo ci lepsi już odeszli. To dobra firma dla tych którzy chcą złapać doświadczenie ale nie ma co tu za długo siedzieć bo zarobki są niskie a i atmosfera jest kiepska. Ludzi nie przyjęli na produkcje bo taniej wychodzi wypłacić nadgodziny niż zatrudnić nowe osoby. Zakończy się maraton nadgodzin i pewnie będą zwalniać po nowym roku. W tej firmie są zauważyć można sezonowość produkcji zwyczajowo ze zwiększoną produkcją w IV kwartale. Ciekawe co się stanie jak nie będzie podwyżek ?

Iris

Tpv narusza kodeks pracy zmuszają ludzi do pracy przez caly tydzień po 10 H ! A zgodnie z kodeksem łączna liczba godzin z nadgodzinami nie może przekroczyć 48 H w tygodniu !!!

benta
@Iris

A mnie to nie obchodzi!

do Iris
@Iris

Widocznie im się opłaca zapłacić karę grzywny od 1 000 zł do 30 000 zł... Co to dla nich??

Ksiądz

Gratuluje pacy po 10 h i w soboty! A wìększą część zabiorą w bonach śwìątecznych, gdzie trzeba uśrednić płącę z 3 miesięcy! BARAWO! Ludzie robią nadgodziny podstawili im busy, a teraz oglaszają,ze im zabiorą po 100 zl w ramach,ze pracują do 00 w nocy i tym busem wracają!!! WYZYSK PELNĄ PARĄ !!!

@Ksiądz

Jakim prawem mogą zabrać 100 zł?Za co?

Ksiądz
@nikt

Za to ,że ludzie są z innych miejscowości niż Gorzów - nie mają możliwości powrotu do domu 24 w nocy. Podstawili im busa a po czasie powiedzieli ,że im za niego odciągną z wypłaty ! Robią nadgodziny, a później im zabiorą z wypłaty za dojazd do pracy :D

@Ksiądz

To jakieś żarty!!To po cholerę każą zostawać do tej 24.00, żeby potem zabrać 100 zł za dojazd,chory zakład....

do Rogala

A to pewne na 100% z pracą po 12 godzin?

@do Rogala

Praca na drugich zmianach od 14 do 24 dla produkcji i działów bezpośrednio związanych z liniami PD. Ogłoszono w firmie.

@Gatsu

Ale to jest 10 godz,a nie 12...

@do Rogala

Tak - 10 godz. Tak jak zakład przedstawiał. A te 12 godz. zmiany to jakieś durne plotki zasłyszane na palarni.

@Gatsu

Ale te zmiany miały wejść od zeszłego tygodnia i co??? Jakoś to nie przeszło...

Ciekawa

Stanowisko takie jak "inspektor jakości, lutowanie" - ktoś coś? Piszcie proszę jak jest

z lutowania
@Ciekawa

Odradzam pracy na lutowaniu....

Dejw
@Ciekawa

Zależy gdzie do jakości. Ort, ipqc i jakoś wejściowa - tak. Oqa dla kobiet nie. Pieniądze jak w tamtych działach, wiedza i obowiązki o wiele większe.

Tępa szpilka i jego kumple

Kocham pcbła. Przybiję parę piątek i kumple mnie kryją. Jestem mistrzem świata. Najlepszy najzdolniejszy Jestem cacy Brakuje mi włosów i rozumu ale mam kumpli Oni trzymają za mną sztamę Jestem bezpieczny

@Tępa szpilka i jego kumple

A może autor tego paszkwila by się pochwalił kim jest. Bo skąd to wiedzą wszyscy..

Zostaw merytoryczną opinię o TPV - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w TPV?

Zobacz opinie na temat firmy TPV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TPV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 9 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TPV?

Kandydaci do pracy w TPV napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TPV