Opinie o TPV w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TPV. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie TPV o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TPV w Gorzów Wielkopolski

pracownik z pampersem

Tą Kuchar...ke ;p wyiiiebał bym na zbity pysk za ? Za te zakazy wyjścia do WC w potrzebie!! przegięcie pały! Kuchar...a pizO wołowa obyś popuściła w gacie kiedyś, w raz z Anką

OBSERWATOR

Chciałbym wam opisać jak naprawdę jest w firmie TPV po kolei z sensem i zrozumieniem.Jest to ostrzeżenie aby nikt nie dał się nabrać i oszukać itp.Agencja pracy PPT w skrócie Polska Praca Tymczasowa.Ta praca tymczasowa to jest już na zawsze proszę zapomnieć o przejęciu pracownika przez firmę TPV ponieważ jest tam zatrudniona garstka ludzi na umowę o pracę i to im wystarcza reszta ludzi się nie liczy.Agencja PPT już na samym wstępie kłamie pracownika że jeśli się będzie sprawdzał to przejmie go TPV nic z tego bzdury wyssane z palca.Zależy jaki humor ma kierownik lub kierowniczka to da umowę raz na dwa tygodnie lub na miesiąc Krótko rzecz ujmując firma PPT to jedno dno dna agencja pracy tylko dla Ukraińców Polak się tam nie liczy.A teraz dojazd do pracy latem jadąc do firmy TPV można udusić się od smrodu w autobusie pojazd jest tak przepełniony że absolutnie mysz by się nie wcisnęła.Nie twierdzę że Polacy to czyścioszki ale sam byłem świadkiem że Ukraińcy wogóle się nie myją a w koszulkach firmowych polo pracują po 3 miesiące bez prania.Z powrotem jest jeszcze gorzej wszyscy przepoceni kierowca nie reaguje na prośby aby włączył klimatyzację Przy wsiadaniu z pracy do autobusu trzeba uważać aby nie stratowali cię Ukraińcy bo pchają się na chama żeby tylko usiąść i zająć miejsce znajomym .Czują się jak u siebie jak zwrócisz uwagę to uważaj bo jeszcze wyskoczy do ciebie z łapami,a kierowcy autobusu na to nie zwracają uwagi ważne że on siedzi sobie wygodnie w klimatyzowanej kabinie.W jednym skrócie jesteście dowożeni jak bydło.Kiedy jesteś na miejscu masz już dość rozpoczęcia pracy bo jesteś zmasakrowany dojazdem a przypominam dojazd tra tam około 30 min a z powrotem 45 min.Ja osobiście pracowałem na taśmie czyli na nitce, na każdym stanowisku wiszą instrukcję co dana osoba ma wykonywać.Jeśli się coś nie zgadza zgłaszasz to liderce lub trenerce a one natomiast zgłaszają to inżynierom.I tu się zaczyna zabawa inżynierowie to są chyba z nazwy mają skończoną szkołę ale chyba OHP to takie bezmózgie yeti.Kilkakrotnie zgłaszałem usterki np po założeniu BC nie można było wkręcić śrub więc kazał mi wyginać blaszki kombinerkami to normalnie śmiech na sali.Jakiekolwiek usterki są przepuszczane i dopuszczane do pakowania i do wysyłki,ja osobiście nie chciałbym za darmo od nich telewizora.Jest potężny (usunięte przez administratora) nikt nic nie wie liderce zgłaszasz jakiś problem ma to w (usunięte przez administratora) jak Ukrainiec się nie wyrabia to Polakom dokładają pracy i mają wykonywać dodatkową pracę za nich i się jeszcze wyrabiać.Obrali sobie metodę że on nie panimaju więc musi Polak,jak przyjeżdzają do nas to niech uczą się naszego języka.Pracuje tam 70 procent Ukraińców a 30 procent Polaków i to oni są o wiele lepiej traktowani jak my,pójście do ubikacji graniczy z cudem,zgłaszałem liderce lub trenerce że muszę iść do ubikacji absolutnie wyjście zabronione masz trzymać do przerwy albo lej w pory.Upakarzące jest to zgłaszanie że chcesz do toalety,ale gdy się zgłosi się Ukrainiec że musi iść to natychmiast zastępuje go liderka lub trenerka.Wszyscy liderzy li (usunięte przez administratora) kierownikom,wydaję im się że przez to nie stracą pracy ale tylko im się wydaję.Ja trafiłem na nitkę gdzie kierowniczką jest Beata.K jest jak Elza wilczyca ss dosłownie i w przenośni.Traktuje pracownika jak przedmiot mnie osobiście się kiedyś zapytała czy coś biorę więc ja zapytałem się czy zgubiła receptę bo zachowuje się jak by skończyła brać lekarstwa.Ale była jazda no cóż ze mną nigdy nie mogła sobie porozmawiać spokojnie kilkakrotnie jej powtarzałem że nie potrafi zarządzać ludzmi i nie ma podejścia do pracownika.Dyrekcja,zastępcy i cała elita nadają się tylko na materiał odpadowy nic nie warci.Przejdzmy do premi na szkoleniu informują że jest premia obecnościowa 300 zł to się mija z prawdą ja jeszcze tej premii nie widziałem.Miesiąc temu była rewelacyjna premia 50 zł oczywiście robię sobie z tego drwiny ale to jest obraz nędzy i rozpaczy.Wracając do kierowniczki gdy trafisz na jej zły humor to uważaj bo wyzwie,zbeszta,zmiesza z błotem a krzyczeć umie bylem świadkiem.Polski pracownik w TPV jest gorszym sortem większe prawa mają Ukraińcy.Jeśli ktoś to czyta to podkreślam z całą stanowczością nie przyjmujcie się do tej firmy przez agencję PPT, również byłem niedowiarkiem i przekonałem się na własne oczy czym ta praca śmierdzi.Proszę mi uwierzyć że wchodząc nawet tam do szatni to śmierdzi jak by otwarto pokrywę od kanału.Myślę że po tym opisie ostrzegłem wszystkich aby przemyśleli czy chcą tam podjąć pracę.

jja

aile dostajecie na reke na lini?Zgory dziekuje za odpowiedz.

Lala

Witam a jak wygląda praca na płytach? Jak kadra? I jakie zarobki?

Pracownik Biurowy

W zasadzie pozamerytoryczny aspekt przebiegu rozmowy według mnie opisuje stosunki panujące w tym zakładzie. Pani z HR wraz z moim niedoszłym przełożonym - oboje spóźnieni, rozmowa prowadzona w obskurnym pomieszczeniu w całości po polsku. Kompetencje w zakresie umiejętności posługiwania się j.angielskim sprawdzone na zasadzie cyt.: " to teraz proszę mi to wszystko opowiedzieć po angielsku...."z jednym niezdarnym, niepoprawnie gramatycznie zadanym pytaniem. Warunki finansowe (wskazówka dla udających się na rozmowę - proszę zacząć od tego - oszczędzicie sobie nawzajem czasu) to kwota "wynegocjowana" czyli kwota zaproponowana przez was gdyż Pani z HR w tym temacie milczy jak zaklęta, argumentując że żyjemy w Polsce delikatnie sugeruje czego mogę oczekiwać. Kwota zaakceptowana przez HR jest ostateczna z roczną podwyżką inflacyjną, brak bonusów, premii, programu socjalnego. Ogólnie dla mnie niemiłe doświadczenie.

Dlaczego Pana doświadczenie zawodowe biegunowo odbiega od pańskiego wykształcenia? To teraz proszę mi to wszystko opowiedzieć po angielsku....

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Gorzów Wielkopolski
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Klienta Biznesowego
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy ELEKTRYK (m / k) w Deutsche Bahn (065)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Kania

Wszystkim którzy chcą przyjść do tpv szczerze odradzam agencje PPT, oszukują człowieka na wypłacie szczególnie na sobotach nawet wtedy gdy człowiek ma potwierdzenie odbicia ESD. Panie mówią że mogłam podać komuś plakietke żeby mieć potwierdzenie...Niewiadomo po co jest lista obecności?? A no i jeszcze jedno bo przecież liczy się jakość a nie ilość

hl
@Kania

Ppt to syf taki jak to tpv.

syf

nie radzę trafić na nitkę do kierowniczki podaję nazwisko Kucharska.Kobieta z kompleksami ,wrzeszcząca na wszystko i na wszystkich.Inżynierowie to dno dna nie mają zielonego pojęcia co wogóle tam robią.Kompletny chaos ,bałagan i dżungla prawo silniejszego.

ok

Hallo T P V. Ukraińcy mogą jeździć do UE do pracy bez wiz. T P V co wy na to? Pewnie pełne gacie macie. Słyszałem źe ponoć w Mongolii są jeszcze chętni a i Eskimosi ponoć teź są chętni do pracy u was na tygodniówki śmieciówki.

@ok

Dla nas to dobra wiadomość.Przynajmniej będą bardziej szanować Polaków ,a nie straszyć słowami typu "jak wam się nie podoba ,to można was zastąpić Ukraińcami" ,co ma miejsce w wielu zakładach w Polsce. Ostatnio głośna sprawa w Mielcu.

A.s.

Słyszał ktoś o tym, że będą masowo zwalniać ludzi?

bg
@A.s.

oni cały czas jak istnieją masowo zwalniają i zatrudniają.Tam już przez te lata co ta fabryka jest to chyba się przewinęło ze 100 tysięcy ludzi.

PPP

Witam, jak czesto wypadaja soboty na produkcji?

karolcia777
@PPP

Jak każą to nawet wszystkie soboty się pracuje.

xxxxxx

wgl w całym tpv pracują małomiasteczkowi ludzie z prowincji zwanej gorzów i pobliskich wiejskich okolic, ludzie niezaradni życiowo z babciowymi utartymi zacofanymi poglądami z baby na dziada przekazywanymi tzw dziedzictwo kulturowe, przekazywane przez moherów, mściwość, agresja, podłość, fałsz, zazdrość, zawiść, alkoholizm, rozmnażanie się i zakładanie patologicznych rodzin i życie w biedzie to są wartości polaków, jest jeszcze drugi typ ludzi tych zaradniejszych życiowo, którzy czegoś się dorobili uczciwie za granicą albo przynajmniej mają głowę do interesów i potencjał do prowadzenia własnego biznesu i siedzą w tym zacofanym kraju ale nie muszą tyrać jak niewolnicy, jedni mają komunizm w genach zakodowany z pokolenia na pokolenie niższa warstwa społeczna a inni są bardziej zaradni i przyzwyczajeni do luksusu i innego stylu życia :-) na takie roboty fizyczne na czyjś rachunek nie warto się pchać w takie bagno, szkoda zdrowia psychicznego i zmarnowanego czasu za takie głodowe pensje

xxxxx
@xxxxxx

jeszcze minimum te 2tys zł miesięcznie możnaby było pomyśleć ale to i tak wegetacja, nie wiem jak ludzie z dziećmi są w stanie wyżyć za 1500 albo 2tys zł jak dla kawalera to za mało, szkoda mi tych ludzi że są zmuszeni tak ciężko robić żeby ledwo koniec z końcem wiązać

cb
@xxxxx

Ja natomiast jestem ciekawy od początku istnienia tego kołchozu ile się tam tysięcy ludzi przewinęło.Myślę że było by to liczone w dziesiątkach tysięcy.

xxxc

TPV - Raceteq (zewnętrzna spółka w TPV, kontrola jakości) Po nazwie stanowiska można by wnioskować, że praca lekka i przyjemna co się jednak okazuje jest to masówka na akord polegająca na wyciąganiu 16 telewizorów 65 cali jeden po drugim z dużego kartonu na stół przez dwie osoby, trzecia osoba siedzi za stołem i podłącza kabelki, w umowie oczywiście nie ma mowy o fizycznej monotonnej harówce, bo rzekomo do obowiązków pracownika należy wzrokowa kontrola telewizora. Motywacja ludzi kipi nadgorliwością i sumiennością, lojalnością, oczywiście tylko wtedy kiedy im się chce i przeważnie tylko po to żeby zrobić na przekór komuś kto słusznie zasugeruje, że nie trzeba z.a.p.i.e.r.d.a.l.a.ć na akord jak głupi osioł bo nie jest to wymagane ale wiadomo to polska liczy się ilość a nie jakość, pokazanie swojej dumy i głupoty ale kiedy się nie chce zasuwać można udawać dobrego kolege przed pionkiem, który stara się rządzić całą resztą ale mu to nie wychodzi, kiedy jest w stanie orgazmu i w innym świecie po sztucznie zwróconej uwadze na niego przez resztę i celowe sypanie komplementów żeby mieć dobrze, wtedy można nic nie robić przez 8 godzin i też jest dobrze i na fajke można wyjść kiedy się chce i zjeść coś, pionek taki sam jak inni zwykli pracownicy z tym że zna trochę angielski i tłumaczy chińczykom w urzędach z tego względu sam mianował się nieoficjalnie klawiszem swojego haremu w Oświęcimiu, polacy są bardzo niedowartościowani więc trudno się dziwić, że są tacy prymitywni, Zarobki poniżej minimalnej krajowej ok 1.050 zł ale dla prostych ludzi to i tak bardzo dużo pieniędzy i są przekonani o tym że im się to nie należy aż tyle pieniędzy w tym przekonaniu starają się jak mogą zasuwać na akord i posłusznie wypełniać rozkazy "przełożonego" żeby zasłużyć sobie na 1.050zł, niby tacy uczciwi a kradną z jednej strony za taką jałmużnę nie można nazwać tego pracą z drugiej samo przychodzenie przez 25 dni w miesiącu i monotonne robienie tego samego przez 8 godzin to ciężka robota jeszcze jak nie można wyjść do toalety, zjeść coś czy zapalić na 10min bo klawisz cię szpieguje i straszy że wylecisz z roboty, Praca w takich zakładach nie jest dla uczciwych, niezależnych kreatywnych ludzi bo za dużo tam motłochu zazdrosnego że komuś innemu lepiej się powodzi i żyje na zupełnie innym poziomie niż przeciętny niezaradny biedak z polski, agresywni, zdesperowani, ubodzy ludzie z alkoholowym nałogiem po dopalaczach

Adam z Bedzina
@xxxc

Łukasz?

xxxxx

wiadomo kto wypisuje głupoty:-) osoba z ADHD która najwięcej szumu w okół siebie robi i myśli że jest fajna

xxx

prymitywni, prości ludzie czego można się spodziewać po kimś kto idzie z przymusu za takie kieszonkowe j.e.b.a.ć jak głupi osioł, ludzie bez przyszłości i perspektyw z brakiem pomysłu na własne życie, który ogranicza się tylko do tego żeby się nachlać w weekend i przyjść na kacu w poniedziałek, gorzów słynie z patologii i wariatkowa co doskonale widać po zachowaniach prezentowanych w tpv

Magdalena111

Słyszalam że cały czas zatrudniają pracowników z Ukrainy i zastanawiam się , jakie korzyści ma z tego firma , płacąc za zakwaterowanie i dojazdy Ukraińców , natomiast nasi pracownicy nie są przyjmowani, a nawet zwalniani z pracy, o co tu chodzi?

Herr General :-)
@Magdalena111

Chodzi o to że ukraińcy nie mają zbyt dużo do powiedzenia bo na ukrainie jest bieda tutaj też jest bieda ale dla ukraińców trochę lepiej, jak już przyjadą do polski to za wszelką cenę chcą się tu zatrzymać żeby nie wracać do ukrainy, innej pracy dla nich tu nie ma więc szefowie tpv polacy to wykorzystują i szantażują ukraińców żeby ciągnęli nadgodziny bo inaczej wylecą z pracy i wrócą do siebie, ukraińcy nie mają nic do powiedzenia, muszą być posłuszni a do tego łatwiej jest okraść z wypłaty ukraińca niż polaka bo ukrainiec nie zna dobrze polskiego dlatego polacy robią z nimi co chcą wgl w tpv każdy jest traktowany jak pies, zero szacunku, panuje reżim, mobbing i szykanowanie i to robią kierownicy, liderzy i pracownicy kolesie, którzy dłużej tam robią, z ludzi robią zwykłych pionków i popychadło, chińczycy i dyrektor generalny nie mają pojęcia o samowolnych rządach polactwa, nawet nie mają pojęcia że ludzi się poniża już na samym wejściu do zakładu każąc wchodzić jednym wejsciem a wychodzić drugim na drugim końcu zakładu to jest chore, nigdzie nie ma napisu wejście - wyjście to są zwykłe wymysły i poczucie wyższości nad pionkami tzw bydłem które leci całym stadem do roboty jednym wejściem a po robocie całym stadem biegnie do drugiego wyjscia, najlepsze jest to że nad drzwiami gdzie jest wejście wewnątrz jest tabliczka wyjscie ewakuacyjne, gdzie tu jest logika? jak wyjść z zakładu wrazie pożaru jeśli bramka jest zakneblowana na kłódke, chore bezsensowne rządy polaków nie poparte niczym tylko po to żeby się dowartościować bo jak wiadomo polactwo jest zakompleksione pewnie dlatego że średnia krajowa to zaledwie 15cm a do tego problemy z erekcją po ciągnięciu nagodzin, fałszerstwo, kombinacje, ciągłe knucie, prześladowanie, ploty i szpiegowanie to jest na porządku dziennym, przeliczycie się kiedyś a wasze rządy się skończą, nie zdajecie sobie z tego sprawy że są ludzie mądrzejsi od was z biegłą znajomością języków obcych :-) i bez problemu są w stanie opisać wszystko ze szczegółami generalnemu, a to że ktoś skończył tą samą szkołę to nie znaczy że jest głupi bo nikt nie wie co kto dalej skończył do jakich szkół chodził i co robił a w cv nie trzeba wszystkiego pisać, pozory was kiedyś zgubią, nie każdy jest taki bezbronny jak wam się wydaje bo nic nie może a na liderze, kierowniku i dyrektorze się nie kończy o czym większość nie wie, dlatego liderzy i kierownicy pozwalają sobie na zbyt wiele, kumoterstwo, kolesiostwo i nepotyzm prowadzą do patologii na całym zakładzie, nigdzie nie ma uczciwości i sprawiedliwego traktowania, świńskie zachowania podłych polaków nie znają granic, pewne zachowania są celowe, dobija was spokój i opanowanie innych ludzi tym bardziej jak was olewają i nie reagują na wasze zaczepki, uznajecie to za dokuczanie, chory kraj chorzy ludzie, którzy nigdy nie widzieli większej wypłaty niż 2tys zł za takie grosze wygryzacie się nawzajem i myślicie że komuś krzywde zrobiliście z uśmieszkiem na ryju i to was pociesza, to jak gra z gołębiem w szachy :-)

er

choćby wszystkie składki były tam odprowadzane itd.Nigdy tam nie wrócę. Pracowałem tam ponad dwa lata na magazynie.Koleś który tam pracował a był zmiennikiem sprzedawał towar i wynosił baterie do pilotów w reklamówkach.Dostał jeszcze umowę na stałe ,a ja się musiałem zwalniać gdyż kombinatorzy z tpv dali mi gorszą umowę o pracę tj (usunięte przez administratora) mi ok.400 zł netto i przenieśli na produkcje. Powiem jeszcze tyle że przyjmowałem i wydawałem towar .Nigdy się nie pomyliłem ani nie podpadłem no i jeszcze byłem uczciwym frajerem. N I G D Y więcej roboty w T P V.

monox

mam pytanie dotyczące umowy przez Grupe Progres, a nie przez TPV. przysługuje mi ubezpieczenie zdrowotne bądź urlop na żądanie ? jak

karolinka 777
@monox

Wszystkie składki są odprowadzane ; ubezpieczenie społeczne, zdrowotne,emerytalne,rentowe itp. urlop za przepracowanie miesiąca dwa dni, natomiast na żądanie po przepracowaniu pół roku.

e

Jeśli chodzi o dział księgowości to jak najbardziej w porządku. Myślę, że ciężko znaleźć w Gorzowie lepszą alternatywę jeśli kogoś interesuje kariera w finansach. Można bardzo dużo się nauczyć, a i zarobki nie są złe.

Jan

Niestety jest zle nawet ukraincy uciekają

Dobry pracownik

TPV hhmmmmmmmm nudna firma

Czlowiek

To ty chyba na montazu nie byłeś. Niech choć raz postawią cię na kręceniu śrub, ale całej instrukcji, a nie minimalnej części :) pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o TPV - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w TPV?

Zobacz opinie na temat firmy TPV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TPV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 9 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TPV?

Kandydaci do pracy w TPV napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TPV