Opinie o TPV w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TPV. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie TPV o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TPV w Gorzów Wielkopolski

oko

a jeżeli chodzi o przeważnie panów inżynierów to jedne mówi że tak nie można robić a drugi przyjdzie i opowie że można :D a panie od jakości szukają problemu w niczym, zabawnie czasem jest :D

oko

Trzeba nauczyć się tam pracować i tyle, nie brać do siebie to co do ciebie mówią np. źle podpinasz przewody, brak śruby. Wystarczy dobrze wykonywać pracę i nie dać sobie wejść na głowę :) Są różne dni, raz dobre raz złe, zależy też od modelu telewizora czy dobrze się będzie pracowało, ale z liderami macie racje :D Brak jakiejkolwiek wiedzy o kierowaniu pracownikami, ciągłe straszenie naganą ( hahaha ) Myślą że są na stanowisku to wszystko mogą, i te poniżajace pytanie "mogę wyjść do toalety? " i ich odpowiedź z wielką łaska tak możesz, ale za chwile

Werty

Cześć, czy jest ktos w stanie podać nr telefonu do działu kadr z Tpv w Gorzowie ?

qwd

Wolą Ukraińców zatrudnić, niż Polakom więcej zapłacić,śmiech na sali z takim pracodawcom.

Pracownik Biurowy

W zasadzie pozamerytoryczny aspekt przebiegu rozmowy według mnie opisuje stosunki panujące w tym zakładzie. Pani z HR wraz z moim niedoszłym przełożonym - oboje spóźnieni, rozmowa prowadzona w obskurnym pomieszczeniu w całości po polsku. Kompetencje w zakresie umiejętności posługiwania się j.angielskim sprawdzone na zasadzie cyt.: " to teraz proszę mi to wszystko opowiedzieć po angielsku...."z jednym niezdarnym, niepoprawnie gramatycznie zadanym pytaniem. Warunki finansowe (wskazówka dla udających się na rozmowę - proszę zacząć od tego - oszczędzicie sobie nawzajem czasu) to kwota "wynegocjowana" czyli kwota zaproponowana przez was gdyż Pani z HR w tym temacie milczy jak zaklęta, argumentując że żyjemy w Polsce delikatnie sugeruje czego mogę oczekiwać. Kwota zaakceptowana przez HR jest ostateczna z roczną podwyżką inflacyjną, brak bonusów, premii, programu socjalnego. Ogólnie dla mnie niemiłe doświadczenie.

Dlaczego Pana doświadczenie zawodowe biegunowo odbiega od pańskiego wykształcenia? To teraz proszę mi to wszystko opowiedzieć po angielsku....

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Mazurskie Miody
logo firmy Lekarzy specjalistów chirurgii dziecięcej/ urologii dziecięcej lub lekarzy chcących specjalizować się w tych dziedzinach.
Gorzów Wielkopolski
Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o.
logo firmy ŚLUSARZ (m / k) w Deutsche Bahn (061)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

kazdy czlowiek jest inny, ale żaden nie jest lepszy ani gorszy od pozostałych... tak wiec ci ludzie z Ukrainy też chcą godnie pracować.. a więc pracują, przykładają sie do swojej pracy, nie narzekaja na każdym kroku.. - a polacy narzekać potrafią na liderów kierownikow... choć najczęsciej wtedy, gdy zostaną skarceni za nierzetelne wykonanie swoich obowiązkow.. (choć nie usprawiedliwiam wyższych zwierzchników, którzy nie mają szacunku do "operatorów") ufff dobrze ze są tez liderzy, ktorzy szanują swoich pracownikow!! a tak w żartach jak ktoś nie jest niezadowolony to musi zmienić prace:) jak to Pan Prezydent mawiał..

kasw.

Moja opinia na temat PTV .. Jak dalej będą tak traktować ludzi to sami Kieorwnicy i łanie o dwóch nogach pozostaną. Zero odpowiedzialności za pracownika... Jeszcze chamskie teksty ... Brak zrozumienia ze strony liderów i kierownictwa .. Ze jestesmy ludżmi nie robotami.. tam liczy się tylko ilośc .. nie jakość.. zjoby dostaje operator lini produkcyjnej.. kurwa za co? sie pytam ... za łupieo kierwnika co podkręca prędkośc .. za liderów co nie zawsze się znają na tym co tłumaczą.. kazdy jest z nas człowierkiem.. kobieta kobiete powinna zroumiec .. a nie jak okres ma nie moze sie przewinac lub cos podlozyc.. szczyt chasmtwa.. albo napic sie mozna .. po hu.. te dyspozytory dla kierownictwa.. nawet człowieku bys dobrze pracował to i opierdol dostaniesz ,,, bo nie w jej stylu' szma... jedna ....ODRAZU MOSTU NIE ZBUDOWANO!!! a gdzie drzewo rąbią tam i wior sie sypie....kierownictwo te łanie powibijała bym w piewsszej kolejnosci...,, nie sztuką jest pokazać gdy linia pomału chodzi..ku... ciekawe czy by wyrobiłam 7 odzin.. WIEDZMA JEDNA... jeszcze kierownictwo i liderzy nie do naruszenia są...tosz to o pomstę do nieba wzywa... PANIE WIDZISZ I NIE GRZMISZ..BY TAK PIORUN LUB GRZMOT NIE NAD JEDYM LIDEREM I KIERWONIKIEM BŁYSNA ... to istny obóz pracy !! kołchoz!!! jeszcze posrednik TU MNIE SMIECH OGARNIA Gdzie w Polsce posrednictwo? Czy my Anglia jestesmy? gdzie rozumy Polakow by u Chinczyka pracowac? kierownictwo i cala elita to PRZYDUPASY CHINOLA!!!

jan

niestety na magazynie nikt nie placi za soboty trzeba przychodzić za dzień wolny a kodeks pracy mowi co innego

karolcia777
@jan

Nie tylko na magazynie za soboty nie płacą, na montażu za soboty dają dzień wolny, ciekawe co na to inspekcja pracy, czy ktoś to zgłaszał?

GOSN

PCBA NAJGORSZY DZIAŁ KIEROWNICZKA CHORA KARIEROWICZKA NAJOBRZYDLIWSZE MIEJSCE NA ZIEMI DO PRACY

xxx

Ukazało się ogłoszenie, Kontroler materiałowy PCBA, wiem że to praca związana z magazynem, może ktoś napisać coś więcej, warunki pracy, kto tam rządzi - oszołom czy normalny, jaka kasa.

MK

teraz sobie zdalam sprawe jaki to (usunięte przez administratora) masakra a zwlaszcza 1a 12 niedziwie sie ze ludzie uciekaja jak tam nawet nie mozna wyjsc do toalety

Darr

Chłopcze !!! Nie pisz takich głupot, 26 godzin pracy non stop(tak zrozumiałem) tio zwykła ściema.

Darr

Za rekrutację w TPV odpowiadają niedouczeni idoioci, sam przekonałem się o tym. Rozmowa rekrutacyjna dotycząca działu kj. Dwóch gości, jeden wydawał się normalny, to kierowmik kj - przynajmniej tak się przedstawił. Mało mówił. Drugi który miał przed sobą CV - nawet ich napewno nie czytał, ponieważ nie wiiedział co w nich jest - sprawiał wrażenie idioty który nie ma pojęcia jak przeprowadza się rozmowę rekrutacyjną. Jego prostackie ego było wysoko nad nim. Jego prostacki umysł niemógł przetrawić że inni też mają wiedzę na temat współcześnie produkowanych tv.Gdy już skończył nawijać chciałem zadać kilka pytań odnośnie pracy w TPV. To co usłyszałem od idioty(jeszcze się z czymś takim nie spotkałem)- to pan chce zadawać pytania- co za kretyńskie zachowanie (usunięte przez administratora) nawet nie wiedział co studiuję, a że właśnie kończę studia i mam doświadczenie zawodowe to zadałem pytanie o możliwści rozwoju w TPV. Cymbał zaczął nawijać jakieś bzety i nie bardzo spodobały mu się moje pytania, jedynie inżynier kierownik kj powiedział coś konkretnego, choć prawie nie odzywał się.TPV nie odezwało się, bez żalu z mojej strony, ale zastanawiam się kim był ten drugi tuman który robi taką kichę firmie. Nie rozymiem też zaskoczenia pracowników tpv że na spotkanie zjawiły się tylko trzy osoby.Niech zrozumieją że to były aż trzy osoby.To spotkanie utwierdza mnie w opini żeTPV unika ludzi wykształconych z ambicjami i czuje się bezpieczniej z tumanami z ulicy.

ANIA

Też pracowałam w tpv swojego czasu i mam nadzieje,że nigdy nie będę musiała tam wrócić.Kierownicy,tak ich nazywają podkręcają sobie linie ,target jest codziennie inny według ich uznania,to normalna praca na akord za którą nikt nie płaci.Liderzy to banda idiotów nienadających się do niczego ,płacą im za to że są. Tylko tpv stać na utrzymywanie armii nierobów biegających co pół godziny na papieroska.Przecież oni powinni stać na linii i dygać jak inni dodatkowo wykonywać obowiązki lidera za to mają płacone,a oni milutko spędzają czas,ale czego można spodziewać się po ludziach bez wykształcenia dorwali się stanowiska i myślą ,że pana Boga złapali za nógi.

emi

W ostatnim czasie faktycznie pozmieniało sie na minus - nie bede kłamać bo pracuje już 6 rok - produkcja jest cieżka mało wiatraków a jak wieje z dmuchawy to zamiast zimne powietrze to gorace , demontaz oczywiscie klima padła i dalej pracowali pracownicy. Najlepiej wychodzi na tym wszystkim magazyn soboty pracuje i tpv im płaci solidna kase. LUDZIE NIE RÓWNO SĄ TRAKTOWANI

luzak z magazynu
@emi

to przyjdz na magazyn jak tak jest tam dobrze. zobaczymy co powiesz po 236h pracy w miesiacu przez 5 miesiecy non stop.

jaga

Pracowalam w tej fabryce w największe upały , żadnej klinatyzacji nie ma , kilka włączonych wiatraków i dodatkowa pięciominutowa przerwa, taśma podkręcana z dnia na dzień coraz szybciej, a ja się pytam gdzie jest inspekcja pracy , to jest istny (usunięte przez administratora) tu nie liczy się jakość tylko ilość, byle jak aby dużo .

Słyszałam same negatywne opinie , ale myślałam że to tylko narzekania ludzi którym się nie chce pracować, ale sama się przekonałam ponieważ ostatnio pracowałam tam kilka dni, to istny obóz pracy,gorąco kilka wiatraków na kilkadziesiąt osób,z pragnienia można umrzeć, dystybutory z wodą są , ale stanowiska pracy nie można opuścić,praca wykonywana musi być bardzo szybko, liczy się ilość,pracownik jest nikim , szkoda czasu lepiej poszukać innej pracy.

karolcia
@ja

100% prawdy, też tam pracowałem.

Merlin

Ja pracowałem 9 miesięcy było fajnie ale jak zmienił się kierownik to wszystko zmienił na gorsze masakra wszystkie soboty do pracy nawet w wysokie temperatury ludzie mało nie mdleli sam zrezygnowałem i nie żałuje za takie pieniądze żal pl hehe

Masło maslane
@Merlin

Zarobki na produkcji to 1800 podstawy 300 obecnosciomawka i premia (często jakieś tam grosze na nowych nitkach) oczywiście brutto. Pytanie: Czy ciężko? W zależności na jaką linię się trafi... Jaki kierownik jaki lider jaki obszar...czasami to takie rwanie zębów bez znieczulenia...

n.n

Agencja ADECCO rekrutuje ludzi a wysyla na rozmowe ktorzy przeprowadzaja kierownicy przepytywuja jak sprawie sadowej bo oni nie maja doswiadczenia glaby z TPV niech po zatrudniaja na normalnych umowach i szkolenia BHP przy zatrunieniu jak kiedyś to bylo i zeby nie trankowali nas jak nie robow !!!!!!

maslo maslane
@n.n

N.N czyli jak traktowali: jak "nie robow" czy jak nierobów? nie dziwie się, że Cię "przepytywuja" :) mam nadzieje ze cie dobrze przepytali mimo ze nie maja doświadczenia z "glaby" cokolwiek to znaczy?? pozdrawiam Cię n.n

jan

ostatnio byly podwyzki o 20 zl brutto jest fajnie

???????

Dlaczego brak wpisów,ani negatywnych, ani pozytywnych, tak jesteście zachwyceni pracą i tak szczęśliwi pracując w Faurecii Kultura organizacyjna musiała się bardzo poprawić.

Zostaw merytoryczną opinię o TPV - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w TPV?

Zobacz opinie na temat firmy TPV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TPV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 9 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TPV?

Kandydaci do pracy w TPV napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TPV