Opinie o TPV w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TPV. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie TPV o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TPV w Gorzów Wielkopolski

Nattali

Tylko dialog oparty na szacunku i szczerości pozwoli na poprawę warunków pracy w polskich przedsiębiorstwach.. WIEC DLACZEGO LUDZEI PELNIACY WYSOKIE STANOWISKA W TPV, CZYTAJAC PONIZSZE OPINIE CZY TEZ HEJTY,NIE ZAINTERESUJA SIE DZIALEM PCBA. SKORA W OSTATNIM ROKU ZWOLNILO SIE TAM DUZO OSOB TO COS JEST NIE TAK PRAWDA??? Dlaczego nikt sie tym nie zajmie?

NKWD & KGB & SBU z PCBA

No właśnie tacy zostali technicy... (usunięte przez administratora)

Pan Anonymous

Mogę w trakcie zmiany robić co chce. Was to nie musi obchodzić. Zapomnieliście że poziom waszej wiedzy nic niewart. (usunięte przez administratora)Wysłał by was na owocu.

Jesteś namierzony cwaniaczku

Ciekawe co powiesz przed sądem? Sąd ma obowiązek po przegranym wyroku poinformować pracodawcę aktualnego

Serwis śledzi adresy IP

Nieważne czy pracujesz czy pracowałeś Dokonujac wpisu pozostawiacz po sobie ślad W sadzie bedziesz musial udowodnić co napisałeś Jak nie będziesz umiał czeka cię kara Pomawiając ludzi narażasz się prawu To nie jest wykroczenie to jest przestępstwo Gratuluje wszystkim odważnym co myślą ze są anonimowi... Nikt dziś nie jest anonimowy Mamy nadzieje ze was stać Ciekawe czy stać was na proces sadowy i na wyrok

Kolo
@Serwis śledzi adresy IP

Przestan pic.... Zwyczajnie boisz sie juz sluchac prawdy!

@Serwis śledzi adresy IP

To się nazywa wolność słowa. Prawda w oczy kole

Hackerman
@Serwis śledzi adresy IP

TOR i inne VPN, serwer proxy i sobie możesz szukać...

Smakosz

Na naszej stołówce smacznie dania dają jest duży wybór codziennie Zawsze 2 zupy masz i kilka roznych drugich dan Jest bardzo smacznie ale tez tlusto Uwielbiam obiadki na stołówce chociaż cos tam w pasie przybyło Tego nie ma w innych zakładach i jeszcze dofinansowanie jest

Dania tłuste są
@Smakosz

Drugie dania super smakują ale tłuste są A najbardziej mnie załamuje że właściciel stołówki politycznie sięudiela - tak samochodach reklamy polityków PO To naprawdę nie wypada To jest propaganda Nie powinien pan tego robić Czy naprawdę PO służy Polsce?

Urszula
@Dania tłuste są

To forum raczej nie służy do dyskusji o polityce. Fajnie byłoby przeczytać coś o pracy w TPV. Jaka jest atmosfera?

@Urszula

Dokładnie. Politykom kij w odbyt.

P2703

Prędkość pracy rosnie z tygodnia na tydzień. Nawet doświadczeni pracownicy już nie dają rady. Teraz zaklad chce wprowadzić pracę po 10 godzin. Pytanie- czy musimy sie na to zgadzać? Moze warto się zmobilizowac i zaprotestować, inaczej pogadamy jak muchy..

Pracownik Biurowy

W zasadzie pozamerytoryczny aspekt przebiegu rozmowy według mnie opisuje stosunki panujące w tym zakładzie. Pani z HR wraz z moim niedoszłym przełożonym - oboje spóźnieni, rozmowa prowadzona w obskurnym pomieszczeniu w całości po polsku. Kompetencje w zakresie umiejętności posługiwania się j.angielskim sprawdzone na zasadzie cyt.: " to teraz proszę mi to wszystko opowiedzieć po angielsku...."z jednym niezdarnym, niepoprawnie gramatycznie zadanym pytaniem. Warunki finansowe (wskazówka dla udających się na rozmowę - proszę zacząć od tego - oszczędzicie sobie nawzajem czasu) to kwota "wynegocjowana" czyli kwota zaproponowana przez was gdyż Pani z HR w tym temacie milczy jak zaklęta, argumentując że żyjemy w Polsce delikatnie sugeruje czego mogę oczekiwać. Kwota zaakceptowana przez HR jest ostateczna z roczną podwyżką inflacyjną, brak bonusów, premii, programu socjalnego. Ogólnie dla mnie niemiłe doświadczenie.

Dlaczego Pana doświadczenie zawodowe biegunowo odbiega od pańskiego wykształcenia? To teraz proszę mi to wszystko opowiedzieć po angielsku....

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Gorzów Wielkopolski
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w TPV?

Komandos

Tak. Każdy dział osobną grupą.

LM

Co tam się wyrabia w tej firmie to jest poprostu (usunięte przez administratora) nic więcej.. To jest karygodne żeby traktować kobiety jak dobrze zbudowanych facetów chodzi o stanowisko gdzie stawiaja na zakładanie bc 50 i 55, i jeszcze poganiaja i nie można zatrzymywać. Na dodatek brak szacunku do ludzi, zniewazenie słowne atmosfera makabryczna. Biorą takich (usunięte przez administratora) na wyższe stanowiska co pojęcia o robocie nie mają a tylko potrafią utrudniać pracę zamiast ułatwiać. Czubkow nie sieją sami się rodzą, ale takim kur.... życie jeszcze pokaże a karma wraca. Ja do tego zakładu nigdy nie wrócę, już lepiej ulice zamiatac jak w tpv pracować.. Wymagają dużo, a płacą mało. Obojętnie co by nie było winny zawsze pracownik. Nie polecam pracy tam nikomu.

@LM

Kobiety traktowane w pracy na równi z mężczyznami - Czy nie do tego kobiety dążą od lat ? Parytety, równouprawnienie, równość płac i równość obowiązków. To jest wynik. Nawet przepisy BHP zwiększyły wagę dopuszczalną do przenoszenia przez kobiety :)

(usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) gorszej firmy nie ma w Gorzowie jeśli ktoś tam pracuje to znaczy jest desperatem

@654

Dlaczego usuwane są opisy ludzie mają prawo znać prawdę to oznacza że coś nie tak

@Gosia

Nie wpisy tylko wulgarne fragmenty wg regulaminu forum są usuwane.

Gosia

Dlaczego treści są usuwane wszyscy wiedzą co to za (usunięte przez administratora) bez szacunku do pracowników chory zaklad ale idzie coś ztym zrobić

Gosia

Lider Anna W z lini 3B z montażu tak traktuje operatorów gorzej niż zwierzęta, nawet w czasie miesiączki nie zmienia do toalety kobiety zalane miesiączka z płaczę wracają do domu ,taka z niej liderką nie potrafi wykonać czynności operatora, kto taką osobę daje na lidera , śmiech na sali ,tylko złożyć sprawę o MOBING, dnia 6 września szarpała operatorke z Ukrainy za włosy bo nie miała spietych jakim prawem ta tępa debilka jeszcze tam pracuje, na 10 godzinach pracy nawet do wody zeby sie napić nie zmieni operatora .brak pojęcia o produkcji co dzień blokady bo lider nie wie sam co produkuje , totalna kpina ,czy kierownicy nie widzą czy nie chcą widzieć tego jak ona traktuje ludzi

kasia
@Gosia

Ścierwo powinno już lecieć na wilczym bilecie.

Były pracownik...
@Gosia

Niestety już kiedyś było głośno o mobbingu w tpv w którejś z gorzowskich gazet o niejakiej "pani kierowniczce".Ta pani dostała jedynie naganę ,tak więc mobbing w tym zakładzie jest zamiatany pod dywan.

@Gosia

co to mabyc Lider Anna W dzial 3B nie dość że traktuje ludzi jak śmieci robi co chce to ciągnąć Ukrainkę za włosy wzywając mieszając z błotem jak tak może traktować ludzi czy ktoś nato zareaguje co ona z ludźmi robi czy to (usunięte przez administratora) koleżanka ściągnęła dziecko i zwykłym (usunięte przez administratora) dostala że już nie pracuje w drodze do pracy a taka pani Lider Anna W 3B robi co chce i nic to trzeba coś ztym zrobić gazety telewizję lubią takie sprawy (usunięte przez administratora)

Była pracownica

Pozdrawiam gorąco Panią Renate T. mniej nerwów kobitko bo uciekają naprawdę dobrzy pracownicy produkcyjni.

Rolokiecka

Prosiak to czy Sroka Nie przymróży oka Bądzcie czujni

Zmęczony Lukasz
@Rolokiecka

Jeszcze chwila i PCBA przestanie istnieć. (usunięte przez administratora) Nawet linie mu zabrali. Ludzie sami uciekają od niego. Nie polecam tam pracy!

Otyły Pan
@Zmęczony Lukasz

Panie Łukaszu proponuje zabrać się do pracy a nie żale wylewać na forum. Jeżeli ma Pan jakieś problemy zapraszam do mnie.

Zmęczony Lukasz
@Otyły Pan

A do pracy proponuje się samemu zabrac.,trochę ruchu się przyda... Nie żadne żale tylko prawda o tym jak jeden człowiek doprowadza to zera dział który tak dobrze funkcjonował (UTR). Ale cóż wazniejsze brać pieniążki i trzymanie wokół siebie osób które donoszą na siebie nawzajem!

Pracownik zmiany B

Popieram tą inicjatywę żeby pozwać do sądu zakład sam jestem w stanie dać nawet 100 zł na adwokata i jak każdy by dał 100 zł to mogli byśmy mieć porządnego mecenasa z WYSOKIWJ PÓŁKI który po pokazal TPV co znaczy godność szacunek dla pracownika CZŁOWIEKA !!!!!

Biedne te twoje 100 zł. Bardzo biedne. Z czym do ludzi? HaHaHa

@Chudy

Czy w szkole cie nauczony czytania tekstu z zrozumieniem człowieku? Takie wpisyvjaj twój świadczą i tym że mogą z nas robić prostakow poczytaj Ci bylo pisane A wtedy wypowiadaj się o 100 zł

Gatsu
@Pracownik zmiany B

Za 100 zł to ty sobie możesz opłacić za poradę prawną. A poza tym jak masz za co pozwać zakład to sąd przydzieli z urzędu adwokata.

Pracownik PCBA
@Pracownik zmiany B

Nic to nie pomoże, ojciec z inspekcji pracy już zadba o to żeby wszystko było jak należy.

Dlugi

Rzad zapowiedzial podwyzki placy minimalnej U nas tez dodadza kase? Pytam bo nic nie oglaszaja

Pijany Kataryniarz
@Dlugi

Spokojnie, twoja podstawa wynagrodzenia na pewno nie zejdzie poniżej minimalnej krajowej :D

Pracownik 11 letni
@Dlugi

Troszkę szkoda że zakład nie wprowadza stazowego. Osoba zatrudniając się zarabia mniej ode mnie 100 zł. To kpina. ???????????????????????? Więc zaczynam szukać pracy i dziś cv poszły ????

Kl
@Pracownik 11 letni

Zatrudnij sie w biedronce na magazynie.Ja pracując 2,5 roku mam o 300 złotych mniej od nowych pracowników.

ZIELONY PAJAC
@Pracownik 11 letni

To jest tak samo jak z pozyskaniem nowego klienta na np. usługę kablówki TV czy telefonu. Lepsze warunki mają nowi klienci niż starzy. Zawsze można poszukać innej pracy w Gorzowie lub poza albo też zagranicą.

Km
@Pracownik 11 letni

W biedronce na magazynach jest stażowe .200 zeta po roku roboty. Pracujesz np.dwa lata a przychodzą nowi pracownicy i w pierwszy miesiąc mają nawet 300 stówy więcej na wypłate niż stary pracownik.

Franciszek Jozef

Nie mogę złego słowa powiedzieć na TPV Firma fajna, rozwojowa, z perspektywami Płaci na czas, nie kombinuje, firma lojalna. Dopłaca do obiadów. Za miedzą nie jest lepiej

Lisek

O ludzie to ta karuzela jeszcze istnieje dawno odeszłem z tamtąd i była to najlepsza decyzja mojego życia. Nigdy więcej TPV nie chcę oglądać ani słyszeć tej nazwy. Atmosfera tam jest jeszcze gorsza jak poprzednimi latami jak czytam te opinie. Tyle co się dowiedziałem jeszcze to mają likwidować dział jak to się nazywało aha CELINA wszystkich mają przenosić na nitki. Wiem z poprzednich lat że na CELINIE nigdy nie było pośpiechu i fajnie się tam robiło. Jak przeniosą ludzi no to już popłyneli bo na taśmie trzeba zasuwać za trzech. Pozdrowienia dla Beaty z demontażu z 5b ludzie powinni traktować ciebie tak samo jak ty ich. Wogule to nie nadajesz się na liderkę powinnaś zamiatać plac przed zakładem. Mam nadzieję że trafi kosa na kamień.

lola
@Lisek

Oj nie wszyscy liderzy są tacy - są również bardzo pomocni np. linia 1a 1b 6b i 2 ukraińskich kolegów . zawsze chętnie pomogą. Każdy ma nerwy nieraz każdego ponosi ale trzeba się nieraz opanować .

Ja 6199
@Lisek

Hahaha . Chyba nie chodzi tu o liderkę z linii 6 b Kingę . Parę razy byłam tam na linii , nie mogłam się doprosić aby zastąpiła mnie do toalety . Co innego jej pupilki które mogą chodzić do toalety i na fajeczkę . I jeszcze to jej siedzenie z d...ą na stoliku koło biurka kierownika . To się nazywa lider ?

byly operator
@Ja 6199

to prawda co piszesz ja jak jeszcze pracowalam i bylam pare razy na tej nitce to liderka potrafila przesiedziec na tym stoliku pol dnia z przerwami na papierosa jest nie mila wyniosla bardzo lubi oceniac prace innych kolezanek

Damian

Co to za firma tylko otworzyć tutaj przytułek dla bezdomnych. Szefostwo wszystko ma gdzieś każdy sobie rzepke skrobie gdzie ja trafiłem spadam z tąd tutaj większe prawa mają Ukraińcy niż Polacy a ja na Ukraińców zlewam ciepłym moczem. Nie będzie jakiś cymbał panoszył się wielki kierownik z pierwszej łapanki. Po co wogule tutaj się rozpisuje uciekać z tąd jak najdalej.

@Damian

Zgadzam się z Tobą tam jest Mobing wyzwiska obrażanie A zwłaszcza przez kierowników tych co z operatora poszli do lidera A teraz są kięrownikami brak szacunku dla pracownika

Witam pracuje tam 6 lat (usunięte przez administratora) Wynagrodzenie słabe. A co do kierowników myślą tylko o.swoich tyłach . Tam nie liczy się jakość tylko ilość. Cykle skracają żeby jak najwięcej telw. Wyprodukować . I straszny Mobing (usunięte przez administratora) Nie polecam tego zakładu nikomu.

Niuniuś

Nic tylko uciekać co ja sobie wyobrażałem że będą mnie tutaj szanować, że są duże zarobki, że czeka mnie udana przyszłość jeśli się zwiąże z tym zakładem. Koniec pomyliłem się same negatywne myśli i opinie na temat Tpv. Psy są lepiej traktowane jak tutaj ludzie obraz nędzy i rozpaczy. Pełne zadowolenie pań w biurach które patrzą z góry na fizycznych tak samo dyrekcja brawo jesteście tak zapatrzeni w sobie tylko macie klapki na oczach. BHP to jedna wielka porażka ja osobiście zgłaszam to do Inspekcji pracy wszystko przedstawię co się tutaj dzieje może ktoś w końcu zrobi z tym wszystkim porządek.

Chudy

A ja jestem tutaj bo mi dobrze Płacą na czas, nie czepiają się, robię co trzeba i jest dobrze. Nikt nie wnika ale tez na nikogo nie kapuje Najwięcej narzekają pracownicy z TV, wszystko im nie odpowiada, wszystko jest źle. Nadgodziny są złe Liderzy żli Wymagania są złe Wszystko jest złe tylko wy jesteście dobre - wy marudy z tego forum - opamietajcie się Najlepiej zwolnijcie się i karmnijcie się sami Jadem do zakładu co was karmii Wam sie w głowach poprzewracało

@Chudy

Jest tobie dobrze to dobrze (usunięte przez administratora) liżesz przełożonym taki z ciebie dobry pracownik jak z koźiej (usunięte przez administratora) trąba. Powiadasz że nie kapujesz a jesteś na pewno największym sprzedawczykiem zakładowym. Takich jak ty to od razu na pal i do warty, chętnie spotkam się z tobą to wytłumaczę ci parę kwesti na temat jak być człowiekiem w pudle od razu by mazak by ci przestawili a pod celą byś się rozpruł. Więc hamuj piętą ze swoimi wypowiedziami jesteś niczym.

Pracownik 11 letni
@Chudy

Oczywiście że nadgodziny są złe człowiek jest wykończony. Zapytaj się ludzi którzy stoją przy taśmie Malo tego ostatnio z MZK 2 busy no koszmar nie wiadomo czy człowiek wejdzie do busa. Soboty no teraz nam wypłaca ale przeważnie za wolne dlaczego 1 do 1 Praca nie jest zła. Przedeszystkim szanujmy się.

Były pracownik produkcji

To na co czekamy zróbmy to ja też się dołożę do gaży adwokata Powiadomić trzeba też media Polsat TVN trzeba naglośnić to co tam się dzieje!!!!!! NADAL !!!!

Pijany Kataryniarz
@Były pracownik produkcji

Jeszcze Drużynę A i MacGyver'a wezwijcie jako wsparcie . Jak masz powód do pozwu sądowego to idź i złóż pozew.

@Były pracownik produkcji

Ty wiesz co ty proponujesz ? 100 zł wzgledem tysięcy i więcej po stronie zakładu? Tobie sie w (usunięte przez administratora) poprzewracało

Zostaw merytoryczną opinię o TPV - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w TPV?

Zobacz opinie na temat firmy TPV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TPV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 9 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TPV?

Kandydaci do pracy w TPV napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TPV