Opinie o TPV w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TPV. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie TPV o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TPV w Gorzów Wielkopolski

Gosc

Jak wyglada praca w dziale jakosci? Konkretnie pytam o prace jako inzynier jakosci? Ktos moze cos podpowiedzieć? Jak atmosfera?

Zastanawia mnie fakt,dla czego starzy pracownicy pracują często za mniejsze stawki niż nowi operatorzy.Czy coś się w tym kierunku zmieni?Dla czego Ukraińcy często wybierają sobie stanowiska (nie twierdzę że wszyscy,ale duża część) a Polak ma gów...do gadania i ma zapierd...bo Ukrainiec jak za bardzo dostanie w pizd..czkę to się zwolni.Jest bardzo duża niesprawiedliwość w tym zakładzie.Nie ważne czy pracujesz ciężko czy się opieprzasz to i tak każdy zarobi tyle samo-więc po co się starać?Dla czego nie ma czegoś takiego jak premia uznaniowa,dla tych co naprawdę chcą pracować?A te 8 zł brutto premii wydajnościowej to wsadźcie sobie w cztery litery bo to jest już żenujące-naprawdę...przy dzisiejszych cenach.

Loco

Kierownictwo motywuje to tym, że trzeba zachęcić nowych pracowników do przyjścia. Jednocześnie mają gdzies pracowników z dużym stażem pracy. Wychodzą z błędnego założenia, że "ręce to ręce", aby była sztuka człowieka. To oczywiście głupie myślenie, bo nowy pracownik, nigdy nie będzie pracował tak jak ten doświadczony. No cóż, w tpv nigdy nie było logiki i myślenia. Trzeba by wymienić część kierowników, którzy nie rozumieją do końca swojej roli. A co do Ukraińców, to mas rację, są mocno uprzywilejowani.

Stary prac

Napisze krótko zrobiliście starych pracowników

5B
@Stary prac

Składaj wypowiedzenie i nie marudź

xyz

Mnie też to zastanawia czemu przychodzi nowy pracownik i ma większą podstawę od pracownika który pracuje kilka lat .Tak samo nowy lider z zewnątrz dostaje więcej ,którego doświadczony musi wszystkiego nauczyć . Bezsensu.

= wolny człowiek =

W tym zakładzie uprawia się niewolnictwo, a starych pracowników traktują, jak zło konieczne. Praca ciężka, a wymagająca skupienia. Kierownictwo w większości to ludzie niekompetentni, którzy robią tam "kariery" dzięki układom i znajomościom. Liderami porobili matołów, którzy nawet nie znają podstaw organizacji stanowiska ani ergonomii pracy. Technologa tu nie uświadczysz, a będzie cię nękał (usunięte przez administratora) ze stoperem aby skrócić ci czas operacji. Mało tego nawet nie potrafią dobrze napisać instrukcję do pracy na twoim stanowisku, bo jakoś to będzie. I tylko poganiają byś szybciej i jeszcze robił bez końca. Jeżeli nie masz pomysłu na życie to go tutaj nie znajdziesz. Zamiast tracić czas w TPV lepiej poszukaj sobie bardziej przyjaznego miejsca..... dalej cię nie będę straszył, jak chcesz to sprawdź to na własnej skórze, bo było wielu takich co wytrzymywali tylko do pierwszej przerwy i wychodzili z zakładu, co też możesz zrobić....można by tak długo jeszcze

@= wolny człowiek =

Pełna zgoda, w dodatku wszystko wskazuje na to, że zmiany idą ku gorszemu. Najgorszemu wrogowi nie życzę pracy tutaj. Już lepiej usiąść na kasę w markecie, pieniądze chyba nawet lepsze.

Ciekawy

Ile zarabia teraz kierownik zespołu produkcyjnego? Czy jest sens wracać do TPV po paru latach czy lepiej trzymać się z daleka?

@Ciekawy

Trzymaj sie z daleka lepiej. To jest tak chory zakład ze braj słów. Na szkoleniu tak kłamią by tylko pracować, tam człowieka mają za nic Ukraina ma przywileje.

Kierownik PD

Stawki na poziomie innych zakładów produkcyjnych. Obcokrajowcy pracują głównie na nitkach produkcyjnych, są to ludzie różnej narodowości.

Ea
@Ciekawy

Trzymaj się z daleka bo znowu będziesz słuchał jak tu jest ok wspaniale

IE
@Ea

Ten zakład widocznie niezłe Ci życie popsuł, skoro jesteś byłym pracownikiem i tu siedzisz :)

Ean
@IE

Tacy jak Ty zarozumialcy którzy wszystko wiedzą i się wypowiadają

IE
@Ean

Zostawię to tu, bo użyłeś słowa znaczenie, którego nie jest Ci wiadome: zarozumiały «mający wygórowane mniemanie o sobie i przeceniający swoje zalety lub zasługi; też: świadczący o takiej postawie» Ja o sobie nie mam żadnego mniemania, również nie posiadam zalet czy zasług.

Pracownik Biurowy

W zasadzie pozamerytoryczny aspekt przebiegu rozmowy według mnie opisuje stosunki panujące w tym zakładzie. Pani z HR wraz z moim niedoszłym przełożonym - oboje spóźnieni, rozmowa prowadzona w obskurnym pomieszczeniu w całości po polsku. Kompetencje w zakresie umiejętności posługiwania się j.angielskim sprawdzone na zasadzie cyt.: " to teraz proszę mi to wszystko opowiedzieć po angielsku...."z jednym niezdarnym, niepoprawnie gramatycznie zadanym pytaniem. Warunki finansowe (wskazówka dla udających się na rozmowę - proszę zacząć od tego - oszczędzicie sobie nawzajem czasu) to kwota "wynegocjowana" czyli kwota zaproponowana przez was gdyż Pani z HR w tym temacie milczy jak zaklęta, argumentując że żyjemy w Polsce delikatnie sugeruje czego mogę oczekiwać. Kwota zaakceptowana przez HR jest ostateczna z roczną podwyżką inflacyjną, brak bonusów, premii, programu socjalnego. Ogólnie dla mnie niemiłe doświadczenie.

Dlaczego Pana doświadczenie zawodowe biegunowo odbiega od pańskiego wykształcenia? To teraz proszę mi to wszystko opowiedzieć po angielsku....

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Gorzów Wielkopolski
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Zuzia

My liderzy trzymamy śię razem i nikt nam nie podskoczy,piszcie co chcecie my tu dyrygujemy kto ma zasuwac

Dolar
@Zuzia

Parobki kierowników tak jak piszesz co zaklad każe wykonujesz... Tylko wykonuj to z szacunkiem że zgodnością instrukcji a co wy robocie w tym kierunku... 90 % instrukcji jest źle napisana Brawo pany po zawodówce się pysznią nie robić nic maja wyj ... Ne a jak coś nawali to najlepiej wulgarami rzucać ot Liderzy pantoflarze po zawodówce ???????????????? Czy ktoś temu zaprzeczy??? :)

Magda1976
@Zuzia

Od razu widać, że napisał to hejter z produkcji, który chce oczernić liderów Skoro tak wam źle, to po co tu pracujecie? Wszyscy tylko narzekać potrafią Proszę iść do kierownika i poprosić o awans, wtedy zobaczymy jak popracujesz trochę na tym stanowisku co masz do powiedzenia

Magda1976
@Dolar

Ja zaprzecze. Niektórzy mają studia II stopnia (mgr) i doświadczenie zawodowe, proszę nie wrzucać wszystkich do jednego worka

@Zuzia

I to jest właśnie poziom liderów , przykre.

KrzyWho
@Zuzia

I bardzo dobrzee, taka postawa mi się podoba

@Zuzia

Ale jesteś debilem, nawet nie potrafisz dobrze wysłowić się????????kto takiego ułomnego zrobiłby liderem, ty się nawet do ścierania kurzu nie nadajesz????????ale słyszałem że w TPV pseudo liderzy to gamonie bez wykształcenia,

6bp
@Dmk

Przedewszyskkim to kierownicy są bez wykształcenia i tym jest problem bo lider to pionek

Adk
@Zuzia

Ale (usunięte przez administratora)z ciebie,, ty nawet nie wiesz co to znaczy leader, (usunięte przez administratora)

@Zuzia

Czytając twój tekst, wiem że oszołom z cb do potęgi n-tej, ty nawet nie wiesz co oznacza słowo leader- oj zapewne nie zrozumiałeś, lider????????-- praca w TPV na , to twój szczyt ambicji, sorki ambicji to ty nie masz - nawet nie wiesz co takie słowo znaczy - to twój kres możliwości???????? leader to dla cb słowo z kosmosu, nigdy nie spełnione marzenie????????????????

@Zuzia

Lider to twoje niespełnione marzenia, coś nieosiągalnego dla cb :):),xxxxdd

@Zuzia

Wy liderzy za chwile was nie bedzie bo nowy dyro was zwolni Wiekszosc z was słaba jest jak Grzegorze statyści I ta cała dyscyplina co wiecej plotkuje niz pracuje Po południu w biurze sielanka i swawola jest bo nie ma kotów co myszy pilnują

@Zuzia

Chyba cię trochę poniosło ????????????

Ja sie znam bo sluszalem
@Zuzia

Wy liderzy niewiele znaczycie co wy mozecie ? nic nie mozecie Obiboki jestescie to kazdy wie i jak was nie bedzie to bedie lepiej zwolnijcie sie i jazda na zasilek (usunięte przez administratora) i darmozjady jestyscie wy nic nie umiecie zerooooooo

Renan
@Zuzia

Dyrygować to wy se możecie ale nie ludzmi pajace

Mariola
@Zuzia

Powinni wszyscy zrobić strajk . Karma wraca jak nie w pracy to w życiu. Będzie kara sroga

Gose

Skąd taka wysoka ocena? 3/5 to za dużo jak na tpv, 1/5 to adekwatna ocena.

Maciek

Czy jest w TPV jakis dodatek za dojazdy? Czy wszystki na wlasna reke?

@Maciek

Dodatek? W tpv trzeba opłacać dojazd spoza Gorzowa.

Jak tak nowy lider IE?

RD2D220200331

Który to, bo ostatnio zatrudnili trochy tych gamoni i teraz niewiadoma kto jest kto, chociaż wszyscy są jak gwoździe do trumny

Maciek

Jaki koszt ponosi pracownik jak zdecyduje się na medicover oraz multisport w ramach benefitow?

Cybula
@Maciek

50/100 zl kosztuje ala multi sport medicover tylko na wybranych

Maski jednorazowe chirurgiczne nabierają wilgoci w związku z czym nie nadają się do długiego noszenia. Powinny być zdejmowane po kilkunastu minutach od założenia. Maski bawełniane są wystarczające dla osób które nie mają ewidętnych objawów choroby, nie kaszlą.

Ean

Napisz do ministra zdrowia

@Ean

Pan dzwontowski Śpi? Czy zaszył sie w biurze tak jak lubi ...? Ten pan Maciej od procesów co z dala od nich jest jak mu tam Zygmus czy podobnie to porżka jest... IE to porażka w naszej firmie Wyjdz pan z biura wkońcu

Pytanie?

Masz rację. Czemu na cały dzień pracy jest dawaną 1 maseczka.? .Maski wilgotnieją!!. Swoje trzeba nosić.. Ten zakład to totalna porażka. Pracuje 2 tygodnie i napewno tam nie zostanę!!! Tylko ilości ilości to sie liczy...

Panie JA
@Pytanie?

No to odejdź może zamiast oczerniać pracodawcę Spadaj z naszej firmy i nie wylewaj smrodu idź sprzątać ulice

@Panie JA

Panie Ja. Widać jaki pan tępy. Jakie oczernianie, prawda w oczy kole,?. Ze ktoś pisze prawdę. Wszyscy tu piszą tak jak jest. Czemu pracuje tak dużo Ukraińców? Bo Polacy zaczynają sie szanować. Widać jaki jesteś tępy ja haha

Portiernia
@Pytanie?

Podejdź do portierni. Otrzymasz nowa maskę. Zapraszamy. Nie oczerniaj więcej pracodawcy publicznie bo zakład cię karmi i daje szanse

@Portiernia

Szanse haha, chyba Tobie. Wykańcza ludzi psychicznie, ludzie sami odchodzą same bo znają swoją wartość

@Portiernia

Karmi? Płaci chyba za ciężką pracę. Nikt nikomu nic nie daje za darmo.

@Portiernia

Karmi? ;D;D Zdechnąć z głodu można. Daje szanse? Na złapanie covida, na leczenie psychiatryczne a może na garba?

Bo
@J

Przecież dostajesz dofinansowanie do obiadów zakłamany typie Czemu (usunięte przez administratora) we własne gniazdo?

@Bo

Ja o niebie ty o chlebie. Widać nie wiele ci trzeba ważne, że (usunięte przez administratora) pełna.

Gosc

Jak w tym zakładzie ma być dobrze, skoro kierownicy są na poziomie dna i mułu. Nowy dyrektor powinien przyjrzeć się pracy i poziomowi relacji między kierownikami, a operatorami. Ale nie ma co się dziwic, skoro kierownikami zostają tam ludzie co mają znajomości w administracji...

@Gosc

Nareszcie jakaś mądra decyzja nowego dyrektora wziął się za kierowników nierobów

@Nowy

A co się stało?

W kadrach nie nosza masek

Dlaczego w kadrach nie nosza masek a zmuszaja wszystkich ze macie nosić co to jest ja nie wiem jak tak można? wchodze tam a one nie maja masek i co to jest ? co to o co chodzi państwo w państwie? czy jak? i ten łysy tez nie nosi Kadry zacznijcie nosic maski bo co to ma byc wydajecie komunukaty kowidowe a sami robicie obłuda co wy robicie kadry załuszcie maski wszedzie komunikatosy ze trzeba nosic a w kadrach nie nosza co to jest? Czy wy jestescie normalne? to u was nie ma pandemi kadry?

Sylwia
@W kadrach nie nosza masek

Święte Krowy, przydałoby się trochę tam załogę odświeżyć...

szczep_i_onka
@Sylwia

@Pracownik @Sylwia idź się zaszczep, a nie plujesz jadem

Koki

Jak tak patrzę na niektóre liderki i liderów to nie wiem czy ich z obory dopiero co nie wyjęli. Liderli niektóre to jak chłopy od pługa oderwane, drą te ryje jak chłopy.

BHP obudźcie się bądźcie fair

BHP wydaje komunikaty covidowe a na 1 piętrze nikt nie nosi masek. Na życzenie udostępnię zdjęcia tam gdzie sa zakupy i planowanie. BHP czy wy jestescie normalne? wydajecie komunikaty a w biurach ludzie robią co chcą Czy wy tego nie widzicie? Nie wydawajcie wiecej komunikatow ktorych sami nie potraficie wyegzekwowac Jak to jest ze na produkcji ludzie w pocie czola maja nosic maski a w biurach w MRO nikt nie nosi? BHP jesteście dwulicowi jak tak mozna? Dlaczego udajecie glupa?

Loco
@BHP obudźcie się bądźcie fair

To trzeba zgłosić te zdjęcia do sanepidu albo inspekcji

PI-pić
@Loco

Nie masz co robic ?Korona wirus w Glowach. Ne w TPV Więc idz (usunięte przez administratora)!!!

@PI-pić

Naucz się pisać w języku kraju do którego przyjechałeś, albo zamilcz.

PI-pić
@Loco

Ale zrozumiałeś

PijanyWodomierzRevange

Czas uciekać z tego miejsca. Dyrektor Benda biega i wkręca śrubki, okłamuję że rpaca bedzie a potem zwalnia ludzi przed swietami. Nie można im tam wierzyć.

Kadry otwarly skrzynke pandory

Kadry czekaja na opinie siedzac w biurach pan dyrowaty kadr leniwy i nieaktywny jest i on mysli ze wysle maila i wszyscy zrobia dla niego donosy panie tomkowaty zacznij pan od siebie od swoich kumpli i kumpeli glownie z kadr Ile jeszcze bedziecie siedzioec u pielegniarek zamykajac sie tam na plotkach szcuegolnie gniazdo os tam jest to jest zenujace naprawde

Został jeszcze Niejaki T.K którego poziom wiedzy jest na poziomie 0.

6bi

Ich wszystkich trzeba zwolnić oni nie mają czasu bo tańczą zumbe na czele z panem Krzysztofem

MR? Pozbywający się ludzi z doświadczeniem? Sam (usunięte przez administratora) wie. Dobrze, ze już go tam nie ma.

Po jaką cholerę ktoś trzyma tego pseudo lidera TK?

uper

To i tak by nic nie zmieniło. IE i tak by było do bani. Przynajmniej mamy świetne R&D które problemy w mgnieniu oka rozwiązuje.

3a

A jak to jest ze linia 3A jest taka elitarna? Przebudowy i modernizacje są jak na TPV niesamowite Ten team z PCBA bije myśl techniczną (usunięte przez administratora) IE na FA z Zygysem na czele jest jaki jest.(usunięte przez administratora)

@3a

Przecież w IE pod zygsem w większości są ludzie, którzy nie widzieli studiów. Nawet na PWSZ.

Róże w firmie

To ewenement ze w tym roku rozdawano kobietom róże i to jakie piekne czerwone i kto rozdawa to sami wiecie Wczesnie były tulipany Czyżby to była rekompensata za niespełnione obietnice...????????????????????????????????????????? Czy jedna róża naprawi krzywdy przeszłści????????????????????????????????????????????????????? Czy jedna róża coszmieni?

Bssia

Poziom inżynierów i specjalistów u nas to teraz jakąś parodia. Wcześniej to roznie wyglądało, raz lepiej raz gorzej ale teraz to jest masakra. Mówię liderce że nie da się części dobrze zamontować wola kierowniczke, ta dzwoni po czerwonego. Przychodzi specjalista, patrzy chwile i jak zwykle mówi że nie wie a pozniej dzwoni po kolejnego "inzyniera". Po 20 minutach przychodzi "inzynier" którego matka dzień dobry mówić nie nie nauczyla ale do tego już każdy się przyzwyczaił że panowie czerwoni większości za grosz kultury w sobie nie mają i mówi do tego naszego liniowego dzwoń po "ardi". Po godzinie przychodzi kolejny czerwony maly z miną jak by mu ktoś krzywdę robił że musiał wstać od komputera i po sekundzie mówi że to moja wina. Pytam się co w takim razie robię źle a ten beszczelny do mnie mówi "źle pani montuje" i obraca się na pięcie. Kierowniczka znowu po kogoś dzwoni bo się sypie mnie ręce odpadają od tego wciskania. Przychodzi znowu ten mały, inżynier procesu i Chinczyk. Chinczyk zaczął montowac powiedział coś do nich po angielsku a oni do liderki mowia że rzeczywiście ciężko się montuje i muszą to sprawdzić. wow! No to dopiero nowość, tyle to wiedziałam pięć godzin wcześniej, tylko że żaden z nich nawet nie próbował zamontoeac. Zabrali części do sprawdzenia a ja od 3 dni cały czas nadal na siłę wciskam i ręce bolą. Wcześniej to też przychodzili i nic nie wiedzieli a przynajmniej po swojego lidera Mateusza szli albo tego drugiego kierownika inżynierów wysokiego w okularach z brodą i tatuażami . Jak któryś z nich przyszedł to sam stawał na stanowisku, spytał się z czym mam problem i od razu starał się rozwiązywac a jak się nie dało to powiedzieli co jest nie tak i przynajmniej pokazali czlowiekowi jak pracować aby trochę lepiej się robilo...a nie jak teraz że mają nas już kąpletnie gdzies i od razu że winny pracownik. No może z wyjątkiem tego chińczyka bo on jak przyjdzie to coś sprawdza a nie jak ta cała reszta tylko stoi i patrzy. Panowie inżynierowie może jak byście sami chwile na linii popracowali to byście się w końcu wzięli za swoją robotę.

Zostaw merytoryczną opinię o TPV - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w TPV?

Zobacz opinie na temat firmy TPV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TPV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 9 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TPV?

Kandydaci do pracy w TPV napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TPV