Opinie o TPV w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TPV. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie TPV o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TPV w Gorzów Wielkopolski

Milapani

Witam.Mam pytanie a co sądzicie o pracownikach kuchni i o ludziach wydawajacych jedzenie ?

@Milapani

Ja uważam, że są bardzo ok, normalna kulturka, mili ludzie.

Kolba

Na stołówce podczas drugiej zmiany siedzą sobie liderki ukrainki i jedzą pizzę. Przerwy już minęły. No proszę, niektórzy to jednak mają dużo czasu.

Eat
@Kolba

Ty też mas sporo czasu skoro widzisz

Agencyjny
@Eat

A może tylko zwyczajnie zna się na zegarku w przeciwieństwie do niektórych?

Bobas

Obcy chyba nie piorą ubrań, w szatni śmierdzi kwasem. Ochrona jak kogoś zobaczą bez maseczki przy wejściu lub wyjściu, to zapraszają do siebie.

qwwww

Hit wniosek urlopowy trzeba sobie wypisać bo nie było cie w sobotę w pracy. Haha ten zakład jest chory . Ktoś kto odrobił dni wolne i nie chciał nadgodzin i tego śmiesznego bonusu to traci obecnościowke haha .

Jan
@qwwww

To się nazywa niewolnictwo 21 wieku.Dyrekcja trzęsie (usunięte przez administratora)bo ich Chińscy "przyjaciele" kazali im (usunięte przez administratora) do końca roku,a pracownicy zwłaszcza po ostatnich podwyżkach mają raczej wywalone na ten zakład i na pewno duża część już się rozgląda za inną pracą,tym bardziej że ciężko znaleźć prace w której zarobi się mniej niż w TPV .No a taki dyrektorek jeden z drugim to ma trochę do stracenia za nieposłuszeństwo prawda?

@Jan

Obecny dyrektor Pawel B. jest zdecydowanie najgorszym dyrektorem w historii zakładu. Nie wiem co on chce osiągnąć swoimi decyzjami, ale ludzi już wkurzył, za chwilę rozwali zakład.

@Lobo

Co ty piszez, jakie niby decyzji są zle? Dla mnie jest to naprawde Superman ma ktorego czekala fabryka. Trzymam za niego kciuki!

B
@FanClubPawel

No tacy jak ty są wszędzie. Kurcze ludzie co wy macie z tym wciskaniem się w tyłki szanownej kadry lidersko-kierowniczej. To jest poprostu ochydne.

@B

A co ty masz z garem swoim? Preciez tacy jak to tylko nazekaja przez cale zycie!

B
@FanClubPawel

Bez komentarza. Nie odpowiadaj.

@B

Nie mow mi prosze co mam robic. Switnie sobie poradze bez podpowiedzi. Niech zyje krol Pawel!

P.

Tak myślałem.Ludzie,a raczej podludzie twojego pokroju są osobnikami bez żadnej wartości,Są jak hieny,które za parę złotych więcej zrobią wszystko-dosłownie.Ale nie przejmuj się bo takich kur***ew jak ty jest dużo więcej.

@P.

Szkoda ze ty taki jeden :) Mam nadzje ze juz opusciekes ten zaklad jak ci tak boli.

Pracownik Biurowy

W zasadzie pozamerytoryczny aspekt przebiegu rozmowy według mnie opisuje stosunki panujące w tym zakładzie. Pani z HR wraz z moim niedoszłym przełożonym - oboje spóźnieni, rozmowa prowadzona w obskurnym pomieszczeniu w całości po polsku. Kompetencje w zakresie umiejętności posługiwania się j.angielskim sprawdzone na zasadzie cyt.: " to teraz proszę mi to wszystko opowiedzieć po angielsku...."z jednym niezdarnym, niepoprawnie gramatycznie zadanym pytaniem. Warunki finansowe (wskazówka dla udających się na rozmowę - proszę zacząć od tego - oszczędzicie sobie nawzajem czasu) to kwota "wynegocjowana" czyli kwota zaproponowana przez was gdyż Pani z HR w tym temacie milczy jak zaklęta, argumentując że żyjemy w Polsce delikatnie sugeruje czego mogę oczekiwać. Kwota zaakceptowana przez HR jest ostateczna z roczną podwyżką inflacyjną, brak bonusów, premii, programu socjalnego. Ogólnie dla mnie niemiłe doświadczenie.

Dlaczego Pana doświadczenie zawodowe biegunowo odbiega od pańskiego wykształcenia? To teraz proszę mi to wszystko opowiedzieć po angielsku....

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Technik-Instalator systemów alarmowych
Gorzów Wielkopolski
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Jełop

Słyszałem, że od listopada w TPV będzie segregacja rasowa na zaszczepionych i niezaszczepionych. Czy to prawda że dyrekcja chce wprowadzić taki apartheid ?

Polack
@Jełop

Przydałoby się i to w całej Polsce, dosyć tolerancji dla przygłupów wierzących w jakieś teorie spiskowe, albo się szczepisz albo wypad. Jak ktoś jest egoistą i ma gdzieś czy zaraża innych to powinna być segregacja, żeby chronić normalnych. Jak się nie podoba to wypad.

JJ
@Polack

Dobrze cwaniaczku to dla czego tylko na stołówce jest taki nakaz?A co szatniami i liniami produkcyjnymi czy nawet w toaletach i klatkach schodowych przy wyjściu gdzie stoi jeden koło drugiego to jest ok?TPV znowu strzela sobie w kolano kretyńskimi decyzjami.Nie dość że jest firmą która płaci chyba najmniej ze wszystkich to jeszcze takie idiotyzmy wymyśla.A moim zdaniem tak naprawdę mają w du*pie nasze zdrowie i chodzi tylko i wyłącznie o pieniądze żeby nie dopłacać do obiadów.Szukają oszczędności i tyle.Udowodnili to już pomniejszając dodatki techniczne.Nie wierze że jest inaczej.

@Polack

Mam nadzieje, ze lokalne gazety zainteresują się tym co odwalą się w tym chorym zakładzie. Który to wymyślił?

Polock

A ja mam nadzieję, że państwo stworzy prawo pozwalające wywalać was na zbity pysk.

Jełop
@Polack

Wykaz szczepień obowiązkowych Sanepidu nie przewiduje szczepień na koronawirusa, więc przedsiębiorstwo tym bardziej nie może takich rzeczy wymuszać. Baranie

Grucha
@Polock

A co powiesz o połowie pracowników tego zakładu bez szczepień na gruźlicę, które w Polsce są obowiązkowe, a na Ukrainie nie ma profilaktyki z tą chorobą ?

nn
@Polock

Zaszczep się pięćdziesięcioma dawkami najlepiej,tak na wszelki wypadek i siedź w tej swojej norze jak kret i nawet nosa nie wychylaj. Zastanawiam się tylko czy poziom twojej inteligencji zawsze był na poziomie głowonoga czy może coś się stało z twoim móżdżkiem po drugiej dawce?Ponieważ poziom twojego idiotyzmu sięga daleko poza naszą galaktykę,(usunięte przez administratora).

@nn

Mam tylko nadzieję, że jak zachorujesz i będziesz potrzebował(a) pomocy, to zachowasz resztki honoru i nie pójdziesz do szpitala. Foliarze są jak pasożyty, nie szczepią się, a później zajmują miejsca w szpitalu i leczą się za nasze składki. Gardzę takimi odwłokami, przez was inni chorzy muszą czekać na operację. Ja myślę że ten wirus to rodzaj selekcji naturalnej dokonywanej przez nature. Jest przeludnienie, ale teraz (usunięte przez administratora) powymierają, szkoda tylko że was ratują.

@Polock

Niesamowite ile bije nienawiści z twoich tekstów. Jak czujesz się do nich całkowicie przekonany i ich pewny. Zamiast nicka napisz swoje imię i nazwisko. Bo w tej chwili to jesteś na poziomie Trola. Używasz mowy nienawiści!. Jaka osoba która się nie zaszczepiła obraża innych? a tym bardziej zaszczepionych?. Twoja decyzja twój wybór. Faszyzm się skończył. Każdy płaci składki i ma prawo do opieki zdrowotnej czy to ci się podoba czy nie. Myślę że zbyt wiele oglądasz tej szczuj-ni w telewizji gdzie tylko szczują jednych na drugich a absolutnie nie rozwiązują tematów podstawowych, jak na przykład katastrofalny stan służby zdrowia, brak lekarzy i pielęgniarek. Myślę że jak ci w tym kraju źle to wyjedź po co się tu dusisz. Polecam Australia myślę że będzie to twoje spełnienie marzeń.

@Polock

Składki płacą wszyscy tak, że daruj sobie. A na operację ludzie czekają dzięki durnemu rządowi który kazał odwoływać zabiegi i operacje. Ludzie umierają bo są pozbawieni opieki medycznej. Masz rację selekcja się odbywa czas pozbyć się ludzi (usunięte przez administratora) i naiwnych których ty reprezentujesz.

Pracownik agencji

Brawo ????

Krisso

Nie wiem czy zauważyłeś, ale od czasów, o których opowiadasz przeżyliśmy skok cywilizacyjny i w medycynie też możemy dużo więcej. Epidemie były od zawsze i będą kolejne, od zawsze były też osoby sceptyczne, negujące, przez które trudniej było wrócić do stanu przed epidemii. Kiedy w XVIII angielski lekarz Edward Jenner wynalazł szczepionkę przeciwko ospie, użył do tego patogenów zwierzęcych. I zgadnij co mówiło ludzie twojego pokroju, czym straszyli sceptycy? Otóż twierdzili, że zaszczepionym zaczną wyrastać rogi ;) Śmieszne co, tak samo śmieszne jak dzisiejsze gadanie o "nieprzebadanej" szczepionce, teorie spiskowe o depopulacji ludzkości i inne bajki. Ostatecznie rogi nikomu nie wyrosły, ospa przestała zabijać, podobnie będzie z covidem. Za jakiś czas będzie przykrym wspomnieniem, byłoby tak o wiele szybciej, gdyby nie opór ludzi, którym wydaje się że wiedzą coś więcej niż inni...

Nana
@JJ

Stołówka już walczy z tym i od 1 grudnia a możliwe ze juz od jutra otworzy się druga wydawka dla niezaszczepionych

dqw

No i przerwy świątecznej nie będzie

@dqw

6bp
@ja

A tak to

Piłsudski

Cały czas jakieś zmiany, niesamowite jak na TPV. Co się dzieje?

Kierowniczka

Mylicie się. Nowy dyrektor jest bardzo w porządku,a wy macie coś z garami nie tak.

Keiser
@Kierowniczka

Jest w porządku, bo trzyma na stanowiskach takich (usunięte przez administratora) Połowa kierowników nadaje się na bazar do sprzedawania cebuli, a nie do zarządzania czym kolwiek.

Kaziu
@Kierowniczka

Dyrektor nie liczy się z pracownikami ,brak szacunku do pracowników i wiem co piszę jest porostu nędzny (usunięte przez administratora)

Polock

W firmie znowu szaleje corona, Ukraińcy się nie szczypią, masek nie noszą, ale dyrekcja ma to gdzieś bo brakuje ludzi..

@Polock

No i co z tego, że się nie szczepią? Przecież wiadomo, że ten preparat nie chroni przed zarażeniem. A maseczki no cóż jeśli ktoś lubi swoje wyziewy....

Znawca
@J

Mówisz, że nie chronią, to dlaczego w zakładzie chorują tylko niezaszczepieni?

Znawca

Pisze się "skąd" to po pierwsze, a po drugie chorują prawie sami Ukraińcy, a oni nie są zaszczepieni.

@Znawca

Dzięki za poprawkę zapamiętam. A szczepienie nie gwarantuje , że nie zachorujesz przejdziesz tylko łagodniej chorobę.

@Znawca

skąd masz takie dane?

Kaziu
@Polock

Dyrekcja ma wyrąbane na ludzi, karać lub zwalniać tam dobrze nie będzie

Lobo

Jakim cudem niektórzy kierownicy opanowali mowę i język ludzki oraz umiejętność czytania i pisania, skoro są na poziomie szympansa? Skąd oni wzięli te kierowniczki, pod warzywniakiem stały? Logika rozumowania u nich jest na poziomie wodza plemienia uga-buga.

kit
@Lobo

Bo żeby zostać kierownikiem w tej firmie trzeba mieć IQ na poziomie 20.Z wyższym nie przyjmują,bo mogą mieć zdolność samodzielnego myślenia,a to było by zagrożeniem dla dyrekcji.Mają tylko wykonywać polecenia i nie wnikać w szczegóły.

Ola

Hej mam skierowanie do pracy możecie powiedzieć jakie są teraz zarobki bo wącham się by ją podjąć czy to praca akordowa

Jakie są mocne strony pracodawcy TPV?

Nie ma mocnych stron. Szkoda nerwów.

Xxx

Nie ma mocnych stron ta praca to porażka kierownik z 6a Gabriela to nie kpetentna osoba drze się na ludzi tak samo liderka natalia zapomnij o wyjściu do toalety bo jest problem jak kobieta ma miesiączkę krew po nogach cieknie ale nie puści. Nie polecam nikomu tego (usunięte przez administratora). Najlepiej żeby pracować nagodziny i to jeszcze za darmo bo płacić tez nie chcą agencje biorą pieniądze dla siebie chyba.

nikt

Jedną z najmocniejszych stron tego zakładu jest 2800 brutto i stołówka tylko dla zaszczepionych oraz zmniejszenie dodatków technicznych od listopada-"Najlepsza" Firma TPV gorąco zaprasza naiwniaków,może sie jeszcze jacyś znajdą.

Disaster

Ten zakład to piekło na ziemi. Wyzysk pracownika, pracować każą szybciej, szybciej, a pensja cały czas taka sama, czyli marna. Najgorsze jest zarządzanie zakładem, nowy dyrektor nic nie zmienił. Kierownicy pod presją wyżywają się na pracownikach i liderach. Nic dziwnego, że jest tak ogromna rotacja, zwalniają się doświadczeni inżynierowi, kierownicy, na ich miejsce przychodzi ktoś nowy kto nie ogarnia. Brak szacunku dla pracownika, masz zapier... i nic się nie liczy.

P.
@Disaster

Przecież to Chiński zakład to czego się spodziewać.Tylko najniższej krajowej i wyzysku.W TPV nigdy nie będzie lepiej.

KrzyWho

Ja pracowałem kilka miesięcy na stanowisku dosyć specyficznym (praca w biurze), wytargowałem 5,5 tys na rękę, ale stres i czas pracy nie jest wart tych pieniędzy. Elo

Ktos
@KrzyWho

MR i TK męczyli?

Peter
@Ktos

Ty wciąż pracy nie znalazłeś? Gościu idź już sobie, po co ty tutaj wypisujesz?

Ktos
@Peter

Pracuję i mam się dobrze :) :*

Scheuren

Ciekawe...nie za dużo tych fotek?i tpv i Bama i faurecia?

Specjalista

Bardzo dobra firma, przyjechałem tu z innego kraju zdobywać doświadczenie po studiach inżynierskich. Cały czas mamy wdrożenie nowych produktów, nowego osprzętu na liniach produkcyjnych, nudno tu nie jest. Otwarta też droga do innych działów, zapewniają też rozwój zawodowy. Koledzy którzy pracują ponad dwa lata już mają stanowiska inżynierów.

Planista

A Ciebie Tomek skrzywdził jakoś? Daj znać pogadam z nim, może przeprosi Cię

Hahaha
@Planista

A co jestes jego paziem?

A ty naprawdę taki jesteś
@Hahaha

A może, jaki twój interes, jestem pierwszym jego paziem, jestem z tego dumny ;)

Hahah
@A ty naprawdę taki jesteś

To było do przewidzenia. Na kolanach już klękales?

Wekuramszi

Przepracowałem 3 miesiące, praca w dziale dziale dystrybucji. Ludzie i szefostwo super, jednak charakter pracy mocno stresujący i pochłaniający dużą część dnia, dlatego zrezygnowałem. Pytanie: Jaka firma obsługuje PPK w tpv? Muszę odzyskać swoje pieniądze a nawet nie wiem gdzie są ehhh.... Pozdro

Watching
@Wekuramszi

Nie wiem dlaczego pytasz o tym tutaj, możesz przecież normalnie do HR zgłosić się.

Ania2021

Praca mało skomplikowana, wypłata ok. Trafiłam na super kierowniczkę i zgrany zespół

@Ania2021

Hahaha jak niż piszecie te komentarze na zamówienie, to chociaz róbcie to w odstępach czasowych, a nie jeden za drugim. Nowy dyrektor przejął się opiniami i wydał polecenie tworzenia takich fejków?

Pracoholizm
@Kokos

Boli to że ktoś jest zadowolony z pracy? Może czas najwyższy uderzyć do odpowiedniego lekarza?

@Pracoholizm

Dzięki za troskę o zdrowie, u mnie wszystko w najlepszym porządku. Natomiast myślę, że dla ciebie już za późno na jakiekolwiek leczenie. Poczytaj komentarze, 95℅ to negatywne opinie, pozostałe 5% to marketingowcy piszący na zlecenie.

@Kokos

Chciałbyś aby tak było, ale niestety, jestem tu tylko dla tego że mnie denerwują tacy jak Ty, którzy narzekają i narzekają i wszystko dla nich jest źle. L

Aneta

Wróciłam do pracy w TPV po kilku latach i co moim i co moje oczy dojrzały Pania Dorotę T. byłą liderkę z kartonów która wraz z swoja przyjaciółka Pania Ewa W. poniżały dyskryminowały ludzi pracujących ciezko na kartonach wprowadzały (usunięte przez administratora) nienawiść i pogardę dla człowieka a dziś Pani Dorota T. chodzi w fartuchu kierownika???? To jest szok jak taką osobę która tak poniżała ludzi zaklad mógł zrobić kierownikiem mam nadzieje ze ta pani prócz swojego zmienionego wyglądu wprowadziła też zmiany osobowościowe bo w innym przypadku nie wyobrażam sobie tego inaczej ja pamiętam scenę z dawnych czasów jak obie przyjaciolki leżały jak zwierzęta jedzace posiłki na biurku i w komputerze oglądały na drugich zmianach M jak miłość a ludzie sikali po nogach bo dwóm panią brakowało czasu zeby podmieniać ludzi do toalety i dziś ta kobieta jest kierownikiem czy zwierzchnicy znają przeszłość tej Pani Doroty zwanej pepą i jej przyjacióki ? Ludzie PRACUJĄCY WSZYSTKO PAMIETAJA i nigdy tej dyskryminacji pogardy im NIE ZAPOMNA miałam nadzieję że jak wrócę moim oczom nie ukarze się potwór w postaci Pani Doroty pisząc to prawię płaczę co ta kobieta z nami wyprawiała a może ktoś z przełożonych będzie chciał wrócić do tego co kiedyś Ona robiła i wyjaśnić to wszystko

Hiro
@Aneta

Takie rzeczy trzeba zgłaszać na bierząco

Jim Kerry
@Aneta

Moze oona chodzila przez ten czas do cosciola i Pan Bog jej wybaczyl? Obserwuj ją teraz i zgłaszaj na bieżąco do HR.

Ktoś

Jak tam dział IE ? Pogonili już T.K.?

Fanat
@Ktoś

A ty wciaz pracy sobie nie znalazles?

@Ktoś

Jarek autonomacja nie przeszła?

Nowy?

Jaka jest atmosfera na magazynie? Czy wózki widłowe są przypisane do operatora? Czy kto złapie ten ma? Jakie są szanse na przejście na zakładową umowę i po jakim czasie? Może jest możliwość rekrutacji z pominięciem agencji?

Logistyk
@Nowy?

Na magazynie jest co raz lepiej, cały czas zmiany na lepsze, jeśli wykażesz się możesz liczyć na zatrudnienie przez TPV w krótkim czasie. Natomiast magazyn obsługujący PCBA odradzam.

Nowy?
@Logistyk

Dziękuję..????

@Nowy?

Nikomu nie poleca pracy na PCBA, najgorszy dział, a co do zakładu pracy tam nigdy nie będzie dobrze, a już nie wspomnę o wyjściach do toalet.. Ktoś powinien porządnie wziąść się za ten zakład i sie dokładnie przyjrzeć co tam sie (usunięte przez administratora)..!!!

Nowyo

O jakich wyjciach piszesz co godzinę czy co dwie czy na przerwie

@Nowyo

Czytaj ze zrozumieniem. A jak nie rozumiesz to doinformuj się w inspekcji pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o TPV - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w TPV?

Zobacz opinie na temat firmy TPV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TPV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 9 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TPV?

Kandydaci do pracy w TPV napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TPV