Opinie o TPV w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TPV. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie TPV o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TPV w Gorzów Wielkopolski

Resf

Firma (usunięte przez administratora).. odradzam wszystkim potencjalnym kandydatom !

@Resf

Można w sumie się dowiedzieć czemu? Nie zdążyłeś się zapisać na tę listę odnośnie telewizorów, która była? :(

Szczęśliwa pracownica

Pracuję ponad miesiąc na produkcji i jestem bardzo zadowolona.Już po przepracowanym miesiącu dostałam pochwałę i uścisk ręki od kierownika działu za zaangażowanie. Po 3 miesiącach mam dostać propozycje umowy na stałe oraz podwyżkę. Zarobki też świetne. Pierwszy miesiąc i wpadło na konto około 4 tysiące. Praca łatwa przyjemna. Umowa na papierze normowany czas pracy. Atrakcyjne premie i możliwość szybkiego awansu z produkcji do biura. Ludzie szczęśliwi i pomocni. Na jedno miejsce jest podobno 20 kandydatów. ZSZOKOWAŁO mnie bardzo pozytywnie, że można swobodnie napić się wody i wyjść do toalety nie pytając się o zgodę przełożonego.

Sokok
@Szczęśliwa pracownica

To i tak słabo, ja po przepracowaniu 2 tygodniu dostałem telewizor najnowszy model 65"' i całusa od kierowniczki. Po 3 tygodniach byłem już z Dyrekcją na "ty", a moje zdjęcie wisiało na stołówce jako pracownika miesiąca, miałem obiady za darmo i dodatkową porcje groszku i marchewki. Po miesiącu intensywnej pracy dostałem zaproszenie na ślub córki dyrektora i propozycje objęcia stanowiska menedżerskiego z pensją 8tys. netto. Coś czuje, że jak popracuje jeszcze kilka tygodni to dostanę wycieczkę do Chin.

Coś Cię słabo docenili
@Sokok

Zwykle pracownicy mają 10k netto, polecam Ci zwolnić się jak najszybciej!

x
@Szczęśliwa pracownica

4 tysiące haha a w tej bajce były smoki ? Doświadczony lider tyle nie ma a xo dopiero zwykły pracownik

@Sokok

Hahaha dobre ja też się staram i też tak chcę, pies drapał te Chiny ale na tą marchewkę z groszkiem to ja się piszę ????????????????

Piesek
@Pracownik agencji

Ale co ty miałeś na myśli?

@Piesek

To znaczy że lubię męskie obwarzany

nn
@Szczęśliwa pracownica

Skoro dla ciebie najniższa krajowa plus ta śmieszna premia to są świetne zarobki to proponuję wizytę u psychologa.Nie wiem na jakim dziale pracujesz ale na pewno nie na produkcji skoro nie musisz nikogo powiadamiać o wyjściu do toalety.Przestań kłamać zakład nie daje umów na stałe.20 kandydatów na jedno miejsce? to ciekawe bo ciągle brakuje ludzi,a brakuje dla tego bo praca nie jest wcale łatwa i przyjemna a monotonna i wymagająca.Do tego dochodzą jeszcze bardzo nędzne zarobki.Więc NIE KŁA M !!!

Jan
@nn

Niektórzy to nawet najniższej nie mają tylko 2700 stawkę czy nawet mniej.Ten zakład to (usunięte przez administratora) dna i 100 metrów mułu.Jak można płacić takie (usunięte przez administratora) pieniądze,wstydu nie mają.

nikt
@Szczęśliwa pracownica

mnie też ZSZOKOWAŁ poziom twojej bezczelności.Jak można tak kłamać!

Kaziu
@Szczęśliwa pracownica

To kłamstwo, sami sobie piszą pozytywne opinie a ludzi traktują jak (usunięte przez administratora)

Doris
@Szczęśliwa pracownica

To wszystko kłamstwo. Pracowałam w tej firmie prawie 14 lat. Nikt na produkcji nie ma takich zarobków, nawet pracując 4 soboty w miesiącu. Warunki pracy w TPV są trudne a zarobki marne. Zwykły pracownik jest nikim, musi robić co mu każą choć często ciężko zmieścić się w cyklu wykonując pracę z instrukcji i na pewno od razu nie dostaje się umowy na stałe czy awansuje do biura A do toalety bez zgody się nie pójdzie bo pracownika na linii ktoś musi zastąpić bo inaczej linię trzeba zatrzymać. Ktoś zmyślą aż się kurzy.

Róża

ODRADZAM. WYZYSK KRZYKI WYKLIMAMIE NA PRACOWNIKÓW - Tak kierownicy wykonają sobie jakby byli na podwórku szczera prawda w piórka obrslli zwłaszcza pyskata MARTA za grosz rozumu tyło wyklimac i wyzywać sie potrafi... Ale niestety tu jest takich wielu... Pseudo starych wyjadaczy z podwórkowym hamstwem ! Poza tym To już zaklad ukraiński! Sama Ukraina na liniach... Chcą pokazać, że mogą więcej.. Pozniej sami się zwalniają bo nie dają rady... A kierownicy polscy sie cieszą bo każeaka z pseudo czerwonymi, że target podniesiony... A buble na liniach idą w tysiącach juz :D Po kanoe kadry zarządzającej jest wielka tragedia !!! Bawo dla takiej JAKOŚCI gdzoe się nie liczy w ogole tylko ilość : D

Sorok

Dyrektor powinien wprowadzić wymóg posiadania odpowiedniego wykształcenia przy zajmowaniu stanowisk kierowniczych w tym zakładzie. Zupełnie inaczej pracuje się z kierownikami po studiach, a inaczej z tymi paniami po zawodówkach. Nie umniejszając nikomu, jedna pewnych granic się nie przeskoczy..

Ktoś
@Sorok

Podobnie jest z działem IE. Tam niektórzy nie powąchali nawet PWSZ :)

Ryszard
@Ktoś

Czasem praktyka i doświadczenie są ważniejsze niż studia i papierek ukończenia. No ale wiadomo że niektóre stanowiska powinny być poparte wyższym wykształceniem. Dużo jest tu kierowników bez odpowiedniej szkoły?

@Sorok

Kierownik, który myśli ze jest lepszy od pracownika produkcji jest nikim. Szacunek i jeszcze raz szacunek się liczy! W tej chwili panuje moment w tej firmie !

Obserwator
@Cała prawda

Kierownik jest też pracownikiem produkcji i obowiązują go te same zasady co pracowników liniowych takie jak np. noszenie butów ochronnych, przebywanie na hali produkcyjnej. No, ale w tym zakładzie przyjęło się, że im wolno wszystko. Nie szanują szeregowych pracowników którzy na nich pracują. Proszę zwrócić uwagę, że nigdzie nie ma tylu śmiesznych kierowników, dziwnych liderów, którzy nie wiele potrafią no i trenerów którzy nikogo nie szkolą.I wszystkie te osóbki spaceruią 8 godzinek. Tpv przypomina nasz nie rząd. Fachowcy od niczego, poganiacze.Smutne to wszystko niestety.

Pracownik Biurowy

W zasadzie pozamerytoryczny aspekt przebiegu rozmowy według mnie opisuje stosunki panujące w tym zakładzie. Pani z HR wraz z moim niedoszłym przełożonym - oboje spóźnieni, rozmowa prowadzona w obskurnym pomieszczeniu w całości po polsku. Kompetencje w zakresie umiejętności posługiwania się j.angielskim sprawdzone na zasadzie cyt.: " to teraz proszę mi to wszystko opowiedzieć po angielsku...."z jednym niezdarnym, niepoprawnie gramatycznie zadanym pytaniem. Warunki finansowe (wskazówka dla udających się na rozmowę - proszę zacząć od tego - oszczędzicie sobie nawzajem czasu) to kwota "wynegocjowana" czyli kwota zaproponowana przez was gdyż Pani z HR w tym temacie milczy jak zaklęta, argumentując że żyjemy w Polsce delikatnie sugeruje czego mogę oczekiwać. Kwota zaakceptowana przez HR jest ostateczna z roczną podwyżką inflacyjną, brak bonusów, premii, programu socjalnego. Ogólnie dla mnie niemiłe doświadczenie.

Dlaczego Pana doświadczenie zawodowe biegunowo odbiega od pańskiego wykształcenia? To teraz proszę mi to wszystko opowiedzieć po angielsku....

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Gorzów Wielkopolski
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

Czy w firmie TPV są regularne szkolenia pracownicze?

Nalon

Nie, ale są regularne zwolnienia pracownicze.

Wiktoria
@Nalon

przez brak pracy dla wszystkich , czy jest tego jakos inny powod ?

@Nalon

Regularne zwolnienia. Pozwolę sobie przypomnieć te zabawne umowy tygodniowe dwu tygodniowe Jaki pracownik by coś takiego tolerował.... . Nowy pracownik jest traktowany, jak stary. Ma pracować takim tempem, jak strary. Śmiechu warte!

Urszula
@Cała prawda

Regularne? Nie wiem, w jaki sposób by się to miało opłacać im, może po prostu ludzie się nie sprawdzają, co?

Agencyjny
@Wiktoria

Na liniach zatrudniają na tzw wysoki sezon najczęściej dużą grupę ludzi a później często w okresie przedświątecznym mówią dziękuję...nie ma znaczenia czy pracuje się dobrze czy nie tak po prostu w tej firmie jest

Baransinski
@Urszula

Mhm.. przed świętami nagle okazuje się, że masowa ilość osób się nie sprawdza.. ????

Bezi
@Urszula

??? Po takim pytani jasno i wyraźnie widać, że nie pracujesz na wysokim stanowisku. Powodzenia :)

@Bezi

No i co z tego, że nie pracuje? Pracy po prostu pewnie szuka, co to ma do rzeczy? Też się zastanawiam z jakiego powodu właśnie tego typu technika została tutaj przyjęta, przecież nie trzeba iść za schematem chyba?

Bezi
@Anna

Produkt zostaje wykonany pod zamówienie klienta. Jeżeli jest natłok zamówień / ilości klientów -> potrzeba dużo ludzi od niestety 'czarnej roboty'. Stąd sezonowe prace na 3 zmiany, Gdy sezon / ilość zamówień zostaje zrealizowana. Cyk! Masowe zwolnienia. "Po co 'karmić' kogoś skoro go nie potrzebujemy?" Gdy będzie trzeba to zatrudnimy ich na nowo. Czy TPV gwarantuje stałe zatrudnienie? - Nie. Dla wszystkich "chętnych" co planują pracę na produkcji w tym zakładzie. Stanowczo odradzam. Jest bardzo duży procent szans że traficie do "partii" ludzi co są planowo zatrudnieni na chwile.

szofer

Po korona wirusie zamknięty pokój kierowców brak czystych toalet,prysznica,zwykłej umywalki,stoi tylko tylko toi,toi przywieziony chyba z ruskiej granicy'' masakra''

W TPV od zawsze był wyzysk,ale to co teraz się dzieje,to jest dopiero rzeźnia i to za najniższą krajową.Na niektórych stanowiskach praca stała się istną męczarnią wręcz ponad siły.W TPV nigdy nie będzie lepiej,najwyżej coraz gorzej i pod względem zarobków i samej pracy.Trzeba pamiętać o tym że to Chiński zakład.Przeciętny Chińczyk zarabia mniej więcej tyle samo w podobnej fabryce co Polak,czyli około 500-600 euro na rękę,więc Polak nie może być droższy bo inaczej zawiną interes.Na pewno większość osób boli najbardziej to że po 10 latach pracy i więcej zarabiają 2100-2300 zł na rękę.Przecież to jest absurd.Ci wszyscy pseudo inżynierowie procesu,którzy nie potrafią poprawnie napisać instrukcji nie dali by rady pracować nawet na najprostszym stanowisku dłużej niż przez godzinę.I właśnie produkcja musi pracować na takich nierobów,których to w tej "wspaniałej" fabryce jest cała masa.O niektórych kierownikach linii napiszę tylko tyle,że nie powinni pełnić tej funkcji ze względu na swoje żałosne zachowanie w stosunku do pracowników i z niektórych fabryk na pewno zostali by przez to zwolnieni,ale nie z TPV bo dyrekcja wręcz popiera takie zachowanie.Pracownik ma być zastraszany.poganiany i dyskryminowany-tylko niech ktoś nie pisze że tak nie jest.Takie właśnie jest TPV.

pato

Potwierdzam i apeluję- pod żadnym pozorem nie przychodźcie tutaj do pracy, już lepiej siąść na kasę w markecie. Co więcej- chodzą plotki o pracy po 12h.. latem w upale w maseczkach.. wyobrażacie sobie? Ludzie powinni się pozwalniać, znaleźć normalną pracę, a na liniach niech staną kierownicy, liderzy i przede wszystkim "inżynierowie", którzy powymyślali tak nieludzkie zasady.

Dolar
@pato

Moobbing!!! Dlaczego a no dlatego, że ktoś oblicza czas robienia czynności nie uwzględniając czasu dotarcia tv do staćji dyrektor w ogole nie ma pojęcia o niczym, wręcz twierdzi, że dodanie jednego komponentu to nic wielkiego i czasy mają być takie same ! To jest chore i nienormalne bo co ludzoe nigdy tego nie robili nie pokarzą i nie potrafią napisać instrukcji nawet! A pozniej nieudolny kierownik wyklima nad Tobą jak do kolegi na podwórku albo liderzy pseudo co to praca czy podwórko??? (usunięte przez administratora) wac to sobie możecie gdzie indziej! Nie bądźmy takiemu zachowaniu obojętni!!!!

Grzybek
@pato

Jesli ktos nie potraci napisac logocznie kilku zdan albo przetlumaczyc ze sa nie zgodne ze zdjeciem to ja pytam kto im za to placi? Bezkarni totalnie to co sie dzieje. Jak sie oni utrzymuja na takich stanowiskach. Nic powtorze nic nie potrafia...

Kuba

Inżynierowie są po to aby opracować proces i produkt. Gdyby nie my, to byś stał w kącie i dłubał driverem w nosie, bo technologia i obieg się z du*y nie wziął. Krótka piłka, my mamy swoją robotę a Wy swoją. Płaczecie, że ktoś jest nierobem bo nie stoi na produkcji? Postaraj się o lepsze stanowisko, a jak nie to zaakceptuj status quo i zasuwaj

Pato
@Kuba

Cały problem rozbija się o wasze umiejętności planowania produkcji. Juz nie będę się pastwił nad instrukcjami, które są tworzone metodą kopiuj-wklej i roją się od błędów. Ja bym wstydził się pod czymś takim podpisać. Ale samo rozplanowanie zadań przy danym modelu wygląda tak, jakby ktoś to robił na kolanie przy piwie w 10 minut. Czas cyklu wzięty chyba z horoskopu, podział zadań- jedna osoba 5 ciężkich czynności, druga- 3 proste. Jesteście geniuszami!! To dzięki wam ten zakład boryka się z problemami kadrowymi. Przychodzi ktoś nowy, patrzy na ten cyrk i ucieka. To ja już wolałbym postać i podlubac driverem w nosie, może cos bym wymyślił mądrzejszego.

Ciekawski

O jakiej dyrekcji piszesz? Kogo masz na myśli?

THOR
@Pato

Idealnie napisane! Bo ktoś kto nie potrafi pokazać tego co napisał bo to nie jego interes, to później takie brednie piszą. Skoro napiszą (usunięte przez administratora) i są beskarni za brednie ... A przepraszam kopiują z innych instrukcji poprzednich - kpina !!! W tym zakładzie inżynierowie i specjaliści to tylko z nazwy...... Heh nic nie potrafią tylko jak problem to telefonować i pytać się kierowników co by mogli tu zrobić by dobrze było ... Hehe zero własnych domysłów ani teorii !!! ŚMIESZNI JESTEŚCIE WSZYSCY od specjalistów po inżynierów.... I nikt wam nie zazdrosci.....!!! Tylko pope robicie swoją głupotą szeroko nierozwinięta nawet heh. Za takie bzdury w instrukcjach już dawno wszyscy do zwolnienia !!!

@Pato

Podziękujcie osobom które się chwalą, że potrafią wyrabiac 200% normy. To wina pracowników którzy chcą się pokazać "JA POTRAFIĘ". Ktoś tylko zobaczy co potrafisz na maksa? To wtedy będzie wymagane jako minimum ;)

Kuba

Rozumiem, pracowałem na LCM. Większej kontroli pracownika niż tam nie widziałem nigdzie indziej ;)

Masakra

Jesteście najgorsza firma jak może istnieć ludzie (usunięte przez administratora) dla was jak beduini a wym dajecie w zamian ochłapy gdzie człowiek się zastanawia czy kupić chleb czy opłacić rachunki wyzysk w czystej postaci że wam ludzie jeszcze na tych waszych stanowiskach kierowniczych nie zrobili wpierdoli to jestem zdziwiony jak można tak nie szanować za pracę

Realista

Tak narzekacie a podwyżki duże były Zakład nie zwalnia starych pracowników To mało w czasie epidemii?

A wiesz, że te nieroby z biura zapierdzielają po 10-12 godzin dziennie, nikt im za to nie płaci I jeszcze są na koniec wyzywani od nierobów? Pomyśl 2 razy nim ocenisz. Wyzysk w tej firmie jest na każdym dziale, nie tylko u Ciebie.

Ta firma spadła na (usunięte przez administratora) lepiej już nie bedzie

Cała prawda

Zgadzam się z wypowiedzią po wyżej

Cała prawda

Zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Tpv nie szanuje praw pracowników. Jeszcze dodam od siebie. Tpv zastrasza pracowników pod względem sobót. Nie ma sobot dla chętnych. DYREKTOR PRODUKCJI SIE ZMIENIL, KTORY NIE MA POJECIA O PLAJOWANIU PRODUCJA. Pracownicy zostali zwolnieni z blachych powodów. Teraz panuje istny chaos. Pracownicy zostali wymieszani. Rzucani są wszędzie po działach. Powoduje, to ogromny w nich stres. Każdy pracownik boi się coś powiedzieć! Bo czuje, że zaraz zostanie zwolniony. Nie ma wolnego słowa.w firmie. Kierowniczka pewnego działu wyklina. Mężczyzna pracownik przez 6 lat znosi ja. Gdy jej nie ma czuje ulgę. Co ma być. Masakra jakas. Kto by chciał w takich warunkach pracować?

Cała prawda

Zgadzam się z tym. Tpz. Nowy pracownik za mało wie, żeby ocenić te firmę!

J.K.

Jestem ciekaw ilu ludzi sie teraz pozwalnia po tych podwyżkach do minimalnej krajowej czyli 3010 zł,bo dokładnie od nowego roku tyle własnie będzie ona wynosić.Ha ha niektórym starym pracownikom podnieśli do 3050 zł-zaszaleli nie ma co ha ha ha.Yebać TPV!

Znawca
@J.K.

Są ciężkie czasy, jest korona, dobrze że coś dali, trochę szacunku dla twojego chlebodawcy buraczku.

J.K.
@Znawca

(usunięte przez administratora)"Cieszymy się że coś dali,cieszmy się że mamy pracę"A tak naprawdę dali to co musieli-łaski nie zrobili bo i tak mają cały czas problem z ludzmi min.przez głodowe pensje i z tego co wiem to żaden zakład nie wliczał premii do kwoty brutto tak jak robiło to TPV.Gdybym nie dorabiał sobie w wolnym czasie to chyba bym umarł w butach,taki (usunięte przez administratora) chlebodawca bu ha ha!A ty (usunięte przez administratora) dalej się ciesz że (usunięte przez administratora)za najniższą bu ha ha!

@J.K.

Dodam, że firma ta od państwa dostała przez cały okres działalności pomoc finansową (z różnych dotacji) o łącznej sumie : 117 441 754,73 PLN

WladcaUmyslow

Dowody albo prokurator.

@WladcaUmyslow

Na stronie UOKiK jest wyszukiwarka beneficjentów pomocy państwowej dla firm. Proszę tam podać REGON każdej firmy i zobaczysz tabelę. To są dane publiczne :)

@John Wick - twardy dzik

Sprostowanie : Pomoc państwowa dla TPV od początku działalności to 477 733 745 zł i 11 gr.

Klamca
@J.K.

I co duzo sie pozwalnialo? Trzeba bylo tu pyskowac?

YOo
@WladcaUmyslow

W glowie sie klepnij czlowieku, "WladcaUmyslow" nie za mocno Ci posada za 5K brutto do glowy strzelila?

Ej ale umiesz grzeczniej? :( I czemu takie zdanie

Magda

Szukam transportu z Słonòw lub Dobiegniew do Gorzowa do Tpv pracuję na 2 zm. Podaję maila. magdalena_lenkiewicz@o2.pl

Mam pytanie odnośnie tego zakładu. Jak wygląda sytuacja w dziale technicznym? Jestem zainteresowany jednym ze stanowisk i ciekawi mnie jak to wygląda w tym dziale. Jaka jest atmosfera i jak wygląda codzienna praca?

IE

Dobra praca powinna być, nowe kierownictwo mają teraz. Rozwijają się. Z boku wygląda dobrze, załoga tam zgrana i trzymają się razem.

Odpuść sobie. Zapewne chodzi o stanowisko inz. procesu? Szkoda nerwów :) podobno ten nowy lider to dramat :)

Stanowisko trochę inne. Kierownik UR wydaje się w porządku, ale jest nowy. Z rozmowy wynikło, że będzie dużo pracy, ale tego się nie boję. Ogólnie zakład ma nieciekawe opinie tylko prawie wszystkie z produkcji. Niepokoi mnie, że jest dużo ofert na techniczne stanowiska. Pani z HR powiedziała, że się rozwijają no ale przecież mi nie powie, że ludzie uciekają bo jest lipa. No i zastanawiam się co jeszcze może być nie tak. Kiepska atmosfera I współpracownicy? Trzeba wykonywać swoje obowiązki i ważne żeby pieniądze były dobre.

IE

Szukają dla tego ze mamy naprawdę dużo roboty teraz. Nigdy nie mieliśmy tyle klientów, do tego takich gigantów branży technologicznej jak SAMSUNG, SONY, PANASONIC, XIAOMI. Zakład nie jest zły, można tu pracować i realizować swój potencjał, twoja sprawa z resztą, byłeś tu i wiedziałeś, jak to wygląda.

Odpowiedź

Jest dużo pracy i pola żeby się wykazać. Wszystko zależy od tego czego oczekujesz. Z każdym rokiem jest co raz ciekawiej.

Ean
@Odpowiedź

Tak co raz jest większy bałagan

@Ean

Zawsze można marudzić i dostrzegać tylko negatywy.

Ean
@Odpowiedź

Zaskocz wszystkich i napisz o pozytywach tego zakladu

@Ean

Już samo to, że tracisz czas na pisanie komentarzy znaczy, że firma nie jest Ci obojętna. „Kłamstwo jest złym nawykiem człowieka i jest ono stale na ustach ludzi źle wychowanych.”

Właśnie uciekają bo jest kiepska atmosfera. Kierownik UR jest nowy, ale niestety go nie znam.

IE

To skąd wiesz, że jest kiepska? Po rozmowie kwalifikacyjnej do tego doszedłeś?

@IE

Bo pracowałem tam?

Jakby kogoś interesowało jak skończyła się moja rozmowa kwalifikacyjna. Pani kadrowa powiedziała, że odezwie się w przyszłym tygodniu po rozmowie z odpowiedzią czy zgadzają się na moje warunki i czy mnie chcą. Niestety nikt się nie odezwał i po ok. 2 tygodniach sam zadzwoniłem. Pani powiedziała mi, że zgadzają się na moje warunki, ale kierownik działu UR stwierdził, że musiałbym pracować na 3 zmiany (rozmowa dotyczyła pracy na 1. zmianę), a wcześniej już byłem u nich na rozmowie i nie chciałem pracować na 3 zmiany, więc do mnie nie dzwoniła bo chciała przekonać kierownika jeszcze. Trochę to dla mnie dziwne. Jeśli jesteś słownym i poważnym człowiekiem, umawiając się na jakiś termin odpowiedzi powinieneś zadzwonić w tym terminie i powiedzieć jaka jest sytuacja.

Ex - biuro

Ja jako pracownik firmy poleciłam znajomą do pracy, dziewczyna przeszła pozytywnie proces rekrutacji i otrzymała list intencyjny. W samym środku pandemii dziewczyna złożyła wypowiedzenie na dotychczasowym stanowisku. Dział HR w TPV już się z moją koleżanką więcej nie skontaktował, telefonów nie odbierali. Miała szczęście, że anulowanie jej wypowiedzenie I nie została bez pracy. Ja osobiście jako pracownik, myślałam że spłonę że wstydu. Przecież to ja ją poleciłam i tym samym prawie doprowadziła do tego że została bez pracy. Mam okropną opinię na temat tego miejsca, przytoczyłem tylko jedną z bardzo wielu popapranych sytuacji jakie mnie tam spotkały w ciągu 2 lat pracy. (usunięte przez administratora) przekracza tam wszelkie granice, chodzę na terapię żeby wrócić do normalności (jak wielu innych pracowników)

@Ex - biuro

Administrator usunął z mojej powyższej wypowiedzi słowo oznaczające permanente I celowe wprowadzanie pracownika w stres, zniżanie samooceny, wymaganie pracy ponad siły I td. Chyba każdy się domyśla co to za słowo. Jestem zdziwiona, że zostało usunięte, ale pewnie to w obawie przed jakimś pozwem, bo to fachowy termin tego typu działań pracodawcy w stosunku do pracownika.

Daj spokój. Tam pracują same (usunięte przez administratora) W szczegolnosci jeden lider.

Same co? Lenie? Co Ci się w nim nie podoba? :(

AntyAndrii

Jak dobrze że odchodzi ten ukrainiec z brodą W końcu nie będzie plotek i insynuacji Będzie normalnie

Były

Sam ranking firmy 2.1 na 5.0 świadczy o jej pozycji. TPV to jedna z najgorzej ocenianych firm na rynku w Polsce. Panuje tam brak poszanowania człowieka. Szczerze nie polecam tej firmy nikomu, Pracowałem tam i uważam że to najgorsza z firm w jakich procowałem.

Kokos

Dlaczego tpv nie zgłosiła masowych zwolnień do urzędu pracy?

jełop
@Kokos

Bo chce pewnie uniknąć wypłacania odpraw, dla zwalnianych osób.

@Kokos

Ponieważ osoby zwalniane, to przede wszystkim pracownicy zewnętrznych agencji pracy. Nie ma wtedy konieczność zgłaszania zwolnień grupowych.

@Ananas

Czyli zakład łapie się w liczbie DO 30 zwolnionych pracowników z umową o pracę, by nie ogłaszać zwolnienia grupowego ?

@John Wick - twardy dzik

Pracownicy agencyjni nie są w rozumieniu prawa pracy pracownikami TPV. Tak więc masz rację.

@Ananas

A do ilu zwolnień osób na uop doszło?

@Anna

Tego nie wiem.

Mariusz
@Ananas

Mniej więcej nawet możesz podać, już niekoniecznie dokładnie :D

@Mariusz

Czy liczba "dużo" wystarczy? :3

pw4419

Dla ambitnych ludzi dobra firma na rozwój, przyszedłem na początku na produkcję, ale już po kilku miesiącach zostałem liderem. Niestety musiałem wyjechać z Gorzowa, ale z chęcią znów wróciłbym tam do pracy.

@pw4419

Kolejny wpis na zamówienie, 3 wpisy dodane tego samego dnia, w odstępach kilku minut, skończcie tą śmieszna propagandę. Prawda jest zupełnie inna, w filmie panuje ogromny wyzysk, place są tak marca że nawet Ukraińcy uciekają. Co do kierowników i ich poziomu szkoda się wypowiadać, wystarczy poczytać.

@Kokos

Też zauważyłam proceder I to na kilku forach jednocześnie. Wylazła prawda na miasto, ludzie piszą, gadają, A firma się przeliczyła. W panice próbują stworzyć jakiś lepszy wizerunek, ale to zbyt małe miasto, my już wszyscy wiemy, byliśmy tam I na własnej skórze odczuliśmy. Gdybym była lawirantem I kombinatorem, myślałabym inaczej, ale ja lubię i chcę pracować, A I tak w TPV sprowadzano mnie do poziomu parteru, mnie i moich kolegów I koleżanki.

Kaziu
@pw4419

Zmień lekarza bo ciebie (usunięte przez administratora)

@Kaziu

Zmień lekarza bo ciebie (usunięte przez administratora) po cholerę administrator usuwa jak i tak każdy napisze co myśli.

yrw
@Piotr

Hehe, tobie chyba do psychologa trzeba wizyte oplac

Małgorzata
@Kokos

No ale to chyba mniej niż najniższa krajowa wam nie płacą nie? Nie wydaje mi się żeby osobom z Ukrainy przeszkadzała nasza najnizsza krajowa ? Dużo w ogóle obcokrajowcow u Was jest ?

Jełop
@Małgorzata

Ponad 60 % zatrudnienia to obcokrajowcy.

@Jełop

Wydaje mi się, że więcej.. Na dziale, w którym pracuję z 3 zmian 2 to tylko obcokrajowcy.. ani jednego Polaka tam nie ma.. Normalnie jesteśmy mniejszością narodową we własnym kraju

@Pracownik agencji

Zakład korzysta z dofinansowania z budżetu państwa, a zatrudnia więcej obcokrajowców niż obywateli kraju, w którym działa. Ponadto przy zwolnieniach też nie patrzą, Polak wywalony, a ukr. zostaje.

@Kokos

Wiem niestety i powinien być na to jakiś paragraf☹️

Jełop
@Pracownik agencji

Powinien być zwrot dotacji ze skarbu państwa dla tej firmy, za takie postępowanie wobec pracowników.

@Jełop

Też spoko rozwiązanie

Wisła

Szkoda, że pogoda nie jest tak gorąca jak romans miedzy panią kier. M. B. Z-tęk i liderem Pawełkiem. Wszyscy to widzą i się śmieją.

Nikt
@Wisła

Teraz w nowej firmie jest Robercik.wspólne wychodzenie na fajeczki, ploteczki.

Wisła
@Nikt

Haha no nieźle, co za firma?

Rezerwa

Mam pytanie co u was w firmie robią jeszcze młode byki z Ukrainy co jaj im zabrakło walczyć o swoją ojczyznę. Nas rezerwistów wzywa się do woja a tutaj proszę biesiada na całego. Jak wogule ta firma się nie wstydzi trzymać ich u siebie kiedy ojczyzna ich wzywa. Rodacy walczą przelewają krew a to jak szczury się chowają. Osobiście widzę ich jak po mieście chodzą napuszeni z piwem w rączce i z fają w zębach. Czy rezerwa ma coś z tym zrobić czy TPV chce mieć wstyd przed całym krajem. Zróbcie coś z tym bo my zrobimy swoje

Plolo
@Rezerwa

Popieram w pełni twoją wypowiedź.Tylko żeby jechać tam walczyć to trzeba mieć jaja a nie (usunięte przez administratora)

@Rezerwa

To dawaj podejdz do mnie - buiro informatykow, pogadamy.

Listopadowy

Ukraińcy strasznie się panoszą, powinni być wdzięczni, że ich przygarneliśmy i że nie muszą pracować za 700zl. Dostali stanowiska i udają wielkich państwo. Polak we własnym kraju niewiele znaczy.

Beton
@Listopadowy

W tym miejscu kazdy kto dorwal sie do koryta zachowuje sie jak bydlo. Nie chodzi tu absolutnie o narodowsc.

Bolo
@Beton

Otóż nie do końca. Ukraińcy mają coś takiego dziwnego w sobie, że udają przyjaciół, a jak dorwą się do władzy to zmieniają się o 180stopni

skromny ukraiński pracownik
@Listopadowy

nie powinniśmy zakładać, że jesteśmy takimi żebrakami, niewiele miejsc na Ukrainie ma teraz tak niskie pensje. Średnia krajowa jest trzykrotnie wyższa

@skromny ukraiński pracownik

skromny ukraiński..skoro u Was tak dobrze to dlaczego co tydzień pod bramą stoi tyle osób nowych do pracy chcących? Zaznaczę,że Polaków jest..powiedzmy 10 na 100 Waszych

Stary
@Nowy

Bo u nas niema Tyle pracy jak u was

@Stary

I dlatego aż tak tłumnie z całymi rodzinami przyjeżdżacie tutaj?Z małymi dziećmi i babciami?

@Nowy

dlaczego Polacy wyjeżdżają do Niemiec, Szwecji czy Wielkiej Brytanii. A Ukraińcy chętnie poszliby za ich przykładem, ale trudno nam się tam legalnie osiedlić.

Listopadowy
@sk. ukr. pracownik

Polacy uczą się języków i zachowują jak wypada w obcym kraju. A Ukraińcom się wydaje, że są niewiadomo kim, bo założyli fartuch lidera. Śmieszni ludzie, idźcie bronić swojego kraju.

@Listopadowy

Teraz słuchałbym wszelkiego rodzaju obrażonych szowinistów, gdzie iść i co robić. Każdy chce żyć, a nie umierać w okopach w XXI wieku. Chwalcie Pana Boga, że ​​macie (jeszcze) pokój.

Anty
@sk. ukr. pracownik

Na produkcji i w magazynie pracują zdrowe, młode, silne chłopy, a Ukrainy nie ma kto bronić, ale wstyd haha.

@Anty

Mamy dość żołnierzy i ochotników do obrony terytorialnej. A walka czy nie jest indywidualnym wyborem każdej wolnej osoby. Pan chyba w ogóle nie rozumie naszej sytuacji i tego, jak nasze państwo od 8 lat broni się przed Rosją w zasadzie samo. Na jakich frontach walczył sam Pan?

Abo
@sk. ukr. pracownik

Co wy tu jeszcze robicie kiedy wasza ojczyzna płonie tchórze?

Kandydat/ka

A jak praca na kontroli jakości? Szukają pracownika a 2 zmiany czy warto składać cv?

Inżynier

Witam. Proszę opinie o stanowisku inżyniera procesu. Kierownictwo Ok ?

Inzynier
@Inżynier

Jak wyglada praca w dziale IE ? Ktoś się może wypowiedzieć ? Jaka jest atmosfera ?

obserwuje
@Inzynier

Tak wg mnie dużo się poprawiło i ludzie tam uśmiechają się. Kierownictwo też jest teraz bardzo dobre.

Paola
@obserwuje

To prawda, po podwyżkach ludziom się humor poprawił. Co do kierowników, to trzeba jeszcze paru bez szkoły wymienić. Za to dyrekcja na duży plus, nowy dyrektor przyjmuje na wysokie stanowiska według klucza kompetencji. Podziwiam dyrekcję, że daje radę w takim trudnym czasie.

Śmiech na sali
@Paola

Jakie podwyżki? Większość dostała inflacyjne a wybrani 2x tyle. To jakie to ma być sprawiedliwe? Nic się nie zmienilo

Inzynier
@Inżynier

A nowi inżynierowie przyszli za taki stawki, ze starzy, którzy pracują mogą zapomnieć o takiej kasie. Żenada !!

Ryszard
@Śmiech na sali

Ile dali tych inflacyjnych? Wybrani dostali więcej, to znaczy tacy co wydajniej pracują, czy tylko kadra kierownicza?

@Ryszard

Mam nadzieje, ze nowy dyrektor MFG zrobi porządek z tępakami bez studiów. Nie będę podawał nazwisk.

Szkoda

Szkoda, przyda się taka lista nowemu dyrektorowi technicznemu, bo mfg został ten sam

Pytam

Co to mfg? I kto został nowym dyr?

Zostaw merytoryczną opinię o TPV - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w TPV?

Zobacz opinie na temat firmy TPV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TPV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 9 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TPV?

Kandydaci do pracy w TPV napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TPV