Opinie o Neurosys Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Neurosys Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Neurosys Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neurosys Sp. z o.o. w Wrocław

Boguśka Nowy wpis

Hejka. Szukam pracy jako UX Designer u siebie w okolicy i widziałam, że kiedyś wystawiana była oferta na to stanowisko ale jest dość dawna. dodatkowo na stronie jak na razie nie ma ofert z tego co się zorientowałam. Nie wiecie czasem czy w najbliższym czasie nie będzie jakichś naborów?

Dawid

Jestem pozytywnie zaskoczony szczegółowością feedbacku który dostałem (nawet przy negatywnej decyzji). Pierwszy raz spotkałem się z firmą która rzeczywiście podchodzi do każdego kandydata w sposób osobisty, zamiast kopiuj/wklej formułki :)

Paulina Nowy wpis
@Dawid

Serio? A to ciekawe z tym feedbackiem. A co z samą rekrutacją? O jakie stanowisko chodzi? Ile było etapów rekrutacji tutaj i na czym każdy z nich polegał?

Paulina - zespół HR Nowy wpis
@Dawid

Dawid, bardzo dziękujemy za miłe słowa i docenienie! :) Cały czas staramy się, żeby nasz proces rekrutacji był jak najlepszy, a przekazywane informacje zwrotne były wartościowe dla kandydatów :) Powodzenia w znalezieniu wymarzonej pracy!

Mam mieszane uczucia co do rekrutacji - dostałam feedback, że po zapoznaniu się z CV postanowiono skupić się na bardziej dopasowanych kandydatach (gdzie sama obecność feedbacku na duży plus, nie każdy wysyła chociaż taką templatkową odpowiedź), natomiast odesłałam maila zwrotnego z prośbą o wskazanie braków. Mój stack pokrywał się praktycznie w 100% z wymaganiami, nawet kilkoma "nice to have", dlatego zależałoby mi na dodatkowym feedbacku, w jakim obszarze byliśmy niedopasowani. Rozumiem, że taki feedback to dodatkowy czas poświęcony (i tak odrzuconej) aplikacji, ale jeśli nie jest on możliwy to miły byłby mail informujący o tym, że brak czasu/zasobów na dokładniejszy feedback. Ja natomiast odpowiedzi nie dostałam żadnej.

Paulina
@Ania

Hejka, a czy w tym ogłoszeniu wgl była wzmianka, że skontaktują się jedynie z wybranymi kandydatami? I czy była tam info, że cała rekrutacja jest online czy stacjonarna?

Klaudia - Zespół HR Nowy wpis
@Ania

Cześć Ania, dziękujemy za podzielenie się swoimi odczuciami. Cieszymy się, że doceniasz fakt otrzymania feedbacku i rozumiemy Twoją potrzebę poznania jego szerszego zakresu. Staramy się zawsze odpowiadać na prośby o pogłębioną informację zwrotną, jednak od momentu otrzymania Twojej wiadomości do pojawienia się opinii na GoWorku, minęły niecałe dwa dni, co nie wystarczyło nam na sprawną reakcję. Od tamtej pory pojawiła się okazja, aby to nadrobić - super, że udało nam się porozmawiać, doprecyzować przekazany feedback i wyjaśnić sytuację. Dobrego dnia!

Czy w Neurosys Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Nic mi o czymś takim nie wiadomo :)

Czy rekrutacja na stanowisko Senior PHP Developer w firmie Neurosys Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
K8S

Nie chciałem pisać opinii na temat tej firmy, ale jednak chciałbym podzielić się jedną uwagą. Mianowicie parę miesięcy temu byłem na rozmowie kwalifikacyjnej ogólnie wrażenia pozytywne natomiast dosyć duży minus był taki, że podczas etapu technicznego "koleś pykał sobie fajkę elektroniczną "- równie dobrze mógłbym sobie otworzyć browara :). Pod kątem wizerunkowym słabo to wypada, i proponowałbym zadbać o jakieś pozory, ponieważ przyszedłem na rozmowę kwalifikacyjną na nie do pubu.

@K8S

K8S - dziękujemy za komentarz oraz za miłe słowa o samej rozmowie i jednocześnie przepraszamy, za dyskomfort, który wywołało u Ciebie zachowanie osoby weryfikującej technicznie. W warunkach pracy zdalnej czasem może się zdarzyć, że ktoś poczuje się nieco zbyt swobodnie i w tym kontekście prosimy o zrozumienie :) Natomiast oczywiście przekażemy Twoje uwagi, tak żeby nie powodować negatywnych wrażeń u kolejnych kandydatów. Pozdrawiamy!

@K8S

Przy pracy zdalnej normalnie pykam sobie fajeczkę, nie rozumiem dlaczego komukolwiek miałoby to przeszkadzać

Witam

Plusy: Genialna firma, wspaniali ludzie, ładne laski w HR, nowe piłkarzyki, ciekawe projekty, traktowanie pracownika 11/10 Minusy: Pieniążki przeciętne w porównaniu do rynku Ogólnie polecam

Rafał
@Witam

Oj to trochę szkoda że kasa nie za dobra, bo jednak to chyba najważniejsze jest... Mogę poznać jakieś konkretne stawki czy nie możesz tego powiedzieć?

@Rafał

Na granicy stawek rynkowych, jak chcesz sie rozwijać w fajnej atmosferze a zarabiać tak czy siak dobrze to składaj cv!

Czy pensja w Neurosys Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Hr Specialist, ich ogłoszenie jest 18 listopada na Pracuj.pl.

HR NeuroSYS

Dzień dobry! Dziękujemy za pytanie! Pensja na stanowisku HR Specialist składa się z podstawy. Nie praktykujemy premii w obszarze budowania doświadczeń pracowników. W razie kolejnych pytań zapraszamy do kontaktu mailowego: rekrutacja@neurosys.com. Miłego dnia!

Piotrek

Jedna z najlepszych rozmów rekrutacyjnych, jakie odbyłem. Pracownicy z którymi rozmawiałem nie chcieli sprawdzać czystej podręcznikowej wiedzy, ale byli po ludzku ciekawi mnie jako osoby i mojego doświadczenia. Myślę, że to właśnie taka atmosfera na rozmowach sprawia że można najlepiej poznać kandydata, w Neurosys chyba są tego świadomi :) Ostatecznie udało mi się dostać propozycję współpracy, jednak odmówiłem ze względu na otrzymanie podobnej oferty z firmy bliżej mojego miejsca zamieszkania. Tak czy inaczej - chciałem tu zostawić informację o moich pozytywnych wrażeniach, bo sam też zanim aplikowałem, szukałem opinii na goworku :)

UX Designer

Parę dni temu minął pierwszy rok mojej pracy w NeuroSYS. Jest to jedna z niewielu firm, gdzie doświadczam przyjemną i spokojną pracę. Bardzo profesjonalnie wszyscy podchodzą do projektow, firma dba o wszystkich pracownikow. Oferują też możliwość szkoleń (dość spory budżet szkoleniowy), karty MultiSport, prywatne ubezpieczenie medyczne i inne dodatkowe benefity. No i wiadomo, kawa jest dobra, świeże owoce smakują super i biuro w centrum Wrocławia :) Pracuję na stanowisku UX Designer. Firma doskonale wie jak ważne jest zaprojektowanie użytecznego produktu. Nie ma presji czasowej, ważne jest dostarczyć produkt wysokiej jakości. Możliwe też przeprowadzanie testów użyteczności, różnego rodzaju warsztatów, praca nad "mini projektem" (dodatkowy czas na rozwój w obszarach, które nie są wykorzystywane w codziennej pracy projektów komercyjnych). Praca zdalna też przebiega bardzo płynnie, nie ma obowiązku pojawiać się w biurze (chyba że zachęcą pyszną pizzą) :) Bardzo polecam pracodawcę wszystkim osobom na każdym poziomie umiejętności.

mb

Bardzo dobrze pracowało mi się w Neurosysie (choć czasem się nie zgadzałem z zarządem, szczególnie z tym rejestrowaniem czasu :)). Fajna ekipa, życzę Wam jak najlepiej sprzedajcie nsFlow na cały świat Pozdrawiam, mb (ten z wawy:))

Hanna
@mb

Jak wygląda wspomniane rejestrowanie czasu w Neurosysie? O co w nim chodzi? Skoro generalnie pracowało Ci się bardzo dobrze to może wymieniłbyś plusy pracy w firmie? :D Jestem ciekawa na co można tutaj liczyć i jaki są pozytywy :)

Manii
@mb

Mi też się dobrze pracowało

Alicja
@Manii

Miło się czyta takie opinie, a mogę zapytać jak z wynagrodzeniem w firmie ? Adekwatne do warunków pracy czy masz jakieś zastrzeżenia ? Dostajecie jakieś premie ?

Wiecie, czy Neurosys Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

PS

Cześć, Laptop na pewno udostępnia, ale czy telefon... To pewnie zależy od stanowiska :)

Zet
@PS

Udostępnia laptop

Alicja
@PS

Hm, a na jakim stanowisku udostępniają telefon ? Trzeba mieć wyższe stanowisko, aby go mieć ?

natalia

NeuroSYS to miejsce pracy, gdzie każdego dnia czekają mnie nowe wyzwania i okazja do rozwoju. W pracy panuje atmosfera, która nijak się ma do korporacji - na szczęście! Świetni ludzie i ciekawe projekty - polecam! :)

Alfi
@natalia

Potwierdzam

Rex
@natalia

Potwierdzam

Kamil Sakowicz

Wypowiedz osoby która nie udostępniła swoich danych ( imię, nazwisko ), nie brzmi zbyt przekonująco. Pracuję w Neurosys od 2 lat przy czym zaczynałem od prakytk ( jest to moja pierwsza praca w it ). Warunki finansowe/pracy są świetne, nie mam żadnych zastrzeżeń. Jedyne czego mi brakuje, to stół bilardowy, ale nie można mieć wszystkiego :)

elektroda

firma z czarnej listy, zamykam temat

ciekawska
@elektroda

@nicek @elektroda gdzie znajdę tę czarną listę?

ktoś
@ciekawska

przecież to żart

Tomaszów

Firma to typowy Januszex. Prezes oszczędza na czym się da, ciągła rotacja pracowników. Były zapewnienia o braku zwolnień przez korona i niedługo potem - kilka osób z niewyjaśnionych przyczyn - zostało zwolnionych. Magia...

@Tomaszów

Fakty są takie, że od początku epidemii koronawirusa (marzec 2020) z inicjatywy firmy zakończyliśmy współpracę tylko z 1 osobą i nie miało to związku z pandemią, a z zastrzeżeniami do jakości wykonywanej przez tę osobę pracy. Co do rzekomych oszczędności prezesa - w przeciwieństwie do wielu firm, także z branży IT, nie wprowadziliśmy redukcji etatów ani obniżek wynagrodzeń. Wręcz przeciwnie, cały czas się rozwijamy i zatrudniamy nowych pracowników. Niemniej jednak, aby w tym trudnym okresie utrzymać na pokładzie cały zespół NeuroSYS i przygotować się na ewentualny kryzys, zamroziliśmy na pewien czas niektóre benefity, t.j. karta Multisport czy budżet szkoleniowy. To raczej drobne, chwilowe wyrzeczenia w stosunku do zapewnienia stabilności i poczucia bezpieczeństwa naszym pracownikom. Określenie "typowy Januszex" i resztę tego wpisu odbieramy jako krzywdzący, anonimowy hejt, z zarzutami wyssanymi z palca…

Damian

Jedna z dziwniejszych rekrutacji w jakich brałem udział. Przez prawie 2H recytowałem cv. (jakby im się czytać nie chciało) i odpowiadałem na kluczowe pytania typu dlaczego rzuciłem pracę w pizzerii 8 lat temu. Na tej podstawie dostaję feedback: "brak wymaganej wiedzy technicznej". Osoba z HR stwierdziła to na podstawie pytań jak wyżej (albo z fusów porannej kawy) bo żadnego pytania technicznego tudzież zadania nie uświadczysz ;) Takie kabarety ;)

Firma jest super miejscem, mega dynamicznie rozwijającym, bardzo nastawionym na pracownika i jego potrzeby. Polecam każdemu, kto chce się dużo nauczyć i stworzyć świetne projekty.

pracownik :)

Pracę w NeuroSYS oceniam świetnie. Atmosfera w biurze jest świetna, zespoły są zgrane, HR staje na głowie, żeby dogodzić pracownikom i wysłuchać ich potrzeb, a same procesy są spójne i często weryfikowane. Projekty są mega ciekawe i z doświadczenia wiem, że niewiele firm może poszczycić się tak ciekawą gamą możliwości rozwoju. Poziom kwalifikacji pracowników jest wysoki i stale utrzymywany, więc cieszy mnie, że umowy przedłużane są jedynie podstawnie... :) Polecam pracodawcę każdemu jako świetne miejsce do rozwoju i wzrostu.

Unmed

Unikajcie tej firmy! Nie przedłużają umowy!

@Unmed

W 2019 roku zatrudniliśmy 29 nowych pracowników, z czego 3 osobom nie została przedłużona umowa po okresie próbnym. Nigdy nie jest to łatwa decyzja dla pracodawcy, tym bardziej że zależy nam na długofalowych relacjach i budowaniu mocnego, stałego zespołu. Jednakże nawet najlepiej zaprojektowany i przeprowadzony proces rekrutacji, nie gwarantuje w każdym przypadku 100% sukcesu. Dlatego okres próbny jest sprawdzianem dla obu stron – dla pracownika, czy firma spełnia jego oczekiwania oraz dla pracodawcy, czy nowy członek zespołu faktycznie posiada odpowiednie kompetencje i w pełni je wykorzystuje w trakcie realizowania powierzonych mu zadań. Niestety czasem okazuje się, że tak nie jest i jeśli już zdarzy się taka sytuacja, zawsze omawiamy z daną osobą powody decyzji o zakończeniu współpracy. Na szczęście w NeuroSYS dzieje się tak bardzo rzadko, dlatego powyższa opinia jest niezgodną z prawdą generalizacją. Jeśli jesteś jedną z osób, z którą rozstaliśmy się po okresie próbnym, to bardzo nam przykro i niezmiennie życzymy powodzenia w dalszej karierze zawodowej!

znikający punkt

Bardzo duża rotacja pracowników, dziwna atmosfera niepokoju, poczucia że zaraz coś wybuchnie. Narzekanie po cichu za plecami, brak rozmów na lini szef - pracownik, wyznaczania celów i monitorowania postępów osobistych. Mimo, że firma targetuje się jako niekorporacyjna, to poziom monitorowania różnymi trackerami i standupami na poziomie japońskim. Co najgorsze to jedna z niewielu firm gdzie sami pracownicy są mało przyjaźni względem siebie - pierwszy raz się z tym spotkałam na takim poziomie, mało pomocni, unikający kontaktu, częste zbywanie, arogancja i patrzenie z góry. Częste "skarżenie się" i podpier***. Część z nich zniechęcona życiem i szukająca innych opcji. Szefowstwo nie za bardzo dba o klimat, kulturę organizacji i dobrą atmosferę . Ale biuro fajne, stylowo-loftowe, konsola, piłkarzyki słodycze itp. Technicznie i pod względem wygody nic nie brakuje, wszystko cacy, sprzęt oprogramowanie, fotele, biurka - rewelka. Nie zgodzę się że przestarzałe technologie, bo co jak co, ale narzędzia i technologie są na czasie - można w szybkim czasie szybko się podszkolić i sajonara na zachód. Finansowo i organizacyjnie w porządku, pieniądze na czas, rozliczane nadgodziny, tego typu tematy cacy. Widać ewidentnie że problemem jest czynnik ludzki i mała dbałość o tego typu kwestie.

Alfi

Maruda

@znikający punkt

W NeuroSYS pracuje obecnie prawie 60 osób, w zeszłym roku odeszło 12, a przyjęliśmy aż 20 nowych pracowników, co w warunkach software house'owych, gdzie dominują młode osoby z branży IT, jest wynikiem świadczącym o raczej niskiej fluktuacji, a zarazem dynamicznym rozwoju. Podczas indywidualnych rozmów z pracownikami (III kwartał 2018) zdecydowana większość wskazywała właśnie atmosferę i współpracę w zespole jako najważniejsze atuty pracy w firmie. Bardzo podobny wynik miała przeprowadzona w zeszłym roku ankieta satysfakcji, w której jako wyróżniki i pozytywne aspekty pracy w NS najwięcej osób wskazało na przyjazną i pozytywną atmosferę oraz zgrany zespół, kolejne plusy to ciekawe i zróżnicowane projekty oraz dostęp do nowoczesnych technologii/rozwiązań. Projekty w NeuroSYS prowadzone są w oparciu o zwinne metodyki zarządzania (Scrum), tak więc standupy są naturalnym elementem tego procesu, a ich celem nie jest kontrola, tylko sprawny workflow i szybkie reagowanie na ewentualnie pojawiające się problemy.

Rafał

Rozwiń proszę

Z.

Polecam tego pracodawcę - firma się powolutku rozwija i rozrasta, atmosfera jest mega przyjazna. Dobre miejsce, jak ktoś lubi pracować w software housie :)

@Z.

Zgadza się :) Firma rozwija się co raz szybciej, utrzymuje mega fajną atmosferę :)

Barbara

W tym roku dość rzadko pojawiają się tu komentarze pracowników NeuroSYS we Wrocławiu. Twój jest ostatni i dlatego chcę Cię poprosić o rozwinięcie Twojej opinii. Co sądzisz o zarabianych pieniądzach - czy ich poziom Cię zadowala? Czy można też liczyć na benefity? Pytam, bo całkiem niedawno NeuroSYS rekrutowało .NET developera i chętnie się dowiem, ile może zarobić osoba, która zdecyduje się aplikować na takie stanowisko: https://pl.linkedin.com/jobs/search?locationId=OTHERS.worldwide&f_C=1064681&trk=companyTopCard_top-card-button&redirect=false&position=1&pageNum=0

Zostaw merytoryczną opinię o Neurosys Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Neurosys Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Neurosys Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neurosys Sp. z o.o.?

Neurosys Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Mikołaja Reja 77 lok. 4A
    50-343 Wrocław