NeuroSYS

Wrocław

Opinie o NeuroSYS

natalia 2016-10-18 13:16
NeuroSYS to miejsce pracy, gdzie każdego dnia czekają mnie nowe wyzwania i okazja do rozwoju. W pracy panuje atmosfera, która nijak się ma do korporacji - na szczęście! Świetni ludzie i ciekawe projekty - polecam! :)
Byly pracownik 2017-03-21 14:51
Nie jest to najlepsze miejsce dla mlodego developera. Nudne zadania, przestarzala technologia, brak jakiejkolwiek rozmowy o podwyzce pomimo rosnacych ciagle wymagan. Zostawienie samemu sobie z klientem programisty i ciagle pretensje szegfa. Nie polecam tego miejsca
Również były pracownik 2017-03-30 16:09
Podobnie jak komentarz wyżej również nie polecam tego miejsca jako stabilnego, spokojnego i kreatywnego miejsca do pracy. Poza ludźmi tam pracującymi traktowanie przez szefa na poziomie krytycznym. Wyżywanie się z byle powodu, zły humor, zła pogoda, cokolwiek.
A kwestia pozostawienia developera z klientem i martw się sam to standard, może dlatego tak wielu dobrych programistów i nie tylko stamtąd odeszło.
A opinia jaka krąży o podwyżce... "zapytaj o podwyżkę i jutro nie pracujesz"
Obecnie na rynku pracy jest wielu innych, lepszych pracodawców.
Zostaw swoją opinię o NeuroSYS - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NeuroSYS