Opinie o Boramax (Seven” Sp. Komandytowa Marcin Putowski) w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta). Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta) w Kielce

everest

kto myśli i zna rynek budowlany to w tej firmie nie będzie chciał pracować . potwierdzam wcześniejsze opinie .(usunięte przez administratora) a o innych juz kwestiach juz inni pisali

rynkowiec

firmy tej wielkości nie mają szans przetrwać na dramatycznie konkurencyjnym rynku chemii budowlanej, czas takich firm jest juz dawno policzony, w skali Polski w chemii tego typu przetrwa może 5 największych firm i to wszystko

zdrowy

widzę ze ludzie w końcu prawdę o seven piszą . ja mogę dodać iż obiecywali w pokoju zwiezen(usunięte przez administratora) różne rzeczy a później niestety nic nie dawali . ciągle był kij . dla mnie to historia juz . mogę tylko przestrzec przed nimi .

irek

serio bardzo nie polecam tej firmy

Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
racja

zgadzam się wpisy negatywne są prawdziwe .(usunięte przez administratora). a o wynagrodzenia nie wspomnę czy o jakości . cóż było minęło . ale widzę ze ciągle się nic nie zmienia . pozdrowienia dla obecnych .....

śmiech

(usunięte przez administratora) to niezła komedia . oczywiście nie boska ale Suflerem trzeba umieć być

obecny

Ty jesteś niewolnikiem swojej nienawiści - współczuję ...

obecny

haha jesteś bardzo ograniczony, dosyć że popełniasz błędy ortograficzne, to wciąż ta sama śpiewka.. :D jak na dłoni widać, że to jedna i ta sama osoba wypisuje te brednie. Chętnych do pracy nie brak :D widać twoje wpisy nie robią wrażenia ;)

hejt

tak zawsze hejt . oj prawda zaczyna przeszkadzać . chętnych do pracy pewnie brak

tez pracownik ......

niech zadzwoni do mnie lub tych co odeszli od nas . to się dowie i otrzyma rzetelne informacje o całości ........... dobre wpisy Tomek czy Marcin

Pracownik firmy

Hej, chcesz się czegoś dowiedzieć rzetelnego na temat firmy, radzę wejść na stronę i poszukać np. tel do przedstawicieli - tu się prawdy nie dowiesz. Ta strona to ulubiona zabawa pewnego pana, który pod różnymi nickami hejtuje firmę. Ludzi różne mają hobby ;)

mądry

ten cud panujący w seven można i nawet należy pisać przez ó .... . bo ta firma to prawdziwe óóóó

wow

Zanim zaczniesz ububliczniac swoje spostrzeżenia radze zerknąć do słownika ortograficznego.

mądry

fakt seven to cod i miód . pasuje to do nich.

cod i miód

firma jednym słowem cod i miód a najlepszy jest zakład produkcyjny Masłow lotnisko . istny cod na wodę

myslacy

usuwa bo chętnych do pracy brak . proste jak budowa młotka . i nie dziwie się iż brak

info

uwaga szefostwo firmy seven usuwa negatywne wpisy (usunięte przez administratora) nie polecam

fakt
@info

Potwierdzam - nie polecam Firma ta to jakaś masakra. Plany z kosmosu.(usunięte przez administratora) Odradzam również zatrudnianie się tam osobą z doświadczeniem bo na starcie na obiecują góry(usunięte przez administratora)

była

Nie polecam też

Mich

czyli mój były pracodawca nie jest złoty . dobre a przygarnial kocioł garnkowi .

gładź szpachlowa mast...

gładź szpachlowa Mast...kto co podrabial. i sądy . przestań juz idź spać bo można by jeszcze pisać .

• Jak się pracuje w "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta)?

Kandydaci do pracy w "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta)
1.9/5 Na podstawie 276 ocen.
  • Magazynowa 6
    25-565 Kielce

"SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta)