"SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski

Kielce

Opinie o "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski

b2 2016-06-27 16:05:47
najniższa krajowa to bodajze 1860.brutto wiec netto. coś koło 1350. tak to prawda
olav 2016-06-27 16:08:11
mam pytanie ? czy będę musiała podpisać umowę lojalnościowe? można bez tego ?
info 2016-06-28 12:44:24
Gdyby była fatalna i byłyby reklamacje, firma by się nie rozwijała:) Obecnie firma ma 16 przedstawicieli i zatrudnia kolejnych.
rotacja 2016-06-28 13:36:10
o rotacji czy o marzeniu piszesz tomek ???
info 2016-06-28 15:04:35
Gdybyś był przedstawicielem to byś wiedział, że obecnie jest zatrudnionych 16 PH ;) i wybacz ale właściciel firmy ma ważniejsze sprawy niż wchodzenie z tobą w dyskusję... Osoby, które są zainteresowane faktycznymi informacjami jak również nr tel do obecnych PH, znajdą je na stronie firmowej spółki.
kora 2016-06-28 15:28:16
jestem jeszcze i nic nie wiem . tomek pisz co tam wyobraźnia niesie
info 2016-06-28 15:49:55
Zapraszam na stronę firmową - zakładka KONTAKT - tam są informacje do PH wraz z nr tel - można policzyć. No niefajnie podszywać się pod obecnych PH... pod różnymi nickami.. ale trzeba coś sobą reprezentować żeby potrafić grać fair play
info 2016-06-29 08:35:54
:D Boże co za brednie :) .. jak nic płaskostopie mózgowe.. i niestety ale nie jestem w zarządzie ;)
Radek 2016-06-29 10:12:59
A jak wyglądają spotkania handlowe szkolenia wyjazdy integracyjne?
info 2016-06-29 11:12:24
Spotkania podsumowujące są organizowane raz w miesiącu, spotkania szkoleniowe oraz imprezy integracyjne raz w roku.
były 2016-06-30 06:27:30
Byłem , dzięki Bogu ( usunięte przez administratora ). mam teraz normalna prace . Nie polecam !
kara 2016-07-04 15:09:06
wiele prawdy ludzie piszą o seven . nie polecam do tej pory mam bardzo zle wspomnienia . i ciesze się ze udalo mi się odejść mimo ( usunięte przez administratora )
Jola 2016-07-05 18:56:31
Firma spoko zatrudniają jak leci, ludzi bez doświadczenia bez znajomości terenu i klientów byle by dziury w terenie zapchać
Koala 2016-07-06 00:22:50
Idź do innego dystrybutorzyny to tam dopiero zarobisz a auto na pewno nowe dostaniesz Porsche ha ha w gazie 1.2 i bez lojalki zapewne i
5 tyś na papierze będzie
king 2016-07-06 06:01:06
NIE PPLECAM BARDZO .
o1 2016-07-18 19:55:23
nie polecam . firma to smiech
normalna 2016-07-19 07:01:14
Nie polecam . bez przyszłości dystrybutor
Evi 2016-07-27 22:32:03
Bolo
Mózg masz chyba otłuszczony od żarcia i ci słabo funkcjonuje
Tani to może być towar a nie znasz chyba znaczenia słowa propaganda
Dlatego też cię wyrzucili bo nie używałeś głowy
He

NORMA 2016-08-04 07:15:14
Jest tak dobra atmosfera iz zrezygnowałem z pracy w tej super firmie ! o kasie i innych umowach np lojalnosciowych nie wspomnę .( usunięte przez administratora ) NIE POLECAM
? 2016-08-04 10:43:12
Zabawne... :) pracuję tu od dłuższego czasu i nie kojarzę żeby ktokolwiek zrezygnował ...
Odp 2016-08-05 13:07:48
Produkuje i dystrybuuje chemię budowlaną. Na stronie www można uzyskać obszerne informacje :)
karol 2016-09-20 06:51:01
prosze o info czy mozna jakos sie z tej umowy wykręcic ?
Olka 2016-09-21 22:41:59
Oczywiscie ze tak
Wystarczy ze miales nadgodziny
dgyu 2016-10-01 19:26:57
można ;) jak chcesz pisz do mnie na priv
Roland 2016-10-03 17:17:39
Ale dajcie spokój i nie róbcie sztucznego tłoku. Nie ma naboru to idź gdzie indziej a nie załamuj się bo serio nie ma czego żałować...
rolo 2016-10-13 07:24:54
cóż my to zwykły dystrybutorzy na . i nic więcej. należy jak najszybciej odejść. a lokalne da się obejść. pozdrawiam obecnych .
jacek 2016-10-19 06:47:29
na mazowieckim już trzech przedstawicieli hihi ponoć jeden do ostrzału
iwo 2016-10-27 06:27:58
Była sprawa sadzie z umowy lojalki- wczoraj . dotyczyla naszej byłej kolezanki. byl sam putowski i nasz kolego wawrzszczak . proponowali jej ugode 7 tys . nie zgodzila sie . ona to wygra !! i nic putowski nie dostanie . a swoja droga fajnego kolege wawrzszczaka mamy ....... Odwagi stac nas na normalna prace !!
Na nastepnej rozprawie ma zeznawac nasz Toudi ,,,,,,, zalosna firma . oni sie bardzo boja ze wszyscy odejdziemy !!!
ego 2016-10-27 16:05:18
Widze ze wrescie handlowcy seven sie budzą z letargu . tej sprawy z lojalki nie wygra ba jak odmuwiła ugode na 7 tys to jest pewna ze wygra . miedzu bogiem a prawda to mu wcale niezaszkodzila . odeszla bo u konkurencji ma lepiej . proste . miala tez dosc bajek Toudiego i narad do rana . nie dziwie sie .
Wiec odwagi handlowcy .
doris 2016-10-28 06:59:19
Tez juz złozyłem aplikacje do kilku firm . sądze że lojalke odpuści sobie wobec mnie ......
pozdrawiam i odwagi . nie mozna zmuszac nas do pracy i straszyć lojalkami podpisywanymi pod naciskiem w czerwonym pokoju . Marcin boi sie iz odejdziemy wszyscy ale wytaczanie spraw sadach pracownikam to juz przesada
Radek 2016-10-28 08:24:55
Każdy wie co podpisuje, umowa to umowa. A jeśli ktoś się z umowy nie wywiązuje to są konsekwencje. Nie nauczyliście się jeszcze debile ? Analfabeci jesteście ?
kara 2016-10-28 14:47:16
Też radku podpisałes umowe ? jesli tak to tez pewnie w pokoju zwierzen - czerwonym !
A czy Toudi też podpisał ?
moze ktos wie ?
wiem więcej 2016-11-02 15:56:37
ktoś tu idiotycznie podszywa się pod handlowców że niby wszyscy chcemy odejść a to totalna bzdura jest. Nie znam przedstawiciela który aktualnie miał by takie zamiary
Dress 2016-11-02 17:24:25
No wiesz Lorek co prawda to prawda... Łapki które zamiast do klienta idą do kieszeni wiele rekompensują. ja w porywach 2,5k przytulałem łapek wiec to taka druga wpłata była i czy kiedyś słyszałeś żebym narzekał?
PH uważajcie na szpiega z krainy deszczowców niejakiego Ksysia. Jest lepszy od tych gps ów co macie w tych czeskich hyundaiach zamontowane. Cokolwiek byście przy nim powiedzieli z prędkością błyskawicy dotrze pana P...
kolo 2016-11-04 15:01:22
Bez łapki nic sie nie sprzeda .Boramax bez łapki jest niesprzedawalny . wic z czeo tu sie cieszyc ..... szukam juz pracy . wiec swiat łapek mnie juz przestał intersowac . towar przecietny i kiepski a ceny chore . a do tego wszyscy wiedza kto nam to produkuje
kolo 2016-11-04 15:07:31
a i jeszcze wyplata w kopercie pod ...... . a o podstawie na umowie o prace czy umowie lojalce nie wspomne już ! umowa to 2 tys brutto a lojalka co ci wyplaca to 500 brutto - smieszna firma
piko 2016-11-05 08:01:39
kolo masz racje . podpisałem im lojalkę i teraz myslę jaka głupote zrobiłem . wiem ze teraz poszedł marcin do sądu z nasza była kolezanka , ona twierdzi ze to wygra , nie zgodziła się na ugodę 7 tys. wiec czekam i odchodze do normalnej firmy. to dawanie łap jest czyms ochydnym
były 2016-11-07 07:21:33
przegrał juz nie jedna sprawę w sadzie z byłymi pracownikami wiec nie bójcie sie sadów . odszedłem do normalnej firmy i nic mi nie zrobił - tylko straszył on i nasz Toudi. maja wiele za uszami i jak bysmy sie wszyscy skrzykneli to Pan M. by kilka spraw miał .... wieć spoko bez obaw . karolinie tez nic w sadzie nie zrobia mimo ze sam Toudi ma zeznawac iitp. oni sie panicznie boja ze wszyscy polozycie papiery i odejdziecie
KOALA 2016-11-07 11:34:34
BIURWA
NAWET NASZ NACZELNY MARCIN - POSZEDL DO SADU PRZECIWKO KAROLINA ZEZNAWAC - ALE Z TEGO CO WIEM TO NAJLEPIEJ NIE WYPADŁ .... SĄD NIE DAŁ MU WIARY . W GRUDNIU JEST KOLEJNA SPRAWA I TOUDI MA ZEZNAWAC .
kawa 2016-11-08 06:33:22
Pije kawę ,czyta i stwierdzam ze nic się nie zmieniło w firmie Seven. jest tak samo jak kilka lat temu - straszenie sądami, wytaczanie spraw w sadzie jak ktoś odejdzie , dawanie dziwnych lojalek do podpisu, dawanie łapów, czy wypłata pod stołem . jakosc i dostawcy marki boramax pewnie tez są ci sami -rytm el czy dekspol . ciesze sie tylko iz po krotkim epizodzie odszedłem z tej firmy . Pozdrowienia dla Toudiego - pierwszego zaufanego. Tomek a co bedzie jak bedziesz chciał odejsc ? tez biedaku masz przeciez lojalkę . skomczysz tez w sadzie ....... a teraz zeznajesz przeciwko swoim kolegom ...... człowiek dwulicowy !
Odwago garstko PH , jest wiele normalnych firm !
Miś 2016-11-08 14:08:21
Taaak, a szczególnie ta twoja jest normalna :)
I megakasa nie pod stołem u Was, he he
do karolinki 2016-11-09 09:16:53
Karolina niedługo skończy się twoje robienie czarnego PR firmie i wypisywanie tych kłamstw, pracuj soboe w tym azecie tam masz pracodawce 10- lecia. Z tego co wiem w historii 16 lat firmy a pracuje tu już 12 lat była wytoczona jedna sprawa z tytułu lojalki przeciw Beacie i płaciła odszkodowanie firmie tylko dla tego że odchodząc oszukała wszystkich ...
Jolka 2016-11-09 11:23:47
A w Azecie nie robią spraw w sądzie o lojalke?bo tak mi się obiło coś o uszy, że jak ktoś odchodzi sam to lubią go pogrążyć
Jeśli tak jest to przestroga dla innych
KTOŚ MADRY 2016-11-09 13:27:57
Dawno tego nie czytałem ale z tego co czytam to wesoło jest w firmie Seven bo jak sam własciciel niejaki pan Marcin Putowski ( dane są ogolnodostępne ) szuka autorów wpisów po " IP dostępu do internetu" na temat jego firmy to odnoszę wrażenie że wszyscy pracownicy podpisali dokument iż nie będą pisać na temat firmy na goworku a i tym samym zastanawiam się co chce ukryć Pan Marcin . Z drugiej strony czy zamykanie ust obecnym czy byłym pracownikom czy innym użytkownikom sieci -jest droga do sukcesu?? chyba nie . Sadze iż lepiej jest nie reagować Pozdrawiam Pana Marcina poniekąd inteligentnego człowieka .
Radek 2016-11-19 16:50:14
A tak szczerze to ile tak naprawdę można zarobić w tej firmie chodzi mi o podstawę i to co poza podstawą . Jak wygląda umowa w tej firmie czy są jakieś okresy próbne ? Dziekuję za rzeczową odpowiedź bo zastanawiam się czy do nich nie aplikować
Bolek 2016-11-19 16:54:23
Co to za firma Azec ?
handlowiec 2016-11-22 14:36:19
jeśli masz doświadczenie i umiesz sprzedawać towary to aplikuj na pewno zarobisz adekwatnie do tego co osiągniesz za darmo kasy nigdzie nie dają tu jest podobnie o tyle dobrze że towary bronią się same i nie ma problemy z jakością jak u konkurencji
Radek 2016-11-23 09:32:42
A jakieś konkrety bo nie napisałeś zadnych
aro 2016-11-23 14:58:13
Uwazac trzeba na umowy lojalnosciowe co daja do podpisu i pozniej pozywaja do sadu . produkty zlecaja do produkcji innym firma np piany robi im rytm el , silikony tez - wyczytasz to z dokumentacji produktu , impregnaty dekspol . cenowo nie poszalejesz . reklamacje sa takie same tam jak wszedzie . a co do zarobkow to roznie jest , z tego co wiem to na umowe daja 2 tys brutto .... a reszta oczywiscie jak sprzedasz masz -to idze pod............ firma dla swiezaka ale i oni z tamtad odchodzą .
sarna 2016-12-08 16:13:40
Prawda z wiedzy - to praca dla swieżaka- gdyby nie te umowy lojalnosciowe czy oplaty za szkolenia itp to by wszyscy zwiali szybko - a tak odchodza wolniej. duza rotacja ludzi jest .
Zostaw swoją opinię o "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski