Opinie o Boramax (Seven” Sp. Komandytowa Marcin Putowski) w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta). Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta) w Kielce

info

Gdybyś był przedstawicielem to byś wiedział, że obecnie jest zatrudnionych 16 PH ;) i wybacz ale właściciel firmy ma ważniejsze sprawy niż wchodzenie z tobą w dyskusję... Osoby, które są zainteresowane faktycznymi informacjami jak również nr tel do obecnych PH, znajdą je na stronie firmowej spółki.

rotacja

o rotacji czy o marzeniu piszesz tomek ???

info

Gdyby była fatalna i byłyby reklamacje, firma by się nie rozwijała:) Obecnie firma ma 16 przedstawicieli i zatrudnia kolejnych.

olav

mam pytanie ? czy będę musiała podpisać umowę lojalnościowe? można bez tego ?

Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
b2

najniższa krajowa to bodajze 1860.brutto wiec netto. coś koło 1350. tak to prawda

masakra

Człowieku ogarnij się, dosyć że piszesz brednie to jeszcze sprawdź każdy wyraz jak coś upubliczniasz: "nierealne", "ogólnie"... 90% negatywnych wpisów to twoje - demaskują cię błędy. Warto trochę poczytać.., może słownik przestudiować, z dziećmi się pouczyć..

obcy

nie dziękuję im . z deszczu pod rynne nie chce wpaść

nano

czy ktoś coś pozytywnego o tej firmie może napisać ?? da się ?.

były

tak to z umowy o pracę to wypłacają bo muszą .(usunięte przez administratora)

informacja

System wynagrodzenia jest wieloskładniowy: podstawa, prowizja od sprzedaży, premie okolicznościowe itp.. Dla każdego nowego pracownika są oczywiście prowadzone szkolenia produktowe.

informacja

Ph

tego brak gdzie ty żyjesz ... oh śmiechu warte

przedstawiciel

Samochody to przeważnie Hyundaie i 30 lub Fordy Focusy kombi 1.6 . wynagrodzenie to podstawa plus prowizja w zależności od sprzedaży i realizacji planu nikt poniżej 2500 netto nie zarabia. Ci co sprzedają dobrze mają 4-6tysi, Ci najlepsi 6-8tysi. Zgłoszenie można kierować przez stronę jest podany mail z tego co wiem szukają na łódzkie, Bielsko Białą, Szczecin, Warszawę i trójmiasto,

jarek

prosiłbym o o jakieś opinie na temat zarobków atmosfery pracy etc jakie samochody jakie plany , jaki system do raportowania bo widze ze szukają ludzi

o1

nie polecam . firma to smiech

na pianę nie ma bata

wystarczy kupić w pierwszym lepszym punkcie pianę Boramax 65 i porównać zamiast doszukiwać się oszustwa. Znasz się umiesz wypuścić pianę to sam się przekonasz że jest lepsza nawet od tych markowych typu Soudal, Tytan czy Den Braven o innych śmiesznych nawet nie wspominam. Wtedy twoje spiskowe teorie legną w gruzach ;-)

wtajmniczony-kolejny mały polaczek któremu w życiu

jak byś był wtajemniczony to byś filmu nie oglądał tylko prezentacje na miejscu gdzie można było wszystko sprawdzić. Piany były ważone przed , były w tej samej temperaturze i wypuszczane tymi samymi pistoletami do tego każdy z wystawców i odwiedzających był zachęcany aby przyszedł z własną najlepszą pianą i przez całe targi odważyło się dwóch Pianosil i TKK i polegli we wszystkich parametrach wydajność o połowę mniejsza. A piana zaklejona to był Soudal Maxi . Firma nie chciała robić im anty reklamy, nawet osobiście dyrektor z Soudala był i wypuszczał i sam nie wierzył że takie baty ich najlepsza piana dostaje od Boramaxa. Handlowcy robią teraz takie same pokazy w punktach handlowych jeszcze się nie zdarzyło aby jakaś piana była lepsza. Chcesz się sprawdzić ze swoją zadzwoń poproś przyjadą też do ciebie

była pH z pomorskie

bardzo polecam firma seven . takich firm jest seriio bardzo mało !!! więc ludzie aplikujcie i w g...... nurkujcie

były
@była pH z pomorskie

Byłem , dzięki Bogu (usunięte przez administratora). mam teraz normalna prace . Nie polecam !

Obiektywny

Bosman stoi w miejscu, dobreee, on nie stoi tylko się cofa, sam fakt że ludzie którzy tam pracowali, zrobili rynek, sami poodchodzili bo lipa z kasą tam jest, wiem od dziewczyny która tam pracowała, zostały niedobitki, które muszą robić, bo na nic więcej ich nie stać, a siedziba firmy podobno sama mówi za siebie

pseudo informacje

ale bzdury wypisujesz musisz chyba pracować w bosmanie albo być jego wlaścicielem. Byłeś, widziałeś, badałeś??? Wszystkie produkty są badane pod względem jakości testowane i zakład jest certyfikowany i posiada CE a tego nie dostaje się od tak tylko trzeba przejść szczegółowe kontrole co do jakości wyrobu i procesu jego wytwarzania. Firma jakoś istnieje 16 lat i ma się dobrze i dynamicznie rozwija przyjmując coraz więcej handlowców na nowe tereny. Jeśli ktoś chce rzetelną opinię niech sprawdzi ile lat pracują handlowcy i są zadowoleni a nie sugeruje się wypocinami ludźmi z bosmana których boli rozwój Boramaxa i to że oni stoją w miejscu

• Jak się pracuje w "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta)?

Kandydaci do pracy w "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta)
1.9/5 Na podstawie 276 ocen.
  • Magazynowa 6
    25-565 Kielce

"SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta)