Opinie o Boramax (Seven” Sp. Komandytowa Marcin Putowski) w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta). Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta) w Kielce

Joanna

@szkoda słów, Twój ogólny komentarz w tym momencie niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w tym miejscu. Czy mógłbyś go skonkretyzować, podać jakieś przykłady? @prosba, rozumiem, że zastanawiasz się nad podjęciem pracy w "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski. Jakie stanowisko Cię interesuje? @zainteresowany, i jak, zdecydowałeś się aplikować? A może już pracujesz w tym miejscu i możesz powiedzieć coś na temat warunków oferowanych przez pracodawcę?

nosek
@Joanna

są ogłoszenia na ph . jakie warunki oferuja ? prosze o in formacje z góry dziekuje

szkoda słów

pracowałem w tej firmie kiedys . nie pracuję juz i szczesliwym jestem .

prosba
@szkoda słów

Możesz powiedzieć coś więcej , ile teraz zarabiales i jaka miales podstawę bo też zastanawiam się nad zmianą pracy tylko nie chce się wpakować z deszczu pod rynnę

zainteresowany

Szukają pracowników . proszę o informacje odnosnie warunków . Jaka podstawa , jakie warunki itp no wiecie o co pytam .

Jarek

Dobry pracownik nie narzeka. Najwięcej do powiedzenia mają maruderzy!!

logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
@men

Chyba cały dział PH wymienili bo są ogłoszenia na 13 województw szok co to za zmiany ??

kandydat
@@men

byłem na rozmowie i liczę na to ze się załapię, z tego co wiem to chcą zagęścić sieć sprzedaży żeby było po dwóch ludzi na województwo

Pytajnik

Wciąż pojawiają się oferty pracy dla asystentki prezesa i fakturzysty, czy nikt nie może sprostać ich wymaganiom, a może coś jest NIE TAK, że nie pracują tam dłużej na tych stanowiskach????

Eva

Polecam pracę w tej firmie, produkty wysokiej jakości, jest na prawdę w porządku wszystko ):)

Joanna

@hary proszę, aby pozostawiać informacje dotyczące pracy w firmie "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski. Przepraszam za pomyłkę.Czy masz może jakieś doświadczenia związane z pracą tutaj? Jeśli tak to chętnie się dowiemy jakie.

hary

Moderator coś ci się pomyliło

Joanna

@tak realnie to dobrze, że jesteś zadowolona z pracy w firmie "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski. Powiesz co najbardziej podoba Ci się w pracy? Czy jest możliwość awansu w firmie? Każda opinia jest ważna dla osób nowo zatrudniających się.

Joanna

@do pseudo znawcy czytaj ,, osoby,, rozumiem, że nie zgadzasz się z negatywnymi opiniami na temat SEVEN. Może w takim razie mógłbyś przybliżyć mocne strony firmy jako pracodawcy? Co sprawia, że warto w niej pracować?

tak realnie
@Joanna

Firma normalna z fajną atmosferą pracy, wiadomo że nikt za darmo kasy nie daje trzeba robić swoje na każdym stanowisku. Nigdy nikt bez powodu stąd nie wyleciał a chętnych którzy sami odchodzą od paru lat jakoś nie ma. Ktoś tu na forum wypisuje bzdury nie mając pojęcia o firmie i widać że w niej nigdy nie pracował. Firma ma bardzo dobrze rozwinięty marketing i narzędzia sprzedaży, do tego uczestniczy w wielu akcjach promocyjnych takich jak targi. Produkty bronią się same dobrą jakością nie ma praktycznie na nie reklamacji. Wszystko odbywa się na bardzo normalnych ludzkich zasadach, jesteś w porządku to firma wobec Ciebie też jest, a jeśli ktoś jest niezadowolony to znaczy że firma z niego też nie była i już go tam nie ma

do pseudo znawcy czytaj ,, osoby,,

osoba czytaj ,,AZ,, nie mogli byście się zająć sobą myślę że w bosmanie macie jeszcze nad czym popracować aby dorównać do Seven poświęćcie na to czas zamiast tu robić kłamliwe wpisy. cały czas wpisujecie to samo to już nudne wymyślcie coś nowego ale na to brakuje chyba elokwencji. Jakoś nikt sam nie odchodzi od nas a gdyby było tak źle to handlowcy nie robili by obrotów po 300tysięcy miesięcznie. Trzeba mieć nierówno pod sufitem żeby non stop tak hejtować firmę kiedy dużo się ma u siebie w Łodzi jeszcze do zrobienia

zaciekawiony

Witam, ktoś może udzielić info jak wygląda praca w tej firmie na stanowisku magazynier/kierowca? i jak jest z wynagrodzeniem i godzinami pracy?

Joanna

Pracujesz w SEVEN? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie warunki mogą liczyć pracownicy?

Dżentelmen

Powiem jedno nazwa firmy jest mi kompletnie nieznana tak jak i produkty sprzedawane w tej hurtowni widzę , że jest tu jakiś problem z płaceniem i domaganiem się od pracowników jakiś niestworzonych rzeczy zanim wyślę swoje cv chciałbym wiedzieć coś bliższego na temat pracy dla tej firmy bo słyszałem , że w tej materii to wolna amerykanka znałem jednego przedstawiciela , który mówił mi na jakich warunkach pracuje to mi się włos na klacie zjeżył. Ale potem z uśmiechem stwierdził , że swoje wyrywa bo firma daje dużo na łapówki i on ich już dalej nie daje tylko sobie chowa , Napiszcie jak jest na prawdę bo już sam nie wiem czy warto z góry dziękuję.

@ Wiedzacy jak juz piszesz to radzę zajrzyj do słownika ortograficznego. I przestań hejtowac firmę Seven a w szczególności hej właściciela. Ciężko jest pogodzić się z porażka.Prawda? Miłego dnia Karolina.

WIEDZĄCY

KŁAMSTWO GONI KŁAMSTWO NIE WIEM KTO POZA KONKURENCJĄ MA W TYM INTERES ABY TU TE BZDURY WYPISYWAĆ, NIE MA ŻADNEJ ROTACJI KTO ODSZEDŁ JEŚLI MASZ WIEDZĘ NAPISZ NAZWISKO BO JA TU PRACUJE I WIEM ŻE NIKT SAM NIE ODSZEDŁ Z PRZEDSTAWICIELI

2016 lub 2017

krotko tu pracuje ale ta firma to masakra , wszyscy sie boją sa zastraszeni ,nikt nic nie wie , ukrywane jest kto nam produkuje . panuje atmosfera strach a i kasa przy tym smieszna . NIE polecam . rotacja bardzo duza .

walet

krotko pracuje ale nie polecam, wiekszosc zlych opini to duza prawda . pozdrowionka

ja tu nadal pracuje

czytam te bzdury i nóż się w kieszeni otwiera wiedzą to wszyscy Ci którzy pracują w Seven, nikt stąd sam nie odszedł od 3 lat albo od 4 . Jest nabór nowych PH na nowe rynki lub zwiększenie PH na już obsługiwanym terenie. Nikt też nie pracuje na najniższej krajowej to logiczne że gdyby tak było nikt by tu nie pracował po 8, 10 i 15 lat. Czy jeśli handlowcy mają takie starze w firmie to jest im tam źle ? Nie sądzę. Cała sprawa oczerniania na tym portalu została już wyjaśniona okazało się że to firma ,,od a do z,, czyli bosman robi złą opinię Sevenowi . Robert Kazimierczak który ma obsesje na punkcie Seven właściciel bosmana był w tej sprawie przesłuchiwany przez policje bo okazało się że negatywne wpisy pochodzą z adresu i komputerów z ich biura w Łodzi, no cóż jaka firma takie sposoby konkurowania po nich wszystkiego można się spodziewać jak nie podrabiają to robią czarny pr. a jak ktoś chce zweryfikować jakość produktów to wystarczy kupić sztukę czegoś i porównać lub popatrzeć na wyniki testów jak reszta zostaje w tyle za Boramaxem. A tu cały czas na polecenie szefostwa z bosmana podszywa ktoś z bosmana i udaje pracowników firmy Seven

• Jak się pracuje w "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta)?

Kandydaci do pracy w "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta)
1.9/5 Na podstawie 276 ocen.
  • Magazynowa 6
    25-565 Kielce

"SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta)