Opinie o Boramax (Seven” Sp. Komandytowa Marcin Putowski) w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta). Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta) w Kielce

numer

daj juz ten numer to sobie popiszemy bo szkoda forum zaśmiecać

do king

skąd wiesz? pewne info? zachęciłaś mnie! ciebie tez czy ty kogos? kogo?

tez panie

czy numer tel mogą podać Panie które nie pracują w tym raju od kilku miesięcy ?

numer
@tez panie

podaj swój, oddzwonimy

Ania podkarpackie

W ogóle nie dziwne,tylko prawdziwe skoro ludzie chcą podawać namiary abyś już skończyła psioczyc na firmę.Nic nie wiesz w takim razie sprawdź najpierw swoje informacje bo jakbyś cokolwiek wiedziala to byś tak nie pisała.Akurat ja pracowałam tam, Monikę i resztę znam i jest tam dobrze.Jak na razie to podpisują i znajdują się tu ludzie którzy faktycznie znają firmę a nie jakieś ukryte insynuacje i dziwne próby zepsucia opinii Sevenu przez Ciebie.Przez jedną i ta sama osobę. Nieładnie tak.Ja na miejscu Szeryfa to wyciagnelabym z tego konsekwencje.

Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
telefon numer

Czy to nie dziwne iż kolejna pani chce podawać nr telefonu aby udawadniać jak dobrze jest w seven? Fajny trik na obronę . pozdrawiam

@telefon numer

a co jest w tym dziwne bo nie rozumiem? i jaki to trik bo tez nie rozumiem?

chciales porobic boramaxa ale ci nie wyszlo

Przeciez obecni pracuja a byli sie wypowiadaja pozytywnie, mysl michu czy nie michu. ..mysl to nie boli

Ania podkarpackie

A mi się tam dobrze pracowało i zarabiało! Monika pisze prawdę a ktoś tutaj nie. Ja też mogę podać kontakt jakby ktoś chciał popytać

Michu cz nie Michu

ale to prawda . nich każdy popyta byłych i obecnych przedstawicieli .

;)

Oj Michu, aleś ty prosty chłop

atomek

wcześniej pisali ze nikogo nie szukają . to szukają czy nie ?

towarzysko

wszystko tu jest pisane co umysł podczas szukania winnego czy nie przyniesie

tak

Tak w 100 procentach (usunięte przez administratora) zasłużyli na te negatywne wpisy . nosił razy kilka ponieśli i wilka .

obiektywny

duży wkład ma zarząd firmy seven w opinie negatywne .

chciales podrobic boramaxa ale ci nie wyszlo

ty o sobie rudy w takim razie?

RUDA

Prześledziłam Pańskie wpisy i uważam, że poziom Pana tekstów i prób zmieszania z błotem firmy SEVEN, jak i teraz jej Zarządu jest żenujący i rynsztokowy! Pańskie prowokacje i "dyskusja" samego ze sobą stała się obrzydliwa, beznadziejna, zakłamana, a i kultura Pana pozostawia wiele do życzenia! Inteligentni ludzie mają oczy i nie dadzą sobą manipulować w ten sposób. Jeżeli ktoś z Państwa jest zainteresowany rzetelną opinią osoby, która istnieje faktycznie i nie ma oporów przed tym by się ujawnić, a tym samym dyskredytuje wszelkie próby oczernienia- zapraszam! (usunięte przez administratora)

dramat z ta komedia

spoko podrabiancu, bo nikogo Seven nie szuka takze nie masz za co dziekowac i znowu walic sciemy nie musisz hehe

chciales podrobic boramaxa ale ci nie wyszlo

hehe, no przeciez pisze od poczatku ze jakis pusty egzemplarz sie trafil i mu nie idzie smarowanie na Seven

poranna kawa

pomysłowości (usunięte przez administratora) nie brakuje . powoli się kończy

chciales podrobic boramaxa ale ci nie wyszlo

slabe... lepiej sie postaraj. innych argumentow nie masz? a co ty na to, ze to nie Marcin? pamietasz jak chciales kogos podkupic z Sevenu ale jak uslyszales ile tu zarabiam to cie nie bylo stac? i co teraz? zatkalo?

chciales podrobic boramaxa ale ci nie wyszlo

reasumujac brawo ja i brawo Seven!

• Jak się pracuje w "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta)?

Kandydaci do pracy w "SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta)
1.9/5 Na podstawie 276 ocen.
  • Magazynowa 6
    25-565 Kielce

"SEVEN” Sp. Komandytowa Marcin Putowski (spółka zamknięta)