Opinie o Tikkurila Polska S.A. w Dębica

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Tikkurila Polska S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Tikkurila Polska S.A. o rekrutacji.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tikkurila Polska S.A. w Dębica

Litości

Na każdym szczeblu widać układy i ukladziki koledzy z Tikk trzymają się razem chowając pod dywan wzajemne brudy nie kompetencja kierowników regionalnych jest rażąca brak wiedzy również ale najważniejsze że są z Tikk. Przyjmowanie kolegów do zespołów sprzedażowych. Jak długo jeszcze wszysty będą udawać nie widomych.

ExPH
@Litości

To prawda kolesiostwo na każdym kroku. Jeden drugiego ciągnie a później (usunięte przez administratora). Wykupy w halach, gratisy, faktury….

Czy w Tikkurila Polska S.A. zatrudniani są obcokrajowcy?

A dużo osób pracuje tam po "znajomości" czyt. rodzina itd.? A na tym p3 to niby w jaki sposób mistrz docenia pracowników? Słowem? Czy można liczyć na jakieś premie? Mój mąż myśli nad tym, aby zaaplikować.

Ciekawy Nowy wpis

Jak pracuje się w sprzedaży ? Podobno bardzo dobre warunki i spokojna praca?

Litości

@Litości

Jakie to tajemnice są chowane? Czy oprócz znajomości te osoby w zespołach sprzedażowych mają odpowiednie kompetencje?

Nowicjusz

Czyżby Warsztat U.R zaczynał wcześniej zmianę, bo od 5.30 już się świeci w całym budynku?

A jak tu ludzie reagują na spóźnienia? Nowy pewnie nie chce podpaść, mnie także nie byłoby z tym na rękę, Wy tu jakaś ochronę macie i stad te światła, tak? a jak w ogóle stoicie z zakresem BHP? Często są szkolenia powtarzane czy te jednorazowe starcza? Jakieś inne są dla nowych?

@Litości

Ale to w takim razie nie mając znajomości, nie ma szans na pracę na stanowisku sprzedażowym? Czy jest taka możliwość? Jeśli tak, to na co patrzą przy rekrutacji? Doświadczenie? Czy może wykształcenie gra główną rolę? Dajcie znać, bo chciałbym tutaj aplikować.

ExPH Nowy wpis

Styl Nowy wpis

Jakiej firmie przekazujecie odpady. Jest tanio czy drogo ?

Zainteresowana

Witam. Chciała bym się dowiedzieć czy są przyjęcia dla kobiet na produkcji ?

Ankieter

Po co musimy złożyć swój podpis na liście przy wypełnianiu ankiety skoro ona jest anonimowa i dobrowolna to po co ta lista?

Czyżby jakoś wyjątkowo hucznie świetowano? A swoją drogą, czy to oddolna inicjatywa z tą rocznicą, czy może firma tak dba o pracowników? W tym drugim przypadku można pozazdrościć pracodawcy. Czy oprócz imprezy jest też szansa na jakieś rocznicowe premie :)?

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

Czy w Tikkurila Polska S.A. zatrudniani są obcokrajowcy?

Krystyna

Czy mimo wszystko można się z każdym dogadać? I czy pracodawca traktuje wszystkich równo bez względu na pochodzenie? W ogóle zarobki jak się u was na ten moment kształtują?

@Krystyna

Nie z każdym się dogadasz a w szegolnosci z mistrzem na p5 który faworyzuje tylko rodzinne. Ogólnie nie polecam nawiązywania współpracy na wydziale p5 lepiej pojsc na p3 gdzie mistrz szanuje i docenia pracowników.

Czyli pracowałaś na p5 i jesteś teraz na p3 ?

@Krystyna

Nie ma znaczenia skad pochodzi pracownik.

Gratisy

Jak to jest, że na pewnym regionie gratisy są rozliczane podwójnie, nikt nad tym nie panuje. Mam na myśli region T3.

@krawiec

Ja też tego nie rozumiem mówi się o oszczędnościach że pieniędzy nie ma na inwestycje a firma zamiast zarabiać na paletach sprzedając pracownikom to jeszcze do tego dopłaca , układy układziki

bartek

Pracaowałem jako doradca klienta na początku ok od początku tego roku zmiany umów robienie pod górkę żeby tylko nie wyrobić premii aż w końvu wypowiedzienie

Franek
@bartek

Długo tam byłeś i czego dotyczyły zmiany w umowach o pracę? Zastanawia mnie też, jaki był powód wypowiedzenia, jeśli można wiedzieć?

qwerty
@bartek

No ja też mam pytanie, ale nie o premie czy umowę, ale o samo przygotowanie do pracy takiego doradcy klienta. Jak wygląda przeszkolenie świeżaka? Jest tu pakiet onboardingowy, czy nie ma? Ile czasu jest na wdrożenie?

Prawda

Mądre słowa należy dodać również że mistrz tego wydziału nie ma własnego zdania ciągle mija się z prawdą unika rozmowy w 4 oczy woli słuchać plotek od innych pracowników

Pytajacy
@Prawda

Też się z tym zgadzam, są osoby które się nie rozwijają, od zarania dziejów nic się od nich nie wymaga a mają kilkaset złotych wiecej na wypłatę od pracowników którzy potrafią wszystko. Niestety taka jest sprawiedliwość na tym zakładzie.

Becia
@Pytajacy

Co z indywidualnymi podwyżkami tutaj? Można o takie poprosić? To że wszystko potrafisz to chyba dobry argument żeby taką dostać? A w ogóle jakieś systemy premiowe tu macie? Można sobie jakoś do podstawy dorobić?

@Becia

@Pracodawca czy pracownik może liczy na wyrównanie pensji pracując na tym samym stanowisku i wykonując ta sama pracę?

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Tikkurila Polska S.A.? Na GoWork.pl jest 1 lutego kilka ogłoszeń.

info

We Wrocławiu pozostaje jedyne centralne laboratorium na Polskę a więc na początku przyszłego roku to następny dział do likwidacji w Dębicy. Receptury przyjdą elektronicznie a pozostanie 2-3 osoby tylko do badania próbek, jak w Cieszynie.

@info

i stało sie juz oficjalnie, dział RDI do zamkniecia w Debicy z koncem września, prawie 30 osob do zwolnienia.....

Irena

Wiadomo co jest powodem zamknięcia tego działu? Jakie jest oficjalne stanowisko firmy? Dostaniecie odprawy jakieś w związku z tym zamknieciem? Daj znać

Czy w Tikkurila Polska S.A. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Rysiu

Mam pytanie, czy jest możliwość pracy tylko na same drugie zmiany? Słyszałem że ktoś już tak pracuje od kilku lat?

Weronika
@Rysiu

A drugie zmiany jak wypadają? W jakich godzinach? Wiesz może coś na temat aktualnych wynagrodzeń? Ile wychodzi miesięcznie ?

Irena

Widziałam na stronie ofertę pracy na helpdesk i zastanawiam się czy można to stanowisko wykonywać zdalnie albo chociaż hybrydowo? Nie ma na ten temat nic w ogłoszeniu a fajnie byłoby wiedzieć jak się w tym dziale pracuje?

*****

PPG KUPIŁO MARKĘ TIKKURILA i teraz robią porządki na zakładzie jak im pasuje.narazie wydział żywic i to tak nagle.

Tikkurila
@*****

Stopniowo będą zamykać kolejne wydziały jak stwierdzą, że nie będą przynosić zysków. Na chwilę obecną oszczędzają na wszystkim, na podwyżkach dla pracowników również. Lepiej niech zaczną szanować pracowników produkcyjnych, bo to oni swoją ciężką pracą napędzają ten zakład.

********
@Tikkurila

Tylko ze wydział żywic przynosił największe zyski a i tak 1 zamknięty bedzie

Karczek
@Tikkurila

nie jakość, a ilość i tak właśnie załatwią firmę kolejne wydziały to kwestia tygodni

Małgorzata
@********

Czyli jego przewidywania są błędne? To dlaczego go zamykają?

Ghw
@Małgorzata

Co zamykają ?

@Ghw

Nie mam pojęcia o co im chodzi, Ty coś wiesz, robisz tu? Wpadłem na forum, bo na stronie PPG, co przejęli Tikkurila, jest ogłoszenie z robotą dla magazyniera - operatora wózka widłowego. Mam nadzieję się tu dowiedzieć, ile teraz płacą? W ogłoszeniu jest tylko, że trzeba mieć uprawnienia na wózki WJO I i WJO II a robota jest na dwie zmiany. To co, napiszesz, jak tu się robi, a może ktoś inny jest zorientowany w temacie?

Pracuś

Gratulacje dla osoby która wpadła na pomysł żeby premia była uzależniona od zgłoszeń BHP przez co niektóre osoby specjalnie uszkadzają mienie firmy żeby mieć co zgłaszać

Pracus
@Pracuś

Jeszcze zwrócę uwagę na warsztat, bo od jakiegoś czasu źle się tam dzieje i to na czele z władzą związkową. Nie wiem mistrzowie mają klapki na oczach czy udają że nie widzą, bo kierownictwo to raczej olewa sprawę. (usunięte przez administratora) już się skończył, jest XXI wiek jakby ktoś nie wiedział.

@Pracus

A co się źle dzieje na warsztacie i ze związkami

Pracus

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich pracowników (fizycznych i biurowych), również Działu Utrzymania Ruchu z władzą związkową na czele.

Wydział P5
@Pracus

Wesoły Świat i Szczęśliwego Nowego Roku dla mistrza z p5 aby rok 2023 byl lepszy dla pracowników z p5

Kkoonniiuu

I nawzajem ????,P5 górą

Chwalić za bardzo nie ma się czym, jedynie siedzieć cicho i udawać że coś się działa. Pozdrowienia dla Z.Z. kończących kadencję ????

@Anonim

Jak po wyborach ?

Praca

Sa przyjecia na magazyn?

kolejna fala

Październik to nie koniec...

czekolada
@kolejna fala

Nie pamięta jak prosił o pomoc i płakał......

Krystyna
@kolejna fala

O co chodzi? Jakieś zwolnienia były w październiku? Czemu macie redukcje u was? Firma nie radzi sobie z obecną sytuacją ekonomiczną?

farba
@Krystyna

Niewygodne wpisy sa kasowane, nie ma co , jest konkurencja, ktora na to czeka, ale to tylko dzieki nielompetencji pewnych osob, ktore ni e wiedza co mowia ....

Podwyzka

Witam będą jakieś aneksy odnośnie przyznanych podwyżek? Druga sprawa czy te aneksy będą rozdawane na mistrzowkach czy zostanie zachowane rodo I tajemnica wynagrodzeń?

To ja

Tikkuriila była było dobrze , może nie bardzo dobrze... przejęli amerykańce i wszystko (usunięte przez administratora)

szczecin

Znam ten układ....

hybryda
@szczecin

Słyszałem o tym ....

• Jak się pracuje w Tikkurila Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tikkurila Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tikkurila Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tikkurila Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Tikkurila Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tikkurila Polska S.A.