Opinie o Dogmat - Agencja Ochrony w Elbląg

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dogmat - Agencja Ochrony. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Dogmat - Agencja Ochrony na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dogmat - Agencja Ochrony w Elbląg

Ulan

Pracowałem pół roku. Slabo płacą. Powinni po 500zl do najnizszej krajowej dopłacić. Żeby człowiek czuł się doceniony. Kasa sie zgadzała. Na czas zawsze 10-tego. Mnie akurat zwolnili bo spałem w pracy. 2 razy służbista Leszek z HangjYanga mnie przylapal i sie sprół przełożonemu i mi podziekowali. Pretensji nie mam bo to ewidentnie moja wina. Ogólnie to powiem Tobie drogi czytelniku, że jeszcze nigdy tak sie nie wynudzilem. Ale jak będę na emeryturze to pewnie taka nuda bedzie mi odpowiadać tymczasem notabene jestem programistą i operatorem maszyn CNC także sie poobijałem i wracam do zawodu gdzie lekką ręką zarobie 4000zl pracujac po 8h. Ogólnie firmę można polecić. (Jak mi sie oparcie w fotelu zepsulo to kierownik w 3h zorganizował mi nowy jeszcze bardziej komfortowy. Zmienników mia)łem fajnych. Ogolnie miło wspominam te pół roku. Pozdrawiam wszystich pracowników firmy.

@Jakub

Pracuje się 24 goz..i godzin do wypracowania w zależności od dni roboczych w danym miesiącu. Stawka to najniższa krajowa i nic poza tym.

Karol.

Powiem tak pelnosprawny nie ma pracy . A patologia cwaniaków niepełnosprawnych ma. I najgorsze w tym że nie szanuje tej pracy . Są chorzy na depresję pracują po 24 albo po 16 godzin. I są na tyle beszczelni że śpią i lekceważą . A najwięcej narzekają. Dotyczy np; portierni M.S.W. to jest nieszczelność nad nieszczelność. My pelnosprawny utrzymujemy tych beszczelnych cwaniaków. Za otwarcie i zamknięcie trzech bramek i kilka spacerów my podatnicy płacimy im miesięcznie około 2000 na reke na 4 osoby. Trzeba z tym skończyć.

Sprawna inaczej
@Karol.

Pełnosprawny (usunięte przez administratora)nie bądź taki do przodu bo Cię sznurówki wyprzedzą. Nie wszyscy niepełnosprawni lekceważą pracę, poza tym pełnosprawny ma większą szansę na znalezienie pracy chyba że chce się ślizgać po plecach innych. A niepełnosprawność nie wybiera każdego może spotkać więc nie obrażaj niepełnosprawnych bo Tobie też może się przytrafić.

Misiek Nowy wpis

Uważajcie na firmę dogmat to są (usunięte przez administratora) najlepszy dowód że jeden z ich pracowników czyli pan Dawid Humla mówił żebym się z poprzedniej firmy ochroniarskiej w której pracowałem zwolnił bo od razu da mi pracę i to jeśli nie od razu na umowie o pracę to przynajmniej na początek na zleceniówce a prawda jest taka że już 3 tygodnie jestem bez pracy i jak dzwonię do pana Dawida Humli to on nie odbiera także jeszcze raz mówię uważajcie na firmę dogmat to są (usunięte przez administratora)

Pracownik Nowy wpis
@Misiek

Bzdury wypisujesz ,gdyby była taka możliwosc byłbyś zatrudniony,,Dawid Humla ,najlepszy koordynator z wszystkich firm ochroniarskich w Elblągu,wiecej zrozumienia i szacunku.

Oj, chyba się pomyliło, albo od zeszłego roku się odświeżało stare ogłoszenie na pracownika ochrony. Podana w styczniu stawka brutto min.: 3600 zł, płaca brutto max.: 3700 zł, to już nieaktualne dawno. Ale powiedzcie, coś więcej niż minimalna 4242 brutto się trafi? Premie na przykład? Czepiliście się tych orzeczeń, pora pogadać o kasie :D

Szukają emerytowanego mundurowego do pracy w dziale technicznym w Elblągu, jako zakładającego systemy też, ale SEP nie wymagają. Ktoś tutaj podobną pracę u nich miał i podzieli się, jakie są warunki, z kim podpisana umowa i ile płacą? Może moi dawni koledzy z drogówki przez tą agencję się przewinęli, to chętnie się dowiem.

Znalazłem ofertę pracy na stanowisko pracownika działu technicznego/montera. Widzę, że firma oferuje dopasowane godziny pracy. Co właściwie to oznacza? Można samemu zadecydować od której do której chce się tu pracować? Czy trzeba się wstrzelić w jakieś ramy czasowe? ;) Szefostwo wymaga pracy na wysokości. Czy trzeba mieć do tego odpowiednie uprawnienia? Dajcie znać

Aplikowałeś do firmy Dogmat - Agencja Ochrony? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Karol.

Osia
@Karol.

Nie ty czlowieku placisz z podatków tylko zleceniodawca. A po jednym obiekcie nie oceniaj niepelnosprawnych i nie wkładaj wszyskich do jednego wora. Widze że tu bój sie toczy wokół obiektu MSW. A naprawdę znam i obserwuję inne obiekty gdzie ptaca jest odpowiedzialna i ludzie tam pracujący są bardzo sumienmi w swoich obowiązkach.

Do wiadomości.
@Osia

Osia twierdzisz że płaci zleceniodawca . A powiedz mi a kto daje pieniądz zleceniodawcy. Olsztynski podatnik. Piszesz a nie wiesz co piszesz .

Osia
@Do wiadomości.

Wiem co piszę a ty jesteś poprostu uprzedzony do osob niepełnosprawnych a nie wiesz co Cię jeszcze w życiu może spotkać. Firmy ochroniarskie biją się o grupy inwalidzkie bo zarabiają fortunę na tych ludziach czasami wykorzystując ich do maksimum. Sa może nieliczne przypadki gdzie jest tak jak piszesz ale ci ludzie tez muszą zarabiać i z czegoś żyć.

Pełnosprawny.
@Osia

Jacy wy niepełnosprawni !. Wy jesteście lenie , którym się wydaje że wszystko jest dla Was. Tak oczywiście muszą zarabiać i żyć. Ale wy sami po opiniach widać że do pracy nie chcecie dopuścić innych jak to napisaliście dziadków. A dziadek nie chce żyć. Tylko my nikt więcej.A co do dotyczy wyzysku przez tych komendantów (usunięte przez administratora) , to wy sami takim zachowaniem na to pozwalacie. Precz z Komendantami i Olsztynskimi obozami pracy dla (usunięte przez administratora) niepełnosprawnych. Historia się powtarza nie ma Rosjan, nie ma Niemców A obozy pracy są.

Jagoda

To macie taki zakres obowiązków. Np; że Portiernie jest zasłonięte papierami żeby nikt was o nic nie pytał. Druga sprawa po co ten numer telefonu , jak osoba stoi przed drzwiami , i kilka razy dzwoni A wy to olewacie.to ja się zastanawiam po co ta ochrona. W poniedziałek będę w tej sprawie rozmawiała z dyrekcją.tak dalej nie może być. Za siedzenie nikt nie będzie wam płacił.

Sanitariusz.
@Jagoda

Zasłaniają ponieważ śpią. I nie chcą żeby ktoś ich widział i prosił o pomoc. Z okien widze jak gra telewizor . Mają jak w domu.A tak generalnie to ciemno.jak by nikt nie pracował.Dlatego jak im to się wypowiada dostają szału . Bo mają jak w raju. Za spanie kasę plus dodatek nocny. Kim jest tak Chojna Dyrektor. Może zatrudnia się w Poliklinice i za spanie mi tak pseudo Dyrektorka zapłaci.

@Karol.

Pan to widzę wszystko wie nawet na co ludzie chorzy ,z dłoni pan czyta ? Orzecznik zuz się znalazł . Wie Pan dlaczego mam orzeczenie bo jestem chora na raka ale też chcę godnie żyć . Chętnie oddam panu swoją chorobę wtedy pan sobie pospi na portierni a ja sobie w zdrowiu ponarzekam . Pozdrawiam

Ktoś

Tu nie chodzi o biadolenie . Tylko o to że tacy ludzie też chcą pracować . A poza tym to skąd pewność że śpią przecież szyba zasłonięta ? . Komu telewizja przeszkadza bo nie bardzo rozumiem ? Do zuz po rentę to Pani sama idzie i za to żyje . Zazdrość bo ja zasuwam a oni siedzą zmień pracę albo idź na zasiłek

@Ktoś

To wy zmiencie pracę już niedługo zmienicie.(usunięte przez administratora). Wasza arogancji mam dosyć.

niepelnosprawni
@Karol.

Człowieku pełnosprawny z chęcią oddam ci swoje stanowisko pracy jako osoba niepełnosprawna w zamian za bycie tzw. osobą pełnosprawną. Zapewniam cię że zrobiło by to 100 procent osób niepełnosprawnych. Stawianie komuś zarzutu że jest osobą niepełnosprawną pokazuje tylko twój poziom intelektu. Czytając twoich wypowiedzi pod różnymi zresztą nickami upewniam się że ludzka głupota poraża i nie zna granic.

@niepelnosprawni

Przestańcie już narzekać.W Olsztynie to polowe ludzi jest nie gorzej jak wy chorzy. I jak mają pracę to szanują .I nikomu nie wspominają. Wykonujcie swoją pracę solidnie i nie będzie złych opini.

@Karol.

Rozróżnij pojęcie szczelność o której piszesz od jak wnioskuję od bezczelności. Przyjedź i sprawdź czy ktoś śpi z ochrony. Co 1.5, 2 godziny mamy obchody bo musimy odbijać czytniki, więc skończ falę hejtu i nienawiści chłopie.

Hania
@Karol.

Weź się za robotę a nie jakimiś płotami żyjesz

ola
@Karol.

znajoma szukała pracy ma dziecko i zero szans. tylko zapytali czy ma grupę. nie to do widzenia.

andrzej
@Sanitariusz.

to fakt, nie mogą chodzić po pietrach bo nogi chore, nie mogą odbierać telefonów, bo po co. co to oxchrona? czy cieciowanie? wstyd dla instytucji że takie standardy wolą. wizytówka firmy:)

Nicol
@Karol.

Wiesz nie jeden niepełnosprawny chciałby pracować w innej pracy. No ale cóż z chorobami nie wygrasz. Dlatego myślę że obrażasz ludzi niepełnosprawnych . Po prostu los płata figle i zawsze ktoś taki jak ty niewie co pisze. Przeżyj miesiąc niepełnosprawnego no i zobaczymy co wtedy napiszesz. Wstyd.

@Karol.

Wiesz co. Jestem z tych niepełnosprawnych. Bardzo często mi się zdarzało utrzymywać cwaniaków pełnosprawnych! Niepełnosprawność nie jest kryterium. Tylko praca ma weryfikować!

Sprawna inaczej

Zastrzeżenia

Brak. Wszystko tak jak powinno być: mundur, kasa, grafik. Bez uwag.

Krystyna
@Zastrzeżenia

Powiesz więcej o tym grafiku? Jest jakaś przewidywalność? Szukam pracy i naprawdę mi zależy, ale żeby nie było tak, że jakieś nagłe zmiany. Opiekuję się chorą córką i nie mogę sobie pozwolić na takie sytuacje. Jakie są godziny ogółem?

Nadal w firmie można liczyć na najniższa krajową i nic poza tym? Nie ma nawet żadnej premii okresowej? Teraz na święta też nic, żadnych paczek czy dodatku? Mi akurat nie chodzi o pracę w ochronie, ale jako pracownik działu technicznego, bo szukają takiej osoby z tego co widzę. W jakich godzinach się pracuje, bo oferta mówi, że w różnym czasie trzeba być dyspozycyjnym? Piszą też o chęci uczenia się i nabywania nowych umiejętności. To jakie nowe umiejętności nabyliście?:P Za nie też nie ma podwyżki? To pytanie stricte do monterów.

Stawki wzrosną dopiero wraz z nadejściem stycznia? Pytam, bo ofertę widziałem na necie i jeszcze tegoroczna była podawana ale zastanawiałem się czy jak ktoś w grudniu będzie przyjmowany to już może na nowej co by aneksu nie podpisywać? :D zdradzisz tez jaka lokalizację masz? Jest miejsce dla kogoś?

nie polecam tej firmy kierownik z elblaga jest nieuprzejmy krzyczy na niepełnosprawnych pracowników i poniża . Jak najdalej od tej firmy. ja na szczescie kończe umowe i ide gdzie indziej . dla nich tylko grupy specjalne sie licza.odradzam

@pracownik

Hej jeśli to prawda to brzmi to niepokojąco. Zgłosiłeś gdzieś ta sprawę oprócz pisania tutaj? Z tego co zrozumiałam osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności są miłe widziane w firmie?

Czy zdarzają się nadgodziny w Dogmat - Agencja Ochrony?

Xyz

Przepracowałam rok. Dostałam całe wyposażenie. Od stycznia 2023 zrobiła się sekta na Centrum monitoringu. 2 dyżurnych decyduje o tym, kto tam będzie pracował i osoba dochodząca na weekendy oraz kierownik grupy GI. Prezes nowy nic nie wie, co tam się dzieje po drugiej stronie budynku. Za słuchawki na uszach można dostać uwagę. Nie polecam obecnie podejmować tam pracy.

Miś
@Xyz

A gdzie maja Centrum monitoringu i czy trzeba mieć pozwolenie na broń pracując w centrum monitoringu. Kolejna sprawa słyszałem ze maja grupy interwencyjne (z bronią) w Gdańsku i Gdyni - znasz któregoś z chłopaków z GI, bo coś mi się zdaje ze mnie kiwają!

Jakub
@Xyz

Ja jeszcze dopytam. Czy żeby się przyjąć trzeba mieć wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony? To jest wymagane czy niekoniecznie?

Ulan

Dorota
@Ulan

Jaką umowę miałeś przez te pół roku? Podpowiesz ile trwał okres próbny? Na początku był czas na jakieś wdrożenie w pracę?

@Dorota

Umowa pierwsza próbna na trzy miesiące a potem umowa czasowa. Zależy na jakim obiekcie ,ale zazwyczaj kilka razy się przychodzi aby wdrożyć się w pracę

@Ktoś

Nie robiłem nigdy w ochronie. Ile godzin jest się w pracy i jaka jest stawka? Pisano, że przydałoby się z 500 stówek dołożyć dla lepszej motywacji, jakie szanse na podwyżkę w tej firmie?

@Mariusz

Żadne. Jest najniższa krajowa i tyle w temacie

Lidia
@Ktoś

A jakieś dodatki nocne? Bo zakładam że zmiany nocne też występowały. A była możliwość dorobienia sobie nadgodzinami, czy też nie bardzo?

Sławek
@Ulan

Co Ty za bzdury wypisujesz płacą tyle ile się należy i na czas. Pracuje w Dog macie i nie narzekam.

Jakub
@Sławek

To stawka jest godzinowa czy masz od razu ustaloną kwotę do wypłaty bez względu na ilość godzin? W weekendy też trzeba robić? Zmiany można ustawić elastycznie? Np. przychodzić tylko na nocki?

@Jakub

Mariusz

Dzień Dobry chciałem się zapytać czy Firma Ochroniarska Dogmat Przyjmuje Do Pracy Osoby Z Poza Elbląga i Będących Na Ręcie Z Orzeczeniem o stopniu Niepełnosprawności.

@Mariusz

Tak przyjmują rencistów też z orzeczeniem o umiarkowanym lub znacznym stopniu niepełnosprawności

Przyjmują

Klient

Będąc pracownikiem instytucji ZUS ,zauważyłem dziwne zjawisko .Pan J. K. Zawsze wychodzi z pełnymi torbami ,chyba dość ciężkie ,bo aż go wygina , ciekawe co tak cennego i ciężkiego wynosi ??? Może pracodawca sprawdzałby karalność swych ludzi bo ewidentnie ten pan to złodziej.

Batory

Opiszę zaistniałą sytuację złożyłem dokumenty czekałem na telefon.Telefonu nie było pewnego dnia zadzwonił telefon czemu nie jestem na obiekcie.Nie wiem w jaki sposób firma funkcjonuje skoro nikt nie poinformował ,że zostałem przejęty.Pracuje już od kilku lat w ochronie ,ale tego typu akcje miałem pierwszy raz.Coz traktujcie ludzi tak dalej bede efekty.Dalbym opinie na minusie ,ale nie da się.

Aleksandra
@Batory

Niezła akcja ;) nie byli zdziwieni, że jednak nie dali Ci znać? Tłumaczyli się jakoś?

Baal
@Aleksandra

Zadzwonił (usunięte przez administratora) z pretensjami trochę później.

@Aleksandra

Jak na piętnaście lat w ochronie pierwszy taki przypadek nie po mojej stronie leży wina.Na koniec sytuacja ,że jakoś (usunięte przez administratora) dzwoni z ciśnieniem, że się nie pojawiam na obiekcie.

@Batory

Na koniec jeśli firma ma jakikolwiek wątpliwości ,co do opinii konkurencji i innych problemów możemy uciąć sobie dyskusje na priw służę obiektem,gdzie miałem podjąć pracę.Do kierownika nie mam pretensji,bo sam był zaskoczony co było słychać.

@Batory

Przeprosili za czyjeś niedopatrzenie i przyjeli do siebie? Ale czy organizacyjnie po zatrudnieniu wygląda to podobnie, jak przy rekrutacji, to nie sposób powiedzieć. Może się jeszcze odezwą z propozycją rozpoczęcie u Nowego Roku u nich?

@Mariusz

Dziwne czy nie było minęło mam pracę nadal robię to ,co robiłem.Organizacyjnie wygląda to tak dwa razy podpisywałem dokumenty czyli nikt nie panuje nad tym ,co dają kandydatom do pracy.Nie podejmę tam już pracy firm jest dosyć jest w czym wybierać.

Batory

Złożyłem dokumenty i nastapila cisza.Po kilku dniach zadzwonił telefon ,facet pytał czy jestem w pracy.Po prostu obłęd nikt nie poinformowal, że mam przyjść ,gdzie,kiedy nic.Popracujcie nad kontaktem z kandydatami do pracy.Czyli przed wami jeszcze długa droga jeśli tak przyjmujecie do pracy.

Maria
@Batory

To w ogóle możliwe co piszesz? Bo raczej jednak umowę wypadałoby podpisać przed czymkolwiek?

@Maria

Skoro o czymś pisze to jest możliwe.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Dogmat - Agencja Ochrony?

Ktoś

Nie mam zastrzeżeń a pracuję już u nich 3 lata bez żadnych zgrzytów. Ale uważam jeżeli pracujesz i robisz swoje to i kierownictwo jest ok.

Dorota
@Ktoś

A potrafią jakoś doceniać pracowników? Można liczyć na podwyżki?

@Dorota

Jest najniższa krajowa i na tym koniec. Nie ma czegoś takiego jak docenianie pracowników

Skaj 65
@Ktoś

Witam wiem że ten wpis wyżej zrobił sam Koordynator firmy dogmat szanowni państwo praca w tej firmie to padło ludzie no w Gdańsku pracują po dwie doby ciągiem bo nie mam ludzi a odmówisz jesteś tym złym kasa czym więcej godzin robisz to masz mniej na godzinę szukajcie innych firm ta powoli schodzi na psy

Rafał

U Г Δ Π™ - ja pracuję 3 miesiące i jak do tej pory kontakt z koordynatorem bardzo pozytywny (jak z kolegą ponieważ kierownik młodszy ode mnie) - wyplaty zawsze 10 na konto -zmiany po 16 i 24h co mi bardzo pasuje bo zawsze między pracą są 2 dni wolnego i mam czas dla siebie

Helena
@Ktoś

A jakaś premia jest możliwa? Lub jakieś pieniądze na święta? W końcu nadchodzą wielkim krokiem ...

Rafał

Ja pracuję już 3 miesiąc; - umowa na 2 lata ✓ - nowy obiekt - przyjemnie się ochrania ✓ - kasa zawsze 10-tego na koncie ✓ - ciuchy robocze (spodnie, koszulka i Polar ✓ - identyfikator ✓ - tel. służbowy ✓ - kontakt z koordynatorem bardzo pozytywny ✓ - chemia i środki czystości do kanciapy ✓ - 2 dni wolego między dniami roboczymi ✓ - zmiany po 16h i w weekendy po 24h ✓

...

Omijać firmę z daleka. Jeżeli nie chcecie mieć później problemów. (usunięte przez administratora) na kółkach to mało powiedziane do tego robią jak chcą i kiedy chcą. A Ty zostajesz z dokumentami pełnymi kłamstw. Firma zwala wszystko na pracownika. Koordynator zwala wszystko na pracownika. Biuro nie ogarnia kuwety. Za wszystko obwiniaja pracownika. Omijać z daleka.

...

Zostaw merytoryczną opinię o Dogmat - Agencja Ochrony - Elbląg

• Jak się pracuje w Dogmat - Agencja Ochrony?

Zobacz opinie na temat firmy Dogmat - Agencja Ochrony tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dogmat - Agencja Ochrony?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 28 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dogmat - Agencja Ochrony