Opinie o komputronik.pl - Komputronik S.A. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Komputronik S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Komputronik S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komputronik S.A. w Poznań

Agnieszka

Witam jak sie maja sprawy w komputronik czy warto tam podjąć prace?

Zuzanna
@Agnieszka

Podpinam się do pytania! Oby ktoś szybko rozwiał nasze wątpliwości. Komputronik szuka teraz (między innymi): Specjalisty ds. kadr i płac, Specjalisty ds. sprawozdawczości finansowej oraz Młodszego doradcy klienta. O którą z tych posad chciałbyś się ubiegać?

@Agnieszka

Pytanie zasadnicze czy praca w agencji czy w salonie własnym. Ogólnie najlepiej w salonie wlasnym

Co jaki okres czasu w Komputronik S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

a2

Można się pytać kiedy się chce. Jeżeli przełożony ma czas to można porozmawiać. A to czy przełożony ma ochotę dać podwyżkę nie mówiąc już o tym czy w ogóle budżet na nią to osobna kwestia. Chyba najbardziej sensowne jest spytanie kiedy nowy budżet i przed nowym budżetem rocznym porozmawiać. Ale cudów nie ma się spodziewać. To nie jest firma która walczy o pracowników dużym wynagrodzeniem.

r1

Najniższa krajowa rośnie, podwyżki są co roku haha

Klaof
@r1

Pracownicy niższego szczebla zarabiają teraz minimalna.

r1
@Klaof

no tak o to mi właśnie chodziło, że podwyżki są jak gdyby z musu, bo rząd nakazuje, tak to by nie było wcale. To był sarkazm

Ubiegać się można i co tydzień... Jedyna realna szansa na podwyżkę to podniesienie minimalnej krajowej a co w związku z tym podstawy wynagrodzenia

Sebweel

Pracuje 7 lat już i wygląda to tak, są trzy stopnie doradców, młodszy najniższa krajowa, doradca bodajże 2600/2800 brutto i specjalista ds. Sprzedaży 3100 brutto czyli taki co już wszystko ogarnia i robi w miarę wyniki. Podwyżki takie że pracuje już długo i pomijając targety odwala dużo po za sprzedażowej roboty, bez szans, są doradcy kturzy robią super wyniki miesiąc w miesiąc pracują wporzadku i nie ma opcji więcej niż 3100 brutto podstawy. Premia wacha się u przeciętnego doradcy który ma 3100 brutto od 1000 do 1600 brutto, najlepsi potrafią podstawy 3100 brutto plus 2000-2500 brutto premii.

xaaaaa
@Sebweel

żenada, te "podwyżki" nawet nie pokrywają inflacji.

Podwyżka jest wiązana ze zmianą stanowiska. W zależności od zaangażowania i wyników sprzedażowych z MDK na DK można przejść nawet po 6 miesiącach od zatrudnienia. Specjalista średnio po 2 latach.

O co chodzi z negatywnymi komentarzami na temat firmy ?

Rumcajs

Super proacuje sie w agencji co prawda nic sie nie dzieje ale jest lux

Kierownik Sklepu

Osoby rekrutujące spóźniły się ok. 20 minut przy czym opóźnienie wynikało z biegania na „papierosa” i zaledwie metr od czekającego w holu kandydata uskuteczniania luźnych rozmów z kolegami z innego działu (wtedy nie wiedziałem jeszcze, że te osoby będą prowadziły rozmowę) - wszystko można zrozumieć, ale nie brak szacunku na tym etapie i zero grzecznościowej informacji: "mamy małe opóźnienie, proszę chwilę jeszcze poczekać" i trochę dyskrecji. Dodatkowo jedna z osób prowadzących rekrutacje była ubrana jak na wieczorne party niż do pracy. Ponad połowa czasu rozmowy rekrutacyjnej była ukierunkowana na usilne dociekanie dlaczego odeszło się z poprzedniej firmy, oraz dlaczego wystąpiła luka w CV po x latach ciągłej pracy. Kolejna połowa to łapanie za słówka, przesłuchiwanie i dociekanie co kandydat wie lub co dowiedział się o firmie uzależniając od tego poziom zaangażowania kandydata, a może i nawet całej wiedzy. Atmosfera: - zimna w formie prawie przesłuchania, usilne ujmowanie kompetencji kandydatowi na każdym etapie. Nie zostałem zatrudniony, ale i tak by nic nie wyszło ze względu na bardzo słabe warunki zatrudnienia: Forma zatrudnienia: Podstawa – Umowa o pracę Premia – Działalność gospodarcza Jakość rozmowy rekrutacyjnej określiłbym jako: słaba, irytująca – ale jak bardzo wymowna jeśli chodzi o szacunek i kulturę pracy w firmie - przynajmniej w relacjach biuro-sklep

Pytania na ogół były przerywane kolejnym pytaniem, lub zmianą tematu i powrotem do początku. Trochę takie skakanie.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Arkadiussssss

Szukam Pracy w agencji w komputroniku warto ?? czy coś tam się dzieje ?

Pisior

Komputronik dobrze sprzedaje w Internecie i polecam zakupy tylko przez Internet

Pierdzioch

Siedziałem nic z siebie nie dawałem i tylko mocno pierdziałem :)

Fredzik

Komputronik z agencji zrobił sobie tylko i wyłącznie punkt odbioru towaru zamówionego przez Internet :)))

Fredzik

Komputronik ma świetny brand Internetowy ale agencje niestety zaburzają jego dobre imię

wałeczek

wałeczki się kręciło cała para dziś mi pozostali wszyscy klienci bajeczka !

Forest Gump

Jak premie świąteczne w KTR w tym roku wypadły bo pracując za 2800 brutto to chyba jakieś były czy jak w zeszłym roku 1 bilet do kina rialto?

?....?

Jak tam pani efa milionerka i inne księżniczki z zadartym nosem ? Pan preses testuje nowe luksusowe auta a w firmie coraz gorzej ? Czy ochrona w psiej budce w obiekcie wołczyńska jeszcze istnieje ? Czy otyły pan kierownik obiektu i wielki szef ochrony jeszcze żyją ? Najgorsza firma w jakiej przyszło pracować. Absolutnie żadnego szacunku dla pracownika. Traktowanie pracownika jak śmiecia i wszędobylskie (usunięte przez administratora) Z całego serca życzę wszystkiego najgorszego i rychłego upadku firmy. (usunięte przez administratora)

Arti290
@?....?

Otyły kierownik - jak ma na imię ?

Najman

warto szukac pracy na dzien dzisiejszy w ktr?

Fredzik

Dużo mi dał Komputronik jestem mu za to bardzo wdzięczny zwolniłem się z tamtą ale klienci mi pozostali :) Dużżżża Baza :)

Mirek

Witam jak sytuacja w komputronik poprawiła się ? jak sklepy agencyjne?

Git Koleś

Do Komputronika nic nie mam zupełnie mam gdzieś czy się utrzyma ale pracowałem w jednej z agencji gdzie szef był na tyle bezczelny że kazał pracownikom jeden na drugiego donosić. Tak szpagaciarzu dziś to ja się z ciebie śmieje i czekam na twój rychły koniec teraz ja ciebie zatrudnie. Pozamykać Agencje jedną po drugiej a Komputronik jak chce się utrzymać niech wróci do sprzedaży internetowej.

Firma !

Powykręcałem co swoje i poszedłem.

Mam pytanie

czy warto szukac pracy w KOMPUTRONIKU ?

Szara mysz
@Mam pytanie

To zależy od kilku rzeczy. Na jakie stanowisko, magazyn czy centrala, jaka zmiana na magazynie. Na jakiś czas jest okej, ale nie licz na wielką karierę.

Tańczący z Chińczykami
@Mam pytanie

Jeśłi kiedys zamierzasz prowadzić firmę - jak najbardziej warto. Zawsze warto uczyć się na cudzych błędach.

Jakie są mocne strony pracodawcy Komputronik S.A.?

Jeszcze obecny

Pytasz jako pracownik czy szukający pracy?

asperger

ekspres do kawy

Tańczący z Chińczykami

Mocna strona pracodawcy: pilotuje samoloty. Wiesz ile kosztuje paliwo lotnicze? No to dziabaj targety.

Jarek

Panowie i panie co dalej z komputronik ?

Zostaw merytoryczną opinię o Komputronik S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Komputronik S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Komputronik S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Komputronik S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 9 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Komputronik S.A.?

Kandydaci do pracy w Komputronik S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Komputronik S.A.
2.2/5 Na podstawie 227 ocen.

Komputronik S.A.