Opinie o ORSK im. W. Degi w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ORSK im. W. Degi. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ORSK im. W. Degi o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ORSK im. W. Degi w Poznań

hmmm

nie jestem pracownikiem szpitala. pytam o rzetelną opinię, bo myślę o złożeniu dokumentów.

hmmm

jakiego konkretnie działu administracji dotyczą te opinie?

@hmmm

Nie działu administracji ale całego szpitala.Ten zna tego,ten jest rodziną tego....administracja jest powiązana z innymi jednostkami szpitala.Ale to już nie mój problem.....niech się kotłują,niech im dobrze będzie....

hmmmmmm
@hmmm

Kto pyta? Dyrektor czy kadrowa?

Powodzenia !!!!

ann

hej, nie sugeruje tego - po prostu szukam teraz pracy, a nigdy nie widziałam na ich stronie internetowej/BIP ofert pracy. Takze nie wiem czy np. można u nich w kadrach złożyć podanie i czekać na telefon... ale zazwyczaj aplikuje się na konkretne stanowisko czy ds. kadr czy finansowych czy rejestratorki a takiego ogłoszenia u nich nigdy nie widziałam Pozdrawiam

Pielęgniarka

Pamiętaj szanowna koleżanko lub kolego - w naszym zawodzie zatrudniając się w tym miejscu nie możesz być "niebezpiecznie" wykształcony !!!!

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
ann

a ja nadal zastanawiam się jak zdobyć pracę w administracji tego szpitala? czy możliwy jest nabór bez tzw. pleców?

@ann

a sugerujesz że tam można się dostać tylko przez tzw.plecy???

@zainteresowana pracą

Dostać się można tylko przez plecy,a jak normalnie to wylecisz w try miga!

Smiechu warte,tak się nisko cemić!!!!1
@ann

Tak,na pewno nie! Musisz mieć plecy,mamę,tatę ,teścia...itp. Jak nie masz to wylot-za nie wykonywanie poleceń przełożonej! I to bez dyskusji,bez tłumaczeń etc. Tam jest wielka klika,pracują całymi rodzinami,nie wiadomo kto z kim jest spokrewniony....Trzeba bardzo uważać co się mówi i do kogo.Dobrych pracowników ma się gdzieś,liczą się koneksje,latanie z prezencikami do szefowej np.w rocznicę zatrudnienia.Tak było na izbie przyjęć,byłam tego świadkiem.Szefowa była szczęśliwa że dostała od pracownicy,której matka też pracuje w ORSK,czekoladki i kawusię.Śmiechu warte tak się nisko cenić!!!! A fuuuuj!

@Smiechu warte,tak się nisko cemić!!!!1

hej, dzięki za odp. Jeżeli pojawi się kiedyś jakaś oferta(i spełnie wymagania) to wyśle, co mi tam;-) dostałam kiedyś pracę w urzędzie(najmniej ,,lubianym'' przez ludzi.na zastepstwo, bez znajomości -i muszę powiedzieć, że w urzędach stwarza się chociaż pozory(a znam też kilka osób, które dostały się bez znajomości do pracy a adm. publicznej), ale jak chodzi o POZOSTAŁE PANSTWOWE INSTYTUCJE(właśnie np. szpitale, uczelnie, szkoły) to ....eh:( a przecież te podmioty też są finansowane przez podatników:-(

zainteresowana pracą

Nie o to mi chodzilo - ja zastanawiam sie nad aplikowaniem dopiero, a to ze nie jestem leniwa to mialam na mysli ze rzetelnie podchodze do pracy. Nie mam nic wspolnego ze szpitalem. Zastanawia mnie to ze skoro takie sytuacje sa niby na porzadku dziennym i dotyczy to niby tylu osob,ze jeszcze nic nie zostalo z tym zrobione,skoro nie sa to niby pomowienia?

Gal-Anonim

Nie wiem jaka sytuacja była akurat w twoim przypadku ale chciałem tylko zaznaczyć iż wiele osób podobne opisy publikuje w celu tkz. 'ZEMSTY' za uniemożliwienie poprawy stanu na drodze awansu i kariery. W ostatnich czasach jest to plaga internetu traktowana najczęściej jako zwykły SPAM. Ewentualne roszczenia proszę rozwinąć ... ubrać w szczegóły (bądź też prawdziwe sytuacje). Liczy się siła argumentu. Pamiętajmy że nasze NIESPEŁNIONE ambicje często bywają podstawą naszych roszczeń ;-)

zainteresowana pracą

No ja raczej do leniwych osób nie należę. Dziwi mnie to,że skoro niby jest taka sytuacja w szpitalu i tyle osób ją opisuje,to dlaczego nic z tym nie jest robione? Przecież można to gdzieś zgłosić,nie tylko do PIP? I czy konflikt dotyczy pielęgniarek czy tez administracji.

zainteresowana pracą

Dziękuję za odpowiedź,więc może jednak daruję sobie aplikowanie... Myślę że takie wypowiedzi jeśli są obiektywne,to są potrzebne. Dziwne że jeszcze nikt z tym nic nie zrobił.

Gal-Anonim
@zainteresowana pracą

Obiektywna ocena to jedno a nie wywiązywanie się z obowiązków służbowych to drugie. Jak ktoś zaczyna sapać bo go zwolnili za 'nic nierobienie' to potem takie świerszczyki na forum wypisuje. Nie ma nic pewniejszego niż przekonać się na własnej skórze ;-)

zainteresowana pracą

czy może wypowiedzieć się ktoś pracujący lub ktoś kto pracował w administracji szpitala?

zgagulka
@zainteresowana pracą

Odradzam no chyba że jesteś mobingerem ponieważ tam mobing jest podstawą na co dzień w pracy-poniżanie,obrażanie,ignorowanie,zastraszanie postawne i słowne,życie prywatne to podstawa.Dyrekcja i przełożeni także mobingują swoich pracowników nie dając im żadnej ochrony.A skoro już mowa o ochronie to uważaj szczególnie na ochronę ponieważ tam pracują sami zboczeńcy,ćpuny i alkoholicy a dyrekcja choć o tym wie to nic z tym nie robi bo to jedna klika.Pracuja tam całymi rodzinami a jak ktoś z zewnątrz przyjdzie do pracy to musiał by chodzić w zbroi aby nic mu się nie stało.Dochodzi nawet do szarpaniny z rękoczynem a dyrekcja jak by nie widzi problemu.I co ty na to Pani chętna do pracy w szpitalu Degi???? MOBING...MOBING... I JESZCZE RAZ MOBING i nic nikt z tym nie robi.A może czekają aż w ochronie któregoś na nocce powieszą w parku na gałęzi i uznają że popełnił samobójstwo.Zapewne tak by to było.No bo przeciez problemu nie ma!!!!??? Może ta informacja dojdzie do Dyrektora i coś z tym zrobi ponieważ wszystko jest zamiatane pod dywan a poszkodowaną osobę zwalnia się bez powodu i zatrudnia nowa i tak w kółko.Ciekawe co z tym zrobi PIP ponieważ szykują się na nich od dłuższego czasu.Zaczekamy i powalczymy-NIE ODPUŚCIMY. MOBINGEROM ŻYCZYMY POWODZENIA. NIE ODPUSCIMY -SUCHEJ NITKI NA NICH NIE ZOSTAWIMY. PRACOWNICY ( JESZCZE ) Wiadomo że służba zdrowia jest chora ale tutaj jest ZWYRODNIAŁA.PROSZĘ NIE USUWAĆ MOJEGO WPISU PONIEWAŻ TO CZYSTA PRAWDA A ZA ZŁO UCZYNIONE NALEŻY SIĘ KARA

zainteresowana pracą

hmm czy mogę prosić o jakieś szczegóły? czyżby ostatni komentarz sugerował mobbing? jestem ciekawa opinii osób faktycznie tam zatrudnionych właśnie w dziale administracyjnym, bo opinie pewnie są podzielone jak wszędzie (jak to mówią nie ma pracy idealnej czy idealnego pracodawcy...)

ann

a były ostatnio jakieś ogłoszenia w administracji szpitala? bo nie widziałam na stronie? pozdrawiam

@ann

Nie ma i nie będzie !!! Wszystko załatwia się w rodzinie !!!!

zainteresowana pracą

A jakie opinie odnośnie pracy w administracji szpitala? Zarobki,atmosfera?

@zainteresowana pracą

Się zatrudnij to będziesz wiedziała!!!

komu wolno :)

Coś się cicho zrobiło...Czyżby wszyscy odpuścili ? A tam znowu będą potrzebne pielęgniarki na IP , bo się personel wykrusza.... Ktoś chętny do pracy ?

komu wolno
@komu wolno :)

Wszyscy odpuścili,znaleźli nową pracę bez stresów.Pracują tam gdzie kontakt z pacjentem jest atutem a nie wadą.Tam gdzie można pomóc pacjentowi np.dźwigając ciężką torbę i nie dostać reprymendy że to obowiązek rodziny.Cóż,tylko nie każdy posiada rodzinę! Dobrze że kierownictwo ma rodzinę która jest w stanie im pomóc w potrzebie! Ps.Będzie potop! Znów potrzebują pielęgniarek do Izby Przyjęć?! Czyżby znów ktoś się wykruszył,nie spełniał poleceń przełożonych?! Proszę nie usuwać tego postu,dziękuję!

ostatni sprawiedliwy

Wszyscy co gadają źle o pracodawcy to gadają bzdury siedzicie w domu bez pracy i żalujecie że już Was nie ma w ORSK bo Was wylali za lenistwo i teraz zazdrościcie.

Małgosia
@ostatni sprawiedliwy

Albo pracujemy we wspaniałych miejscach i żal nam tych co zostali ?

Przedostatni obiektywny
@ostatni sprawiedliwy

Ostatni sprawiedliwy -dobre,dobre... Czegoś ty się napił ? W normalnym stanie umysłu nie można pisać takich bzdur.Wszyscy którzy odeszli ,żałują że zrobili to tak późno!

ktoś-coś
@Przedostatni obiektywny

Zgadzam się w 100% . Szkoda , że tyle czasu zmarnowałam w tym miejscu ....Można było wcześniej "zmykać" , ale miałam nadzieję , że coś "drgnie". Drgnęło , nie w tym rytmie niestety...

ORSK-zdycha
@ostatni sprawiedliwy

no widzę, że ORSK PR-owca zatrudniło! Pracuję ponad 5 lat i negatywne opinie są tu i tak delikatne!

ola

Zarobki marne głodowe

Marysia

Stawki płacy dziadowskie , wymagania OLBRZYMIE , socjal pod psem. Poszanowanie pracownika równe ZERU :( Twoja decyzja ;)

Jerzyk

Mam przeciek z samej góry . BĘDZIE POTOP!!

ktoś-coś
@Jerzyk

A wiadomo , kto popłynie ;) ?

sprawiedliwy

cały szpital to jakaś paranoja, mobbing i jeszcze raz mobbing. niektóre oddziałowe to traktują pracowników jak swoją służbę

K.B.

Ja mam ich wszystkich gdzieś ale to wszystko prawda a gotowanie na Izbie to niby co pacjenci czekaja a oni gotuja sobie jedzenie poprostu cyrk. Dyrektor super człowiek.

K.W.
@K.B.

Dyrektor super człowiek ? w tej sprawie dużo do powiedzenia mają byli pracownicy (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o ORSK im. W. Degi - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ORSK im. W. Degi?

Kandydaci do pracy w ORSK im. W. Degi napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ORSK im. W. Degi
1.9/5 Na podstawie 58 ocen.
  • 28 Czerwca 1956 135 lok. 147
    61-545 Poznań