Opinie o WISI Automotive Polska Sp. zo.o. Sp. K w Oława

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie WISI Automotive Polska Sp. zo.o. Sp. K. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w WISI Automotive Polska Sp. zo.o. Sp. K o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WISI Automotive Polska Sp. zo.o. Sp. K w Oława

ANON

Kaktus co ty wypisujesz co wy ogólnie wypisujecie to się w głowie nie mieści ludzie opamiętajcie się Kaktus z kim ty w zmowie co ty chcesz od tych dwóch pań chyba do tej pory byłaś ich najlepszą przyjaciółką czym Ci podpadły.

kaktus

na szczeście juz nie muszę pracowac w wisi i nikomu nie polecam.P.koordynator to tak niekompetentna osoba że szok.poprzednia tez nie byla odpowiednia osoba ale na pewno wiedziała na temat produkcji duuuuużo więcej.Honda jest priorytetem i poza nią nic się nie liczy. (usunięte przez administratora)nie ma zielonego pojęcia o produkcji ,o planie produkcyjnym,skupiła sie tylko na Hondzie i nic więcej nie wie o produkcji.o problemach nawet nie chce słyszećChodzi po chali i wzrusza ramionami.Gdyby nie liderka (usunięte przez administratora)to pani (usunięte przez administratora).juz dawno by skapitulowała.Młodziutka i mało doświadczona,zbyt mało.3/4 produkcji żali się na nią chwalą je panie,te które trzymają sztamę z A.B.W zakładzie jest zakłamanie i fałsz.podwyzki też dostały tylko koleżanki liderki.Nie liczy się staż ani doświadczenie.Dostajesz większą kase jak dobrze podpierniczasz.Niedawno doszło do mnie że przenieśli zakład do innej miejscowości i kilka osób zostało oddelegowane,nawet poprzednia koor.czyżby wytykała zbyt wiele błędów na produkcji?ha,ha,śmiechu warte.W zakładzie wszyscy łacha drą z dyrektora (usunięte przez administratora)nawet koordynator.czy to jest normalny akład.Nie polecam stracone lata.Żenada

pan dyrektor jest super tylko miał złą doradczynie prawie rok temu temu, myślę że teraz ta osoba nie ma nic do powiedzenia.

anet

wykorzystują pracowników a księgowa nie wiem po co tam pracuje a propos ona najlepiej kawę zaparza wykona z dwa telefony i do domu o 16 na tym jej praca wygląda.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie WISI Automotive Polska Sp. zo.o. Sp. K? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

Co można powiedzieć o tej pracy..hmm.. szkoda pisania. Pracuję tam i NIKOMU nie polecam, chyba że wrogom. Dyrektor dyktator i nic nie zrobi dla pracowników, wręcz tylko chce [usunięte przez moderatora]. [usunięte przez moderatora] na maksa- my to chinczyki chyba jesteśmy. Jeśli nie [usunięte przez moderatora] odpowiednim osobom zginiesz i będziesz [usunięte przez moderatora]. Panie na produkcji - godne (mało osób)i nie godne zaufania( pół zakładu). Panie Dyrektorze oby Pana zwolniono, bo inaczej zakład upadnie!! NIE WARTO TAM SIĘ ZATRUDNIAĆ, chyba że przez firmę zewnętrzną- więcej zarabia się.

oleek

masz racje dodam jeszcze o pracownikach jak ROBACZKI a moja kolezanka dobra pracownica nie przeduzyli umowy bo byla pani kordynator produkcji tepa nie poradzila sobie wiec ponownie wrocila na zwykla produkcje i musialo zwolnic sie miejsce i teraz siedzi (usunięte przez administratora) na jej miejscu o tak tam sie robi nie wazne jak pracujesz maja cie w ...........pchaja sie na awanse tylko oleju w glowach za malo a uczciwi cierpia

ja pracuje to jest firma na miare ery [usunięte przez moderatora] zastraszyc wykorzystac i miec cie gleboko w powarzaniu a jak nagroda to mycie podlogi pod stopa pana derektora co zamiast motywowac zarzadzac to straszy krzyczy poniza sprobuj a sie przekonasz nawet bon za 100 zl nedzne odbiora bo w ciagu roku chory byles 5 dni super

Göring

Zajebisty dyrektor jak na niemiecka firmę tylko na lata 1944.

chyba jesteś z rodziny

otds27

czlowieku przestan glupoty opowiadac pracuje tam i nic takiego sie nie dzieje

W firmie tej pracuje jedynie rodzinka Prezesa żony, która do końca nie jest normalna. Wszyscy tam pracujący [usunięte przez moderatora], bo gdy tylko coś im nie będzie odpowiadać zwolnią cię!!! Nawet za coś, co było ich winą!

KUNIA

tak tak dawna pani tak zwana ...koordynator do teraz myśli że jest naj a lutować nie umie.

Ostrzeżenie dla Pań pracujących na produkcji!!! 99% pracowników to same kapusie!! Uważajcie na pewną osobę na Sprinterze. Donosi co tylko może! A nadgodziny sa do odebrania ale kiedy w czasie postoju, który nie jest z winy pracowników? Czy to zgodne z prawem? Urlop tez nie przysługuje, wymyślają paragrafy, których nikt nigdy nie widział. A na Wigilii tańczy się i śpiewa Dyrektorowi. Większość Pań za 100 zł wyrzekłaby się swojej wiary i tańczyła w Wigilię.

Gorszej firmy nie ma! Ludzie nie idźcie tam do pracy! Prezes ma nierówno pod sufitem, jak wpada w szał łamie biurka i trzaska drzwiami aż wylatują szyby!!! Do tego przyjmuje tylko na bardzo krotki okres, potem jak mu się nudzi i nie ma zajęcia zarządza nową rekrutację. Wymagania w ogłoszeniach stawiają ogromne a przyjmują ludzi po liceum... jak jesgo no wiecie, która nic nie potrafi a ma się za prezesową. Ludzi traktują jak bydło! Nie polecam! Omijajcie dużym łukiem!!!

anonim - 2011-01-31 23:25:24 racja firma beznadziejna. nie polecam. ludzie okropni, zwalniaja i nie potrafia sie miedzy soba dogadac. i wg brak slow na temat tej firmy za pieniądze ludzi,którzy tam pracują,robią sobie w czasie adwentu tzw.wigilie,hamstwo!

Praca w tym zakładzie czyni wolnym!!!. Jedny słowem. "[usunięte przez moderatora]"- tylko że legalnie i bez strażników z bronią. A charakter naczelnego ..... można porównać do szefa obozu, z filmu Lista Szinglera. Pewnie żałuje, że to nie są lata 1938-1945, bo wtedy można było strzelać bezkarnie. Nie wiem kto mu wpoił taką mentalność i nastawienie do Polaków? Może miał dziadka w Wermachtcie? Polacy powinni: cieszyć się że mają pracę, że jest im za pracę coś płacone, że nie kapie im na głowę w czasie pracy. Nie rozumie osób tam pracujących!!! Opamietajcie się!!!!! Miejcie Honor!!!!!. Za najniższą krajową lepiej pracować u Polskiego pracodawcy! Kapitał Niemiecki niech się dorobia na swoich rodakach i ich uważa za (usunięte przez administratora) i nieuków.

abc

Firma beznadziejna. Warunki socjalne - w PRLu było lepiej. Praca prawie we wszystkie soboty a nadgodzin niechcą płacić - do odbioru. Prezes jest NIEMCEM i jest nie tylko prezesem 1000w1. On wie wszystko najlepiej. W tej firmie kierownicy nie maja decyzyjności żadnej. Nawet w sytuacjach awaryjnych nie mogą kupic śrubki bez jego zgody. Gdy nie ma Prezesa w jego rolę wciela się jego ...... No wiecie. Jego lewa i prawa ręka i co tam jeszcze chcecie. Uważa sie za bustwo. A ja uważam że jest brzydsza od musztardy. Jak można się w tej firmie tytuować specjalistą jak się skończyło liceum? Masakra. Pakujac się do tej firmy to tak jaby ci uciekły lata życia, zdrowia i pieniędzy. Na Swieta raz do roku dostaniesz 50zł w talonach a jak prezes uzna że jest ładnie na dworze i bedzie miał gest to da 100zł. No i najważniejsze. Nie wybijesz sie! Pracuja tam sami znajomi i rodzina!!!

Zostaw merytoryczną opinię o WISI Automotive Polska Sp. zo.o. Sp. K - Oława

WISI Automotive Polska Sp. zo.o. Sp. K