Opinie o Securitas Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Securitas Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Securitas Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Securitas Polska w Warszawa

Trajan

Firma kreuje sie na przyjazną dla pracowników w rzeczywistości zaczynając od menedżerów na dyrekcji kończąc wszyscy wyzyskują pracowników, nie dbają o pracowników z długim stażem, totalne kolesiostwo

nova

Pracuję w tej firmie już od roku jako konwojent i służba patrolowa na nocki jestem zadowolony. Zarobki wieksze jak u konkurencji nowe samochody z bogatym wyposazeniem. Fajna atmosfera i zgrany zespół, pieniadze zawsze na czas lub przed czasem. Pozdrawiam

lolek
@nova

A w jakim mieście pracujesz?

Tadeusz

Zwykli naciągacze, nie zawierałem z nimi żadnej umowy, a mimo to żądają pieniędzy .Nawet nie podając za co

Kameleon

Czy ktoś dostał takiego sms-a cytuję "W dniu 29.09. Pan taki a taki ostatni raz był w pracy. Proszę od dnia dzisiejszego o niewpuszczanie Pana takiego, a takiego do pomieszczenia socjalnego oraz poinformowanie personelu. W razie pojawienia się Pana Takiego, a takiego proszę o natychmiastowe poinformowanie KRO!", kto dostał takiego sms-a, bo podobno jak ktoś odchodzi to ma nie wchodzić na obiekt, nawet jako klient. Praktyka Securitas Polska i Services.

Lufa
@Kameleon

Na pewno chodziło o pomieszczenia służbowe A nie w ogóle o obiekt. Jako klient każdy może przyjść jeżeli to jest tego typu obiekt. Widać czytanie że zrozumieniem nie jest twoja mocna stronę ehh

Pierwsze spotkanie miałam online, na którym mimo monitora poczułam bardzo pozytywna energię od rekrutujących, rozmowa była bardzo fajna, na wysokim poziomie, decyzja o kolejnym spotkaniu tym razem w biurze zapadła bardzo szybko. Podczas spotkania mogłam poznać cały zespół łącznie z przełożonym, rozmowa była bardzo miła, pytania nietuzinkowe szczególnie od przełożonego ????. Jedna z fajniejszych rekrutacji na jakiej byłam. Po rozmowie miałam do wykonania 3 zadania, były związane z pracą. Generalnie gdyby nie oferta z innej firmy jaką dostałam i wynagrodzenie jakie mi zaoferowano, bardzo chciałam zostać na stałe w takim zespole, widać zgranie, wspólny cel, życzę powodzenia osobie, która się tam znajdzie. Na korytarzach ludzie uśmiechnięci, biuro schludne. Pozdrawiam zespół i dziękuję za tą przygodę.

Jakie sukcesy ma Pani w pracy? Co ostatnio Pani czytała? Z kim lubi Pani pracować? Czy płakała kiedyś Pani w pracy i dlaczego? I kupa(usunięte przez administratora)ych pytań.

Martyna

@Lipton a gdzie ty widzisz te ogłoszenia o prace ?

Dziadki szybko "padają".

SATIRUCES

Jak wygląda kwestia umów o pracę w SECURITAS w roku 2020? Jakieś zmiany?

Xyz
@SATIRUCES

Jako nowy pracownik, odrazu otrzymałem umowę o pracę i dość dobre wynagrodzenie ale trzeba umieć walczyć o swoje. Jak ktoś się godzi pracować za najniższa krajową to już jest jego problem. Twardo stawiać swoje warunki i walczyć o swoje. A co do ubrania to w ciągu 2 dni od dania wymiarów otrzymałem pełne umundurowaniep

strefa
@Xyz

ale bajki opowiadasz- jakie warunki mozesz stawiac ??-ludzi do pracy nie brakuje - a Ci co juz pracują sami się wylamia ,masz grupe jestes ok ,nie masz -spadaj!!-a i Ci dorobkiewicze co maja juz emeryturki też,sami sie pozwalniaja bo godzin beda mieli tyle co kot naplakal

Firma nie zapłaciła mi za godziny nadliczbowe. Spotkamy się w Sądzie. Traci obiekty z winy kierowników zmian, olewają ludzi i zleceniodawców.

Bolek

Witam ponownie widzę że firma na terenie Warszawy ma jakieś problemy tracą obiekty cały czas może ktoś wie co się dzieje? Pracuje tu 6lat ale takiej sytuacji nie widziałem już dawno zastanawiam się nad zmianą pracy

PPK
@Bolek

Rozmawiałem z innymi pracownikami. Śieciówki bez zmian, centra ZT, BC i Klif są nadal. Wynagrodzenia cały czas w terminie. Nie widać, że coś tracą. Podaj jakieś konkrety.

@PPK

PPK stracili Oriflame w ursusie ,Paribas bank ,słyszałem że biurowiec na rondzie onz też wisi na włosku i wiele różnych ogólnie w 2019 poleciało z 10 obiektów napewno

Stefan
@Bolek

Pewnie wiąże się to z tym że wzrosła i będzie wzrastać najniższa krajowa i stawka godzinowa na umowę zlecenie. Administratorzy obiektów szukają oszczędności i biorą firmy które są tańsze i nie interesuję ich że te firemki (usunięte przez administratora) na Zusie,sprzęcie ,wyposażeniu pracowników oraz ich wynagradzaniu. Firmy które przejmują obiekty po Securitas oferują pracownikom gorsze warunki a Securitas chce trzymać poziom. Rondo spada odkąd pamiętam...

Możesz kolego rozwinąć wątek z obuwiem? Z tego co mi wiadomo to nikomu za obuwie nikt nie zwraca a o własnym obuwiu jesteś informowany podczas rozmowy rekrutacyjnej ( przynajmniej tak było w moim przypadku). Ktoś Ci obiecał że buty dostaniesz? Tez jestem z poza Warszawy i nie czuje się gorszy.

Kolego.. co najwyżej „ jest zobowiązany” - nie „musi”. Jeżeli miałbym otrzymać obuwie to szczerze wole kupić takie w których będę czuł się komfortowo. Nie wiem na podstawie jakiej umowy byłeś zatrudniony ale w przypadku umowy o prace co miesiąc otrzymujesz ekwiwalent w wysokości 30 zł (na pranie oraz obuwie). Nie jest to majątek ale rocznie daje kwotę 360 zł. Na jakim obiekcie pracujesz skoro występują wymogi technologiczne i sanitarne? Ja pracując na magazynie otrzymuje kompletne umundurowanie wraz z obuwiem „bezpiecznym”.

Krzyś

Jedynym plusem jest pensja na czas,Ale nie dajmy się zwariować to ma być jedyny atut pracy w Polsce?A niestety tak jest, wystarczy spojrzeć na wiszące miesiącami ogłoszenia tej firmy o zatrudnieniu. Nikt za takie marne pieniążki nie chce pracować chyba że emeryt policyjny na zabicie czasu. Fatalne zachowanie grup kontrolnych- zwykłe buraki którzy porobili licencję z pośrednika.Chłopy z ulicy. Szefowie firmy musicie siè zastanowić nad tym bo niedługo nie będziecie mieli kim kierować i kontrolować.Emeryci nie pójdą na większe sieciówki i galerie. Tu jest też Europa i my też chcemy godnie żyć, a za pracę jaką dla Was wykonujemy.Szczególnie my kwalifikowani i z resztą uprawnień które musimy cyklicznie odnawiać poprzez badania które słono kosztują. Niedługo w firmie Securitas nie będzie pracowników. Pozdrawiam

Bystry Bob

Zastanawiam się nad podjęciem pracy u nich. Warto? Ich z niektórych obiektów ogłoszenia stale wiszą na OLX

Strefa

Witam wszystkich odwiedzających tą stronke .mam pytanie co od nowego roku bedzie z umowami -zlecenie nie mając umowy stalej lub na czas okreslony ,co z godzinami pracy na umowe ,czy na jednym obiekcie mozna bedzie pracowac np.250h czy tylko norma 168 powiedzmy a reszta na innym obiekcie dzieki

byly pracownik wro 1

popieram wypowiedz jak najbardziej brodaty kolego stoi sie non stop ale sa tacy co lawiruja,ze cos boli np aby usiasc a potem przepchanie na saporta . stanowisko dla kazdego tak naprawde. Powiem wam niecaly rok pracowalem i mam porownanie na przykladzie dowodcow, zastepcow i szcezrze stanowiska dla osob niekompetentnych gdyz dowodcy nawet jezyka nie znaja i korzystaja z translatrow a zastepcy jeden chlopak ale nie pamietam imienia dawal tylko rade (z reszta jako jedyny rodzynek byl w okularkach - pozdrawiam) kazdy moze zostac saportem jezeli zalezy na siedzeniu pzy komputerze co do awansu to nie ma za bardzo pola do popisu stawka od stycznia bedzie tyle co minimalne wynagrodzenia i juz slyszalem od starych pracownikow, ze przy braku podwyzki beda ludzie odchodzic bo to juz zadna konkurencja dla innych

Pawlikowice były pracownik

Zwalniają według kaprysu Lp. Brak stabilizacji bo nie wiadomo za co i w kazdej chwili cie moga zwolnić. Jezeli szukasz czegoś na chwile to można przyjść. Rotacja ludzi niesamowita. Praca nudna i ciągle na nogach przez11. 30minut stoisz lub chodzisz. Patrolowanie na dworze co kilka godzin po 2godziny mimo deszczu i mrozu muszisz chodzić i moknąć nawet w czasie ulewy. Lepsza praca na budowie niż tutaj. Sami swoi i układy. Grafik katastrofa. Męczarnia a nie praca.

Vader Łódź.

Totalny przerost treści nad formą. Kadra kierownicza i grupa kontrolna kryją się wzajemnie. Ja zostałem powalony na ziemię i kopniety w zebra przez panów "kontrolerów". Nie twierdzę, że byłem bez winy, ale pobicie w miejscu pracy to już wielka przesada. Poza tym nie zapłacone mi za 11 godz. później oczywiście wywalenie na pysk, policja, grzywna i problemy. Zero możliwości wytłumaczenia sytuacji lub jakiej kolwieg obrony. (usunięte przez administratora) muł i wodorosty. Totalne kolesiostwo i (usunięte przez administratora) poparte własnymi interesami........ I do tego jeszcze zastraszanie...... (usunięte przez administratora). ????????????????

pyrka
@Vader Łódź.

pamietam ta sprawe z POZ1 prawda jestes/byles?

Bolek

Słyszałem że securitas potracil sporo obiektów i mają teraz nadwyżkę ludzi ,niektórzy pracują sam etat na dwóch obiektach bo nie ma godzin na jednym czy ktoś słyszał o podobnych sytuacjach i czy to jest dopuszczalne takie pracowanie

Obstawiacz.

Na pewno nie na Pomorzu.

lolek
@Bolek

zapraszamy na amozony tu jest bardzo duzo godzin do wziecia norma 300. jak masz ochote to szuakj kontaktu z necie firma m2c. fajna ekipa ale na wro2. wro1 nie polecam gorszy szwadron dowodzenia. na wro2 ogarnieci sa.

bolko sierzant
@Bolek

bolku to zalezy jak jest skonstruowana umowa my np pracujacy na amazonach wroclaw w umowie mamy "praca na terenie dolnego slaska" jezdzilismy tez np na wparcia do poznania,katowic popatrz w umowe

Miki

Pani Agato Gdybym nie miał takich doświadczeń to raczej bym tego nie opisywał. Oczywiście niewypłacanie pieniędzy to poważna sprawa dlatego trafila do sądu. Samo zatrudnienie pracowników na podstawie dwóch umów ( o prace i na zlecemie) na tym samyn obiekcie jest łamaniem prawa pracy ale to juz Pani pewnie wie , do tego brak osobnych grafikow, rozpisywanie godzin z umowy o prace jako premia i wliczanie ich do zlecenia, to samo umundurowanie , Itd. Mam nadzieje że niedługo takie firmy jak Amazon ,ktore cenia sobie uczciwość i szanuja prawo, przejrza na oczy, bo z tego co wiem to raczej nie współpracują z oszustami. Oczywiscie ścieżkę kariery każdy wybiera sam, dlatego jest to forum, aby ostrzec innych żeby nie wdepneli w ..... Pytanie wiecie moze co oznaczaja trzy czerwone kropki ? Może pani Agata wie ? Podpowiedz to PARADOKS !!!!!

@Miki

Ja jestem zadowolona z zasad obowiązujących w Securitas.Wcześniej nie pracowałam w ochronie.Dzisiaj mam elastyczny harmonogram,sama decyduję kiedy pracuję,Każdy chyba wie na co się godzi i jaką formę zatrudnienia preferuje.Po wprowadzonych przez Securitas zmianach zaczął się oczywiście lament że nie będzie zleceń ze nie można już samemu ustalać dni wolnych ,że nie można już porostu zgłosić że się nie przychodzi dzisiaj.Zapomniałeś dodać te małe elementy.Jak się ustosunkujesz do tego że większość tych tak zwanych ofiar zamieszana była w kradzieże a teraz pracują na zleceniach w innych firmach i jak ma to się do tego że Securitas jest nie uczciwy?Zarzucasz ciężkie oskarżenia które jak zawsze w takich sytuacjach są bezpodstawne.Codziennie kiedy jestem w pracy znajdzie się jakiś malkontent i maruda który swoją własną nieudolność próbuje przykryć przyczynami zewnętrznymi.Securitas podjął bardzo odważną decyzję i jest chyba jedyną firmą z branży która podjęła się takiego wyzwania.Ja ze swojej strony polecam.Jeżeli ktoś chce się rozwijać nie boi się wyzwań i przy tym chce zarobić przyzwoite pieniądze to jest to miejsce dla niego.Większość naszej załogi pracuje od początku czyli od 4 lat średni staż z tego co się orientuję to 2-3 lata więc chyba jak na branżę ochrony to całkiem niezły wynik, poprzedniej firmie starym pracownikiem był pracownik ze stażem trzech miesięcy .Jak już wspomniałam wcześniej nie pracowałam w branży ochrony przed Securitas ,może dlatego że nikt nie mógł mi zaoferować umowy o pracę tylko zlecenia,umowy o dzieło i wypłata co dwa miesiące.W Securitas dostałam umowę o pracę od ręki,wyplata na czas i pakiet socjalny.Po niecałym roku awansowałam i pieniądze się zmaniły diametralnie choć i tak były dobre.Czy mam coś do zarzucenia firmie,muszę się przyznać że tak dają za dużo szans takim osobom jak Ty które nic nie wnoszą ,a przez których codziennie musimy się tłumaczyć.Mam nadzieję że odnajdziesz kiedyś swoje miejsce gdzieś na parkingu w zielonym lesie gdzie będziesz mógł opowiedzieć swoją historię żubrom i liskom.I ostatnie pytanie do Ciebie gdzie w ochronie można zarobić na etacie od 3 tysięcy :) odpowiedź jest tylko jedna.Pozdrawiam

@Ania

Nie zarabiasz na etacie 3 tys. Pracujemy na umowie o pracę za najniższą krajową. Resztę masz z umowy zlecenie.

@Obecnyy

Nie wiesz co piszesz ,nie wiem na jakim obiekcie pracujesz ale nie na Amazon we Wrocławiu,jeżeli jest Ci źle zmień prace albo zmień obiekt

Kris
@Miki

Niestety musze się dołączyć do konwersacji bo czegoś takiego jeszcze nie słyszłem.Pracuję w Securitas 8 lat w tym 4 lata na obiektach Amazon.Zawsze wypłata na czas,moje dzieciaki jeżdżą na kolenie za które płaci firma,koledze zalało mieszkanie dostał zapomogę innemu rozchorowało się dziecko też dostał i to nie mało.Więc gdzie jest problem .Problem jest w pracownikach codziennie się z tym muszę borykać i wysłuchiwać niekończących się historii które są męczące.Jeżeli komuś nie zgadza się wynagrodzenie zawsze może złożyć reklamację,zawsze można też zgłosić problem jeżeli występuje i sprawa załatwiona.Kwestia umów to chyba nikt nikogo nie zmusza.Sam zdecydowałem o formie zatrudnienia i jest to mój wybór.Jeżeli masz pretensje to tylko do siebie MIKI .Jeżeli zdecydowałeś się wykonywać czynności z tytułu umowy zlecenia i wykorzystywałeś to ,to do kogo masz teraz pretensje znaczy że poświadczyłeś nieprawdę składając oświadczenie woli.Wypowiedź Ani jest bardzo ciekawa trafna.Możesz sobie pisać na forum tylko pisz prawdę . Dzisiaj jest jeszcze lepiej niż było zresztą jak to przekazał nam klient dzisiaj jeden z was jest więcej wart niż wszyscy tamci razem wzięci.Więc powodzenia jak to napisała Ania na leśnym parkingu i sprzedaży żarówek.

real1234
@Miki

Czytam te wszystkie wpisy i przyznam że momentami się zastanawiam kto je wypisuje i w jakim celu. Chyba robią to osoby które nie pracowały wcześniej na innych obiektach, w innych firmach ochrony i nie mają kompletnie pojęcia co tam się dzieje. Albo tacy którym się nie udało i chcą się zemścić. Jestem pracownikiem Securitas na obiekcie Amazon i przyznaję że na chwilę obecną nie ma lepszego miejsca pracy w tej branży jak dla mnie. Są oczywiście jak wszędzie plusy i minusy tej pracy. Minusem dla wielu osób mogą być wysokie wymagania przełożonych Securitas jak i Amazona. Mój szef to osoba młoda, bardzo wymagająca zaangażowania, sumienności. Wielu osobom się to nie podoba. Wzajemnie się nakręcają jak jest źle i fatalnie. Jest to dla mnie niezrozumiałe bo mamy szereg rzeczy które są na plus. Powiedziałem wprost że interesuje mnie praca około 200h. Myślałem że może to zostać zrozumiane że stawiam jakieś warunki a dopiero zaczynam pracę. Zostałem miło zaskoczony bo Szef powiedział że rozumie takie kwestie, postara się pomóc i tak było. Jak potrzebuje wolne to stara się pomóc w każdej sytuacji. Mamy dni wolne które możemy podać jako wolne na kolejny miesiąc i jest to przynajmniej w stosunku do mojej osoby wykonane w 100%. Bardzo bogate i wysokiej jakości sorty mundurowe z czym nie miałem do czynienia w firmach Solid, Impel. Stawka bardzo atrakcyjna, najlepsza moim zdaniem w regionie. Są osoby które pracowały na jednostkach wojskowych, obiektach przemysłowych i przyznają się że spanie w pracy to dla nich podstawa i normalność w pracy. Tutaj czegoś takiego nie ma przez to jak i wysokie wymagania dużo osób uważa że jest fatalnie, ciężka praca itd. Pracodawca określił jasno stawki oraz premie. Często zdarzają się telefony odnośnie zmiany grafiku. Ale prawdę mówiąc jest to przede wszystkim wina pracowników którzy biorą urlopy na żadanie oraz chorobowe które w wielu przypadkach budzą wątpliwości. Przez to cierpią wszyscy. Osoby które pracowały na obiekcie handlowym przyznają że mają mniejszy zakres obowiązków i praca jest lżejsza a bardzo korzystna finansowo. Wypłata miała być wypłacana do 10-go każdego miesiąca a często jest nawet między 5-7 dniem miesiąca. W niektórych firmach tylko zlecenia i pracownicy robią po 300h za marne kwoty a często wypłaty w całości nie są wypłacane i próby wypłacenia "pod stołem". Ja jestem zadowolony że mogę tutaj pracować.

Miki
@Ania

Nie kompronotuj sie ania Obecnyy tylko zapytal a ty mowisz zeby sie zwolnił Ania lubisz świetliki takie rabaczki ????????

@Ania

Pracuję na obiekcie przemysłowym w Gdyni. Umowa o pracę w Securitas Services a umowa zlecenie w Securitas Polska.

Robinson
@Miki

"takie firmy jak Amazon ,ktore cenia sobie uczciwość i szanuja prawo, " - hahahahaha, upadłem i nie mogę się podnieśc ze śmiechu. :P Czyżby był Pan z konkurencji, która chce przejąc "Amazona" ? : ) Drogi Panie, może po prostu zamiast pracowac w "Securitas" trzeba było zatrudnic się w "Amazonie" ? Cały czas szukaja pracowników . :)

Popolupo
@Ania

Koleżanka Ania ...zmieniła już pracodawcę :)

Popolupo
@real1234

"Często zdarzają się telefony odnośnie zmiany grafiku. Ale prawdę mówiąc jest to przede wszystkim wina pracowników którzy biorą urlopy na żadanie oraz chorobowe które w wielu przypadkach budzą wątpliwości." Wątpię, żebyś miał kolegów w pracy, ale wróżę ci wielką karierę zawodową.

Kopyto
@Obecnyy

Dokładnie tak kolego... zarabiają na etacie i więcej niż 3 tys w Securitas tak w Securitas. Problem w tym ze pewnie jedyną umiejętnością którą posiadasz jest stanie. Ktoś kto ma język a do tego jeszcze kpo+ bron uwierz...zarobi sporo

jams rambond syn rambo i bonda
@Kopyto

KPOF i bron ??? KPOF tak, i szybciej paralizator niz bron bo konwojowki w Securitas brak .... a zarobi tyle samo :))) i to jest mistrzostwo. Branza zyje tylko dzieki emerytom z wojska i policji co nabieraja przywileji emerytalnych i KPOFa maja niejako z rozdzielnika... dorabiaczy do rent i emerytur nie braknie. I to niszczy zarobki branzy. Bo ty nie przezyjesz za najnizsza krajowa. A dorabiacz do emerytury policyjnej jak najbardziej go to bedzie cieszyc :))))

@Ania

Securitas to firma ochrony o bardzo dużych aspiracjach lecz pracujący łącznie z kadrą zarządzającą są pazerni. Dlatego uczciwych ludzi eliminuje się z ich otoczenia.

Dina
@Ania

Jak sobie zrobisz papiery to zarobisz te3tys bez problemu a nie KPO co nic nie daje bo z bronią są stawki no w ORlENIE 22.50 Impel 18.50.na rękę a tu zachwalasz bo awansowała co na Saporta (usunięte przez administratora) stanowisko 12h przed komputerem . także jak nie znasz branży to się nie wypowiadaj a ciekawe co zrobisz jak Securitas straci obiekt i dadzą ci inne warunki płacowe bo Securitas nie ma co zaoferować we Wrocławiu a do emerytury tu pracować nikt nie będzie .

Jarosław
@Dina

Chodzi Ci o zrobienie pozwolenia na broń? Wtedy, jak dobrze rozumiem stawka wynagrodzenia, którą oferuje firma Securitas Polska jest wyższa? Wiesz może, czy osoba mająca takie pozwolenie może liczyć również na otrzymanie umowy o pracę?

FCWRO2
@Ania

TO JA TEZ SIE DOLACZE, NIE MA ZA ETAT 3000NETTO A KILKA LAT TU JESTEM.... CHYBA ZE DOWODCA TO SIE ZGODZE

FCWRO2
@Kopyto

POWIEM TAK W AMAZONIE POZWOLENIE NA BRON SIE NIE PZYDAJE (MAM I NIC Z TEGO NIE MAM) KPO NIE JEST JUZ WYMAGANE TAKZE... BZDURA

hajs ma sie zgadzac
@Kris

kris a ood kiedy to dotacje dostajemy bo mi 2 dzieci nikt nie zaproponowal...... no tak ale ja jestem zwyklym kafelkowcem

Ola
@real1234

A stanie na nogach non-stop przez 12 godz Ci odpowiada?

Ola
@real1234

Masz bardzo małe ambicje skoro odpowiada Ci taka praca.Stanie na nogach non-sto przez 12 godz.i nic nie robienie jest gorsze i bardziej męczące niż praca fizyczna

inteligent szpagatowy
@FCWRO2

potwierdzam na ten obiekt nie jest potrzebne pozowlenie chyba ze dorabiasz gdzies na jednostkach jak niektorzy to spoko znjamosc jezyka tez nie jest wymagana nawet jako dowodca elastyczny grafik jest i mozna duzo nadgodzin robic lajtowa praca aha jak ktos juz tu kiedys wspomnial siedzenie na recepcji nie jest dla wszystkich tzn dowodcy sadzaja swoich i sciemniaja ze cos nagle robia na kompach a uwiezcie mi nic takiego do roboty nie ma zwlaszcza na 1. takze jezeli warunki pasuja to zaprawszamy bo sa przyjecia. daw obiekty do wyboru. ja osobiscie polecam wro2 lepszy sklad. co prawda juz nie pracuje ale to z powodow osobistych . pozdrawiam

ania z zielonego wzgorza
@hajs ma sie zgadzac

nie ma zadnych dotacji mam corke i nic takiego nie ma

shiftleader
@Ola

az nie przejde obojetnie obok tej wypowiedzi to prawda ze staniem i juz opowiem dlaczego z wlasnego doswiadczenia na obiekcie nr 1 ma to miejsce i chodzi o to ze pseudodowodcy sadzaja kolo siebie osoby ktore i tak nic nie robia a udaja ze nagle maile czytaja etc powiem wam,ze zalosny widok poniewaz jak ida na papierosa to kazdy ma byc dyspozycyjny/a a nie daj boze ze TY chcesz przerwe owszem dostaniesz ale wtedy kiedy jasnie pan zadecyduje takze jak tylko ktos nowy sie pojawi zapomnijcie o siedzeniu juz dowodca o to zadba trzeba tez uwazac na donosicieli...ale o tym w nastepnym wpisie

Były cięć skende

(usunięte przez administratora)pracowałem w Lublinie na zleceniu i wychodziło mi 11 zł netto nie polecam tego syfu obiecują dobre zarobki a na obietnicach się tylko kończy.

ameryka
@Były cięć skende

ja tam sie ciesze mam 3,50 na godzine i dla mnie jest to ameryka prosze ja was

fan eligiusza

hejka nie wiecie moze czy eligiusz zmieni juz passata? kiedys tu o tym wspominal. Eli pozdrawiam Ce goronco jak mozesz to odpisz.

Zostaw merytoryczną opinię o Securitas Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Securitas Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Securitas Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 115.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Securitas Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 18 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Securitas Polska?

Kandydaci do pracy w Securitas Polska napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Securitas Polska
2.1/5 Na podstawie 558 ocen.

Securitas Polska