Opinie o Securitas Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Securitas Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Securitas Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Securitas Polska w Warszawa

pancio

Proszę Państwa opinie o Securitasie Warszawa to prawda jeŚli chodzi o te negatywne od maja mamy upały regulamin przewiduje zaopatrzenie pracowników w wodę myślicie że Securitas dostarcza na obiekty ? pozostaje kran pan inspektor pienidze zostawia dla siebie ? Ostatnio zwolnił się z Securitasu pan insp. Kap. który zalega z wypłatani do dziś a go niema a maiał być menadżerem? Praca na obiektach ponad 24 godz. ciągiem bo nie ma zmiany albo lepiej oszczędzać bo jeden zrobi za dwóch, praca na nie swoich stanowiskach bez przygotowania chodzi o recepcje bo niema recepcjonistki to niech pracuje ochrona bez angielskiego i robi z siebie durnia i wielw innych

Miki

Dla fanatyków securitasa Piszecie o innych firmach i o zleceniach ,, 300 godz. żeby zarobić,, A sami robicie na zleceniu ile byscie zarobili bez zlecenia ?? Adam masz 5000 netto czyli 2100 na umowe o prace a reszta zlecenie. Wiec maly zaszczyk wiedzy : Wielu pracodawców, którzy preferują umowę-zlecenie, zapomina, że nie zawsze można ją zaoferować zatrudnionemu. Muszą zostać spełnione następujące warunki: - zleceniobiorca nie jest podporządkowany pracodawcy, nie podlega np. pod szefa działu, w którym pracuje, nie ma obowiązku stosowania się do jego poleceń - pracodawca nie może nałożyć na zleceniobiorcę osobistego obowiązku pracy - może ona zostać zlecona osobie trzeciej - pracodawca nie ma prawa żądać wykonania pracy w określonym miejscu i czasie, zleceniobiorcy nie obowiązuje stały grafik i narzucone z góry godziny pracy - zmiana obowiązków w trakcie pracy może odbyć się tylko za zgodą zleceniobiorcy. Pracujący nie dochodzą swoich praw . Jeśli te warunki nie zostaną spełnione, osoba powinna otrzymać umowę o pracę. Jeśli pracodawca uchyla się od zaoferowania takiej umowy, to łamie prawo. Co więcej, w takiej sytuacji umowa-zlecenie jest traktowana jak umowa o pracę i pracownikowi przysługują wszystkie prawa wynikające z kodeksu pracy. Większość pracowników nie decyduje się jednak walczyć o swoje prawa. Jednym z powodów jest NIEWIEDZA.

Miki

Kris i Ania Wy to chyba z jednego miasta jesteście . Aniu nie pracowalas nigdy w ochronie bo pewnie sie nie nadawalas . Kiedys aby zaczac prace na Amazonie trzeba było mieć ,, kwalifikowanego ,, i odbyć rozmowe z działem LP . Ty pewnie jesteś z pokolenia gdzie kurs wyrabia securitas w dwa tygodnie a i pewnie lojalke podpisalas ,, prosta kobieto ,, Skoro firma jest tak zarabista to dlaczego caly czas prowadzi nabór do pracy ??? A skoro nie pracowalas wczesniej w ochronie to jakie mozesz miec porownamie Trzymajcie sie zębami firmy razem z Krisem bo raczej do pilnowania toi toia co stoi na ,, zielonej trawce gdzie sprzedaje zarowki ,, sie nie będziecie nadawac poza Amazonem

Agata

@Miki, dość mocne słowa o firmie. Czy Ty spotkałeś się z takim traktowaniem? Zaleganie z wypłatą za nadgodziny to dosyć poważna sprawa. Czy rozmowa z przełożonym lub działem finansowym mogłaby coś zmienić? Dość szczegółowo przedstawiłeś swoje doświadczenia z pracodawcą. Twoi poprzednicy, którzy wypowiadali się w tym wątku, też mają podobną opinię. Ale to potencjalni kandydaci do pracy dokonają wyboru ich przyszłej drogi zawodowej.

Kilo
@Agata

Ciekawe, a raczej dziwne. 5 lat pracuję w tej firmie w Opolu i nic takiego nen miało miejsca. Zawsze co do centa i na czas.

SzczeryJack
@Agata

Dobry wieczór Pani Agato, Ze względu na fakt iż jestem zatrudniony w Securitas i z przerażeniem patrzę na to co byli pracownicy wyprawiają proszę o opinię. Osoby które składają pozew o to że nie miały wypłacane nadgodziny tylko godziny dodatkowe na które sami chcieli przychodzić i świadomie podpisywali umowę zlecenie teraz są pokrzywdzeni a pracują w innych firmach tylko na zlecenie. Jaka jest wiarygodność takich osób ? Czy takie osoby mają prawo rościć wobec byłego pracodawcy kwestie nadgodzin gdzie teraz dopuszczają się pracy tylko na zlecenie w wymiarze około 250h ? Czy Pani wyciągnęła by teraz konsekwencje wobec tych osób że oczekują czegoś gdzie dopuszczają się jeszcze większych karygodnych zachowań jak praca np 250h tylko na umowę cywilnoprawną?

Pierwsze spotkanie miałam online, na którym mimo monitora poczułam bardzo pozytywna energię od rekrutujących, rozmowa była bardzo fajna, na wysokim poziomie, decyzja o kolejnym spotkaniu tym razem w biurze zapadła bardzo szybko. Podczas spotkania mogłam poznać cały zespół łącznie z przełożonym, rozmowa była bardzo miła, pytania nietuzinkowe szczególnie od przełożonego ????. Jedna z fajniejszych rekrutacji na jakiej byłam. Po rozmowie miałam do wykonania 3 zadania, były związane z pracą. Generalnie gdyby nie oferta z innej firmy jaką dostałam i wynagrodzenie jakie mi zaoferowano, bardzo chciałam zostać na stałe w takim zespole, widać zgranie, wspólny cel, życzę powodzenia osobie, która się tam znajdzie. Na korytarzach ludzie uśmiechnięci, biuro schludne. Pozdrawiam zespół i dziękuję za tą przygodę.

Jakie sukcesy ma Pani w pracy? Co ostatnio Pani czytała? Z kim lubi Pani pracować? Czy płakała kiedyś Pani w pracy i dlaczego? I kupa(usunięte przez administratora)ych pytań.

Agata

@dziki, rozumiem Twoje wątpliwości, ale jest duża grupa ludzi z niepełnosprawnością w stopniu umiarkowanym, którzy muszą i powinni pracować. Oczywiście praca ta nie powinna być męcząca i niebezpieczna. Praca w ochronie ze stopniem niepełnosprawności znacznym powinna być raczej wykluczona, ale pracodawcy dostając duże dofinansowanie z PEFRON-u, zatrudniają takich ludzi, choć to praca ponad ich możliwości. Dodaj swoją opinie na temat warunków pracy w firmie. Każda informacja będzie pomocna dla poszukujących zatrudnienia.

Agata

@Dziki, praca dla ludzi z niepełnosprawnością to szansa na socjalizację i nie należy z tego żartować. Oczywiście kwalifikacje są bardzo ważne i powinny być priorytetem przy rekrutacji. Czy Ty masz jakieś doświadczenia z tym pracodawcą? Jeśli tak podziel się swoimi wrażeniami ze współpracy z firmą. Każda informacja będzie ważna.

@Agata

Naiwna, byłem świadkiem gdy inspektor zapowiedział zmianę polityki firmy ponieważ firma otrzymała status ZPCh. Namawiał do "załatwiania" sobie grupy inwalidzkiej obiecując za to premię. Podejrzewam, że kilka osób załatwiło sobie takie "kwalifikacje" Wyobraź sobie @Agato, że potrafili zatrudnić człowieka po jakimś zatorze czy zapaści tylko dlatego, że miał dawną dwójkę inwalidzką. Inwalida dostał wyższą stawkę godzinową, dodatkowy urlop, nie nadawał się do pracy z ludźmi i trzeba było ciągle za niego pracować. Słyszałem o człowieku ze sztucznym biodrem zatrudnionym na obiekt gdzie było ok 2 km obchodu. ZPChr to patologia w swojej firmie teraz stawiam warunek żeby firma ochroniarska na obiekt nie wstawiła mi niepełnosprawnych. Raz mi wstawili człowieka z rozrusznikiem serca i tamten zasłabł.

Agata

Witam, może ktoś podzieli się opinią, czy firma Securitas Polska zatrudnia ochroniarzy z orzeczeniem niepełnosprawności umiarkowanym lub słabym. Wiem, że wtedy firma dostaje dofinansowanie do pracownika z PEFRON. Może ktoś kto tam pracuje mógłby się wypowiedzieć na ten temat. Pozdrawiam,

@Agata

Oczywiście że cię zatrudnią. Nawet etat dostaniesz.

@Agata

Gdyby mogli to samych niepełnosprytnych by zatrudnili. Możesz nie mieć wpisu, nie znać komputera, języków, być pijakiem i leniem ale jeśli masz grupę to Twoje szanse znacząco wzrosły.

Grzesiek

Zawsze trzeba pilnować swoich spraw a nie będzie nieporozumień!

Zdjar
@Grzesiek

Obligatoryjnie paczki dostają wszyscy pracownicy Securitas, którzy zapiszą się do związków zawodowych.

Czak Noris

Witam! Jestem pracownikiem Securitas: 1. Umowa o pracę; 2. Wypłata na czas; 3. Premia za delegacje ( np. otwarcie galerii itp.) 4. Jak coś wypadnie to szefu-czifu staje na głowie ale załatwia mi wolne, 5. Paczki dla dzieci od firmy, 6. W warszawie jest darmowa siłownia, Firma godna polecenia, jak ktoś planuje karierę w ochronie polecam!

@Czak Noris

Paczki na święta dla dzieci jakie i gdzie.

HENIUTEK RADOM
@Czak Noris

pracuje w firmie SECURITAS od 11 lat nie narzekam ,ja szanuje przelozonych oni szanuja mnie. placa moze nie za wysoka ale firma zapewnia inne bonusy ! oplaca kolonie ,mozna uzyskac pomoc finanswa ,pozyczki itp .POLECALEM ja znajomym i nie tylko skorzystali i nadal pracuja . pracowalem na roznych obiektach w w -wie i mam mile wspomnienia . po prostu trzeba robic swoje nie byc konfliktowym ,nie bac sie wypowiadac swoich racji ,idazyc do zmian gdy twoje uwagi sa trafne !!!prcownicy biura tez sa ok !! r REASUMUJAC polecam . gdy wasz przelozony uwazacie ze sie nie nadaje trzeba to zglosic do centrali w W -wie i nie bac sie !!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam izycze pomyslnosci !!!!Wpisz swoją odpowiedź

Obecny
@Czak Noris

Premie, paczki? oszalałeś, pracuje w tej firmie 13 lat i nigdy nic nie dostałem od firmy prócz tego co sam wypracowałem.

Abrakadabra
@Obecny

Do Obecny- Tutaj sie z tobą nie zgodzę. jak ktoś ma dzieci to dostaje paczki. Premie też są ale zależy na jakim obiekcie pracujesz. Tyle w temacie.

@Abrakadabra

Do Abrakadabra - Jakie paczki? Paczki dostają tylko ci, którzy zapisani są w związkach zawodowych i placą składki. I właśnie z tych składek są paczki dla związkowców a nie dla dzieci.

Foczka z Boczka
@Czak Noris

Firma nie robi paczek- to lidl daje paczki warunkowo dla pracowników ochrony :-)

Agata

@O! Yama! piszesz o innej firmie, a to przecież wątek firmy "matki" jak to napisałeś Securitas Polska, a nie tej drugiej. @Abrakadabra ale ja tylko pytałam odnośnie komentarzy co z tymi paczkami. Sama nie pracuje w tej firmie i mi się nie należą paczki, ale jestem ciekawa czy wszystkich one dotyczą. I zauważyłam, że ciągle jest o to różnica zdań, dlatego najlepiej byłoby gdybyście ustalili jednak jedną wersję.

O! Yama
@Agata

Agata! Firma Securitas Polska ma biuro w tym samym miejscu co Securitas Services, te same panie drukują dokumenty dla obu firm na tych samych drukarkach, ten sam ktoś zatrudnia dla obu firm.. Nawet identyfikatorów ta lipna firma services nie wydaje, bo pracownicy pracują dla niej w tych samych mundurach z tymi samymi identyfikatorami i w tym samym miejscu co dla firmy matki. np. 8-16 legalna umowa o pracę - 8h, 16-22 już umowa zlecenie. ponadto np. sklep czy bank nie podpisał umowy z dwiema firmami securitas (Polska i Services) a tylko z jedną -Polska. Taki proceder nosi chyba znamiona przestępstwa. Obliguję zatem moderatora do zainteresowania się tą sprawą i przekazanie jej stosownym instytucjom. Mogę współpracować w pozyskaniu odpowiednich informacji o w/w procederze. Pozdrawiam.

The Beatles

Na szkoleniach zawsze słyszałem, że nie pilnujemy swpich spraw i z godzinami mamy problem... Problem mamy dlatego, że kierowniki rozpisują czas pracy na dwie umowy i często moje godziny idą na inną(czyjąś??) umowę, by nadgodzin nie wykazywać... Oszustwo w białydzień.. Czyli przestępsteo.. Gdyby w sądzie kednego lub drugiegi kro wskszać personalnie jako sprawcę, to korporacja by mu nie pomogła.. Co najwyżej zbłaźniła się przed sądem.. Ale ich stać na kary i na sdwokatów.. W końcu to przecież korpo... BARTEK... ZE SKARŻYSKA JESTEŚ :-) Nieźle się tam urządziliście :-)

Bartek

Nie pilnujecie swoich spraw a później piszecie skargi na forum!!

Ugulele
@Bartek

Swoich spraw???? Kto walczy o zniesienie umów zleceń, które są niczym innym jak karuzelą vatowską??? Kto walczy o buty czy odszkodowania za wypadki?? Gdzie związki zawodowe??? Pro forma istnieją, bo ciecie to cioty chyba..

Jancio Wodnik
@Bartek

Nie pilnujemy bo przygłupy jesteśmy... Szkoda, że jednego z członków zarządu nie słyszeliście jak w sądzie mówił, że niższe niż wynimające z umowy o pracę stawki z umowy zlecenia- czyli de facto NADGODZINY- umożliwiają pracownikom większe zarobki niż najniższa krajowa, i to z troski o pracownika (wcale nie generowanie sztucznych i zwiększenie kosztów utrzymania i zaniżenie kosztów pracowniczych :-) opracowała taką strategię... C B Ś. miałby co tam robić :-) By się zajęli chyba zamiataniem celi co niektórzy :-)

Global Underground

Firma Securitas to jest zdecydowanie przerost formy nad treścią. Niby firma ochroniarska a zasady rekrutacji jak w zwykłym korpo. Przyznam, że nie wiadomo jak dostać pracę na lepszym stanowisku ochrony, tzn. takim gdzie zarabia się naprawdę dobre pieniadze jak na ochronę, nie jakieś cieciowania na front desk w biurowcu czy cieciowania na jakiś sklepach czy bankach. Kilkanaście razy wysłane aplikacje, kilka rozmów kwalifikacyjnych - po angielskum, jakieś testy i d.. . Nie wiem, są dwie możliwości: albo jestem zerem i nadaję sie na ciecia na budowie albo proces rekrutacji jest nieprzejrzysty i zalatuje kombinacjami i niezbyt jawnymi wymaganiami, którym nie wiadomo w jaki sposób sprostać. Zadziwia mne to trochę bo wiem, że świetnie reprezentowałbym firmę a poza tym świetnie sprostałbym stawianym przede mną zadaniach. Cóż, skoro firma w procesie rekrutacji nie jest zainteresowana przyjęciem naprawdę wartościowych, doświadczonych i lojalnych ludzi to należy olać taką firmę. Nie wiem jak się pracuje w Securitas ale wiem doskonale jak wygląda rekrutacja (nie na ciecia w sklepie czy na szlabanie) na stanowiska u bardzo dobrych kontrahentów. Nie polecam, bo szkoda czasu i z moich doświadczeń wynika, że należy mieć wyjątkowe supermoce lub też jakieś bliżej nieokreślone kwalifikacje aby zasłużyć na przyjęcie.

@Global Underground

@Global Underground I bardzo dobrze, że Cię nie przyjęli. Nie masz szacunku do ludzi i pracy, którą wykonują. Zauważ ile razy użyłeś słowa "cieć" w różnych odmianach. Nie ma czegoś takiego ani w Ustawie ani w regulaminie zakładowym. Jest Pracownik Ochrony. "Cieciem" można tylko kogoś urazić. Nie nadajesz się do tej roboty bo chciałbyś zostać jakimś kierownikiem ale nie pomyślałeś, że to tzw "cieć" wyrabia Twoją pensję. Nie chciałbym nigdy z kimś takim pracować ani żeby ktoś taki był moim podwładnym ani przełożonym. Pewnie faktycznie, jak sam zauważyłeś, jesteś zerem.

Grrrrrr
@Global Underground

Ja też byłem zerem. I co z tego??? Szarpałem się z największymi wieprzami, byłem na najbardziej patologicznych sklepach w Lublinie, miałem lic II st. Pozwolenie na broń i byłem świadkiem zacierania śladów przestępstwa przez bhp-owca, kierownika lub Lidla.. Insynuacji, że celowo idzie się na zwolnienie, pomimo najdłuższego niemal stażu miałem stawkę niższą niż nowi... . Na koniec dodam, że kierownikiem zamiast któregoś z pracowników został kolega dyrektora.. Ziom ze Skarżyska.. Wtedy bez licencji i bez znajomości podstaw branży... Sorry.. Pomyliłem się... Podstawy miał... Kręgosłup z plasteliny :-) :-)

Kot
@Global Underground

Masz rację To zwykła korpo. Życie zaczyna się tu gdy dostajesz samochód. Wszystko niżej to bombonierka w którą wepchnięto coś brązowego, ale to śmierdzi.. Wszyscy udają,że dbają o dobro pracownika a priorytetem w tej firmie była- i chyba jest- jak najeiększa ilość h/godz. Wypracowane zyski i cisza. Ciiiiiiiisza. :-) Powinni stracić koncesję za to co przez tyle lat tobią z podatkami, fałszowaniem dokumentacji czadu pracy. To karuzela vatowska w czystej postaci... Ręka rękę myje.. Ale cóż.. Wszyscy milczą.... więc sam tego chciałeś Grzegorzu Dyndało :-)

@ Global Underground
@dziki

@dziki, nie zrozumiałes mnie widocznie. Zerem i cieciem to ja byłem w tej branży 15 lat temu, jak zaczynałem pracę i nie posiadałem ani wpisu , ani pozwolenia na broń (nie dpouszczenia , tylko pozwolenia bo mam swoją broń), znałem jedynie biegle język angielski. Teraz mam wszystko, oprócz tego doskonalę swoje kwalifikacje nie jakimiś cieciowskimi kursami ochrony, tylko w profesjonalnych agencjach. I sorry, jeżeli kogoś uraziłem określeniem"cieć" ale niestety, takie są fakty, ktoś jest cieciem a ktoś inny ma takie doświadczenie i wyszkolenie, że tym cieciem nie jest, choć społeczństwo wszystkich z branży ochrony wrzuca do tego samego wora "cieciów". I się nie obrażaj, tylko się doskonal i szkol cały czas. Mnie osobiście to głęboko wali za kogo się uważasz i co sobą reprezentujesz. Przed samym sobą bądź szczery i sam się określ, ja wiem co sobą reprezentuję i wiem, że jestem lepiej wyszkolony od większości młodych policjantów i nie miałbym najmniejszego problemu z obezwładnieniem jakiegoś leszcza z prewencji, który patroluje ulice.

Global Underground
@Kot

Czyli potwierdza się to co słyszałem o firmie - to co ludzie mówią, zwykłe korpo i natępna globalna firma ochroniarska, tylko w "polskim wydaniu", czyli przekręty, przykrywka profesjonalizmu, itp. Norma, następny (usunięte przez administratora)

Piotr.K.

Ja pracowałem u Pana Roberta M. i nie powiem złego słowa na całą firmę. Płaca jaka była taka była, nie za duża ale zawsze na czas z godnie z umową, dofinansowania też były choć nie wygórowane. Atmosfera dobra jak na obiekcie gdzie pracowałem jak z zmienikami i również z biurem i samymi przełożonymi bez zarzutu. Oderszłem z firmy wyłącznie z powódek finansowych gdzie dostałem o wiele więcej na rękę, do tego duże dofinansowanie równoznaczne wynagrodzeniu, czyli mój dochód wzrósł o 100% przy tym samym czasie pracy co pracowałem w securitas-ie. Securitas wspominam dobrze. Muszą pomyśleć o tym aby ludzi utrzymać u siebie bo z powodów finansowych zaczną odchodzić tak jak ja to zrobiłem. Pozdrawiam Pana Roberta M. i Pana Stanisława M.

Dejv

Zacząłem pracę, byłem na szkoleniu. Ustawiłem się z Panem chyba Maćkiem na podpisanie umowy i pierwszy dzień pracy na ochronie w biedronce, wszystko wydawało się jasne. Na miejscu l ustalonej godzinie nikogo nie było i owy kierownik powiedział przez telefon, że wydawało mu się, że nie przyjdę bo zrezygnowałem, więc mogę zacząć pracę w innym terminie. Jeszcze tak to mnie w wała nie zrobiła żadna firma.

Dejv
@Dejv

Aha, zapomniałem dodać, że sytuacja w Olsztynie.

Nobody

Dramat, niezdrowe koropo relacje, bicie piany, lizanie tyłków i udawanie ze jest super pomimo ze jest kiepsko, przerost formy nad treścią, kierują goście po weekendowych kursach bo są kumplami kumpli

Benek

Agata... Moze wiesz jak przebiega proces rekrutacji na stanowiska inspektora ???Szukam pracy.. Papiery mam.. Kwalifikowany jestem.. Prawko mam i pozwolenie na bron.

dziki

Jeżeli przyjmuje się do pracy kogoś kto boi się komputera a praca polega na wprowadzaniu danych, albo kogoś ze sztucznym biodrem gdzie jest sporo obchodów to coś nie pasuje. W obu przypadkach podstawowym kryterium jest posiadanie orzeczenia o inwalidztwie. Taki pracownik pomimo, że nie spełnia oczekiwań co do pracy to często ma wyższą stawkę godzinową niż starzy pracownicy, dostaje dodatkowy urlop, dopłatę do dojazdów do pracy. Zdrowi, starzy pracownicy to widzą i szlag ich trafia bo nie mogą się doprosić o 20 groszy podwyżki a muszą pracować za inwalidę, zatrudnionego na lepszych warunkach, będącego skarbem dla menadżera. Menadżer przyjmuje krytyczne uwagi ze spokojem i stwierdza "taka jest polityka firmy i tego nie zmienimy" Później się dziwią, że brakuje dobrych pracowników, że tracą obiekty. Klienci Securitasu płacą za pełnosprawnych pracowników a dostają obsługę na marnym poziomie.

dziki

Niech zaczną szanować pracowników, niech zaczną godziwie płacić i dobrych pracowników im nie zabraknie.

Seni
@dziki

Nigdy nie zaczna. I na tym polega problem. Ci niezadowoleni z zarobkow odchodza. Nowi przychodza. Tak zawsze bylo. Jest. I bedzie.

Ul Nil Os Ktos

Firma powinna skonczyc z oszukiwaniem pracownikow i zatrudnianiu ich na dwie umowy do jednej pracy. Powinno skonczyc sie zatrudnianie milicjantow lub o mentalnosci ormowca ktorych ustna opinia jest wazniejsza niz rzeczywiste wyniki w pracy innych pracownikow.. Trzeba udawa ze sie normalnie pracuje, tak jak oni udaja ze normalnie placa.. To strategia na przetrwanie... A na awans??? Wazelina lub ktos wyzej, kto poda reke..

olik

A ja jestem zadowolony bo firma umożliwiła mi zdobycie tytułu kwalifikowanego pracownika i wcale nie musialem chodzic do żadnej policealnej szkoły a i tak mam takie same uprawnienia jak po szkole

pol1
@olik

nie jesteś funkcjonariuszem i nigdy nie bedziesz miał takich uprawnien jakn policjant, jak tak cię szkolili to jacys gamonie!!!!!!!!!!!!!!!!!! człowieku o jakich upoawnieniach mówiswz czytałeś kiedyś ustawe o ochronie osób i mirnia na tym twoim szkoleniu, a czytałeś może ustawę o Policji , pewnie nie to polecam!!!!!!!!!!!!

Niepodam
@pol1

Ta wyrobienie przez firmę uprawnień to śmiech na sali żadnego szkolenia, przygotowania i później chodzi taki i pierdzieli że ma licencję haha, żałośni są tacy ludzie. Jak coś się działo to takie cwaniaki uciekali zaraz za biurko kozaki. Nic niewiedzą o uprawnieniach, nie umieją zastosować chwytów po prostu ot papierek i nic więcej a później się dziwić że doszło do awantury mimo że na obiekcie "kwalifikowani pracownicy" buahahahaha

Harabara
@olik

No i na tym polega problem. Firma robi uprawnienia. Dwa dni po 6 godzin i kompletny deblu staje się kwalifikowanym pracownikiem.

@Harabara

To jest psucie rynku. Ktoś po weekendowym szkoleniu dostaje takie same uprawnienia jak inny po dwuletniej szkole. Znam osobiście takiego gościa, który po trzykrotnym podchodzeniu do egzaminu odpuścił sobie licencję a dzięki Gówninowi został kwalifikowanym pracownikiem ochrony i od tego od razu przybyło mu rozumu. Jest teraz najmądrzejszy na obiekcie. Oczywiście tylko w swoim mniemaniu.

Harry Larry
@olik

Kierownikiem rejonu tez mozna byc po weekendkursie ???? to co dopiero zwyklym cieciem..

Jedna z gorszych agencji na rynku.Nie płacą na czas, pomiatają pracownikami,oszczędzają na wszystkim.Co miesiąc trzeba sprawdzać wynagrodzenie.

Żdjar

Ty chyba nie pracowałeś w Securitas - jak nie płacą na czas?, kiedy?

Zostaw merytoryczną opinię o Securitas Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Securitas Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Securitas Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 115.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Securitas Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 18 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Securitas Polska?

Kandydaci do pracy w Securitas Polska napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Securitas Polska
2.1/5 Na podstawie 558 ocen.

Securitas Polska