Opinie o Securitas Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Securitas Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Securitas Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Securitas Polska w Warszawa

N/N strefa

B-M-W ,bierny,mierny ale wierny -tacy sa potrzebni do tej pracy ,ludzie bez JAJ,bez HONORU ,AMBICJI,mozna pomiatac ,pluc w twarz ,skula ogon i skomlą do kolegow po fachu jak im jest zle,ze juz nie daja rady etc.etc.etc.Masz rodzine ??-szanuj bo za chwile praca ta zrujnuje wszystko .-Jesli chodzi o Firme !!?? -nie polecam !!!!-szkoda zdrowia i zycia ,lepiej zadbac o swoje zycie rodzinne,byc wolnym ,a nie dawac sie zniewolic jakiemus tam patologicznemu zespołowi .

Iks

Na jaką pensję netto może liczyć Recepcjonista na ul. Postępu 6?

amazon Łódź

Amazon Łódź. Najlepszym ogniwem w tej układance jest Szef Patryk, ogólnie bardzo dobry człowiek, można się dogadać w każdej kwestii, rozumie ludzi, szkoda że ze zrozumiałych względów nie jest obecny 24h na dobę. Dowódcy są różni, mają swoje humorki tak jak i saporci, większość nie nadaje się do kierowania ludźmi, przerażające jest to, że uznają tylko "swoich" resztę pracowników traktują jak zło konieczne. Sami śpią na nocnych zmianach a pracownika oczywiście "nie swojego" ganiają i ciągle uwagi że źle, "swojaki" mogą nic nie robić i jest dobrze. Kierownictwo pomimo możliwości sprawdzenia monitoringu a tym samym pracy zarówno ochrony jak i dowódców nie angażuje się w te kwestie a szkoda. Ludzie odchodzą ponieważ nie wytrzymują presji i wykorzystywania przez cwaniaków. Jeżeli chodzi o samą pracę to trochę przeraża fakt, że po 2 dniach tzw. szkoleniowych BRAK SZKOLEŃ od razu rzucają na głęboką wodę i dają na służbę, ale strach ma wielkie oczy i w zasadzie nie ma się czego bać - wszystko na spokojnie tłumaczą koledzy po fachu oczywiście nie wszyscy., bo są tacy co sami nie wiedzą co tu robią! Dają plik dokumentów do samodzielnej nauki i to wszystko za najniższą krajową. Firma daje możliwość możliwość zarobku w postaci nadgodzin i są one dobrze płacone (nocne nawet bardzo dobrze). Stanie lub chodzenie po 12 godzin za najniższą krajową - raczej odradzam pracę w firmie Securitas na obiekcie Amazon Lodz

@amazon Łódź

zapomniales napisac o notesiku

@amazon Łódź

Podobnie w Kolbaskowie. Co prawda jeden z "świeżych" pracowników zdradził mi że sporo zarobił bo prawie 4 tys ale przeraziła.nie ilość służb (22 służby x12 godz) prawie 2 etaty!!!

Były pracownik Securitas

Co by nie mówić to solidna firma pracowałem tam rok bo 4 lata pracowałem dla Gwarantu Poznań ( notabene też bardzo solidna firma) i moje odczucia są pozytywne umowa o pracę umundurowanie fajne grafik okey kierownik do zaakceptowania jedynie dyrektor niestety fatalny ... Ale tak no Securitas i gwarant to serio spoko firmy to nie te firmy kogucik

niki
@Były pracownik Securitas

To jak taka fajna i godna polecenia firma to dlaczego w tej firmie nie pracujesz.Ściema ściema i jeszcze raz ściema.Człowieku nie wiem coś ty ćpał i nie chcę wiedzieć haha

Iwona
@niki

Odnosisz się do wpisu poprzednika, zresztą niezbyt uprzejmie, a nie napisałeś tutaj ani słowem, czy sam pracujesz w Securitas w Warszawie i jak oceniasz zarobki, elastyczność grafiku, możliwość wyboru obiektów i tak dalej. Opisz dokładnie swoje doświadczenia, wtedy pomożesz innym - każdy przeczyta i oszacuje sam, czy starać się o pracę w ochronie w tej firmie.

Pierwsze spotkanie miałam online, na którym mimo monitora poczułam bardzo pozytywna energię od rekrutujących, rozmowa była bardzo fajna, na wysokim poziomie, decyzja o kolejnym spotkaniu tym razem w biurze zapadła bardzo szybko. Podczas spotkania mogłam poznać cały zespół łącznie z przełożonym, rozmowa była bardzo miła, pytania nietuzinkowe szczególnie od przełożonego ????. Jedna z fajniejszych rekrutacji na jakiej byłam. Po rozmowie miałam do wykonania 3 zadania, były związane z pracą. Generalnie gdyby nie oferta z innej firmy jaką dostałam i wynagrodzenie jakie mi zaoferowano, bardzo chciałam zostać na stałe w takim zespole, widać zgranie, wspólny cel, życzę powodzenia osobie, która się tam znajdzie. Na korytarzach ludzie uśmiechnięci, biuro schludne. Pozdrawiam zespół i dziękuję za tą przygodę.

Jakie sukcesy ma Pani w pracy? Co ostatnio Pani czytała? Z kim lubi Pani pracować? Czy płakała kiedyś Pani w pracy i dlaczego? I kupa(usunięte przez administratora)ych pytań.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Alexand

Praca na złotych tarasach to jest jakaś porazka.Na monitoringu pracują cięcie którzy myślą że Bóg wie kim są. Szef całej tej ochrony ,,łysy" to jest jakiś gość oderwany od rzeczywistości...mruk totalny. Stanie po 14 h za najniższą krajową...trzeba mieć dobrze pod sufitem aby za taką stawkę pracować. Z przerwami jest problem,ludzie się zwalniają, totalna kpina...niech wszyscy się tam zwolnią w jednej chwili to wtedy wywala cały monitoring z tamtad bo to przez nich ludzie się zwalniają.

Menager
@Alexand

Byłem służbowo w obiekcie na ulicy szczękowej,spotkałem faceta zaprzeczenie ochroniarza. Pan o imieniu Waldemar szybciutko pachnący markowa woda toaletowa . Szok ze sa tacy schludnie ochroniarze, to naprawdę zachód. Brawa za taką wizytówkę.

Obstawiacz

Ktoś wie coś więcej na temat zmian w umowach zleceń?

pracownik sekjuriti

sluchajcie a nie wiecie co slychac u naszych pupili kasi i lukaszka? chcialbym na jakis meeting sie umowic. tkie rodzinne spotkanie. powspominalibysmy stare dobre czas. mysle ze to dobry pomysl. podam ontakt do mnie w razie WU 797 018 863 kto za lapka w gore

Bolek

Firma zart jezeli chodzi o obiekt logistyczny w kolbaskowie. Szefostwo to dobre kolesiostwo w zyciu prywatnym wiec reka reke myje :) Szanowny inspektor dobry kumpel szefa ochrony wiec nic mu nie zrobi, szef wykorzystuje i drze jape non stop na pracownikow jak to nie w majlu to na zywo - koordynator dobra ciocia wczesniej wymienionych panow :)

michal
@Bolek

i tak wszedzie a jak ludzie odchodzą , to japą drą " gdzie ty lepszej roboty znajdziesz, jeszcze tu wrócisz" - dlatego zauwazylem od dawna mają problem z znalezieniem pracowników . Ale cóż za tą pewnie japę . Kazdy woli spokojnie pracować , a nie ciągle zle , zle i zle i zle i zle

@Bolek

Non stop szukają ludzi na obiekt

Mam pytanie do was koledzy i kolerzanki pracujący w securitas polska czy w związku z zaistniałą sytuacją koronawirusa my pracownicy ochrony tak samo narażeni na to paskudstwo tak samo jak i personel lidla od firmy dostaniemy premie. Pracownik lidla ma prawo nie przychodzić do pracy w takiej sytuacji a wynagrodze otrzyma ale bez premi a czy ochrona ma takie prawo czy jesteśmy tylko siłą roboczą utrzymującą............

@Piotr

W Securitasie masz jedno prawo pracować i nic nie mówić. To my pracownicy ochrony pracujemy na Dyrekcje i Menedżerów

PPK
@Michał

Jeżeli jest jakiś problem i nie można porozumieć się z Menedżerem, to zawsze można zadzwonić do kadr. Trzeba opowiedzieć jaka jest sytuacja. Oni reagują na takie zgłoszenia i pomagają.

Mako
@Michał

Jakie ciekawe obiekty jeszcze mają do ochrony?

Pracuje dużo osób na ochronie?

Żołnierz

Czytam i zastanawiam się czy na pewno pracujemy w tej samej firmie?

Ml

Przerwy są zarządzane odgórnie, nie że pracownik sobie wybiera kiedy chce przerwę.

Na Wielki Plus ++powiem że umundurowanie jest pierwsza klasa , poziom kolegów i koleżanek na bardzo duży plus +++;jest social, rekrutacja plus ++, ale zarobki na umowie masakra minimum 2600 brutto niestety, obowiązki jak w SOP x 10 i reszcie sluzb. No ale umowa o pracę jest a nie na zlecenie więc ogólnie +mały . Gdyby Securitas dał tyle w godzinowce co inni na zleceniu to by się tam zabijali o pracę a nie jest to zwykle cieciowanie tylko prawdziwa praca o której niektórzy mundurowi z MONU czy MSWiA itp.nie słyszeli jak maja dobre stanowiska

arturek

dlatego praca w securitas nie jest adekwatna do zarobków . Masz dwie umowy jedna umowa o pracę druga umowa zlecenie Umowa zlecenie jest po to aby nie płacic nadgodziny .

Mania

Jaki socjal hehe nic nie ma

XYZ

Praca w ochronie to zwykle.cieciowanie.Skoro.to jak widać dla ciebie awans to łażenie cały dzień po linii kas to szacun.By być pracownikiem MON czy Sól musisz się na nowo urodzić.

jan

Jak wygląda praca w securitas ? napewno nie taka ,że siedzisz 12h i ogladasz komórkę NIE! masz caly czas być w ruchu aż ci nogi wejdą do (usunięte przez administratora) , a po 12 h dniówce masz dość tej pracy . Pół biedy jak masz w miarę ciepło , A do nie wytrzymania jest gdy masz zimno i bardzo gorąco ,a to że Ci mówią, że nie musisz chodzić jak jest gorąco czy bardzo zimno to wielka ściema . Własciciel firmy w której pilnujesz to ci powie masz pilnować jak pies tylko ,że bez łańcucha . Odradzam jak najbardziej . Juz lepiej płacą na produkcjach i masz cieple

Czy firma Securitas Polska w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Straznik.

Szkolenie bhp odbywa się w biurze, więc kasy za to od ciebie nie będą brać.

SUFO

masz nawet za szkolenia płacone

Eliza

Dużo jest kobiet w firmie?

Dzony

Czy powie mi ktoś jak wygląda praca Securitasie na magazynie Lidla w Kałuszynie

Wilk w owczej skórze

Mam takie pytanie, może ktoś się orientuję co to za osoba... ELIGIUSZ Sitarek...? Przez niego straciłem pracę i chciałbym dowiedzieć się o nim więcej, będę wdzięczny za każdą opinie.

Pasterz
@Wilk w owczej skórze

Jak straciłeś prace przez Eliga? Przecież on przeszedł na inny obiekt i tam nikt nie wyleciał ?

Dudek K. to Ch...

Jak tam sytuacja w siedzibie firmy? K. Dudek nadal sprowadza sobie młodych chłopców, których wymienia jak rękawiczki po fakcie albo jak nie zechcą się odwdzięczyć za jego przyjaźń?

Niki

Ludzie nie dajcie się nabrać czytając ogłoszenia o pracę w Securitas. To że piszą umowa o pracę lub zlecenie to jest taki chwyt żeby pracowników do siebie przyciągnąć a pójdziecie na rozmowę i będzie zlecenie z wciskaniem kitu ze po 3 miesiącach pracy dostanie się umowę o pracę pić jak nie wiem co zapomnijcie o umowie o pracę. A ci co mają to na pewno dobrze ja.... (usunięte przez administratora) haha i to nawet nie wszyscy

Żołnierz
@Niki

Bzdura! Od strzału UP i UZ to standart, a nawet z naciskiem na UP!

Zuza

Mam pytanie ? Jak wygląda praca praca w ochronie Amazon Łódź? Jest aż tak źle ,z tych opinie co czytam to jakaś tragedia .Czy wolne jakieś jest czy wszystkie soboty i niedziele się pracuję?

CzarnaDalia
@Zuza

To wszystko zależy jak jest rozpisany grafik. Weekend może pracujący , a np 2 dni wolne w środku tygodnia.

terrorka samowolka
@Zuza

bez przesady ze wszystkie weekendy... poszesz ze wtedy i wtedy chesz wolne i masz chyba ze nie ma kim obstawic to poprosi o wziecie sluzby. pozatym kierownik Michal O. jest ok. docenia ambitnych ludzi.

Zuza
@terrorka samowolka

Mam pytanie dlaczego na umowie jest stawka niższa niż na rozmowie rekrutacyjnej ? Czy wypłata to najniższa krajowa?

Zostaw merytoryczną opinię o Securitas Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Securitas Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Securitas Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 115.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Securitas Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 18 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Securitas Polska?

Kandydaci do pracy w Securitas Polska napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Securitas Polska
2.1/5 Na podstawie 558 ocen.

Securitas Polska