Opinie o Jabil w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Jabil. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Jabil o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jabil w Bydgoszcz

michał

1750 netto to piszą tutaj frustraci których zwolnili.

mały pikuś
@michał

Frustraci powiadasz.. A co ta firma to jakaś ku.. ziemia obiecana?, że po zwolnieniu z niej to tylko frustracja i zgrzytanie zębami?. Ogarnij się człowieku, bo nie uwierzę, że jak w każdej innej robocie, gdzie pracuje tłum ludzi, nie ma mobbingu, manipulacji, podkładania świń, plotek i intryg. No weź ogarnij się, przecież to polandia, takie rzeczy, to codzienność. Frustrat, to ten kto nie kocha, a przynajmniej nie lubi tego, co robi. Weź ogarnij się, naprawdę wierzysz, że kasa wszystko załatwia?. No chyba, że się nienawidzi tej roboty i korporacyjnych klimatów i układów, to rzeczywiście, kasa i wóda i tłumi ten ból.

michał

1750 netto to ma tutaj ochroniarz a nie pracownik.Ja zarabiam jako elektronik od 3 do 5 tysięcy netto.

F

Agencja Zatrudnienia Flame Employment Polska (numer certyfikatu 2376) w związku z rozwojem firmy Klienta, działającego na rynku łódzkim poszukuje kandydatów na stanowisko: Technik procesu -naprawa płyt komputerowych Miejsce pracy: Łódź Zakres obowiązków: wymiana komponentów elektronicznych na płytach głównych, testowanie płyt głównych, kontrola wizualna płyt głównych, naprawa płyt głównych, Wymagania: umiejętność czytania schematów elektronicznych, znajomość podstaw elektroniki, umiejętność lutowania, chęć doskonalenia swoich umiejętności, wykształcenie min. średnie zawodowe preferowane technik elektronik, gotowość do zamieszkania w Łodzi gdzie zapewniamy wsparcie adaptacyjne, Oferujemy: wsparcie adaptacyjne, atrakcyjny system wynagradzania, umowa o pracę bezpośrednio z naszym klientem, stabilność zatrudnienia, praca w Łodzi w firmie o ugruntowanej pozycji , dostęp do nowoczesnej technologii, w pełni wyposażone indywidualne stanowiska pracy, zapewniamy wsparcie związane z relokacją. Zainteresowane osoby prosimy aplikować za pomocą formularza znajdującego się na stronie: http://oferty.flamejobs.pl/oferta_aplikacja,152,technik-procesu-naprawa-p%C5%82yt-komputerowych-.html Zachęcamy również osoby pracujące wcześniej w firmie Jabil

lukasz

Jak mozna zarabiac 1500 brutto jak najnizsza jest 1750 brutto?

@lukasz

Masz rację 1750 brutto

Magazynier

zenada

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card

Pracuję w tej firmie od ponad czterech lat. Moim zdaniem, ludzie piszący opinie jak tutaj jest zle, nie mają bladego pojęcia co piszą, zarobki wcale nie są do kitu, a że ktoś pracuję na najniższym szczeblu, logicznym jest to że nie będzie zarabiał wielkich pieniędzy. Firma daje możliwość rozwoju przez szkolenia, kursy itp. jest tu pełen socjal, stołówka za 3 zł. więc nawet jeśli zarabiasz 1500 brutto, to po podliczeniu wszystkich dofinansowań masz sporo więcej, jaki prywaciarz ma takie warunki pracy ? co do szkoleń, na przykład są szkolenia elektroniczne można spróbować sił, jeśli zarabiacie za mało zapisujcie się na kursy i podnoście kwalifikacje wtedy będziecie zarabiać więcej.

Kuban

Pracuję w Iqor'ze stosunkowo krótko. Jest to pierwsza wielka korporacja do której trafiłem i jestem bardzo zadowolony! Jestem elektronikiem, trafiłem na dział naprawy płyt głównych, dla zainteresowanych dostałem 2500 brutto przez pierwsze 3 miesiące co uważam za dobry wynik jak na polskie realia. Konkretny socjal, ludzie u mnie na dziale znający się na rzeczy, dobry sprzęt na serwisie i wiele możliwości nauki i rozwoju. Co do opinii tu zamieszczonych - albo ludzie macie problemy emocjonalne, albo jesteście tępakami na stanowiskach sprzątaczy czy magazynierów i zarabiacie tyle ile potraficie (pretensje do siebie, trzeba było sie uczyć). Mobbing? Polecam zatrudnić się u pierszego lepszego prywaciarza - jak będziecie gnojeni od 6 rano to dopiero zobaczycie co to znaczy, bo wydaje mi się, że dla połowy z Was to pierwsze miejsce pracy i chyba nie bardzo wiecie co piszecie, a że wstaliście do gory dupami to trzeba starym polskim zwyczajem ponarzekać... Poza tym zawsze możecie wyjechać do UK pozapierdalać na zmywaku - nikt Was tu nie trzyma... Pozdro dla działów MB.

zenek

Po dwoch latach bez podwyzki (!!!) postanowilem poprosic o nia kierownika. I za kazdym razem ta sama gadka "przyjdz za miesiac", by koniec koncow uslyszec, ze zwalniaja. Gdyby nie ekipa, to dostalbym na glowe...

an angel

Czego mniej wiecej dotycza pytania? Czy są to jakies proste zadania czy raczej bardziej zaawansowane?

A jakich pytań można spodziewać sie na rozmowie kwalifikacyjnej ;)?

dopamina

0ni cie na sesje fotograficzna wysłali heh gdzie ?

Pytja
@dopamina

Na ulicę Piwnika-Ponurego

Pytja

Hej. ostatnio byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Miałam odpowiedzieć na 10 pytań ABCD. Zdobyłam komplet punktów. Z wykształcenia nie mam nic wspólnego z informatyką ani elektroniką. Wysłali mnie na badania, do fotografa i kazali przyjść 2 lutego na godzinę 8. Czy mam jakieś szanse na pracę? Wszystko co umiem uczyłam się sama z siebie, hobbystycznie. Nie mam żadnych znajomości.

@Pytja

Tak już zostałaś przyjęta i umówiona na szkolenie wstępne BHP :) powodzenia w (usunięte przez administratora)

@Pytja

'Pytja' a jakie pytania miałas na rozmowie kwalifikacyjnej ;)? I jak tam wrażenia po pierwszym dniu pracy?

Janek

A ja po 3latach mam 3200zł na rękę.

nisza
@Janek

Na jakim stanowisku?

ter

jak chcesz poszukać pracę przez strony to ja osobiście polecam rejestrację na stronie rekrutacyjnarewolucja.pl . Po zarejestrowaniu masz dużo ofert pracy z wielu firm/biur ;) sprawdziłem więc polecam ;)

dopamina

ale śmiech na sali !!! na najniższym szczeblu zarobki to najniższa krajowa po roku czasu dostaniesz 1500 zł na rękę . żal pl . wyzysk .

tak.
@dopamina

ja po 2 latach mam 1450.

z_innej_firmy

Dziwne takie głupoty piszecie.A mam pełno znajomych i no fakt niektórzy narzekają ale ci z rodziny sami mówią że tu świetnie płacą.Nie uwierzyłbym w to ale to widać po nich.Kasą szastają jak cholera.Nowe samochody już po paru lata i to dobre.Fakt nie uwierzyłbym gdyby to było parę osób ale wszyscy co pracują w tej firmie i ich znam są na kasie.Tak w ogóle mój kuzyn sam chciał tam wkręcić ale ja nie lubię takiej pracy i pokazywał mi swój kwitek i miał ponad 6 tysięcy brutto i nie jest po znajomości paniusie!!!!!!!!! Nawet czasami ma ponad 7 tysięcy brutto z odrobioną nadgodzin.

iQorrrrr

A po co chcesz dzwonić? Pogadać o pogodzie z laską na recepcji? Są ogłoszenia o pracę na różnych portalach - spełniasz wymogi to odpisz na takie, nie spełniasz ale chciałbyś pracować - zawsze możesz podesłać lub przynieść CV do kadr.

wer19999

Czy wiecie co się dzieje w iQor? Nie mogę się tam dodzwonic, nikt nie odbiera telefonu - ta firma w ogóle istnieje? W internecie nie ma o nich info, nikt nic nie wie a niby taka wielka firma....

lina

ile zarabia kierownik w jabilu??

Pracoholik
@lina

Jak nie masz pleców w Jabilu to 2,5-3 tys. zł brutto. Jak masz duże znajomości to nawet 6 tys. brutto. Ale nie łudź się, że tyle dostaniesz. Nawet nie łudź się, że Cię zatrudnią na kierownika jeśli nie masz tam określonego stażu pracy.

jola

dodam, że pracownicy na umowie na stałe są mobbingowani ukrytym mobbingiem.tzn. nikt nie krzyczy ale np. tworzy się wewnętrznych wrogów, można by powiedziec, że góra wyznaje zasadę dziel i rządz, dół jest zajęty sobą i małymi wojenkami, góra wykorzystuje i napuszcza ludzi na siebie. Doprowadza się do stanu, że pracownik sam ma ochotę odejśc, jeśli nie chce, szuka się na niego haków, stara się je podkładac. Chodzi o to aby nie wypłacac odprawy czy odszkodowania za zwolnienie.

Pracoholik

Też pozwolę sobie wyrazić opinię na temat tego pracodawcy. Pracowałem w Jabilu (teraz iQor) prawie 5 lat na szczeblu od niskiego do powiedzmy średniego. Pomimo żałosnych zarobków przez te 5 lat zdobyłem duże doświadczenie i nauczyłem się wiele o ludziach. Od początku 2014 roku, gdy zbankrutował jeden projekt zaczęła się era obozu. Każdego upchnięto gdzie się da, żeby nie było zwolnień i nie trzeba było wypłacać odpraw. Kierownictwo, które ma plecy sukcesywnie pozbywa się osób, które może im zagrozić. Co gorsza są to osoby często bez wykształcenia, nie mających pojęcia o zasadach jakie powinny być wykorzystywane przy pracy z ludźmi. Wszystko opiera się na zasadzie wymuszania, a nie przekonania. Na projektach panuje chaos, co chwile słyszy się o mobbingu. Niektóre projekty mają problemy finansowe przez właśnie takich chorych ludzi. Szkoda, że trudna sytuacja na rynku pracy jest wykorzystywana przez ten oddział w Bydgoszczy. Nie chciałbym, aby firma przestała istnieć, bo jednak daje miejsca pracy, z tym że w takim traktowaniu sprawy długo też nie pociągnie. Mam nadzieję, że w końcu zarząd się obudzi i zrobi porządek gdzie trzeba...

Zostaw merytoryczną opinię o Jabil - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Jabil?

Zobacz opinie na temat firmy Jabil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jabil?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jabil?

Kandydaci do pracy w Jabil napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jabil