Opinie o Leithauser Polska Spółka z o.o. w Leszno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Leithauser Polska Spółka z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Leithauser Polska Spółka z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leithauser Polska Spółka z o.o. w Leszno

Zainteresowana

Witam serdecznie! Mam kilka pytań odnośnie pracy w tej firmie. Czy jest ciężko dla kobiet? Praca w jakich godzinach? Są zmiany, jakie? Czy jest organizowany jakiś dojazd? Z góry dziękuję za konstruktywne odpowiedzi. Pozdrawiam!

Darek
@Zainteresowana

Daj sobie spokój z tą firmą taka dobra rada, szkoda czasu

@Zainteresowana

Dojazd?? Haha z parkingiem nawet jest problem

Obiektywnie
@Zainteresowana

Praca w godzinach 6-15, czasami 6-15:30 lub 6-16. Nie ma żadnych zmian bo nawet na 1 brakuje ludzi. Żadnych dojazdów nie organizują, jak ktoś wcześniej zauważył nawet z parkingiem jest problem, pytanie czy jest ciężko dla kobiet bardzo głupie, przecież to jest zakład szwalniczy i tu pracują tylko kobiety z małymi wyjątkami. Firma przypomina Bangladesz, wysoka norma, małe zarobki, osoby zarządzające produkcją i z tzw. dozoru należy natychmiastowo przewieźć do zakładów dla nerwowo i psychicznie chorych

Wojtek

Witam. Wisi na elce ogłoszenie, że szukają krojczych. Jak wygląda atmosfera na krojowni?

@Wojtek

Stężenie głupoty prawdopodobnie największe w całej firmie

@Wojtek

Rozumiem, że pracujesz już w Leithauser Polska, ale zastanawiasz się nad zmianą działu w firmie, tak? Co sprawia, że planujesz odejście ze swojego dotychczasowego stanowiska? Ciekawi mnie, czy firma nie robi żadnych problemów z taką wewnętrzną rotacją.

frania
@Wojtek

oni szukają ciągle bo co chwilę sie tam ktos zwalnia normy z kosmosu nawet spokojnie do wc nie mozna isc bo zielona cię zaraz zmierzy jak bys niewiem co tam robiła.Lepiej tam nie isc do pracy atmosfera nie jest fajna i praca za najnizszą krajową po 15latach ludzie mają 2tys na ręke i to z nadgodzinami .na elce sprawdz sobie ze co tydzien jest ogłoszenie szukają kogos non stop ,A i nadgodziny musisz zostac bo jak nie to wypad bo nie spełniasz ich oczekiwań .

europejczyk

Jeszcze trochę i te wszystkie molochy z zachodu wyniosą się z Polski bo nikt tam nie będzie już chciał pracować za najniższa krajową już widać że od x lat szukają ludzi na te same stanowiska i nie mogą znaleźć o czymś to chyba świadczy no nie

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Leithauser Polska Spółka z o.o..
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
marsjanin

Praca na magazynie to tylko z nazwy. W rzeczywistości praca na taśmie i akord w przypinaniu etykiet do marynarek i kamizelek trzeba zrobić 550 szt. co w 8 godzin jest niewykonalne!!! Normalnie w zakładzie praca magazynier a polega na rozładunku i załadunku towaru a nie taśmie z akordem porażka po prostu a o zarobkach nie wspomnę mamy 21 wiek a oni oferują najniższą krajową jako,, atrakcyjne wynagrodzenie,,

Pismak
@marsjanin

Czare.k przestań z siebie robić większego błazna niż jesteś oszołomie

@Pismak

To szczera prawda. Przykre że ta firma jeszcze funkcjonuje i że ktoś tam jeszcze chce pracować

Zatrud..

Jak na co dzień ta firma to dno to dzisiaj dokonała odwiertu i fedruje do Chin. A ty śmieszny dyrektorze przestań już ściemniać że masz jakikolwiek pomysł na tą firmę i gaś już światło

Mnie zastanawia że ta firma od lat szuka pracowników na elka. pl coś chyba jest nie tak ze nie maja pracowników

@Ania

Wystarczy poczytać komentarze niżej, dużo jest w tej firmie na nie.

A co się dzieje ze szukają brygadzisty na rękawy? Elka jest cały czas obsypana ogłoszeniami o prace.

Skoro już nie pracujesz to na co ci to wiedzieć? Firma funkcjonuje i ma się dobrze

Edyta

Widzę, że jesteś dobrze zorientowany w sprawach firmy, wnoszę więc, że obecnie jesteś związany z tym pracodawcą. Piszesz, że firma ma się dobrze - a jak się to przekłada na osoby zatrudnione w Leithauser Polska? Na jakim poziom zarobków można liczyć w tym miejscu?

@Edyta

Firma i jej właściciele niewątpliwie maja się dobrze, czego nie można powiedzieć o pracownikach zarobki najniższa krajowa lub troszkę więcej, kompletnie nie adekwatne do pracy i warunków w jakich się ja wykonuje ????Edyta radzę przeczytać posty niżej, jest napisane jak wyglądają zarobki, brak słów jeden wielki wyzysk w Lesznie są dużo poważniejsze i lepiej wynagradzajace ludzi firmy

@Marek

Dokładnie Edyta wciąż pyta o to samo. Poniżej jest mnóstwo odpowiedzi na zadawane przez nią pytania. A brygadzistka z rękawów zastąpiła pana B.

...

Mnie zastanawia dlaczego wszyscy się pozwalnialy z magazynu nawet Pan ci dojerzdzał z Rawicza skoro oferują atrakcyjne zarobki na elka.pl.Chyba powoli kończy się u nas czas wyzyskiwaczy taniej siły roboczej z niemiec euroline, euro comfort.,leithauser itp. za chwilę nikt nie będzie tam pracował i zwina się tam skąd przyszli zapewne

Johnybea

Nie ma ani jednej pozytywnej opinii na temat tej firmy. Wszystko w temacie. Na marginesie. Pozwalnialy się brygadzisyki , dlaczego dyrektor nic z tym nie zrobił? Jeśli nie zależy mu na brygadzistach to tym bardziej nie będzie mu zależało na pracownikach. Poza tym szanowny dyrektor nie potrafi nawet powiedzieć ,,DZIEŃ DOBRY'' wchodząc na halę. Kultury brak.

Atula
@Johnybea

Zgadza się jedyne co umie powiedzieć to że musicie zostać dłużej albo przyjść w sobotę a jak nie przyjdziecie to wiecie czym to grozi

@Atula

Jak to mówią, człowiek wyjdzie ze wsi ale wieś z człowieka nigdy

...
@Johnybea

Bo to typowy burak jest i nic poza tym!!!

Kwalifikacje intelektualne brygadzistek w tej firmie oceniam bardzo surowo

Edyta

Nie powinniśmy na forum wypowiadać się o konkretnych osobach związanych z firmą. Oceniamy tutaj pracodawców ogólnie. Jak więc oceniasz oferowane przez Leithauser Polska warunki i podejście do pracowników? Po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w tym miejscu.

@Edyta

Podejście do pracowników jest bardzo złe, brak szacunku i ubliżanie z ust brygadziski.

Lolsed
@Były pracownik 2018

Święta prawda. Najgorsza Pani najmadrzejsza i cała sekta jej

Zainteresowana

Co oznacza stwierdzenie atrakcyjne zarobki według tej firmy ? Jest to praca na akord? Czy są nadgodziny i czy trzeba na nich zostawać? I czy jest to umowa o pracę?

Kann

Praca na akord. Nadgodziny są I trzeba na nich zostawać. Umowa o prace

A jak wygląda płaca?

@Kann

I interesuje mnie tez to jak wygląda atmosfera i warunki pracy ...bo opinie i komentarze jak widać nie są pozytywne. ..

Darek

2100 brutto

@Kann

A czy te nadgodziny często zdarzają się w firmie? Jestem ciekawa, czy pracownicy wcześniej są o nich informowani, bo co w sytuacji, gdzie na przykład ktoś miał już coś ważnego zaplanowane, typu wizyta u lekarza, skoro piszesz, że nadgodziny są obowiązkowe? Jak później wygląda rozliczenie z pracownikiem?

@Edyta

W takim przypadku byliśmy zmuszani, 14:50 była informacja ze musimy zostać i nie było mowy o tym ze komuś coś nie pasuje. Jeśli ktoś się uparł to brygadzistka od razu skarżyła dyrektorowi. Oczywiście pisze o sytuacji na krojowni.

@Edyta

Nadgodziny są cały czas, bardzo rzadko pracowałam 8 h. Cały czas na 6, czasem do 16, a jak był nawał to po 10 h dziennie plus jeszcze sobota. I nie ma ze nie pasuje, jest potrzeba wiec musimy.

Ryszarda
@Edyta

Jeszcze tylko przytoczę teksty na krojowni od brygadzistki. Mówi o 14:30 że zostajemy do 16.oo. Jedna z pracownic mówi że musi odebrać dziecko z przedszkola. Brygadzistka na to żeby się lepiej zastanowiła co jest dla niej ważniejsze. Nie robisz nadgodzin to tydzień lub dwa i dostajesz wypowiedzenie plus głupie obgadywanie za plecami. Ogólnie nie masz życia gdy tam pracujesz. Jesteś traktowany dosłownie jak niewolnik. Oczywiście nie każdy jest tak traktowany. Gdyby do mnie tak się ktoś odezwał jak nieraz słyszałam do bym strzeliła sierpowego i wyszła. Szczerze to czekałam na taką sytuację ale się nie doczekałam. Już tam nie pracuję. Czuć tam straszną pogardę dla zwykłego pracownika.

@Ryszarda

Dokładnie tak było, człowiek ostatecznie boi się nie zostać.

@Zainteresowana

Umowa o pracę najpierw okres próbny 3 mies. Zarobki na początek 2100 brutto czyli ok. 1600 netto. Wypłaty na czas tu wszystko ok. Praca od 7-15. 10 odrabia się drugą przerwę.

Od 7-15 tylko w umówie, bardzo rzadko pracuje się po 8h

Edyta

Dziękuję bardzo za istotne informacje na temat zatrudnienia w Leithauser Polska! Na pewno wiele one powiedzą o pracy w tym miejscu osobom szukającym informacji o firmie. Długo byłaś związana z tym pracodawcą? Czy za nadgodziny było płacone odpowiednie wynagrodzenie?

@Edyta

Pracowałam 4 lata. Za nadchodzimy było płacone różnie, raz za wszystkie innym razem za cześć. Jeśli było jakieś wolne to z nadgodzin. Dodam tylko ze normalnie była premia jakieś 100-200 zł, natomiast w miesiącu gdy płacili za nadgodziny to premi już nie było. Wypłata zawsze ok 1600-1700

jan_kowalski

Firma niech lepiej się wynosi tam skąd przyszła tyle w temacie.

Matek
@jan_kowalski

Święte słowa!

zielonooka

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: czy ta firma musi codziennie wystawiać ogłoszenia o pracę na elkapl praca?wszyscy wiedzą jak tam sie ludzin traktuje dlatego nikt nie chce tam pracować byłem widziałem wiem .takze nie polecam szkoda czasu i nerwów

Mimii88

Na jakim dziale jest wyzysk? Czyli zależy gdzie sie dostaniesz tak?

Bu du
@Mimii88

Ta firma to jest jeden wielki wyzysk, dajcie sobie spokój szkoda waszego czasu :-)

Jup

Za chiny nawet tyle brutto nie zarobisz max 2,5 brutto po 3 miesiącach na początek najniższa

@Jup

@Jup, rozumiem, że pracujesz obecnie w Leithauser Polska. Piszesz o wynagrodzeniu - czy do tych kwot, które podajesz, dochodzą jeszcze jakieś premie lub inne dodatki? Idąc tym tropem, chciałabym wiedzieć, czy można liczyć na jakieś benefity pozapłacowe w tej firmie. Myślę, że do ważna kwestia dla osób dopiero poszukujących pracy.

Jeeny

A co się z klejarnia dzieje ostatnio ? Wiejcie jak najszybciej. Zwłaszcza młode osoby.

Meli
@Jeeny

Kryzys jak wszedzie

Jeeny

Witam! Serdecznie nie polecam tego miejsca pracy. Mobing x10000! Norma 550szt na 9h a nawet 10h,nie oszukujmy się pracownicy w 8h tego nie da rady zrobic.Porównywanie prac. Ale żeby się zamienić stanowiskiem to chętnych brak. Duzo mówienia tylko. Jest to zakład chroniony wg mnie. Więc jeśli się cenicie i szanujcie to nie przychodzcie tutaj.

magazynier

Buziaczki dla dziewczyny o imieniu MAGDA G...K z prasowalni !!!

Edyta

@Były pracownik, dziękuję za konstruktywną opinię dotyczącą pracodawcy, jakim jest Leithauser Polska. Rozumiem, że już jakiś czas temu pracowałeś w tej firmie. Piszesz, że w firmie pracuje się na jedną zmianę - rozumiem więc, że praca odbywa się od poniedziałku do piątku, a weekendy są wolne dla pracowników, tak?

Pismak
@Edyta

Teraz jestem już w stu procentach pewny że ta cała prawda Edyta to zwykły robot dodający komentarze, na miłość boską ile razy można pytać w kółko o to samo

@Edyta

Weekend były wolne nie wiem jak teraz, minus zarobki najniższa krajowa ok 1600 netto jak ktoś dojeżdża to się nie opłaca, brak ludzi chętnych do pracy na magazynie. pozdr

@były pracownik

@były pracownik, a czy do podanego wynagrodzenia dochodziły może jeszcze jakieś premie czy też inne świadczenia? Czy jest to już kwota całościowa, którą zarabia osoba zatrudniona w Leithauser Polska? Gdybyś mógł jeszcze doprecyzować tę kwestię - byłabym wdzięczna!

Zostaw merytoryczną opinię o Leithauser Polska Spółka z o.o. - Leszno

• Jak się pracuje w Leithauser Polska Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Leithauser Polska Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Leithauser Polska Spółka z o.o.
1.5/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Usługowa 3
    64-100 Leszno
  • NIP: 6971979691 KRS: 0000096176

Leithauser Polska Spółka z o.o.