Opinie o Leithauser Polska Spółka z o.o. w Leszno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Leithauser Polska Spółka z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Leithauser Polska Spółka z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leithauser Polska Spółka z o.o. w Leszno

Spiaca

TOTALNA PORAŻKA !!ZROZUMIENIA DLA LUDZI TAM PRACUJACYCH TYCH CO MAJA RODZINY DO UTRZYMANIA,ALBO CO SA JEDYNYMI ŻYWICIELAMI.OBSTAWIAM ZE WIEDZIELI O TYM FAKCIE OD POCZĄTKU KWIETNIA ALE OGOLNA CISZA BO PO CO WKURZAC PRACOWNIKOW, PRZECIEŻ MASECZKI HURTOWO MUSZA ISC!!ZIELONA TYLKO CHODZI I HASŁO NORMA NORMA MUSI BYC!!OGOLNIE TO WSZYSTKO FALSZYWE I WREDNE!!TOTALNY WYZYSK WSZYSTKICH PRACOWNIKOW.MAŁO TEGO NAJLEPIEJ POWIEDZIEC PRACOWNIKOM ZE WYNAGRODZENIA NIE BEDZIE,ALE WYZYSK NA CALEGO MUSI BYC.HAMSTWO ,OBŁUDA I TOTALNY REŻIM.

Bordowa

Firma nie wypłacalna ps. Do zielonej tak super kaleczysz język niemiecki perfekcyjnie tylko ty umiesz pracować to jedz do Niemiec jako opiekun osób starszych i myj tyłki i śmiej się tak radośnie jak w tej firmie najlepiej bez kasy

Kol

Firma upadła dziś ludzie nie dostali wynagrodzenia nareszcie się skończy się reżim niemiecki w polsce za najlepszą krajowa zwykli ludzie znajdą pracę w innych firmach ale świnia zielona wygienta na jedną stronę będzie płakać gorzkimi łzami bo gdzie znajdzie drugą taką robotę gdzie będzie mogła ludźmi pomiatać

Jaka umowa obowiązuje w Leithauser Polska Spółka z o.o. podczas okresu próbnego?

Xyz

3 miesiące okresu próbnego

Futvigb

Jednak teraz, nie przyjmują. Wręcz przeciwnie - zwalniają.

Miki

Na chwilę obecną zakład zwalnia pracowników. Produkcja stoi od miesiąca i nie wiadomo czy i kiedy ruszy.Szyja tylko maseczki.

@Miki

Na chwilę obecną ogloszenie upadłości, wypłata nie jest na czas, firma w niemczech oglosila upadlosc miesiac temu, dlaczego dopiero teraz dowiadujemy sie o tym my? bo szef to zwykly Cehaujot, kpina, chodzi sprawdza ile sztuk dziennie jest robionych, narzuca coraz wyzsza norme, czlowiek (usunięte przez administratora) jak glupi zeby to wyrobic a nie dostaje pieniedzy za prace, a zielona to moze mnie gleboko pocalowac, bo pewnie wiedziala o wszystkim ale trzyma jezyk za zebami, kij z (usunięte przez administratora) niech wyjmie bo chodzi wygieta jak czips

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Leithauser Polska Spółka z o.o..
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Na jakie benefity można liczyć w Leithauser Polska Spółka z o.o.?

pracownica

jak dobrze pracujesz to premia uznaniowa, szkolenia pracownika przez panie brygadzistki, bardzo dobry pracownik , sumienny i zdyscyplinowany raz w roku wyjazd do macierzystej firmy na zwiedzanie i wypoczynek tygodniowy.

Hahaha
@pracownica

Że niby co? Hahahhaha

Pracownik produkcji
@pracownica

Bzdura nie znam nikogo z produkcji aby pojechal na taki wyjazd może panie z biura ale nie szary pracownik produkcji. Kto pisze takie bzdury kochanka szefa.

Wróg szefa

Mam pytanie do dyrektora LEITHAUSER dlaczego o po kryjomu w busie wysyła a za granicę maseczki które zostały wyprodukowane w Lesznie i powinny zostać w kraju. To nielegalne. Jak cała praca w tej firmie. Szkoda słów.

gość

Dyrektor tej firmy jest między młotem a kowadłem Niemcy naciskają na dużą wydajność , a małe koszty. Niestety to nie idzie w parze ilość albo jakość produkcji . Robi to co każdy na jego miejscu by zrobił dba o siebie i swój wizerunek i patrzy jak najwięcej zarobić to w dzisiejszym świecie norma . Jak mi wiadomo wszyscy pracują z własnej woli i każdy ma wybór co robi . Pozdrawiam i życzę premii. GOŚĆ.

@gość

Pracujesz w biurze tak się wypowiadasz że tak napewno jest. Więc co możesz wiedzieć o pracy na produkcji. Zajmij się swoimi sprawami a mie wypowiadaj się.

Praca ponad siłę. Jak mozna yak wykorzystywac ludzi. Praca od 06:00-15:00 nadgodziny płatne grosze gdzie jest PIP w Lesznie siedzi w kieszeni dyrektora. Odradzam tu mie ma przyszłości. Pozdrawiam pracowników którzy jeszcze tam wytrzymują.

GOŚĆ

Dobrze ,że Pani Krysia przychodzi na produkcje w soboty ponieważ jest dobrym fachowcem bardzo na pomaga można się od niej dużo nauczyć oczywiście jeżeli ktoś chce. Pani Krysiu dziękujemy za pomocne wskazówki mamy nadzieję, że Pani porozmawia z Dyrektorem może się zgodzi żeby Pani przyszła pracować na produkcję było by bardzo fajnie. Do zobaczenia.

Chorobliwie szalona

Przed oczami mam obraz Chinczykow pracujących jak roboty za dolara, tak wygląda praca w tej firmie.... Temperatura dochodzaca do 50°C latem, mdlejace pracownice z przegrzania organizmu... Pani brygadzistka U.D.( eton) wygląda od rana jakby ktoś jej kij od miotły wsadził tam gdzie światło nie dochodzi... Pomiata wykształconymi osobami a sama zero szacunku i kultury( słoma z butów wychodzi, wulgarne slownictwo) O zarobkach nawet nie wspomnę, bo za taką pracę jaką wykonujemy powinny być x2.... Jedyną pozytywną sprawa to super dziewczyny na Etonie, mimo, że czasami są spiecia wywołane wygorowanymi normami, potrafią się z tego śmiać :) Pozdrawiam moja smieszke L. i M. z którą mam nadzieję, że jeszcze na baletach się spotkamy :)

Anty
@Chorobliwie szalona

Taka sama sytuacja jak we firmie w Rydzynie okucia

Jola

Ilu jest tu brygadzistow i jaka maja stawkę? Potrzebują kogoś do ekipy brygadzistow?

Xyz

Pani Ula brygadzistka jest po prostu nie normalna! Krzyczy na pracowników, ma problemy o to że ktoś idzie się napić wody, bądź do ubikacji. To już podchodzi pod paragrafy to co się dzieje w tej firmie! Ludzie są zmuszani do nadgodzin, pani w biurze mówi, że sporadycznie przychodzi się na 6 rano, a tak naprawdę to przychodzisz codziennie na 6 do 15. sporadycznie na 7 rano. Za "nadgodziny" płacą śmieszne pieniądze około 6zl za h. Śmieszne to jest w dzisiejszych czasach. Niby niemiecka firma a takie zarobki?

GOŚĆ

Ludzie się zwalniają bo norma wysoka a płaca bardzo słaba ile razy można prasować to samo pani z magazynu wiecznie wywozi wózki do poprawki bo jej się wydaje że wszystko jest żle wyprasowane a jestem ciekawa czy sama potrafi lepiej .Odeszłam z pracy razem z koleżankami bo ile można robić poprawek Ciekawi mnie bo przed magazynem jest odbiór marynarek i dobre idą do magazynu a pani jeszcze wywozi nie wiem co na to dyrektor może mało się interesuje pozdrawiam panie z prasowalni .

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Leithauser Polska Spółka z o.o.?

Klkk

Angielski nie, tylko niemiecki.

cezar

Pewnie zapomniałem dodać, że są różne dodatki i premie?

Lala
@cezar

Gdzie je masz bo na koncie nie widać chyba że bordowe dostają za wszystkich

Rafał
@Lala

Masz inne zdanie niż Cezar dotyczące benefitów. Mnie interesują szkolenia, więc chętnie dowiedziałbym się, czy firma je oferuje i dzięki temu można podnosić kwalifikacje zawodowe?

Plo

Porażka za 9 godzin pracy dziennie po 1800 wynagrodzenia miesięcznie

Olo

Ogólnie ten zakład jest jedno wielkie dno. Nie polecam pracowałam tam 6 miesięcy. Latem 50 stopni przy maszynach A pani (I.K ) przyjdzie jeszcze po 9 godzinach pracy i powie ci że masz zostać bo norma nie zrobiona bo pani ( M) no odbiorze chodzi sobie jak Pani dyrektor z telefonem przy uchu zamiast odbierać na magazyn to co biedni ludzie robią. A sama nawet żelazka w rękach nie potrafi trzymać żal ale życzę powodzenia ludzia i cierpliwości do innych su...

mika

Ta firma to same dno nie polecam nikomu tam pracy temperatura latem w firmie to ponad 50 stopni ludzie mdleja pracowalam tam to wiem co pisze zarobki to sa smiechu warte , ci ktorzy chaca tam isc pracowac to sie zastanowcie BO BEDZIECIE RZALOWAC.

Obiektywnie

Tylu kłamstw ile się znajduje w ogłoszeniu o pracę nigdzie jeszcze nie widziałem. 1) zaangażowanie naszych pracowników - ho ho! Ludzie po prostu rwą się do pracy, zwłaszcza brygadzistki z panią zieloną na czele(leniem od niej daje na kilometr!) 2) nowoczesna technika produkcji - hahahaha na maszynach 30 letnich 3) wysoki poziom standardów stawianych naszym kolekcjom - bez jaj, tych szmat nikt nie kupi 4) i na deser atrakcyjne wynagrodzenie - czy oni wstydu nie mają? Wyrzygana nieco ponad najniższa krajowa to atrakcyjne wynagrodzenie?

Obiektywnie
@Obiektywnie

Nikt ci tyle nie da ile leithauser naobiecuje

Ona
@Obiektywnie

Wszyscy którzy piszą te komentarze spędzili w tej firmie dzień dwa lub opinię mają od znajomych którzy postanowili zmienić pracę . Po tak krótkim czasie nikt nie może obiektywnie ocenić firmy. Pracuje w tej firmie już prawie 2 lata i przez ten czas wiele osób przyszło do pracy ale dla rozrywki. A niestety za zabawę nikt nie daje kasy. Plusy tej firmy to praca na jedną zmianę przeważnie od 6 do 15,weekendy wolne, płaca adekwatna do stanowiska. Jeśli ktoś szuka zaczepienia na chwilę to Leithauser nie jest dla niego.

@Ona

Pracowałam 4 lata i wszystkie negatywne opinie to prawda.

John

Gdzie są te osoby, które były na rozmowach ? Hahahaha. UPADACIE!!! A wiecie dlaczego ? Przez ekipę rządzącą, nieszanujaca drugiego człowieka. Karma wraca ,,szanowne " panie.

Aha
@Ona

Praca adekwatna do stanowiska? 2000 przy 9h dziennie ? Hahaha. Śmieszna jesteś. 2000 zł mogłoby być, ale przy 8h dziennie a nie jeszcze przy nadgodzinach.

@Obiektywnie

ja tylko się dziwie że skoro tam tak źle to dlaczego tyle osób pracuje od początku firmy i poco wracają ci co odeszli zastanawiające

ewka

to długo jak na taki wyzysk

@Obiektywnie

szyja żeby mieć pełne magazyny tylko ciekawe dlaczego jeszcze istnieją

@ewka

Idź i się przekonaj, popracuj miesiąc i zobaczymy czy będziesz zadowolona z wypłaty patrząc na to jak się narobiłaś. Pracują tam długo osoby które są starsze j brakuje i kilka lat do emerytury, młodzi nie chcą pracować.

@Ona

Że co ja tam robię już 1.5 roku i wiem co się tam dzieje i robię od 6 do 15.30 A nie raz nawet od 5.30 do 15.30 i robię co mogę staram się głupia. Robię ponad normę w 8 godzi i to dalej dla nich mało tam musisz robić jak robot A zarobki śmiechu warte

fred

Ta firma jeszcze zatrudnia do pracy?

Lola
@fred

Nie bo i tak nikt nie chce przyjść

Zostaw merytoryczną opinię o Leithauser Polska Spółka z o.o. - Leszno

• Jak się pracuje w Leithauser Polska Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Leithauser Polska Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Leithauser Polska Spółka z o.o.
1.5/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Usługowa 3
    64-100 Leszno
  • NIP: 6971979691 KRS: 0000096176

Leithauser Polska Spółka z o.o.