Opinie o Leithauser Polska Spółka z o.o. w Leszno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Leithauser Polska Spółka z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Leithauser Polska Spółka z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leithauser Polska Spółka z o.o. w Leszno

Zd

Jak to teraz wyglada z ubezpieczeniem ? Musimy zapłacić PZU ? Czy inaczej nałożą karę na nas ? I ona z tego co pamietam była na pełny rok podpisana . Jak to teraz wyglada ?

Miki
@Zd

Jutro dyrektor ma się spotkać z przedstawicielem PZU i podejmą decyzję co z ubezpieczeniem. Dzwonić jutro po południu do biura i się dowiadywać.

La

Skąd wiecie ze w Niemczech nie odbierają tel ? Przecież tam tez upadłość ogłoszona.

nie dajcie się

Hello

Ela zapewniała ,ze będą pieniądze . Kiedy ludzie dostali kartki i oburzeni mówili po co ta kartka skoro nie mamy pieniędzy na koncie to szanowna pani Ela odpowiedziała głupim , wyśmiewamy tekstem, kartki są po to żebyście wiedziały ile wydać „ . Hahahah i co ? Gdzie te pieniądze?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Leithauser Polska Spółka z o.o..
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Kobiety nie badzcie naiwne on chce zebyscie do nie niego przyszly i wplacily swoje ubezpieczenie,a z kad macie pewność ze je zapłaci,przeciez każdy sam może isc pzu czy zusu samemu zaplacic żeby nie przerywac swojego ubezpieczenia,on chce wyludzic od ludzi kase bo sam już niema nie dajcie się zwiesc

Pracownica

Nie ma wypłaty nie pracujmy dość wyzysku!!!! I nie dajmy się oszukiwać że będzie zapłacone najpierw niech da zaległe wypłaty inaczej zablokujmy produkcję

Bombonierka
@Pracownica

Zaległa jest jedna wypłata a nie wypłaty jak chcesz to zablokuj produkcję ..śmiało ...????

@Bombonierka

Najwidoczniej masz za co rzyc masz duzo kasy to sie podziel

pracownica

Chorobowego tez nie placi bo teraz moze placic zaklad,sama o tym wiem

@pracownica

Tak teraz nie zapłaci ale lepiej siedzieć na chorobowym i jak ruszy to będzie musiał zapłacić i lepiej siedzieć w domu niż pracować za darmo a za drugi mies płaci już ZUS

@Pracownica

To jest prawda nie dajmy sie wykorzystywac i pracowac za darmo nawet nie placi chorobowego bo teraz może zakład wyplacac ja tak miałam i tez nie dostałam,musimy postawić się murem i cos z tym zrobic

Najpierw pracodawca wypłaca a zus wraca pracodawcy za drugi miesiąc jak ktoś się nie zna to niech ludzi nie wprowadza w błąd bo dopóki zakład nie da wypowiedzenia umowy o pracę to bez zakładu zus nic nie da

Co teraz mają zrobić ludzie którzy mają kredyty i są jedynymi zywiecilami?? No pytam się a zielona czemu tak szybko uciekła?

Bo jest nie powiem czym.. dobrze wiedziała co się świeci a zamiast (usunięte przez administratora) ruszyć po dyrektora jako główną brygadzistka to kitrala się w schowku, życzę jej żeby nią tak pomiatano jak ona nami wszystkimi

Ludzie ogarnijcie się za darmo będziecie robić do inspekcji pracy bez zastanawiania się niech się wezmą za nieuczciwych wykorzystujących ludzi niech się dopuora (usunięte przez administratora) Kierownikowi i całej tej cholocie

Miki

Zakład upadł . Wypłaty nie ma. Można przywieźć swoje pieniądze żeby chociaż ubezpieczenia jeszcze opłacić. To już koniec.

Edek

Ludzie nie dajcie się robić w wała pozew zbiorowy i do sądu z takimi oszustami polaczków głupków znaleźli co za darmo będą robić a towar do Niemiec idzie i niemieccy pracownicy mają płacone za to co połączyć za darmochę robią

@Edek

To jest prawda podac go zbiorowo do sadu,i zglosic do inspekcji pracy,kobiety stanmy wszystkie murem i wezmy się za niego,sam do siebie ma kase i ma za co zyc i biednego zwykłego robola ma gdzies,ktos mi polecil żeby go podac do sadu i zglosic do inspekcji pracy jeżeli nie da się zalatwic polubownie

Kierownik głupa wali a napewno on i te wszystkie guły co siedzą w biurach i udają że robią jak i brygadzistki wypłaty napewno dostały tylko dla produkcji itp nie ma bo oni swoje dostali a teraz głupa udają na widłach kierownikowi jaja urwać niech nie śpi spokojnie (usunięte przez administratora)

Martin

Dziś 12 i co są wypłaty czy znowu przeciąganie że za kilka dni i tak będzie w kółko podać ich do sądu do inspekcji pracy wszędzie gdzie się da do każdego możliwego organu ze ludzie pracują za darmo itp

pracownica

zgadza się nie dajmy się wykorzystywać nie ma wyplaty nie ma pracy,jak się nie da tego zalatwic polubownie to podajmy go do sadu,taka dostałam porade

Pracownica

Tak sama prawda pora coś z tym zrobić teraz nie mamy nic do stracenia ponad miesiąc robimy bez wypłat i ich nie będzie teraz zależy od nas nie dajmy dalej się wyzyskiwać stańmy wszyscy z produkcją dopóki nie będzie wypłaty i niech będzie nowy dyrektor który będzie za pracownikami a nie ten (usunięte przez administratora) który dba tylko o swój tyłek i zataja przed nami informacje nie róbmy z siebie (usunięte przez administratora) którzy będą pracować za darmo

Nie ma i nie będzie nie dajmy się więcej oszukiwać. Pomyślice wkoncu logicznie konta są zablokowane na 3 mies zapomnijcie o wypłatach pracowaliśmy za darmo. Dyrektor od miesiąca ukrywał że nie będzie wypłat a teraz świadomie robimy za darmo. Dlaczego powiedział nam o tym w piątek żeby wysyłka wyjechała. Nie dajmy się oszukiwać niech wam się wkoncu myślenie włączy

Gdzie jest kasa za kwiecień!!!

Pracownica

Nie będą wypłacone mało tego dziś przed południem przyszły dodatkowe zamówienia których nie było w planach przez co ludzie będą robić nadgodziny za darmo jako pracownica administracji wiem że wypłat nie będzie przez 3 mies a zaś nie wiadomo co dalej z nami będzie.

Doris

Racja pora w końcu przestać być wyzyskiwanymi przez dyrektora i przez kierownictwo tylko obiecują a zostawia nas na bruku bez wynagrodzenia nie ma pracy Niemiecki oddział stoi bo nie przyszły do pracy a my wykonujemy ich zlecenia nas zwolnią bo upadłość a one zostaną nadszedł czas się postawić nic nie mamy do stracenia pora się obudzić i zacząć coś robić bo zostaniemy z niczym taka jest prawda. Wstańmy od maszyn nie dajmy się wykorzystywać

W tej firmie to kpina 8.14 z nad godzinę nawet Ukrainki nie chca tu pracować. A dyrektor to kawał (usunięte przez administratora)

Lidia

Nie rozumiem. Co oznacza to 8.14? Jakiekolwiek wyjaśnienia?

Odpowiedź
@Lidia

8,14 to stawka akordowa za nadgodzine w tej firmie, oczywiście brutto!

Zwykła pracownica
@Odpowiedź

Tak 8.14 brutto za nadgodzinę (usunięte przez administratora)...

@Zwykła pracownica

Jak się nie zna jak rozlicza się pracę na akort że to jest dopada do nadgodziny a nie, wynagrodzenie za nadgodzinę to można takie bzdury pisać

Zadowolony pracownik

Nareszcie wszyscy nie zadowoleni mają drogę otwartą życzę powodzenia. Od początku istnienia firmy nie było kłopotu z wypłatą wynagrodzeń zawsze była przed czasem.

Zostaw merytoryczną opinię o Leithauser Polska Spółka z o.o. - Leszno

• Jak się pracuje w Leithauser Polska Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Leithauser Polska Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Leithauser Polska Spółka z o.o.
1.5/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Usługowa 3
    64-100 Leszno
  • NIP: 6971979691 KRS: 0000096176

Leithauser Polska Spółka z o.o.