Opinie o Leithauser Polska Spółka z o.o. w Leszno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Leithauser Polska Spółka z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Leithauser Polska Spółka z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leithauser Polska Spółka z o.o. w Leszno

Haha

Dobrze ze tej śmiesznej Agatki i Elki nie będziemy już widywać . Byleby wami tak pomiatano wy ????????????????????

W piątek organizowany jest strajk osoby chętne proszone są o przybycie pod zakład o godz 10 gdzie przejdziemy pod dom Pana dyrektora. Pora żeby oddał nasze zaległe pieniądze.

I co Wam to da? Ma Wam dać z własnej kieszeni?

strajk ? Przecież dyrektor nie jest pracodawca, tylko Niemiec . To nie dyrektor nam płacił wynagrodzenia . Proponuje przeczytać Pojęcia takie jak pracodawca /dyrektor

I to jest nachodzenie .

kasa

gdzie pieniadze??

Skoro on niema teraz niech jego żona zapłaci w naturze (usunięte przez administratora) s... NAZE TY niemiecka Świnio

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Leithauser Polska Spółka z o.o..
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Xyz

Wystarczy oddać pieniądze i już . Nikt nie będzie ubolewał oprócz jakiegoś 1% pracujących tam Jak zostanie firma zamknięta . A praca jest. Wystarczy się rozejrzeć .

kibic

Obserwuję dyrektora macie nieodpowiedzialnego no pismo od prezydenta nie odpowiada olewa to trzymajcie się.

Zależy od działu ale z urlopani to zawsze Wielka niewiadoma była. Prosić się trzeba było o jeden dzień własnego urlopu.

kibic

trzymam kciuki nie dajcie się byłem kiedyś na rozmowie o prace po rozmowie wyszedłem i zastanowiłem się co ja tu robię po rozmowie z dyrektorem to było (usunięte przez administratora) Po dwóch dniach zostałem przyjęty i zrezygnowałem nie żałuje mojej decyzji. Walczcie o swoje jestem z wami

Natalia

Zawsze w tej firmie było tak że nic się pracownikom nie mówiło bordowe szły na zebranie z dyrektorem namowy jakieś a ludziom zero nic za pięć 15 musicie dłużej zostać to umieli powiedzieć na urlop nie jak chciało się tydzień urlopu w lipcu to nie tylko w sierpniu, wrześniu jak emeryt do Ciechocinka po sezonie

Mumia
@Natalia

Tak. Czasem tak było ..jeśli pasowało mi aby zostać zostałam jeśli nie mówiłam jaka jest sytuacja i nigdy nie było problemu abym na siłę musiała zostać ,

Kiedy będą wypłacone pieniądze? To nie są cele charytatywne

Proszę droga wolna nikt nikogo nie czyma siłą można iść gdzieś idzie pracowac. Życzę powodzenia nowym zakładach pracy

Teraz tobie też można zaproponować podobne rozwiązanie zakład upadł xD

No jak będzie trzeba to poszuka pracy nowej i nie będę oskarżać i obrazac starych przełożonych którzy nie mają wpływu na obecną sytuację ani nowych nie znając jak działa firma

Gosc

Ludzie chca odzyskac swoje pieniadze jak maja szukac pracy jak nawet ich nie Zwolnili a dyrektor powinien sie wstydzc bo powinien z pracownikami po rozmawiac jak przystalo na dyrektora

Ola

Ludzie ja was nie rozumiem Ciągle narzekacliscie i nikt z Was nie odszedł Nadal narzekacie teraz powinniście być szczęśliwi że wasza gehenna się skończyła weźcie się za szukanie pracy tylko znajdźcie taka by was zadowoliła (usunięte przez administratora)

Lola
@Ola

No 3/4 się cieszy tylko oddajcie pieniądze ! Gdyby zakład upadł i zapłacił nikt by nie najeżdżal. A nie podarujemy pieniądzy , na które musieliśmy zapieprzac jak osły

Gosc
@Ola

Ale tu chodzi o swoje pieniadze a nie ze miesiac robic za darmo wstyd i jeszcze raz wstyd

pracownica

kadrowa umawia się 14-05-20 na 12 i ucieka jak (usunięte przez administratora). O dyrektorze to brak słów on tylko umie zmuszać do pracy w nadgodzinach i pod batem.Stosować mobing (usunięte przez administratora)

Dyrektor i kadrowe mogą się zwolnić artykułu 55 jak każdy z nas bo są pracownikami bez wynagrodzenia kto w tedy wystawi wam świadectwa pracy

Dajcie adres dyrektora skoro on ma wyjeb... I ucieka to trzeba potraktować tak jak on nas!!!

Praciwnica

I odrazu kadrowych które uciekły z nim

Kierownik uciekl z kadrowymi, to swiadczy tylko o tym jak w tej firmie traktowani sa pracownicy, maja ludzi za nic, zadnych wyjasnien i rozmow co dalej z firma i wyplatami, ludzie nie maja za co zyc ciagna od wyplaty do wyplaty na ktora musza zapierd*ać jak osły, pracuja tam malzenstwa, z czego sie utrzymaja? ile mamy czekac za pieniedzmi? moze kierownik czyta te opinie i sie laskawie wypowie? a no tak boi sie naglosnienia sprawy przez media

Edek

Zapłaćcie ludziom za kwiecień pieniądze bo przepracowali cały miesiąc to co im się należy

Ja też byłam obok i słyszałam jak Ela mówiła o kartkach od wypłaty ale nie wysmiewczo jak piszesz tylko z zażenowaniem że dostajemy kartki A nie ma przelewu chyba po to byśmy wiedzieli ile wydać ale to nie było w takiej formie jak opisujesz

Kol

Ty chyba jesteś bordowa kolezaneczka ciebie wystawiła i nic nie powiedziała ze firma nie wyplacalna a tyle miała zawsze do powiedzenia hihi z kolezankami bordowym mundurku a o najważniejszych zapomniała tak szybko uciekła zakladu ze nawet smrodu nie zostawila

Mhp

Polemizowałabym... Tak oczywiście ze zażenowaniem ! Ale ze się burzymy o kartki z wypłaty . Przecież wypłata będzie . Mówiła to z taka pewnością . I słuchajcie nie liczy się to co na kartce napisane tylko co jest na koncie ! Z kartka nie pójdziesz do sklepu i zapłacisz za zakupy , bo powiesz ze co ? Tyle mogę wydać bo tak mam naliczone ?

Ex pracownik

zalatwilem kontynuacje ubezpieczenia w gsu na przemyslowej tanio i dobra oferta

M.

Czy potwierdzona jest upadłość zakładu? w imsig.pl firma nadal działa, jestem na zasiłku i też nie dostałam kasy, a póki działa zus nie przejmie wypłaty, więc? jakieś konkrety i coś potwierdzone?

Praciwnica

Tak udajmy się będzie trzeba zrobić jakąś listę pracowników które są za żeby iść do inspekcji i do sądu zanim nas wykiwają

@Praciwnica

To zacznijcie działać! A nie tylko tu miauczycie.... Nikt za Was tego nie zrobi. Musicie w końcu spiąć tyłki i się postawić, a nie być ciagle kopanym w 4 litery.

Miki

Jak będą chcieli to i tak was wykiwaja i żaden sąd czy inspekcja nic tu nie pomoże. Takie polskie realia.

Zostaw merytoryczną opinię o Leithauser Polska Spółka z o.o. - Leszno

• Jak się pracuje w Leithauser Polska Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Leithauser Polska Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Leithauser Polska Spółka z o.o.
1.5/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Usługowa 3
    64-100 Leszno
  • NIP: 6971979691 KRS: 0000096176

Leithauser Polska Spółka z o.o.