Opinie o Ludwik Styl w Rogóźno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ludwik Styl. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ludwik Styl o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ludwik Styl w Rogóźno

Zastanawiam się nad zakupem mebli kolekcji olden days, jak czytam te opinie to zastanawiam się czy będzie miał je kto tam zrobić skoro mistrzowie i rzeźbiarze odchodzą a poza tym skoro firma w restrukturyzacji to czy w ogóle te meble dostane bo wpłace kasę a firma padnie a od syndyka to raczej nie odzyskam kasy Może ktoś coś doradzić?

Karola
@Piotr

Ja kupiłam komodę w listopadzie. Dokupiłam w grudniu stół i krzesła i dostałam na czas. Wszystko super! Nie wiem czy firma miała problemy czy nie, ale wiem że teraz jest tam super produkt wart swojej ceny i zero (usunięte przez administratora)

Ehh
@Piotr

Kup kup, może w końcu pracownicy wypłaty dostaną.... ;)

@Piotr

Proszę nie zamawiać . Firma nie ma materiałów do produkcji , jest w upadłości . Nie płaci dostawcom , kierowcom i pracownikom.

Katarzyna
@Kasia

Wciąż tak jest że firma nie ma materiałów do produkcji ? Nie płaci faktycznie dostawcom ? Ktoś tutaj poszkodowany jest z tego powodu ?

Karola Nowy wpis

Ela

Jest jedna marna zmiana 8 pracowników . Drewno jest byle jakie nie suszone, dlatego jest bardzo reklamacji. Klienci są niezadowoleni. Na 100% nie polecam klientom tych mebli bo się rozczarują. A na dodatek pracownicy są traktowani jak pomiotlo, jedynie z rodziny pracownicy są wynagradzani reszta czeka miesięc i dłużej za swoim wynagrodzeniem.

Bożena
@Ela

Serio aż takie opóźnienia są w wypłatach? Jak się firma z tego tłumaczy? Raz oczywiście każdemu może się zdarzyć, ale z tego co piszesz to chyba częste zjawisko u was.. W sumie ciekawa jestem czy te reklamacje wpływają jakoś na wasze wypłaty/premie? Z doświadczenia wiem, że czasem niestety tak się dzieje w firmach...

@Ela

Przestań kłamać bo patrzeć na to nie idzie. Widać że konkurencja pisze odrazu. Pracuje tu i to są totalne bzdury. Trole się nudzą Pozdro!

Aleksander
@Paweł

To jak wygląda tam praca, bo już sam nie wiem? Piszesz, że to wpis konkurencji to sugerujesz, jakbyś na temat pracy w tej firmie miał inne zdanie. Ja wiesz akurat przeglądam potencjalnych pracodawców i też bym chciał rzetelną opinię poznać. Zmartwiło mnie to rzekome złe traktowanie pracowników. Jak się do tego odniesiesz i jak ocenisz atmosferę tu panującą?

@Aleksander

Pracowałem tam, wypłatę tylko raz, może dwa razy dostałem na czas, o podwyżce nie ma mowy, najniższa krajowa. Atmosfera bardzo średnia, pracownicy wewnętrznie ciągle narzekają, ale pracują zamiast się sprzeciwić 'władzy'. Kierownik produkcji chamski i niekompetentny, meble tak samo drogie a robione po najniższej linii oporu, połowę maszyn i narzędzi banki pozabierały... Szkoda gadać i omijać szeeeeeeeerokim łukiem.

A jak długo pracowałeś? Bo zastanawiam się w jakim czasie raz czy dwa wypłata była terminowa? Te opóźnienia to jakoś strasznie długie są? Ile najdłużej trzeba czekać na wypłatę?

Robert

Co to za kłamstwa? Pracuje tam od lat i po 1. Pieniądze są zawsze na czas po2) kierownik to super człowiek jak i szefostwo. Meble są najlepszej jakości.

Robert

Nie trzeba nigdy czekać na wypłatę.

@Robert

A to, że zarabia się najniższą krajową to prawda? Czy można liczyć na jakąś premię? :) Rozjaśnij, jeśli jest inaczej.

Robert Nowy wpis

Raz skorzystałem z pomocy. Nie było problemu. Nie miałem żadnych tam problemów. Jest super team. Szefostwo to również super ludzie!!!

Jorg

Dlaczego tyle kłamstw piszesz Robert i inni firma Ludwik styl nie płaci na czas pracownicy dostają minimum a szefostwo tylko żyją jak paczki w maśle i się śmieją z ludzi przepracowałem trochę lat w tej firmie i wiem jak było tylko gdzie kultura honor i takie tam z strony szefostwa

@Jorg

Minimum bez żadnych dodatków? Czasem dobra premia dużo robi, a teraz w prawie każdej firmie coś potrafili sypnąć, w której byłem, tu naprawdę nic? Albo chociaż jakieś pozapłacowe dodatki?

Jorg Nowy wpis

Drogi Robercie taka wspaniała firma a jest w restrukturyzacji i z przyzwoleniem restrukturyzacji i naszego pięknego prawa w kraju jawnie oszukuje nie płaci dostawcą i płaci pracownikom na czas łamiąc przepisy kodeksu pracy a właściciele składają ręce w kościele i udając przykładnych katolików skandal

Sprzedawca

Niby profesjonalnie było, ale gra nie warta swieczki

Co mogę powiedzieć o produktach firmy :)

Czym Ludwik Styl zachęcają? Jakie mają dodatki?

Loofa

LS niczym nie zachęca potencjalnych pracowników . Nie ma żadnych benefitów i dodatków . Nie oferują karty benefit , nie ma dobrego prywatnego ubezpieczenia , nie oferują pokrycia kosztów szkoleń czy nauki języka obcego . Nie zawracaj sobie głowy tą firmą bo ona tonie .

Produkcja

Dodatki ? Dodatkowo to mogą jedynie jeszcze mocniej po wypłacie pojechać, więcej nie ma co oczekiwać. To co się dzieje od postoju to juz w ogóle nieporozumienie

@Produkcja

LS tonie jak Titanic ! Ludzie , co Wy tu jeszcze robicie ? Firma w upadłości , syndyk siedzi , LS zalega ludziom wypłaty za faktury i wynagrodzenie ! Czas opuścić pokład !

Produkcja
@Loofa

Wiem że to już nie ma sensu dlatego stąd idę. Kto liczy na pomostówke to kwitnie tu i myśli czy, a jak tak to kiedy dostanie te grosze

Jar
@Produkcja

Idź stąd skoro Ci coś nie pasuje. Ja mam dogadane dobre warunki i jestem zadowolony. Ludzie że Wam się chce taką gadanine uprawiać. Śmiech przez łzy człowieku

@Jar

Mogłabym się dowiedzieć w takim razie jak wyglądają Twoje warunki zatrudnienia? I jakie stanowisko obejmujesz? Napisałeś, że jesteś zadowolony a większość komentarzy jest raczej negatywna... Dlatego chciałabym się dowiedzieć konkretnie co jest na plus jeśli chodzi o pracę w Ludwik Stylu? :) Napiszesz?

Kamila

Żadnych dodatków , żadnego ubezpieczenia prywatnego ani karty multisport . Nie ma dofinansowania do kursów czy studiów ani paczek dla dzieci na Mikołaja . Ludwik styl jest w upadłości ale dodatków nigdy nie dawali .

@Jar

Bo jesteś z rodzinki to masz dogadanie reszta jak wiesz nie więc nie dostaje wypłaty i po co te kłamstwa.

Czy firma Ludwik Styl udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Luba

Nie , na to nie licz . Ludwik styl jest w upadłości ale wcześniej nigdy nie udzielał pożyczek , nie dofinansowywał kursów , multisporta czy kolonii dla dzieci .

Grażyna
@Luba

No i co z tą upadłością? Bo jakoś nikt nic nie pisze na ten temat

Klamka

Ludwik nie udziela żadnego wsparcia pracownikom . Żadnych bonów na święta , pożyczek , kart sportowych czy opłacania kursów języków . I tak zawsze było . Nawet paczek dla dzieci na Mikołajki . Teraz to już plajtują bo młodzi Pierogowie położyli firmę ma łopatki .

Klamka
@Grażyna

Wszędzie wyczytasz o Upadłości . Ludwik jest w upadłości . Syndyk siedzi .

Kazimierz
@Klamka

A co z pracownikami? Też do zwolnienia czy już to zrobili? Były jakieś odprawy dla ludzi?

Czy pracownicy w Ludwik Styl dogadują się między sobą?

Pracownicy się nie dogadują . Kierownicy są z rodziny Zarządu , trwa permanentna inwigilacja szeregowych pracowników . Ludzie są niezadowoleni z pracy i szukają innej a sama firma jest w stanie upadłości . Atmosfera jest gęsta i nie polecam Pracy na żadnym stanowisku .

Luba

Pracownicy są inwigilowani przez kierownictwo . Panuje fatalna atmosfera.Firma jest w stanie upadłości, ma masę wierzycieli, nie płaci w terminie od lat. Nie ma i nigdy nie było żadnych dodatków czy bonusów dla pracowników.

Jakie są warunki zatrudnienia w Ludwik Styl?

Wektol

Warunki zatrudnienia? Problemy z 'kierownikiem', szkoła przetrwania - opóźniona wypłata nawet o miesiąc, wydaje się jakby szefostwo miało klapki na oczach, przyszłościowo ciężko to wygląda.

@Wektol

Zastanawiam się czy opóźniona wypłata, o której piszesz zdarzała się już wcześniej czy to jednak jednostkowa sytuacja spowodowana jakimiś przejściowymi problemami. Dlaczego uważasz, że przyszłościowo ciężko to wygląda? Może jak skończy się pandemia to wszystko wróci do normy.

@Beata

Zdarzała się wcześniej, łatwiej liczyć miesiące z wypłata na czas, których jest baaaardzo mało, niż te opóźnione

@Wektol

Pracowałem około 4 lata temu w Ludwiku . Firma posiadające piękne wyroby które wykonują fachowcy . Niedoceniani ludzie przez pracodawcę. Ciagle problemy z pieniędzmi i zaplatami . I te pytania prezesów dlaczego nie jedzie dlaczego nie jest gotowe .. a jak meble miały jechać w świat nie mając zamontowanych przykladowo okuć meblowych . Szkoda tych większości pracowników którzy w innej firmie zarabiałby dwa razy tyle i na czas ale.chyba.boja sie zmian

Wektol

Dokładnie, a meble niekompletne bo coś na przykład nie było kupione albo zapłacone.. No szkoda ludzi, najlepiej każdy by zrezygnował i spokój, ale lepiej czekać miesiącami za najniższa krajową

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Ludwik Styl?

Zrezygnowany

Co mówić o podejściu jak nikt nikomu nic nie mówi i nawet nie ma z kim rozmawiać błędne koło raczej za długo już nie pociągniemy

Tommi

Kierownictwa ????? A kto tam zajmuje takie stanowisko? Firma jest tak mocna jaką ma Kadrę Zrządzającą a w tej Firmie to takiej Kadry "ni ma"...

Loofa

Stosunek kierownictwa do pracowników jest następujący : calkowity brak zaufania i obawa , że każdy pracownik to (usunięte przez administratora) i leń. LS najchętniej zatrudniłoby tylko rodzinę i znajomych ale i tym nie ufa do końca . Pracownicy nie otrzymują żadnych benefitów ze strony L S . Pracownica z pierwszego salonu LS gdy odeszła na emeryturę po wielu latach pracy nie została pożegnana przez kierownictwo , nie wspominając , że nie dostała po tylu latach pracy nawet wazonu z oferty LS .

Tragiczne!!!! Nie maja szacunku do nikogo ! Dlatego też jestem na cale szczęście byłym już pracownikiem. Współczuję innym którzy są w sytuacji, ze nie mogą sobie pozwolić na zmianę pracy.

Anatol

Dla mnie wystarczy jeśli firma dobrze płaci a wtedy sam decyduję na co mam ochotę i to sobie sam mogę opłacić.

@Anatol

Niestety LS dobrze nie płaci . Zarówno pracownicy produkcji , sprzedawcy w salonach jak i artyści rzeźbiarze w tej firmie zarabiają mało w porównaniu do podobnych firm . Wypłaty są płacone w ratach i nie w terminie . Widzę ze tu nie pracujesz .

Czy Ludwik Styl zapewnia kartę multisportu?

Loofa

Ludwik Styl nie zapewnia karty multisport ani żadnych benefitów jak ubezpieczenia , paczki na Święta czy bony . Nigdy nie było dofinansowań do obozów dla dzieci czy kursów językowych .

Maciek

Widzę ze jest jakis problem z płatnościami w tej firmie. Czy coś się już wyjaśniło?

FaTraDa
@Maciek

A czy ta Firma w ostatnich 5 latach nie miała problemów z płatnościami? Cudem by było jak by nikt nie pytał o problemy z płatnościami dla tej firmy.

Xyz?

Witam,czy ktoś potrafi odpowiedzieć mi na pytanie jakim prawem firma Ludwik styl zabrała pieniądze z wypłat pracownią za niby jakieś zaległe opłaty PZU.Skoro co miesiąc były potrącenie z pensji?Osoby już nie pracujące w tej firmie dostały wezwanie do zapłaty tych niby zaległych opłat i też miały potrącenie w pensji!!

Erycjusz

Czy ktoś orientuje sie jak u nich z płatnościami za transport? Juz 1,5 roku czekam na 700euro.

ktoś
@Erycjusz

Firma jest w trakcie postępowania restrukturyzacyjnego , co w skrócie mówiąc oznacza, że wszystkie płatności przed ogłoszeniem restrukturyzacji nie są regulowane. Jeśli wszystko się uda ( w co wątpię ) to może kiedyś dostanie Pan jakieś pieniądze ale nie wszystko. Mówiąc krótko proszę nie liczyć na cuda.

Czy firma Ludwik Styl w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

INNY???

Za badania nie zwracają!!!A szkolenia finansować to raczej marzenie!!!

Zawiedziony

Ale cisza tak teraz dobrze ha ha ha

@Zawiedziony

A to z jakiego powodu???

@INNY???

Po prostu dziwi mnie ta cisza i tyle

@Zawiedziony

Ja szukam właśnie czegoś o pracy w Ludwik Styl. Szkoda, że jest tak mało opinii. Wiecie, na ile zmian się tam pracuje?

@Beata

Co tu dużo mówić kiedyś Super firma teraz mają Komisarza na karku żeby ich wyciągnął z długów i płacą ludziom na czasale kiepską kase tak przez kilka lat nie było bo płacili w ratach aktualnie jedna zmiana ogólnie filmy nie polecam sam z niej uciekłem

Czy wie ktoś może kiedy będą wypłacane pieniądze z funduszu gwarancyjnego?

NimiMimim

Jak pytania o Fundusz Gwarancyjny to domniemać można że Titanic LS utonął?

Inny

Dziś jest 7 lipca i nie ma żadnej informacji na temat zaleglych wypłaty z funduszu ,należy się mam jakaś informacja ,czyż NIE???

@Inny

@Inny Nie bardzo wiem o czym piszecie. Czy Ludwik Styl nie wypłacił swoim pracownikom wynagrodzenia? Jaka jest sytuacja tej firmy? Czy pracodawca prowadzi teraz jakieś rekrutacje? W internecie nie mogę nic znaleźć na ten temat. Z góry serdecznie dziękuję.

Darek

Wiecie coś o pracy w firmie? Jaką macie atmosferę i zarobki?

@Darek

Chcesz się zatrudnić że pytasz? Jestem ciekawy.

koniczynka
@Darek

Zarobki nawet , nawet , ale tylko na papierze na konto rzadko trafiają . Pracownicy spoko ale najlepsza elita poszła z tego burdla . Bez kasy oczywiście jeżeli to ma jakieś znaczenie ..... Mimo wszystko życzę powodzenia

...
@Darek

Nie polecam, jeżeli chodzi o zarobki to nie pamiętam już kiedy były wypłacane na czas....a atmosfera każdy kto może ucieka gdzie pieprz rośnie byle jak najdalej........

@...

No nie każdy

Zawiedziony

Zastanawiam się co z tą zalegla kasą ktorej ciagle nie ma ktos cos wie ? Czy to nadal czarna dziura?

@Zawiedziony

To musisz zapytać szefostwa!!!

...
@Zawiedziony

To chyba jak każdy, nic nie wiadomo czy czekać czy pozew do sądu czy co w ogóle robić

Były Pracownik Magazynu

Moja rada jest taka. Pracodawca nie może Ci odmówić wypowiedzenia z art. 55 KP. Tak jak Pracownika i Pracodawcę obowiązuje ten sam Kodeks Pracy. Nie terminowe wypłacanie wynagrodzenia jest ciężkim naruszeniem obowiązków Pracodawcy wobec Pracownika. Jeśli Kadry odmówią przyjęcia żądasz aby na kopii wypowiedzenia wbito Ci pieczątkę "wpłynęło dnia......" i to już wystarczy. Jeśli Ci tego Pani M. odmówi wysyłasz list polecony za potwierdzeniem odbioru i jak otrzymasz potwierdzoną żółtą zwrotkę z podpisem i pieczątką firmy i jest po temacie. Powtarzam!!! Z art. 55 pracodawca nie może odmówić przyjęcia wypowiedzenia bo jest to z jego winy i to jest tak jakby dać pracodawcy wypowiedzenie dyscyplinarne za ciężkie naruszenie obowiązku pracodawcy wobec pracownika. P.S. Ostatnio w mojej nowej Firmie spotkałem się z kolegą z Firmy sprzedającej min. zszywki i nawet już Przedstawiciele Handlowi dzwonią do Siebie i się pytają "Czy masz jakąś kasę utopioną w Ludwiku bo jeśli tak to spie..... stamtąd póki czas". Jednocześnie każdy Siebie ostrzega przed Ludwikiem bo wszyscy już w koło wiedzą że "Tam już siedzi Syndyk". To są oczywiście cytaty ludzi z którymi rozmawiam. nie pozdrawiam właścicieli i JAK WAM NIE WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Całe szczęście że(usunięte przez administratora). z tej firemki w odpowiedni czas. A ciekawe czy (usunięte przez administratora)jeszcze topi tą firmę?

Zirytowany pracownik
@Były Pracownik Magazynu

(usunięte przez administratora)Już nie pracuje. Syndyka brak. Wskazcie osobę której wypowiedzenie nie zostało przyjęte? Jak wam tak źle to się zwolnijcie a nie wylewacie żale w internecie. Ostatnio w tej firmie nic się nie dzieje i to w dużej mierze przez pracowników.. Stoicie przy maszynie i nie pracujecie bo nie macie jed ej wypłaty a za chwilę będziecie oczekiwali kolejnej... I za co? Za stanie i (usunięte przez administratora)Cały dzień? Nikt nikogo podejrzewam na siłę tam nie trzyma. Nikt nie wie co jest grane - nikt poza szefostwem, no może panie kierowniczki coś wiedzą ale my szarzy pracownicy póki co nie wiemy nic, więc po co gdybac i się zamartwiac siać ferment... Ja rozumiem że nie ma pieniędzy, też należę do tych osób które nie mają pieniędzy ale ja jako pracownik zdecydowałem się pracować i zobaczyć co będzie dalej. Nie chcesz pracować to się zwolnij nikt cię siła nie trzyma.

Na szczęście były pracownik
@Zirytowany pracownik

Wstydu ci brak !!! Głębiej w (usunięte przez administratora) właź a jak nie będziesz potrzebna ( potrzebny) to i tak kopa dostaniesz bez wypłaty i zakazem wstępu do tego syfu . Były pracowniku magazynu !!! Jak masz jaja to się własnym nazwiskiem podpisz !!!! Kasy nie ma ?? Tylko dla pracowników , którzy JUŻ DAWNO SOBIE NA NIĄ ZAPRACOWALI !!!! Ciekawe tylko czemu kasa z piątkowej krajówki zamiast na konta pracowników trafiła do skarpety szefostwa ??? I jeszcze jedno !!! za szybko prawymi rękami stały się osoby , które co najwyżej mogły zostać małymi palcami u lewej nogi !!!!!!!!!!!!!

Ciekawski Halina
@Na szczęście były pracownik

Które osoby Twoim zdaniem nie powinny stać się prawymi rękami?? Cytując Twoje słowa jak masz jaja to się podpisz i wymień osoby.

Tolka
@Zirytowany pracownik

Człowieku co Ty za(usunięte przez administratora)piszesz??!!! Źle dzieje się przez pracowników??? Ludzie stoją??? A za darmo trzeci miesiąc mają zasuwać. Gdzie są pieniądze które zarobili. Bo tak naprawdę to za późno staneli od lutego powinni stać i palcem nie kiwnąć. A pracowali towar wyjeżdżał z firmy i co???I tak skończą jak reszta. Bez pracy i kasy!!!

xxx
@Zirytowany pracownik

Przepraszam bardzo ,ale czy Ty jesteś poważny? ludzie od 3 miesięcy nie dostają wypłaty, nie mają środków do życia. Nie zwalniają się bo boją się, że nie odzyskają pieniędzy, a Ty piszesz takie rzeczy naprawdę musisz być nie spełna rozumu. Znam osoby, które pocztą po 3 razy musiały wysyłać rozwiązanie umowy z artykułu 55 bo nie chciano podbić w biurze do którego zresztą nie ma dostępu. Skoro jest Ci tak dobrze to twoja sprawa, ale ciągłe kontrole i kary z PIP też o czymś świadczą.Pozdrawiam

xxx
@Ciekawski Halina

Każdy wie o które osoby chodzi, jest RODO więc nie można pisać z imienia i nazwiska. Są to osoby bez odpowiednich kompetencji i wykształcenia, które nie wiele wiedzą i jeszcze bardzo dużo muszą się nauczyć, a przede wszystkim mniej kosztują zakład. Zastąpiły ludzi, zwolnionych na których zakładu też nie było stać.

Pan P.
@xxx

Co jak co ale akorat wieszanie psów na obecnej kadrze (rozumiem że chodzi tutaj o dziewczyny i M.) jest trochę niena miejscu. To nie jest ich wina, że w firmie jest jak jest a nieoszukujmy się widzicie lepszych kandydatów na te stonowiska? Oni się starają, zabiegają chociażby o informację dla nas a to że sami zostają oklamani to już nie jest ich wina. Kto z poprzedników ciągnął tyle rzeczy na raz żeby coś funkcjonowało? Mym zdanem im jeszcze zalerzy. I nie piszcie mi teraz że mnie popje... Bo jestem w tej samej sytuacji co wy, też nie mam kasy też mi się to nie podoba razem z wami się buntuje i strajkujee ale tutaj jeśli o to chodzi to się nie zgodzę.. Każdy kiedyś się uczył..

Zrezygnowany
@Zirytowany pracownik

Ja nie mam wyplaty od lutego bank mnie sciga przez to czekanie co bedzie nie mam checi do zycia swiat mi sie wali nie dziwie sie ze ludzie nie pracuja bo czuja sie oszukiwani i wzgardzeni psychika ludziom siada z nerwow nikt na powietrze nie zyje wyjatki co za luty dostaly to lepiej niech sie nie wypowiadaja wiem ze nic za to nie mozecie ale tych co nic nie dostali to bardzo boli i nie ma sie co dziwic

@Zrezygnowany

A są tacy co za marzec dostali pensję i o czym tu gadać,To niech pracuje za wszystkich,!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Ludwik Styl - Rogóźno

• Jak się pracuje w Ludwik Styl?

Zobacz opinie na temat firmy Ludwik Styl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ludwik Styl?

Kandydaci do pracy w Ludwik Styl napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ludwik Styl
2.4/5 Na podstawie 79 ocen.
  • Wojska Polskiego 10
    64-610 Rogóźno