Opinie o Ludwik Styl w Rogóźno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ludwik Styl. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ludwik Styl o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ludwik Styl w Rogóźno

Patiison

Pracuje w tej firmie 4 miesiące. Nie jest to lekka praca :( ale zdecydowanie nie ma w niej warunków jak w (usunięte przez administratora) co sugerują niektóre komentarze :/ pracownicy są naprawde dobrze traktowani, nie spotkałam się z chamstwem, mobingiem ani innym złym zachowaniem, wypłaty na czas. Kokosów tu nie zarabiam, ale nie są to też grosze. Nie wiem skąd te komentarze niektóre, brak słów. Ok, nie jest to lekka praca, ale to wynika z jej charakteru a nie z firmy....

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ludwik Styl nie skladalcie podan o prace!!!

mikołaj

To znaczy jak to jest z tymi wypłatami, najpierw jakas zaliczka (jaka kwota?), a potem ludwik styl wypłaca całą resztę (kiedy?)?

Kris

- 2013-09-10 22:51:43 Nie polecam tej firmy nawet największemu wrogowi. Wypłata śmieszna, płacona w ratach i raz na rok wypłacona w terminie. Jak można dostać wypłatę 26, skoro w umowie jest do 10? Kpina po prostu. A jak chcesz zadzwonić i zapytać o kasę, to nagle nikt nie odbiera i wszyscy dziwnym trafem na ważnych spotkaniach. Masz jakiś problem w pracy, nikt nie odbierze tel. Mają problem w biurze od razu telefon z pretensjami. Zero szacunku dla pracownika. Nigdy więcej pracy w tej firmie!Nie podzielam tego pogladu! Pracuje tam od 5 lat na produkcji.Są czasami opóźnienia w wypłatach jak wszedzie ale i tak zawsze się ja dostaje! A nie jak to jest teraz w innych firmach ze nie widzi sie wyplaty miesiacami. Dobrze mi się tam pracuje- nie lekka praca ale satysfakcjonująca.

Sprzedawca

Niby profesjonalnie było, ale gra nie warta swieczki

Co mogę powiedzieć o produktach firmy :)

Leszno

Tez to samo miałam.Nawet na okresie próbnym wyplata po 26,a zaliczki 500 zł 10-ego.Na pewno starczy na opłaty i jedzenie.

mm

Koledzy a wiecie może czy ta firma eksportuje swoje meble za granicę czy wszystko sprzedają w kraju? Pytam ponieważ zastanawiałem się nad współpracą z nimi jeżeli chodzi o eksport. Dziękuję za odp.

kierowca

akacja - 2011-11-17 18:53:13 Wszystko jest uzależnione od tego jakim jesteś sprzedawca... Ja mam się dobrze bo mam dobrą prowizje ze sprzedaży. Możliwe ze się nie sprawdzasz jako sprzedawca skoro tak mało zarabiasz.....odp.na pewno kogoś z rogożna i z biura

akacja

Lekkie opóźnienie? Dzisiaj jest 16-ty, w umowie do 10 -tego to jest lekki poslizg? A nawet jesli przyjdzie kasa w najbliższych dniach to marna zaliczka w wysokości zasiłku. Ciekawe co to za galeria że takie dobre zarobki, u nas najniższa krajowa.

Witam. Pracuje w firmie Ludwik Styl od 5 lat i bardzo chwale sobie tutaj prace. Sa gorsze i lepsze momenty a praca nie jest latwa ale bardzo satysfakcjonujaca.:) Zarobki tez sa dobre chodz czasami z lekkim opoznieniem, ale w dzisiejszych czasach to zrozumiale. Polecam prace w tej firmie!

beata

Ja pracuję od 2009 roku i jestem zadowolona. Ciężka praca ale uczciwe warunki. Nie rozumiem negatywnych opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o Ludwik Styl - Rogóźno

• Jak się pracuje w Ludwik Styl?

Zobacz opinie na temat firmy Ludwik Styl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ludwik Styl?

Kandydaci do pracy w Ludwik Styl napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ludwik Styl
2.4/5 Na podstawie 79 ocen.
  • Wojska Polskiego 10
    64-610 Rogóźno